SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciekawy

Myślę zadzwonię zapytam Karczew Koło Otwocka. Telefonicznie podczas rozmowy wszystko ok Pan twierdzi szukam. Stawiam się na rozmowie bo oferta była zamieszczona. Dojazd 45 km Oczywiście wygląd zewnętrzny itp chodziło mu o reprezentowanie Firmy. Podczas rozmowy.No i pojechałem No ja się przedstawiam Ja ze na rozmowę o pracę przyjechałem. Odpowiadam na zadane mu pytania w placówce tej Firmy co niby mialem pracować. A ten pań nagle twierdzi ja Pana tu nie widzę. Myślę OK ale zadaje mu pytanie co jest nie tak .On odpowiada że nie musi się tłumaczyć i nie ma takiego obowiązku.Daje pod rozwagę ludziom te oferty zamieszczane. A Pana Marka pozdrawiam Szanuj ludzi bo i ciebie kiedyś ktoś tak uszanuje JAK ty mnie uszanowałem.Ja miałem rację bo jak jest coś nie tak to poprosiłem o powody .Ale oni nie muszą się tłumaczyć tak twierdzą. Oferta pracy niczy rozrywka dla Pana siedzącego tam 24 godz. Ale nie dyskutowałem opuściłem to miejsce BO to dzwonisz A oni CIĘ umawiają jak na te rozmowy .Dopowiem że kiedyś ktoś twoje wnuki dzieci tak uszanuje jak ty ludzi szanujesz .Pozdrawiam

@Ciekawy

Ale to po dłuższej rozmowie stwierdził, że ciebie nie widzi czy od razu? Szkoda wielka, że nie było z ich strony żadnej argumentacji. Czy przed rozmową wysyłałes im CV? Czy nie wymagali?

Marex
@Ciekawy

No to w Łodzi podobnie. Szukali kiedyś na magazyny firmy kurierskiej. Wymagana umiejętność robienia zdjęć w przesyłania ich mailem. Ten inspektorek stwierdził że mnie tam nie widzi, i tyle. Żadnego powodu ie podał. Wymagania że ciągle łudź szukają.

Marex Nowy wpis
@Marex

A i żeby było weselej to poznalem parę osób co też im to powiedzieli! Takie to wysokie wymagania w tej firmie, gość wie po 10 minutach, czy się nadajesz czy nie!

Konsalnet Łódź. Lipa totalna. Właściwie to chyba nie istnieje. Ogłoszenia że z grupą i na handlówki. Byłem rozmawiałem z panią z biura obiecała przekazać numer telefonu mój. To było z pół roku temu. Do dzisiaj zero odzewu.

Fikus

Ciągle szukają na te biedronki, dlaczego? Taka lipa? Ludzie odchodzą, z jakiego powodu?

Sebb
@Fikus

Na Biedronkach, jak na każdych handlówkach trzeba pracować na monitoringu, łapać złodziei itp.

Roksana
@Sebb

To dlatego ludzie odchodzą, że trzeba pracować...? A jak z warunkami zatrudnienia na ochronie na sklepach? Może się jakoś różnią od reszty zleceń, że tak jest?

Fikus
@Sebb

No tak gościu, tylko polityka firmy jest na handlówkach jest różna. Np. Impel na decathlonie łapiesz złodzieja a on musi zapłacić za to co ukradł, bez wzywania policji, bo kiero nie chce takich akcji na sklepie. I jak jest z limitem ujęć? Jest jakiś, czy nie ma? Do gościa co wafelek ukradnie też policja? Chyba ta policja by na tym sklepie musiała siedzieć ciągle. To jak jest? W Łodzi non stop szukają, to chyba tak fajnie nie jest?

Lemon
@Fikus

Z tego co wiem to nawet do (usunięte przez administratora) wzywasz policję. I czekasz z klientem na przyjazd, czasami długo. Godzina półtora. A w łódzi nie w serisie, ale na markecie chłopak dostał kosę. Nie przeżył, a podejrzenie było że to ukry. Zero w prasie o tym oczywiście bo ukraincy. Za czteropaka piwa. Użerasz się z menelstwem i kierownictwem. Widzialeś ochronę na zachodzie w sklepie spożywczym? Ja nie. Wiec ludzie nie chcą robić. Cała tajemnica.

@Lemon

Nie chcą pracować ze względu bezpieczeństwa? A jakie warunki dają bo może one też mają wpływ, co? Trzeba być kwalifikowanym pracownikiem ochrony po kursie czy nie ma takich wymagań?

Lemon Nowy wpis

Po co kwalifikowanym? Co to jednostka że z bronią stoisz? Pewnie za takich względów bezpieczeństwa też. A pieniądze też kiepskie są. Ogłoszenia na biedronki cały czas są.

@Lemon

Czyli tylko przez słabe zarobki ludzie się nie garną do takiej roboty? A za złapanie kogoś na kradzieży są dodatkowe premie? Czy to nie ma zupełnie wpływu na wypłatę?

Jak wygląda praca w GI na terenie Łodzi ?

Czemu wszystko takie tajne przez poufne? Na rozmowie nie mówią warunków czy jeszcze nie byleś na rekrutacji? Zwykle siedzi się na monitoringu czy bardziej chodzi na sklepie? Słyszałeś coś?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PRACOWNIK- KONTROLER DOSTAW. Jaki był jej rezultat?

Jakie narzędzia pracy zapewnia SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Seris Konsalnet Ochrona. W naszej firmie zapewniamy naszym pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia pracy, aby sprostać wymaganiom związanym z wykonywanymi obowiązkami. O szczegóły dotyczące wyposażenia stanowiska pracy, prosimy pytać pod numerem telefonu wskazanym w ogłoszeniu.

Malwa

W sieci, a dokładniej na stronie firmy, znalazłam ofertę pracy na posadę Operatora Kontroli Bezpieczeństwa. Firma oferuje pracę w godzinach 16:00 - 22:00 . Tylko w jakie dni? Od poniedziałku do piątku? Czy weekend też jest pracujący? Można wiedzieć, ile mniej więcej jest się w stanie zarobić na tym stanowisku, skoro pracuje się tylko po 6 godzin?

@Malwa

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Szczegółowych informacji dotyczących bieżących ofert pracy udziela Dział Rekrutacji. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@seris.pl lub pod nr tel. dostępnym na naszej stronie www.seris.pl/o-firmie/praca

Zenek

Mają pracę dla kwalifikowanego pracownika ochrony z dopuszczeniem do posiadania broni. Niestety nie podali stawki a chętnie bym się dowiedział ile teraz płacą jak się ma wszystkie uprawnienia. Głównie do jakich obiektów wysyłają? Praca na zmiany? Jak tak to po ile godzin?

zigi zigi

witam czy są przyjęcia do pracy na dworcu fabrycznym i jaka stawka teraz -czy jest wymagane mieć POF. oraz czy ten alkoholik z brylantyna TOMECZEK tam nadal pracuje ,bo jak tak to rezygnuję

@zigi zigi

Mnie to bardziej zastanawia dlaczego tak publicznie sugerujesz komuś alkoholizm... wiesz, że o wypisywanie tego typu rzeczy łatwo dana osoba może się doczepić?

@Łucja

przecież to żadna tajemnica dla nikogo .popytaj ludzi co z nim robili na fabryce ,jaki to kawal wała jest.,zresztą rozmowa o tym czymś jest zbędna interesuje mnie praca na dworcu a nie kontakt z tym gościem .więc wie ktoś jakie warunki. płaca oraz kto to teraz będzie miał i płacił za pracę

@zigi zigi

Dworzec na teraz Kowalczyk, ale nie wiadomo jak długo. Podobno wkrótce wylecą, tak jak EC1. Śledź olx ostatnio impel się ogłaszał, a to oni mają mieć z powrotem i to i to.

dziękuję za odp .sprawdzę

Julia
@zigi zigi

To jedna osoba jest w stanie aż tak Cię zniechecic do pracy?

@Julia

nie -ale ja chce pracować i zarabiać -a ten łeb sam nic ie robił tylko się czepia ludzi -zresztą wiem jakie (usunięte przez administratora)robił z ludźmi i walił wszystkich na kasę ,wiec wolę pracować z normalnymi ludźmi i mieć spokój

Zofia
@zigi zigi

Jakieś problemy z kasą znaczy, a co się dokładnie działo? Słyszałam o Konsalnecie nie raz jako firmie, ale czegoś takiego nie

Jurek
@zigi zigi

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie okradanie wyzysk to prawda kolego do sadu z nimi ja sprawe z nimi spokojnie wygralem bez problemu pracownicy nie pisza pracujacy w konsalnecie bo sie boja utraty pracy ja bylem przed emerytura chroniony tak kombinowali po utracie punktow ze kombinowali na rozne sposoby by sie mnie pozbyc wymyslali odlegle prace nie zgodne z przepisami jak mozna wysylac wymyslac odlegle prace gdzie z wielunia dojezdzalem do pracy do kalisza a prace oferowali mi do poznania szok jak mozna to po to by mnie zasraszyc zwolnili mnie dyscyplinarnie a ja sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali z kretesem po otrzymaniu wyroku wyslalem pismo do konsalnetu o wydanie korekte swiadectwa pracy pod rygorem sadowym minelo zaledwie pare dni i mi przyslali cwaniaczki zalatwilem ich w sadzie pracy w kaliszu tam mozna akta przejrzec jak pograzylem firme podobno najwieksza w kraju owszem najwiekszy jest ale balagan bezprawie wyzysk nie dajcie sie do sadu pracy z nimi nie dyskutujcie basta z powazaniem omijajcie to zlo szerokim lukiem szefy to buce pojecia nie aja nawet godzin nie potrafia zliczyc licza na korzysc konsalnetu pozniej za twoje ukradzione godziny maja premie. skoro firma ma sprawy sadowe zakladane przez ich pracownikow to sie zle dzieje w tej firmie dowodem jest to ze ja z nimi wugralem nawet konsalnet po porazce ze mna przegranej sprawy nawet sie odwolal i byl pewny ze wygra poniosl porazke ciagle przegrywaja sprawy sady sa sprawiedliwe w obronie pracownikow gdzie ich na kazdym kroku oszukuja na kazdym kroku (usunięte przez administratora) omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem nie robcie za (usunięte przez administratora) bo z PREFONU za umiarkowany stopien aja 1250 zl doloza reszte i pensja i tak sie dorabiaja szanowni koledzy i kolezanki,

Ela

Zanim przyjmniecie się do tej firmy zwanej Konsalnetem poczytajcie komentarze co piszą Ci co pracują i porzocili pracę firma totalne (usunięte przez administratora)

Miernik
@Ela

Konsalnet przejął Skorpion, Ajax, w tej drugiej firmie było niezłe. Jak jest teraz wiadomo, lepiej nie będzie.

Miernik

Czy to prawda że na grupach interwencyjnych w Łodzi zarabia się najniższą krajową, na umowę o pracę, nadgodziny na zlecenie w innej firmie? Przecież to jest skandal! Przecież nadgodziny powinny być płatne dużo więcej? Kto się godzi na takie rzeczy? Gdzie jest inspekcja pracy? Na obiektach pewnie to samo. Nie zakładacie spraw w sądzie pracy?

Jerzy

Co tu pisać że mną przegrał Konsalnet dwie sprawy Sąd Okręgowy w Kaliszu i Sąd Okręgowy w Kaliszu przegrali mają nauczke czytajcie opinie na Warszawa Konsalnet

@Jerzy

Tam gdzie pracownik ma dowody (ksero dokumentacji, książki służb itp.), sprawa jest dla konsalnetu przegrana, oni o tym dobrze wiedzą, gdyby wszyscy uszukani poszli do sądu ta cieciurity by nie istniała. Widocznie bilans zysków jest taki że to im się wciąż opłaca.

Jaka atmosfera jest między działami w KONSALNET Łódź Fabryczna?

Specjals

Panuje atmosfera wielkiej miłości i zrozumienia i poszanowania praw pracownika.

Czy istnieje możliwość rozwoju w KONSALNET Łódź Fabryczna?

Mefisto

Możliwość istnieje, bierzesz coraz więcej godzin bo przez inflację zarabiasz coraz mniej, jak dojdziesz do 400 to jest rozwój.

Specjals

Co to za pytanie? Zatrudnienie na śmieciówkę za najniższą krajową, a tu pytanie o jakiś rozwój. Po co i za ile?

Paker

Jak tam, cały czas dwie śmieciówki, ZUS od jednej? To ma się zmienić, wymóg UE. Ciekawe co na to janusze biznesu z konsalnetu. ZUS też raz na dwa miesiące podobno? Co jeszcze wymyślą kreatywne bisnesmany? Pensję raz na pół roku?

Czy KONSALNET Łódź Fabryczna organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mefisto

Szkolenia nie są potrzebne, wskazane jest nie posiadanie rodziny, przyjaciół i zainteresowań, oraz chęć pracy dużej ilości godzin na śmieciówce za najniższą stawkę.

Monica

Ja w firmie traktuje się osoby (usunięte przez administratora) i transgender? Czy mają odpowiednio wyższą stawkę, czy są dyskryminowane?

Mefisto

Jak pracuje się na biedronkach, czy wymagana jest wykrywalność?

@Mefisto

wykrywalność? Możesz powiedzieć coś więcej?

@Łucja

Tak, wykrywalność, czy dziękują ci jak nie masz jakiegoś określonego w miesiącu limitu ujęć sprawców kradzieży.

@Mefisto

Aa w takim sensie. I takie limity zazwyczaj na jakim poziomie są? Bo faktycznie słabo zwłaszcza jak nigdy nie dowiesz się kto i kiedy coś podebrał...

@Łucja

Właśnie nie wiem czy są jakieś, i jakie ewentualnie są. Dziwi że ciągle są ogłoszenia o pracy. Skąd taka rotacja. Ludzie rezygnują przez wysokie wymagania, czy o co tu chodzi?

Prawda

Pracuje w tej firmie 10 lat ta firma z roku na rok idzie w dół umowa zlecenie najgorsza jaka może być 2 pensje w miesiącu później 40 dni czekasz na kolejna pensje wszystko po to żeby oszczędzać na pracowniku ! Czyli przepracujesz 10 lat to dla ZUS-u 5 lat to emerytury to jest jasne okradanie pracownika do tego stawki głodowe przy sytulscji w kraju 15.30 zł netto to śmiech na sali przy cenach jakie są w sklepach ! Wreszcie odszedłem do Solidu tak do Solidu bo nawet solid przegonił konsalnet zaproponowano mi 17.25 netto i umowa o prace od 1 dnia pracy wiec dużo lepiej spokojny obiekt

jerzy

Pracowalem u nich bylem przed emerytura przyjeli mnie do pracy stracili obiekty i kombinowali bym poszedl na l-4 by nie placili zusu to firma zlo konieczne jest oddalem ich do sadu pracy przegrali sprawe odwolali sie przegrali omijajcie ta firme oszukuja zero socjalu zero w swoim garniturze przez 3 y miesiace butach i koszuli 7 m dni w tygodniu w pracy 12 godzin na nogach sklep H M ORAZ NETTA w Kaliszu omijajcie to zlo z daleka (usunięte przez administratora). Sprawa w Sadzie Pracy w Kaliszu sie zakonczyla prawie 2 lata temu a zgloszone skargi nagminnego lamania prawa pracowniczego do Panstwowej Inspekcji Pracy do miejsca pracy to Poznan jak sie okazalo pani inspektor PIP-u powiadomila mnie ze dokumenty nagromadzone zostaly przeslane do PIP-U w Warszawie bo tam blisko znajduje sie zarzad firmy Konsalnetu pisalem pisma do Rzecznika , Ministerstwa Pracy i Polityki Apolecznei itp. czekam na reakcje mysle ze skoro sprawe wygralem z Konsalnetem to PIP dolozy im kare za lamanie ponizanie pracownikow idzie do Sady po sprawiedliwosc bo to co ze mna wyrabiali glowie sie nie miesci omijajcie ta firme konsalnet szerokim lukiem pozdrawiam ochrone i pracownikow konsalnetu dzielcie sie opiniami. moderator usuwa slowa pisane na nie korzysc konsalnetu juz poinformowalem odpowiednie sluzby by sie za niego wzieli bo mamy demokracje XXI wie

@jerzy

Te wszystkie firmy "ochrony" nie powinny istnieć.

Zielony

Są, głównie z Senegalu, RPA, Boliwii i Argentyny. Strasznie zaniżają stawki a w ogóle nie muwią po polsku!

@Zielony

Dobry trol jesteś, czy coś jest na rzeczy? Że naszych braci o wideł i siekier z dawnych lat będą zatrudniać to bardzo możliwe.

jerzy

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie (usunięte przez administratora) wyzysk.

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ