Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Blondi

Któryś z klientów pisał o tym, że każda osoba ma dwóch opiekunów i znalazłam ofertę sprzed kilku miesięcy dla specjalistki ds. obsługi klienta; czy to są te same etaty? Bo jeśli tak to rozważam aplikowanie. Czy docelowo nie ma szansy na uop, bo proponowana umowa to zleceniówka? Mam zamiar wziąć kredyt hipoteczny i normalna umowa bardzo by mi to ułatwiła.

Martyna
@Blondi

W kancelarii jest tylko umowa zlecenie lub b2b

kRYSTIAN

Serdecznie polecam tą kancelarie wlasnie zakonczylem z nim współpracę trwalo to niecaly rok i jestem już BEZ DŁUGÓW! uratowali mnie przed komornikiem bo miałem ciezko żeby spłacać kredyty ale wartto było naprawdę POLECAM WSZYSTKIM

marlena

no to pomogła czy nie pomogła bo napisala Pani ze pomogli na etapie epu czyli pomogli czyli zrobili to co mieli zrobic wiec nie rozumiem Nie rozumiem tez tych negeatywnych opinii jesli ktos pisze że przez kancelarie ma komornika to chyba na wlasne zyczenie, bo kancelaria nie doprowadza do komornika. Ja jestem ich klientką i mój maż i kiedyś maż zapomnial wysłać im nakazu i nie zdazylismy z terminem ale kancelaria nam pomogla i tak i zrobili ugode z komornikiem

Sama się zastanawiam bo chciałam z nimi umowę podpisać wszystko gotowe do wysłania ale nie chce się wpędzić w jeszcze większe dlugi

@Anonim

Droga Pani, naszym celem nie jest wpędzanie w długi. Z każdym klientem ustalamy indywidualne zasady współpracy. Jeśli klient przestrzega umowy to cała współpraca układa się znakomicie. Zawsze staramy się działaś fair i uczciwie wobec klienta ponieważ wygrane sprawa to w dużej mierze również nasz interes.

Ela

Dzień dobry Kancelaria robi wszystko co może i stara się jak najlepiej , też korzystam z pomocy kancelarii i jest ok , i jak czytam te wszystkie nie miłe opinie to jest mi bardzo przykro to my sami sobie na robiliśmy problemów. Kancelaria stara się nam pomóc nic więcej :)

Dziękujemy za opinię!

@Ela

Tak właśnie jest płacenie i nic więcej a w banku rosną od setki i oni się mną nie przejmują.I to jest pomoc , tylko pieniądze bo czeba zapłacić I jeszcze koszta sądowe.Brawo jesteście tylko ludzi robice w balona tak jak mnie .za dwa lata współpracy z wami narosło mi 45ty samych odsetek a wy się niczym nie przejmujecie bo pomagacie chyba ludzie wam pomagają i zarabiacie na ludziach.Pozdrawiam wszystkich ni komu nie życzę UĆIEKAC JAK NAISZYBCIEJ O DNIK.

@Andrzej

Tak napisałem opnie prawdę w oczy nie ma żadnej odpowiedź.Zadzwonił do nich i pytam bo narosło mi odsetki , odpowiecie miałem że mi już nie będą pomagać bo nie zapłaciłem i umowę zerwali zemną, ja płaciłem ponad 2lata i piendze które płaciłem poszli w błoto i jeszcze maksymalny dług w banku.Ludzi nie dajcie sie im ludzi oszukują.Tylko ich czeba podać do Naiwyszego Sądu tak jak się stało Agecją CERTO w Warszawie bo miałem z niemi do czynienia i wszyscy za (usunięte przez administratora) posli. siedzieć , IM to czeba zrobić i się skończy wyłudzenie pieniędzy od ludzi.na początku pięknie ładnie żeby nic nie płacić do banków bo oni wszystko załatwiają.Ludzie nie za dawajcie się nimi bo wedziecie ogromne długi.a ci co piszą bzdury ze zadowoleni to tylko ci znajomi i rodzina opisują i wykwalają agecję.Mozna napisać że okłamują łudź

Klienta
@Ela

Jak Pani pomogli ? Bo ja tylko place i nic się nie dzieje kontakt tez znikomy chyba ze sama zadzwonię to wyklepią jakas regułkę i tyle.Ludxie uciekają z tej kancelarii chyba też to zrobię Coraz więcej (usunięte przez administratora) porównują kancelarie do certo A wiadomo jak oni skończyli

Kazimierz
@Klienta

No logiczne że jeśli chcesz dowiedziec sie o tym jak maja sie twoje sprawy to trzeba zadzwonic i sie dopytac - jakby tak kancelaria miala do kazdego swojego klienta sama z siebie bez zapytania dzwonic to by nic innego nie robila aby dzwonila i czekala az ktos odbierze lub nie. W każdej firmie,czy u innego mecenasa jak chcesz sie dowiedziec co w twoich sprawach to dzwonisz przeciez i pyatsz widzę że nie wiesz co to jest współpraca obu stron

Klienta
@Kazimierz

Dzwonie pytam wysyłam do kancelarii wszystko w terminie Na moje pytanie co z moja sprawa mam odpowiedz proszę cierpliwie czekać No to czekam juz ponad tydzień na odpowiedź Być może to tyle musi trwać ale podobno klient to nasz pan Dobrze by było żeby przyspieszyli odpowiedz Dla kaprysu nie pytam o swoje sprawy

@Andrzej

Żeby wypowiedzieli ci umowę to musiałeś im nie płacić 3 miesiące + 2 miesiące okresu wypowiedzenia wiec nie mów że raz nie zapłaciłeś

Inwentabiz

Czytam te opinie, niektóre pełne jadu . Ja wiem, co to długi, komornik , gdy brakuje na opłaty, chleb,to nie życie to wegetacja . I tak byłoby dalej gdyby nie ta kancelaria. Wybroniła mnie z długów , wywalczyła umorzenie. Ale nie od razu , droga była długa, często wątpiłam. Ale zaufałam im, nie byłam już sama z moim długiem. Nie stać mnie było na prawnika, ci przecież biorą kasę z góry. Żeby nie było komornika to skutecznie trzeba oddalić nakaz zapłaty. Oni to zrobili. Przesłałam wszystkie nakazy zapłaty w terminie i nie było kolejnych komorników. Teraz jestem wolna od długów Nie da się umorzyć długów w krótkim okresie czasu . Nikt nie jest wróżką żeby wiedzieć czy otrzymaliście nakaz zapłaty. Czasami nie da się wygrać każdej sprawy. Ale to są rzeczy oczywiste, każdy prawnik wam to powie . Wiec zanim na kimś wylejecie tzw. wiadro pomyj ,zaszczujecie , to zastanówcie się nad tym , co wy zrobiliście w tej sprawie . Najtrudniej przyznać się do własnych błędów, Najłatwiej winić kogoś-nigdy siebie Polecam z całego serca kancelarie i jej usługi

Haha
@Inwentabiz

Większości z nas kancelaria obiecywała 100% skuteczności, nawet nie widząc na oczy wcześniej naszych umów z firmami pozyczkowymi. Ja do dziś mam maile w których ich pracownik wyraźnie pisze ze gwarantuje mi 99,9% umorzen. A wiesz jak się skończyło? Przegrali mi 10/10 spraw. I znam pełno ludzi którym zrobili to samo i teraz ci ludzie robią upadłość konsumencką, bo nie mają już innego ratunku, bo długi przez tą kancelarie im tak urosły. Więc najpierw niech pracownicy zaczną porządnie analizować umowy, a potem mówić ile z nich da się wygrać

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca kierownika ds. sprzedaży i obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
ritaa

@R.B no właśnie ja zerwałam umowę to pasmo mi powiedziała że od zerwania i tak przez 2 miesiące będą mnie obsługiwać nie wiem z jakiej racji skoro mam zerwana umowę podpisywałam 12 to jest umowa niby zawarta 8 tyczenia nie wiem skąd ona to brała

ritaa

Czy ktoś z was musiał płacić za odstąpienie od umowy jest na to 14 dni. A ja przez 2 miesiące mam płacić nie wiem za co. .

R.B
@ritaa

Jak za co? Za (usunięte przez administratora)który oni nakręcają i nieświadomych klientów wkręcają w to. Sam jestem adwokatem i jak czytam ich umowy to zalewam się śmiechem po pachy. Wciskają swoje usługi, obiecują dużo, nie robią nic oprócz dobrego wrażenia pobierając kasę. Zgłaszać te przekrety wszedzie. Ja bym zaczął od Okręgowej rady adwokackiej ORA i dalej. Zalać ich wnioskami i kontrolami. Im więcej tłumaczeń tym szybciej zakończą ten profeder

Pan

Nie polecam. Umowa podpisana była i placilem 3 miesiące za nic nie robienie wypowiedziałem umowę po 3 miesiącach i oni ze okres wypowiedzeniowy i do lipca mam płacić… śmiechu warte a nic nie robienie mam płacić ? Teraz przysłali pismo o odestkach i o zapłacie… a nic nie zrobili w mojej sprawie

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z KPD. Początkowo myślałam, że ta praca nie jest dla mnie. Obawiałam się, że sobie nie poradzę. Staż, który odbyłam na początku współpracy z KPD pozwolił mi uwierzyć we własne siły. Obecnie, może i nie należę do najlepszych sprzedawców, bo takie stanowisko zajmuję w Kancelarii, ale myślę, że dość dobrze sobie radzę. Jeżeli chodzi o Kierownictwo w Kancelarii, jeszcze nigdy nie było sytuacji, abym została bez odpowiedzi na zadane pytanie, zgłoszenie problemu etc. Każdy z nich podchodzi indywidualnie do każdego pracownika. Inni współpracownicy również są bardzo sympatyczni i pomocni. Jeszcze nie spotkałam tutaj nikogo, z kim bym się nie polubiła. Młody zespół, wspólne tematy do rozmów i tak miło nam upływa czas w pracy ???? Wynagrodzenie adekwatne do odbytej pracy, ZAWSZE na czas! Bardzo fajne premie dodatkowe. Pyszna kawusia, smaczny catering! Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam KPD, jak i również zapraszam do Nas! ????

@Klaudia

Dziękujemy Pani Klaudio! Bardzo nam miło obserwować tak pozytywne nastawienie naszych Pracowników!

Przeglądam ofertę dla kierownika ds. finansów i administracji i zastanawiam od czego zależy rodzaj umowy, bo podanych jest aż trzy. Może ktoś mi rozjaśni ten fakt? Po jakim czasie od zatrudnienia można dostać te 12k? Ta kwota podana to jest sama podstawa czy z uwzględnieniem premii i innych dodatków?

Angelika

Tak jestem w pozwie równiez mnie na dużo nieposzukali ale jak oni chcą żebym jeszcze im zapłaciła to teraz przecgięli .szukałam już kiedyś opini czy jakiegoś info ale oni kupują opinie od znajomych np . Dopiero teraz się zapadłam i nieodpuszcze .

Angelika

Nie polecam zostaje się z większymi długami ,pracownicy dostają śmieciowe umowy , a ich usługi to tylko trzymanie dokumentów które ty im wysyłasz nic niedzialaja .

Pedro
@Angelika

Też nie polecam. Jawne i zgodne z prawem wyłudzanie pieniędzy od ludzi już zadłużonych. Nie polecam i ostrzegam wszystkich

Mariola

Ciekawe a masz na to jakieś potwierdzenie że opinie są lewe czy to może konkurencje boli dobra opinia o kancelarii hym Ja bylam ich klientką i jedna z moich opini w internecie jest moja i co wszystkie sprawy mi wygrali wszystkie

Marysia

Ludzie? Bzdury tu wypisują. Procedura jest prosta. Płacisz 5000pln i zajmują się Twoją sprawą. Wpłacasz kasę bez zwrotnie. Czy pomogą czy nie. Jak masz trudną sytuację typu ciężka choroba to może Ci pomogą. A tak to rozkładanie na długie raty. Sprzedaż ruchomości itd...Wszystko to co masz. Nie ma tak że umożą Ci długi za darmo. Nie dajcie się nabić w butelke

Mam 2 pożyczki na 7 tys z 40 tys dałam radę większość spłacić place wszystko na bieżąco ale boje się że będę miała komornika i będą mi przyjeżdżać do domu i będę miała setki telefonu czy też ktoś tak miał ? ? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji .

Krzysztof binas

Polecam serdecznie całą kancelarię pomogli mi z moimi chwilówkami umorzyli mi odsetki w creditaricole i chwała uchronili mnie przed komornikiem bo juz bylo blisko

Całkiem niedawno w internecie była rekrutacja, gdzie szukali pracownika jako specjalistka ds. obsługi klienta. Wiecie czy firma ma jakiś określony dress code? Jeden z obowiązków to prowadzenie spotkań z klientami. I na takie spotkania wymagany jest strój? A może firma zapewnia jakiś 'mundurek' firmowy?

Sylwia

Kancelaria nie wymaga narzuconego określonego dress codu natomiast no trzeba wyglądać schludnie i w miarę elegancko. Wiadomo nie w bluzie z kapturem. Na spotkania z klientami oczywiście należy ubrać się w miarę elegancko nie musi byc jakaś marynarka czy spódniczka. Mogą być spodnie i koszulka ale schludnie i wiadomo że nie pójdziesz do klienta w tshirtcie. Kancelaria nie zapewnia uniformu

@Sylwia

A jest jakiś kolor paznokci jaki jest wymagany, w sensie czy same stonowane czy dowolnie? Bo kiedyś spotkałam się z taką wytyczną w jednej kancelarii. Czyli nawet na spotkania nie trzeba trzymać się typowo zasady biała góra, a czarny dół?

xyx

obojętnie jaki kolor paznokci, i nie trzeba nosić białej koszuli, po prostu wyglądać należy schludnie i w miarę elegancko

Jadwiga

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią wspierają mnie i pomagają na każdym etapie spraw. Raz jest dobrze raz nie ale mogę liczyć na wsparcie to są moje długi a oni robią wszystko żeby mnie z nich uwolnić. Dziękuję serdecznie Wszystkim i każdemu z osobna.

Polecam wspolprace z Panią Jagodą i Pani Pauliną bardzo sympatyczne panie i zawsze doradzą mi w każdej kwestii Obecnie mam juz 3 chwiolwki umorzone i kredyt w moim milenium mi zmniejszyli tam raty takze POLECAM KAŻDEMU KTO MA DŁUGI męzowi dodatkowo pomogli z komornikiem

@Monika

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :) Dziękujemy za dobre słowo!

TERESA B

SERDECZNIE POLECAM TA KANCELARIE ZGLOSILAM SIE DO NICH O POMOC Z MOIMI KREDYTAMI WSPOŁPRACOWAŁAM Z NIMI ROK I TERAZ MI WYGRALI JUZ 7 SPRAW TAKŻE SUPER JESTEM IM WDZIĘCZNA BARDZO WARTO BYLO CZEKAC I SUPER DZIAŁALI NAWET MI TERAZ ODZYSKALI ODSETKI CO ZAPLACILAM MOJEMU BANKOWI

Pani

Napisałeś, że ciągle są obniżane pensje pracownikom, ale z jakiej przyczyny? Dotyczy to umowy zlecenie? Jakbyś mógł rozwinąć temat rotacji, co takiego się dzieje, że ludzie odchodzą?

ikzet
@Pani

pracownicy po prostu s\a na kazdym kroku odbierane sa im premie bez podania przyczyny, wymagaja wiecej niz jest zapisane w umowie, nie pomagaja z niczym, kierownicy na poczatku sa do ciebei mili a potem jak nie robisz wyniku to tylko krytykuja komentuja i odbieraja wynagrodzenie. WSZSYCY PRACUJ\A NA UMOWIE ZLECENIE, NIE MA TA UMOWY O PRACE

Xyz
@ikzet

Kiedy ja tam pracowałem to mój dział miał obowiązków aż za nadto a codziennie prowadzenie spraw klientów mnie strasznie obciążało pisma akta i miliony telefonów też uważam że miałem za mała pensje nie wiem jak jest teraz teraz to pisze bo moja koleżanka chciała pójść tam pracować na ten sam dział co ja do obsługi i jestem ciekaw

Radek
@Xyz

A co pisano wyżej, że nie ma tu umowy o pracę, a jedynie zlecenie, to prawda? Bo osobiście zainteresowany jestem jedynie UoP na czas nieokreślony. Napiszesz, jak zachowywali się przełożenie wobec Ciebie, zarówno wtedy, gdy realizowałeś wyniki, jak i wtedy, gdy tego nie robiłeś? I co się koleżanka dowiedziała na temat ilości pracy oraz zarobków? Była już tu na rozmowie, z zamiarem, której się nosiła?

patryk
@Radek

firma oferuje tylko zlecenie lub b2b

Małgorzata

A ja jako zadowolona klientka polecam to kancelarie miałam mnostwo chwilówek i oni mi pomogli zglosilam się do nich rok temu bo już nie dawałam rady spłacać tego było za dużo i aby czekałam na komornika znalazłam ich na facebooku i warto było z nimi działać zaufałam im i nie żałuje polecam całym sercem wyszłam z tych chwilówek i już nigdy więcej nie wezmę żadnej pożyczki. Ja już zakończyłam z nimi współpracę wygrali mi wszystkie sprawy z vivusem, wongą a z bankiem moim mi kredyt zmniejszyli też dodatkowo. Mój mąż jeszcze tam ma u nich dwie sprawy i też na dobrej drodze wszystko warto warto warto ale wiadomo czeba im dać czas działać bo nie raz zwatplilam nie dwa

Mala
@Małgorzata

Dziwne bo ja już ponad dwa lata czekam by się wszystko rozwiązało a pani ma rok i koniec. Przecież wierzyciel ma 3 lata na odwołanie siw od wyroku. I nadal pani twierdzi że tylko rok pani płaciła kancelarii

KAROLINA
@Mala

SKĄD WZIĘŁA PANI INFORMACJE ŻE WIERZYCIEL MA PRAWO NA ODWOŁANIE SIĘ 3 LATA???? ma 3 miesiące ! A KAŻDA SPRAWA JEST INDYWIDUALNA, nie można porównywać siebie do innych, i swojej sytuacji do innych, może ta Pani co w rok załatwili sprawe miala innych wierzycieli niz Pani moxe prowadzili jej inna usluge bo wiem ze kancelaria ma rozne uslugi ja jestem na umorzeniu ale moj syn na upadlosci moze byla ta pani w innej sytuacji

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.