Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Miras z Drozdrowa

Szczerze? Myślałem że to kolejna agencja która tylko (usunięte przez administratora) na pieniądze. Nic bardziej mylnego Profesjonalizm z państwa strony był widoczny na każdym etapie naszej współpracy Gdyby nie Pan Jakub to na śniadanie nadal bym jadł mortadele. A dzisiaj? Dzisiaj jem kanapki z pasztetową delux i jest naprawdę delux Chciałem osobiście podziękować mecenasowi Brzęcząckiemu, wręczając mu moją autorską nalewkę z bizona ale odmówił Widać że ma trzeźwy pogląd na problemy, nie tylko w pracy ;)

Krzysztof Krzesiuniuk
@Miras z Drozdrowa

zgadzam się! jest to świetna firma, nie jak ci wyłudzacze danych i pieniedzy z fejsbuka trafiłem do nich pół roku temu i ile oni mi pomogli i jak ja jestem wdzięczny im to nie macie pojęcia, warto im zaufac

Milena

Ja jestem zadowolona wytłumaczyli co i jak banki do (usunięte przez administratora)by ,mie doprowadziły zero dogadania raty w góre a zyski stoja i sami mówili bedzie problem ze spłata przyjsc dogadamy sie co doczego nic zero pomocy .

@Milena

Szanowna Pani Mileno, dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Weronika Anna

Niestety jestem niesamowicie rozczarowana działaniami tej kancelarii. Byłam z nimi 2 lata. Obiecywali mi przy podpisywaniu umowy że moje sprawy zakończą się w 10 miesięcy. Dawali 99% szans swojej skuteczności. Przyszłam do państwa z długami na około 40 tysięcy zl. Po 2 latach długi wynosiły już 110 tys. Sprawy w sądach przegrane jedna za drugą. Odsetki, koszta spraw sądowych. W tym momencie już zero jakiejkolwiek pomocy z waszej stronie, zostałam poinformowana ze musze sobie radzić teraz sama i spłacać te długi. Ale pieniądze za abonament dalej chcieliście, pomimo że w niczym mi nie pomogliście . Czuję się (usunięte przez administratora) i okłamana. Nie informujecie klientów, że istnieje ryzyko, że sprawy mogą być przegrane i ciągnąć się kilka lat, tylko udajecie że wszystko będzie dobrze i sztucznie przeciągacie współpracę aby jak najwięcej kasy (usunięte przez administratora). Powinniście oddawać pieniądze za abonament za te wszystkie przegrane sprawy. Zostawiłam wam 20 tysięcy złotych abonamentu za nic. Wzięliście te pieniądze a zostawiliście mnie z długami prawie 3 krotnie większymi niż miałam. Jedyne w czym jesteście mistrzami, to manipulacja i wcisknie kłamstw zagubionym ludziom potrzebującym pomocy. Może jakieś tam sprawy wam się uda wygrac. Ale to jest jedna na sto. Większości osób nie jesteście w stanie pomóc,bo sądy wcale chętnie długów nie umarzają. Mam nadzieje, że kiedys ktoś się w końcu weźmie za takie pseudo firmy jak wasza i zostaną one zlikwidwane a osoby które doprowadziliście swoimi decyzjami do ruiny finansowej dostaną finansowe zadośćuczynienie.

@Weronika Anna

Zgadzam się. U mnie to samo było. Ostatecznie musiałam zrobić upadłość konsumencką, bo nie widziałam dla siebie innego wyjścia już. Długi bankowe na 150 tysiaków. A na początku było 90... Ta kancelaria albo zostawia ludzi z komornikami albo trzeba robić upadłość. Bo w życiu sądy nie umorzą długów tylko to wszystko ciagle rośnie i potem już nie ma wyjścia.

@Weronika Anna

Szanowna Pani Weroniko, Dziękujemy za wyrażenie opinii. Niestety nie posiadając Pani danych osobowych nie jesteśmy w stanie odnieść się do powyższej sytuacji oraz stwierdzić czy rzeczywiście miała ona miejsce. Pragniemy jednak zapewnić, że we wszelkich sprawach działamy rzetelnie i z należytą starannością, a efektywna współpraca w dużej mierze zależy od zaangażowania obu stron. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Dział Obsługi Klienta KPD pozostaje do Pani dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:00, pod numerem telefonu: 881 975 715. Wierzymy że wspólnie uda nam się dojść do porozumienia! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Szanowni państwo Nie wiem co chcą jeszcze państwo ze mną wyjaśniać. Zerwałam z wami umowę jak tylko dostałam dwa pierwsze wyroki sądowe, bo wtedy do mnie dotarło ze to nie ma sensu. Kontakt z waszymi konsultantami jest tragiczny. Za każdym razem rozmawia się z inną osobą, która udziela odpowiedzi w ogóle nie na temat. Miałam wrażenie ze ja wiem więcej niż państwa pracownicy... Dobrze, że założyłam sobie konto na portalu sądowym i tam monitorowałam moje sprawy, bo od was dostawałam informację z ponad miesięcznym opóźnieniem. Wyrok już dawno wydany, w połowie marca 2022 a wy mnie mnie o tym informujecie z końcem kwietnia... Tymczasem odsetki rosną, wierzyciel szykuje już sprawę dla komornika. Ten portal mi życie uratował i mogłam zacząć działać. Bo jakbym czekała na informacje od was to bym już miała co najmniej 5 komorników. Sztucznie przeciągacie sprawy żeby jak najdłużej klient żył w słodkiej niewiedzy i płacił abonament, a długi rosną. Nie chcę mieć już z wami nic wspólnego. Każdego będę ostrzegać przed waszymi praktykami.

@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Niech państwo w końcu przestaną udawać i wypierać się osób którym państwo nie pomogli.Takich osób jest całe mnóstwo. I to nie są jakieś fejki tylko prawdziwi ludzie, którym mieliście pomóc, a teraz zostali z większymi długami, komornikami albo robią upadłość konsumencką, bo nie widzą już dla siebie innej szansy. Ludzie którzy popadają w depresję i mają ochotę z sobą skończyć, bo wasza pomoc się okazuje zerowa. Dlaczego tak unikacie negatywnych opinii o sobie? Kasujecie negatywne komentarze na Fb,blokujecie osoby które wam tam piszą ze im nie pomogliście. Tak się składa ze sledze waszego FB i widzę gdy ktoś doda negatywny komentarz, on nagle znika po kilku godzinach. Zostają tylko same przychylne, pisane w kółko przez te same osoby. To nie wygląda realnie ani zachęcająco, tylko sztucznie. Emotki, serduszka, gify. Jest tam taka jedna pani, E.B. Która jak w zegarku bez przerwy wstawia wam słodkie komentarze. Ile ona już jest waszą klientką, 10 lat? Fałsz i obłuda az się wylewa. Był też pan, S.B który wam też słodził. W końcu kiedyś napisał ze jest niezadowolony ze współpracy, to nagle zniknął i on i jego komentarz. Już nie pisze ani słowa. Ciekawe. Pewnie zablokowany. Ja wiem co widziałam i możecie się dalej wypierać w żywe oczy i kłamać,ale ja się nie dam na to nabrać. Jeśli nazywacie się kancelaria to powinniście przede wszystkim reprezentować prawdę. A do tej wam niestety bardzo daleko.

@Weronika Anna

Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłanie nam swojej kolejnej opinii. Jest nam bardzo przykro, że doświadczyła Pani problemów z naszą Obsługą Klienta i że nie spełniliśmy Pani oczekiwań w zakresie świadczonych usług. Chcielibyśmy wyraźnie zapewnić, że jako firma zawsze dążymy do zapewnienia naszym Klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Jesteśmy świadomi, że komunikacja między naszymi pracownikami a Klientami nie zawsze przebiegała w sposób idealny, co skutkowało nieporozumieniami i trudnościami w realizacji usług, jednak nie mogło to wpłynąć na sukces prowadzonych spraw. Chcemy zapewnić Panią, że bierzemy pod uwagę wszystkie zgłaszane przez Klientów problemy i staramy się je rozwiązywać w sposób skuteczny i szybki. Rozumiemy Pani decyzję o zerwaniu umowy i szanujemy ją. Jesteśmy jednak gotowi do dalszej rozmowy i wyjaśnienia wszelkich nieporozumień, które miały miejsce w trakcie naszej współpracy. Jest nam niezmiernie przykro, że czuje Pani, że nie pomogliśmy odpowiednio wielu osobom. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej każdemu Klientowi, który do nas trafia. Nie jest prawdą, że usuwamy negatywne komentarze na naszym profilu na Facebooku. Staramy się odpowiadać na każdy komentarz, zarówno pozytywny, jak i negatywny. Jeśli zdarzy się, że jakiś komentarz zostanie usunięty, to z pewnością było to z powodu naruszenia regulaminu Facebooka, takiego jak obrażanie innych użytkowników lub wulgaryzmy. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i prosimy o kontakt w celu rozwiązania sprawy. Nasz dział Obsługi Klienta pozostaje do Pani dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:00, pod numerem telefonu: 881 975 715. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Szanowna Pani, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Sekretarki. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca kierownika ds. sprzedaży i obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

"Kancelaria" to tak naprawdę grupa przypadkowych osób, które umieją się "rozpychać" i idą po trupach do celu. Nie potrzeba dużo czasu żeby się o tym przekonać;). Właściciele wcześniej prowadzili firmę z meblami, co skłoniło ich do nazywania się "kancelarią"? Nie wiem. Ludzie tam pracujący nie posiadają najczęściej wykształcenia prawniczego, ekonomicznego, etc., a co za tym idzie nie znajdziemy tam ludzi kompetentnych (chyba, że osoby, które nabyły doświadczenia przez te ok 3 lata jak firma funkcjonuje, choć czy można nazwać to kompetencją? Raczej rozeznaniem w temacie). W firmie panuje niezdrowa atmosfera rywalizacji, kierownictwa nie obchodzi jak - ma być zrobione, a kiedy to "góra" popełnią błąd, zwalają to bez pardonu na pracownika, choć cała grupa wie co się dzieje, wszyscy się boją i siedzą cicho. Pracownicy są traktowani bez szacunku, jak dzieci w szkole. Dochodzi tam też do szykanowania pracowników przy całej grupie, upokarzania i do wyrzucania ludzi z pracy "dla przykładu", tak żeby inni widzieli i się bali, przez co w szeregach zachodzi duża rotacja. Praca dla ludzi, których raczej nie obchodzą inni ludzie, i którzy tak jak góra, potrafią eliminować inne jednostki dla swoich korzyści. Praca zdecydowanie nie polega na pomocy dłużnikom a na generowaniu jak największych zysków. Masz mieć dużo klientów, nieważne jakich i z jakimi problemami - masz z nich wyciągnąć hajs w formie abonamentu za "obsługę prawną". Współpraca taka zazwyczaj się kończy, bo klient już kompletnie nie ma za co żyć a co dopiero płacić abonamentu za coś co praktycznie nie istnieje. Twoim zadaniem jest zapewnić klienta o jego bezpieczeństwie w rękach kancelarii, zdobyć jego zaufanie a później w razie zbyt częstego kontaktu, po prostu go ignorować. Jestem ciekaw ile osób wpadło przez to w problemy psychiczne albo popełniło samobójstwo (bardzo duży odsetek samobójstw w naszym kraju spowodowanych jest właśnie problemami finansowymi). Okej, można tam zarobić bardzo fajne pieniądze ale morale w takim przypadku nie mogą istnieć. Współpracują też z prawdziwą kancelarią ale chyba tylko po to żeby wyglądało to wiarygodnie. To co się tam wyprawia to jeden wielki cyrk. Pracujemy na umowę zlecenie (um o pr tylko góra o ile w ogóle), co nie pozwala nam dochodzić swoich praw w kwestii tak bardzo wylewającego się stamtąd (usunięte przez administratora)w czystej postaci. Nie chroni nas żaden kodeks co właściciele pięknie wykorzystują do poniżania i wyzyskiwania pracowników. Bardzo niezdrowa praca w niezdrowych warunkach, zdecydowanie NIE POLECAM.

Julia
@NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

Jako pracownik zupełnie nie zgadzam się z twoją opinią. Decydując się na pracę na umowę na zlecenie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jakie warunki z niej wynikają. Dodatkowo jako studentka prawa mogę zapewnić, że wykształcenie prawne nie jest potrzebne, aby pracować w tej Kancelarii. Co do rywalizacji uważam, że wzajemnie motywujemy się i pomagamy sobie osiągać wyniki. Jeżeli czułeś się źle, ponieważ twoje wyniki były niższe od reszty pracowników to zawsze mogłeś podejść i zapytać się o radę. Myślę, że ta praca nie tylko daje bardzo duże możliwości zarobkowe jak i również weryfikuje czy dana osoba nadaję się do odpowiedzialnej pracy. Ja z całego serca bardzo polecam.

@NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

Szanowny Panie/Szanowna Pani, Dziękujemy za komentarz. Nie ukrywamy, iż jesteśmy nieco zaskoczeni wyrażoną opinią. Bardzo nam przykro, jeśli poczuł/a się Pan/Pani źle w naszym zespole. Pragniemy podkreślić, że organizujemy comiesięczne spotkania na których poznajemy pojawiające się problemy i staramy wspólnie znaleźć rozwiązania, aby nasza współpraca stawała się coraz bardziej efektywna. Jest to także miejsce do wyrażenia swojego zdania we wszelkich kwestiach związanych z atmosferą w pracy i relacjami między naszym zespołem. Z doświadczenia jesteśmy w stanie stwierdzić, że takie spotkania realnie pomagają nam się rozwijać i tworzyć naprawdę przyjazne środowisko pracy. Zdecydowanie zaprzeczamy, aby opisane przez Panią/Pana sytuacje mobbingu miały miejsce, pragniemy także zaznaczyć, że nie pozwolimy na szerzenie fałszywych oskarżeń na temat naszej Kancelarii. Wskazujemy również, że do spraw każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, jesteśmy wsparciem oraz realnie pomagamy przy redukcji powstałego zadłużenia. Nasze działania niejednokrotnie pozwalają powrócić naszym Klientom do życia w poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Paulinaszlafka@wp.pl

Mam pytanie odnośnie kancelarii. Czy oni pomagają?? Czy po prostu wpadam w większe długi bo nic nie jest umozone??

@Paulinaszlafka@wp.pl

Szanowna Pani, Dziękujemy za komentarz! Pragniemy przekazać informacje na temat celu i sposobu zawierania współpracy z naszą Kancelarią. Najlepszym dowodem naszej ciężkiej pracy są liczne wyroki umorzeniowe w sprawach naszych Klientów. Mamy nadzieję, że zdecyduje się Pani podjąć wspólną walkę z zadłużeniem, w której chcielibyśmy Panią wspomagać i wspierać! Jeśli jest Pani zainteresowana uzyskaniem informacji na temat zawarcia współpracy z naszą Kancelarią, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://kancelaria-pomoc.pl/. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza nasi Specjaliści ds. Wierzytelności skontaktują się i przekażą wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu działania zmierzającego do zmniejszenia Pani zadłużenia. Pragniemy podkreślić, że konsultacje są darmowe i nie zobowiązują Pani do zawarcia umowy. Podczas rozmowy telefonicznej Nasi Specjaliści przeprowadzą szczegółową analizę Pani sytuacji finansowej oraz zaproponują najdogodniejsze warunki współpracy. Pozdrawiamy Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Marcelina
@Paulinaszlafka@wp.pl

Wygrywają jedynie w Sądach niższej instancji, gdy wierzyciel nadal się odwołuje ostatecznie wszystko i tak do nas wraca w jeszcze większej postaci. Na początku mydlono mi oczy, że długi zostaną umorzone i dopóki jestem pod opieką kancelarii komornik mi nie grozi - bzdura! Na koniec dostaje się informacje, że niestety sprawa jest ostatecznie przegrana i ile musimy zapłacić wierzycielowi. Nie otrzymałam nawet żadnej propozycji negocjacji w mojej sprawie. Nie dość, że dług się powiększa to jeszcze w międzyczasie tracimy pieniądze na wszelkie opłaty w Sądzie i rzecz jasna na opłacanie kancelarii. Moja współpraca trwała 2 lata i szczerze nie polecam nikomu popełniać tego samego błędu.

@Paulinaszlafka@wp.pl

Proszę się liczyć z tym, że "wstrzymują raty" po prostu nie płaci Pani rat, co skutkuje narostem odsetek a potem wypowiedzeniem umowy przez bank, co często zdarza się, że listonosz nie dostarczy, a jest 14 dni na złożenie sprzeciwu. Współpraca z tą kancelarią może skutkować tym, że dług urośnie bo kapitału nikt Ci nie umorzy jak już to mogą umorzyć odsetki, więc polecam zaznajomić się z tym jak wygląda prawo finansowe zanim zacznie Pani współpracować z nimi. Polecam po prostu się ogarnąć i zacząć spłacać długi, a nie szukać najkrótszej drogi do ucieczki, bo trzeba podejmować konsekwencje za swoje czyny.

@Marcelina

Szanowna Pani Marcelino, Dziękujemy za wyrażanie opinii. Dzięki naszemu zaangażowaniu i działaniom miała Pani bardzo dużo czasu aby przygotować się na spłatę swoich zadłużeń, których w pewnych sytuacjach po prostu nie można umorzyć. Mamy bardzo wysoką skuteczność umarzania wierzytelności (również w sądach najwyższej instancji, o czym świadczą pozytywne wyroki) ale zdarza się, że okoliczności, które pojawią się w trakcie procesowania danej sprawy nie pozwalają na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia. Z poważaniem Kancelaria Pomocy Dłużnikom

@Ewa

Szanowna Pani Ewo, Uprzejmie dziękujemy za komentarz. Zgadzamy się z Panią - za podjęte decyzje należy ponosić konsekwencje, my natomiast podejmujemy walkę, aby dla naszych Klientów były one jak najmniej dotkliwe. Celem naszej pracy jest poprawa sytuacji finansowej poprzez umorzenie części lub całości zadłużeń wobec wierzycieli. Niejednokrotnie odsetki są wyższe od samej kwoty zaciągniętego kapitału, a odciążenie od ich zapłaty pozwala naszym Klientom z powrotem cieszyć się życiem. Wskazujemy, iż wszelkie podjęte czynności są całkowicie zgodne z przepisami prawa finansowego, a o przebiegu ewentualnej współpracy informujemy podczas bezpłatnych konsultacji, na które serdecznie zapraszamy. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Nella
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

To informujcie swoich potencjalnych klientów przed zawarciem umowy ze istnieje ryzyko że dług nie zostanie umorzony. I to duże ryzyko. A nie kłamcie z usmieszkiem na ustach, że macie 99,9% skuteczności i po pół roku klient będzie wolny od długów. Bo 99,9% spraw to przegrywacie. Ludzie naiwni wam płacą grube tysiące a potem zostają pod mostem, bo nie mają już pieniędzy na spłatę długów które spłacać muszą. No tak ale jakbyście powiedzieli prawdę ze sądy nie umarzają długów to byście pracę stracili, więc trzeba dalej kręcić karuzele kłamstwa i udawać, że będzie dobrze. Wstyd żeby firma nazywająca się kancelarią tak działała.

@Nella

Szanowna Pani, Jako kancelaria specjalizująca się w pomocy zadłużonym ludziom, dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były skuteczne i rzetelne. Chcielibyśmy jednak sprostować pewne nieścisłości w Pani wypowiedzi. Przede wszystkim, zawsze informujemy naszych Klientów o ryzyku, jakie niesie za sobą proces. Jesteśmy uczciwi i transparentni w naszych działaniach. Nie ma jednak wątpliwości, że nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie windykacji znacznie zwiększają szanse naszych Klientów na rozwiązanie problemów finansowych. Co do umarzania długów, każda sprawa jest analizowana indywidualnie. Podejmujemy wszelkie kroki, aby osiągnąć jak najlepszy wynik dla naszych Klientów. Nasza praca opiera się na pełnym poszanowaniu prawa i zasad etyki zawodowej. Jeśli jednak ma Pani jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio, abyśmy mogli rozwiać Pani obawy. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Nie decydujcie się na współpracę z tą kancelarią , po ponad 2 letniej współpracy i płaceniu dużego abonamentu w sądzie rejonowym wygrane dwie sprawy za symboliczne długi , do większości spraw wierzyciele nawet nie złożyli pozwu , długo wzrosły dwukrotnie , o statusie spraw sama się dowiadywałam logując się na portalu informacyjnym sądu , żaden mecenas z kpd nigdy do mnie nie zadzwonił po moich ponagleniach dowiedziałam się czegokolwiek o moich sprawach i to jeszcze nie otrzymałam właściwej odpowiedzi , nie bądżcie naiwni ja wierzyłam dopóki sprawy były w e sądzie to były umarzane a w rejonowym wszystko trwa długo na szczęście współpraca z nimi zakończona , nie mam zajęć komorniczych ale pewnie by do tego doszło , w ostateczności podjęłam inną decyzję i odzyskałam spokój wewnętrzny i radość życia

@Anonim

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym Działem Obsługi Klienta w celu weryfikacji Pani sytuacji. Niestety posiadając jedynie te informacje wskazane przez Panią, nie możemy odnieść się do Pani opinii. Zapewniamy jednak, że standardy działań podejmowanych w naszej kancelarii różnią się od tych, które Pani wskazała. Dodatkowo poprawnie prowadzona przez Klienta komunikacja z nami, uniemożliwia zaistnienie wskazanych przez Panią skutków. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu. Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Ja polecam tą kancelarię. Oni naprawdę pomagają. nie rozumiem tych negatywnych opinii, to pewnie ci ludzie ktorzy nic nie płacili nie odsyłali pewnie pism na czas a potem mają zdziwko że kancelaria nic dla nich nie zrobiła. Ludzie to jest współpraca, oni pomogą ale trzeba też coś robić a nie myśleć, ze niech oni robią sami to. Ja nigdy żadnych problemów żadnych z nimi nie miałam. Wygrali mi 2 sprawy z Providentem i z Ultimo. Jedną mi przegrali ale się odwołali i jednak wygraliśmy. Także warto z nimi pracować i być cierpliwym Kancelaria na 5+

Julia

Ja z całego serca mogę polecić tę pracę. Trzeba liczyć się z tym, że jest to praca na prowizji, więc wszystko zależy od tego jaki wynik zostanie zrobiony miesięcznie, natomiast dzięki temu pojawiają się ogromne możliwości zarobkowe. Jest czas na small talk i czas pracy można organizować sobie samodzielnie. Jestem bardzo zadowolona i każdemu kto chciałby zarobić oraz się rozwinąć. :)

Helena
@Julia

Czyli jako tako nie ma najniższej stawki? Czy jest coś zapewnione od razu i wtedy dopiero ta prowizja się dodaje czy stricte tyle ile wyrobisz tyle masz? Bo zastanawia mnie np jak się bierze urlop itp...

@Julia

Szanowna Pani Julio, Bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie miło, że praca w KPD spełnia Pani oczekiwania. Cieszymy się i doceniamy, że zdecydowała się Pani podzielić swoim zdaniem. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

kluadia
@Helena

nie ma żadnej podstawy, nie chodźcie tam pracować, masz płacone za ilość umów jaką zrobisz z klientami i może zarobki są fajne w pierwszym lub drugim miesiącu. Potem odciągają ci z wypłaty niebotyczne kwoty jeśli klienci nie płacą abonamentu to pracownicy są poszkodowani. a pracownik nie ma wpływu czy dłużnik zapłaci czy nie . a z wynagrodzenia pociągane jest 30%, 40% czy 50%. i więcej bo klienci nie płacą

Kamila
@kluadia

Masz na myśli to, że zarabia się tylko prowizje? Pytam, bo ja już kilka razy pracowałam na takich prowizyjnych umowach. Tylko co robi firma, jak tej pracy w ogóle nie ma, dają inne zlecenie?

Klaudia
@Kamila

tak zarabiasz tylko na prowizji, nie masz stałej pensji, raz zarobisz 1000 raz 4000

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Chcielibyśmy wskazać, iż powody zakończenia współpracy bywają różne, od niezadowolenia z wykonywanych obowiązków począwszy, na skomplikowaniu sytuacji rodzinnej pracownika kończąc. Niestety nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich przypadków dokładnie. Nie można również jednoznacznie wskazać strony, która podejmuje decyzję o zakończeniu współpracy – w niektórych przypadkach jest to pracownik, w niektórych pracodawca. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Praca w Kancelarii spełnia oczekiwania osób , które chcą się rozwijać , zarabiać powyżej najniższej krajowej , i cenią sobie wolne weekendy . Praca od 8-16 , po tych godzinach pracujesz , jeśli chcesz. Całkowita dowolność . Jak w każdej pracy , trzeba wykonywać powierzone zadania Ważne jest tutaj to , że pracownicy nie konkurują ze sobą , nie obgadują za plecami , relacje w firmie są życzliwe , otwarte, co wpływa na panującą tam atmosferę . Przychodzę do pracy nie dlatego , że muszę , ale dlatego że chcę. . Nie zgadzam się z opinią , że firma jest zła , o czym piszą rozżaleni pracownicy . O zasadach wynagrodzenia jest się informowanym jasno i wyraźnie . A współpraca z Kancelarią , to świadomy wybór. Osobiście polecam tę pracę wszystkim , którzy cenią sobie życzliwą atmosferę , dobre zarobki i dużą swobodę działania , oraz wolne weekendy.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo miło obserwować tak pozytywne nastawienie naszych Pracowników. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

mamy dość

Nie chodźcie tu pracować. Przedstawią wam piękne zarobki a za brak płatności klientów macie odciągane od wypłaty ogromne pieniądze! wychodzicie bez wypłaty i skończycie bez środków do życia! Naprawdę to jest cyrk. W tym miesiącu połowa ludzi wychodzi bez większej części wypłaty! Nie jest to praca dogodna.

@mamy dość

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Dziękujemy za wyrażoną opinię. W ramach sprostowania pragniemy zaznaczyć, iż przed zawarciem współpracy informujemy o wszelkich warunkach zatrudnienia i wynagradzania pracowników. Staramy się przedstawiać informację o systemie wynagrodzeń w sposób jasny i klarowny. Jednocześnie dążymy do ciągłych zmian, aby zapewnić pracownikom jak największy komfort pracy. W tym celu zaplanowaliśmy cykl spotkań rozwojowych, w których mogą brać udział wszyscy pracownicy, aby omawiać problemy i wspólnie szukać korzystnych rozwiązań. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Mamy dość
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Wystarczy dać pracownikowi normalną pensje za godzinę ciężkiej pracy a nie za to ile umów zrobi i jeszcze za to. Że klienci nie płacą bo myślą, że wszystko jest za darmo to pracownik przez takie nygusto za swoją ciężką prace nie dostanie pensji. Pracujemy czasem w domu bo każecie siedzieć 8 godzin a żeby zrobić wynik trzeba pracować po 13 godzin. Macie chore zasady zmieńcie to bo ani nie będziecie mieć klientów ani pracowników na sprzedaży. Czas dowiedzieć się jak powinno traktować się pracowników

@Mamy dość

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Uprzejmie dziękujemy za odpowiedź. Pragniemy ponownie zaznaczyć, że staramy się jak najdokładniej przedstawiać system płac na poszczególnych stanowiskach pracy w naszej Kancelarii jeszcze przed zawarciem współpracy. W firmie obowiązują ustalone standardy, a z naszej strony przekazujemy dodatkowe oraz niekonwencjonalne rozwiązania, aby wyniki naszych pracowników były jak najlepsze. Comiesięczne spotkania rozwojowe, organizowane przez naszą Kancelarię, służą omawianiu wszelkich kwestii problemowych, dlatego zachęcamy do poruszenia i przedstawienia swojego stanowiska w tym temacie. Nadmieniamy, iż z naszej strony nie wyciągamy żadnych konsekwencji z wyrażonych opinii, wręcz przeciwnie – dokładamy wszelkich starań, aby wspólnie znaleźć kompromis w problematycznych sprawach. Nie bójmy się zatem otwarcie mówić o tym czego oczekujemy – pamiętajmy że dialog jest podstawą negocjacji. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Tak, tak :) A może trzeba ustalić kto nadaje, a później mu podziękować? Piękna nowomowa "uprzejmie", "pragniemy", "dialog podstawą...". Ja myślę, że wasi pracownicy to chyba nie dadzą sie na to przyłapać, a i konkurencja nie śpi :^^

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za wyrażenie opinii w powyższym temacie. Wskazujemy, iż wszelkie podjęte działania, o których wspominamy wyżej, mają całkowite odzwierciedlenie w rzeczywistości. Uważamy że owocne negocjacje powinny opierać się na wymianie argumentów i wspólnym szukaniu rozwiązań. Doceniamy chęci i zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego pozostajemy otwarci na różne formy dialogu. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Paulina
@Mamy dość

Czyli nie macie w ogóle żadnej podstawy? Możesz powiedzieć jakie umowy mają pracownicy w takim razie?

dramat
@Paulina

umowa zlecenie, nie ma żadnej podstawy

@Paulina

Szanowna Pani Paulino, Udzielając odpowiedzi na Pani pytanie, pragniemy poinformować, iż w naszej Kancelarii forma umowy uzależniona jest od wielu czynników, m.in. obejmowanego stanowiska czy stażu pracy. Więcej informacji znajdzie Pani pod adresem: kpdkariera.olx.pl lub www.kpdkariera.pl Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Julka

Pracuję tu już jakiś czas, i szczerze mogę przyznać, że nasze traktowanie klientów mnie przeraża, zastanawiam się czy nie zgłosić gdzieś tej działalności, do jakiegoś programu telewizyjnego typu " UWAGA" czy "Sprawa dla reportera" Jakbyście tylko wiedzieli co dzieje się u nas w biurze i jak wyglądają nasze szkolenia.. to złapalibyście się za głowy, a nasza praca polega tylko na tym żeby Was wszystkich (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) nic więcej, naciągacie klientów. Polityka waszej firmi to kicz. Klient płaci i czeka aż przyjdą nakazy zapłaty z sądu. Żadnych działań kancelaria wcześniej nie podejmuje a wam się naliczają odsetki. Plus nie informują was o tym ze długu nie da się umorzyć tylko jak już to oprocentowanie. A wy ludzie nie dajcie się nabrać bo robią z nas (usunięte przez administratora) i próbują wpoić. Mój chłopak chciał odstąpić i zgodnie z ustawa ma na to 14 dni. Przyszedł dać odstąpienie i usłyszał ze umowa podpisana w biurze a nie była. I nie chcieli dać mu złożyć odstąpienia. To kicz nie kancelaria. Ludzie co tam pracują i wierzą, ze czynią dobro to ludzie ogłupieni. Oklamujecie klientów i szukacie sposobu żeby tylko zarobić. (usunięte przez administratora) naciągacze, i kombinują jeszcze w każdy sposób żeby zapłacić pracownikowi jak najmniej. Niektórzy kierownicy nie mają pojęcia jak wyglada posada kierownika, nie maja zielonego pojęcia jak zarządzać nawet studiów nie mają pokończonych. Pic na wodę fotomontaż. A jak czytam odpowiedzi kancelarii na niektóre komentarze to tylko się ośmieszacie. I mam nadzieje ze komuś uda się was zamknąć bo jesteście nic nie wartymi (usunięte przez administratora).

Ewelina

Zgadzam się z Panem/Panią całkowicie jeśli chodzi o tę kancelarię mam bardzo złe wspomnienia. Opłacałam kancelarie przez 5 miesięcy i w mojej sprawie nie zrobiła N I C. Skontaktowałam się z bankiem, czy kancelaria chociaż kontaktowała się z nimi - na to dostałam odpowiedź, że nie wiedzą nic o takiej sprawie. Gdy konsultantka z kancelarii informowała mnie że pisma do banku są wysyłane. Dzięki kancelarii zostałam z jeszcze większym długiem opłacałam ich dodatkowo i jeszcze przez 2 miesiące muszę opłacać, ponieważ okres wypowiedzenia jest 2-miesięczny. Jeśli ktoś chcę zadbać o swoją przyszłość lepiej niech nie zawiera współpracy z kancelarią, bo mimo tego, że są sprawy które faktycznie MOŻE umarzają - to wprowadzają potencjalnych klientów w błąd byle tylko ich zdobyć. Zajmuję się już składaniem do odpowiednich organów pism, aby już nikt więcej nie dał się naciągnąć na wasze (usunięte przez administratora)

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Twierdzenia o naciąganiu, oszustwach i kłamstwach traktujemy jako formę szykany i zastraszenia. Prosimy, aby nie używać takich stwierdzeń wobec naszej Kancelarii, której – jak sama/sam Pani/Pan przyznała/przyznał, Klientką/Klientem nigdy nie była/był. Pragniemy nadmienić, iż zgodnie z treścią art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta: „Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.”. Powyższy artykuł nie stanowi zatem podstawy prawnej do odstąpienia od umowy w przypadku zawarcia jej w siedzibie naszej Kancelarii. Podkreślamy równocześnie, iż podpisując umowę, każdy Klient zostaje poinformowany o wszelkich kosztach oraz dokładnych warunkach współpracy. Przed zawarciem umowy oferujemy konsultacje prowadzone przez naszych Specjalistów ds. Wierzytelności. Takie spotkania są całkowicie darmowe oraz nie zobowiązują do podpisywania umowy – chcemy kompleksowo edukować, budować świadomość finansową, ale także pomagać zrozumieć problem oraz wskazywać możliwe rozwiązania. Podkreślamy także, iż zarówno pracowników, jak i kierowników KPD wybieramy odpowiedzialnie – są to osoby kompetentne, sumienne i zaangażowane. Nie wiemy również, skąd posiada Pani/Pan niezgodne z prawdą informacje na temat wynagrodzeń naszych pracowników. Zapewniamy, że w tej kwestii nie szukamy oszczędności i na pewno "nie kombinujemy". Chcielibyśmy poznać szczegóły i wspólnie wyjaśnić opisaną sytuację, dlatego, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, pod numerem telefonu: 881-975-715. Z poważaniem, Kancelaria Pomocy Dłużnikom

@Ewelina

Szanowna Pani Ewelino, Pragniemy zaznaczyć, iż bez szczegółowych informacji o Pani danych osobowych nie mamy możliwości odnieść się do stawianych przez Panią zarzutów. Stanowczo zaprzeczamy, jakoby nasi pracownicy wprowadzali w błąd kogokolwiek, nade wszystko osoby zainteresowane podjęciem współpracy. Wychodzimy z założenia, że owocna współpraca jest oparta na dobrej komunikacji i wzajemnym zaufaniu. Podkreślamy, iż przed podjęciem współpracy każdy Klient otrzymuje komplet dokumentów do zapoznania się, ma zatem możliwość szczegółowego przeanalizowania warunków zawieranej umowy. Ponadto, Dział Obsługi Klienta KPD pozostaje w stałej dyspozycji do udzielania kompleksowych informacji na jakim etapie znajdują się procedowane sprawy, a o wynikach naszej pracy najlepiej świadczą liczne wygrane naszych Klientów. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Katarzyna G

Polecam kancelarię całym sercem, przede wszystkim dzięki nim odzyskałam spokój ducha, płacę sobie spokojnie jedną ratę a oni się wszystkim zajmują, tylko trzeba do nich pisma wysylac Polecam firma na 5 z plusem

@Katarzyna G

Szanowna Pani Katarzyno, Zgodnie z misją naszej Kancelarii, jesteśmy tarczą w walce z długami i towarzyszem ciężkiej codzienności, a poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważne. Bardzo dziękujemy za komentarz, pozytywne opinie stanowią dla nas dodatkową motywację do sięgania po wygrane w imieniu naszych Klientów! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Lucyna

Z czystym sumieniem polecam współpracę z KPD. Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona ,ale po wczorajszym dniu , kiedy otrzymałam dwa umorzenia postępowania w całości uwierzyłam, że jednak za sprawą profesjonalistów można skutecznie zawalczyć i wygrać. Dziękuję:)

@Lucyna

Szanowna Pani Lucyno, Dziękujemy za zaufanie i wspólne dążenie do pozbycia się zadłużenia. Dostrzeżenie problemu i podjęcie walki jest domeną ludzi odważnych. Bądźmy swoimi własnymi bohaterami - nie bójmy się wyciągnąć ręki po pomoc i razem stawiać czoła długom! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Piotrek

Jestem 2 lata z kancelarią wpadłem w długi pomagają dużo zawsze odpowiedzą na pytania wszystko powiedzą co i jak

@Piotrek

Szanowny Panie Piotrze, Dziękujemy za pozytywny komentarz. Robimy co w naszej mocy aby współpraca przebiegała tak efektywie, jak to możliwe. Jest nam niezmiernie miło że docenia Pan nasze starania! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

JACEK

DLA MNIE TO DOTYCHCZAS NAJLEPSZA KANCELARIA W POLSCE, NAPRAWDE SA SKUTECZNI, MAJA NAJLEPSZYCH PAWNIKOW

@JACEK

Szanowny Panie Jacku, Uprzejmie dziękujemy za komentarz. Czujemy się niezmiernie docenieni widząc że nasi Klienci darzą nas tak dużym zaufaniem. Pozytywne opinie są dla nas dodatkową motywacją do jeszcze większego zaangażowania w pracę! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Karol

Przed podpisaniem umowy dzwonili kilka razy dziennie bym podpisał i wysłał umowę. Po podpisaniu zero kontaktu z ich strony. Straciłem 4000 tyś. Wypowiedziałem umowę pomocy , natomiast chcą jeszcze ponad 3000 tyś i dostałem od Kancelarii Pomocy Dłużnikom pismo przed sądowe jak nie zapłacę pójdą do sądu. Także za nic nie robienie tak się zarabia na czyjeś biedzie. Działają w różnych kierunkach raz są Kancelarią Pomocy Dłużnikom a raz Windykacją przed sądową. Ostrzegam wszystkich.

Sylwia
@Karol

Ale to normalne że jak się podpisuje umowę to trzeba trzymać się warunków. Wiadomo że im też się należą pieniądze za pracę, nic za darmo no halo pomoc pomocą ale no muszą chyba też za co pomagać i za co pracować w twojej sprawie. Ja polecam jestem klientką i jak się chce to można dogadać, mam raty po 500 zł i sobie spłacam nawet tą ratę jeszcze na raty i nie ma u nich problemu.

@Karol

Szanowny Panie Karolu, Bardzo dziękujemy za podzielenie się Pańską opinią, jest ona dla nas niezwykle cenna. Niestety ze względu na brak szczegółowych danych osobowych nie jesteśmy w stanie odnieść się do konkretnej sytuacji. Wskazujemy jednak, iż o wszelkich kosztach wynikających z rozpoczęcia współpracy informujemy jeszcze przed jej zawarciem, podczas darmowej konsultacji i analizy sytuacji finansowej. Pragniemy wyjaśnić Pańską sytuację, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta, który pozostaje do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:00. Postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie opisanej przez Pana sytuacji. Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

@Sylwia

Szanowna Pani Sylwio, Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że dostrzega Pani starania, jakie wkładamy w pracę, aby przynosiła ona jak najlepsze efekty! Z wyrazami szacunku Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Ela

Od niedawna jestem Klientem i jestem zadowolona pomagają bardzo z resztą na początku współpracy nikt nie obiecywał że będzie łatwo ale jak na razie jest super :):):) polecam Kancelarie warto

@Ela

Szanowna Pani Elu! Bardzo dziękujemy za zaufanie i podjęcie współpracy. Takie opinie to dla nas dodatkowa zachęta do wspólnej walki o lepsze jutro naszych Klientów! Z poważaniem Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.