Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Wioletta

Mi ta kancelaria pomogła bardzo, trafiłam do nich z długami na 50 tys Miałam na karku komornika ale oni mi mogli i go cofnęli, pomogli też z tymi chwilówki które nabrałam jak głupia, naprawdę nie żałuję że im zaufałam wiadomo było ciężko ale oni wspierali mnie

Kalunia
@Wioletta

Pisze pani nieprawdę, gdyż ta firma nie zajmuje się komornikami i nawet o tym mówią!!!

Wioletta
@Kalunia

Nieprawda, mi komornika cofneli poniewaz pisma sadowe zostaly wyslane na zly adres i dlatego więc kancelaria pomaga z komornikami ale to zalezy od sytuacji przeciez to logiczne że są różne sytuacje

Specjalistka ds. obsługi klienta, zaintrygowała mnie ta oferta pracy. Zastanawiam się natomiast nad widełkami, które zostały podane 3650-7000 zł. Ile rzeczywiście na start można zarobić bo rozbieżność jest dość spora? Z tego co widzę pracownicy mają paczki świąteczne, zniżki na produkty, a premie? Wpada coś MSC dodatkowego?

Dzień dobry! Co do zniżek na produkty, przypominamy że nigdzie takiej oficjalnej informacji nie ma, a nasza firma oferuje usługi, a nie produkty :) Tak, dodatkowe premie są przewidziane. Tak szerokie widełki zarobków zależą przede wszystkim od stażu pracy, ponieważ w naszym standardzie mamy to, że każdy pracownik ma zagwarantowany awans w zależności od tego, jak długo z nami pracuje, co oczywiście wiąże się z większym wynagrodzeniem :)

Będę z wami walczyć do końca

Brak realnego planu pomocy, brak analizy dokumentów pożyczkowych , brak informacji o tym jakie są rzeczywiste szanse na wygraną. Podpisujesz umowę, płacisz i następuje cisza. Łapią klientów na zasadzie, a może akurat uda się wygrać. Liczą się pieniądze, nie pomoc. Pobrali odr mnie łączenie 20 tys zl za abonament, przegrali wszytko. Zostawili mnie z e razy większmi długami, odsetkami i kosztami sądowymi. Kontakt mailowy tragiczny, za każdym razem rozmawia się z inną osobą. Nie odpowiadają na konkretne zadanie pytania tylko lecą jakimiś wyuczonymi formułkami które nijak się mają do sprawy. Jest coraz więcej osób poszkodowanych przez KPD i zaczyna to być widać w internecie. KPD próbuje takie osoby wyciszać i ratować swój wizerunek, ale na dłuższą metę się to państwu nie uda. Już pewna kancalerie co oszukiwała ludzi uokik zamknął , teraz czas na kolejne tego typu twory.

@Będę z wami walczyć do końca

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykładamy dużą wagę do wszelkiego rodzaju uwag i sugestii naszych klientów, ponieważ są one dla nas cennym źródłem informacji na temat tego, co możemy poprawić. Pragnę podkreślić, że opisane przez Panią/Pana sytuacje nie odzwierciedlają standardów, jakimi kierujemy się w KPD. Zawsze staramy się, aby każdy z naszych Klientów miał swojego indywidualnego opiekuna, który będzie skupiony na jego sprawach. Wierzymy, że taka personalizacja pozwala nam na lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów i efektywniejszą współpracę. Równocześnie podkreślamy, że sukces naszej współpracy jest uzależniony od zaangażowania Klienta. Dokumenty przysyłane przez Klienta stanowią kluczowy element umożliwiający nam podejmowanie szybkich i skutecznych działań. Zawsze zachęcamy do regularnej komunikacji i przesyłania niezbędnych dokumentów w odpowiednim czasie. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszych starań, nie zawsze udaje się zadowolić wszystkich Klientów. Wyjątki od reguły są jednak rzadkością, co potwierdzają setki pozytywnych opinii na nasz temat w Internecie. Te pozytywne głosy świadczą o skuteczności naszej pracy. Przykro nam, że Pani/Pana doświadczenie z naszą firmą nie było pozytywne. Zapewniamy, że nasz zespół będzie pracował nad poprawą obsługi, aby sytuacje takie jak ta nie miały miejsca w przyszłości. Dziękujemy za uwagi i zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji.

Sowa
@Będę z wami walczyć do końca

Mnie też. Plac i płacz. Podpisałam umowę. A teraz mam długo 3 razy większe. Komornika na koncie . I odpowiedzi radzi sobie sama . Brak jakiego kolwiek kontaktu z mecenasem i pełnomocnikiem. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejściem. Wiadomo że długi trza spłacać ale niech ktoś nie obiecuje gruszek na wiezbie. " proszę ignorować wiadomości od wierzycieli " zapłaciłam im 36000 zł plus koszty procesów odwołan opłat pełnomocnictw i listów poleconych z pełnomocnictwa . Masakra

Pitrr

Ogólnie bardzo słabo. Nie udaje się nim nic wygrać w dodatku jak przegrają sprawę piszą że mogą podjąć negocjacje z wierzycielem aby było to dla mnie jak najbardziej korzystne. Zgodziłem się i po prosiłem aby to zrobili to dostałem odpowiedź zwrotna że muszę sobie sam z tym poradzić i sam się kontaktować. Wklejają gotowe regułki ogólnie zawiodłem się i szkoda kasy na nich

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca kierownika ds. sprzedaży i obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Lola

Czy już nie ma do firmy przyjęć czasem na opiekuna klienta? Bardzo mi zależy na pracy tego typu, jak kiedyś co mieli ofertę. Zwłaszcza, że nie wymagają doświadczenia. Ile trwa szkolenie ogółem? Zdąży człowiek wszystko ogarnąć?

@Lola

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do Działu Obsługi Klienta. Szkolenie pozwala nauczyć się wszystkiego. :)

Mery
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

A jakieś zbliżone stanowisko istnieje? Ewentualnie staż albo praktyki, oby była praca biurowa. I czy istnieje możliwość, żeby pracować od siebie z domu?

@Mery

Aktualnie prowadzimy rekrutację do Działu Sprzedaży. Nie ma możliwości pracy zdalnej (z wyjątkiem pojedynczych sytuacji). Zapraszamy do aplikowania pod tym linkiem: https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-ds-sprzedazy-CID4-IDU2QeX.html?reason=seller_listing%7Colx_shop_basic :)

Tola
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Ja jeszcze zapytam, jak nie ma obecnie rekrutacji na posade, która mnie interesuje, to mogę wysłać Cv bez oferty, tak na przyszłość? I jak pojawi się wakat to czy wtedy takie cv z bazy będzie brane pod uwagę?

@Tola

Prosimy w takim razie o wysłanie CV i napisanie w wiadomości informacji, że jest Pani zainteresowana innym stanowiskiem :)

Asia

Polecam z całego serca. Każdego dnia powtarzam że Kancelaria pomocy Dłużnikom spadła mi z nieba. Nie miałam pojęcia jak poradzic sobie ze spłatami pożyczek bo zupełnie nie było mnie stać żeby wszystkie spłacić. Chciałam się poddać, w internecie natrafiłam na właśnie tą firmę i jestem szczęśliwa że wreszcie mogę spać spokojnie . Umorzyli mi wszystkie pożyczki jakie miałam zaciągnięte. Ani razu do moich drzwi nie zapukał żaden windykator ani komornik. Polecam z całego serducha tą firmę. Jesteście najlepsi.

@Asia

Dziękujemy bardzo za opinię! :)

Karola

(usunięte przez administratora) jakich mało. Trzymajcie się od nich z daleka a kasę ktora oni za nic chcą od was wysepic za nicnierobienie przeznaczcie na nawet powolne ale spłacanie dlugow. Takiego (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałam. Niedosc że dług większy to 2 lata straty kilku tys dawno bym długi spłaciła jakbym tych (usunięte przez administratora) nie sluchala

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Przykro nam, że mają Państwo takie odczucia. Naszym celem jest zawsze pomoc klientom w trudnej sytuacji finansowej. Staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi. Prosimy o kontakt z nami bezpośrednio, abyśmy mogli omówić opisane sytuacje szczegółowo i zobaczyć, co możemy zrobić, aby rozwiązać ten problem. Nigdy nie działamy na niekorzyść Klienta. Jesteśmy otwarci i gotowi podjąć kroki w celu naprawy ewentualnych błędów. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu. Kancelaria Pomocy Dłużnikom

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

AktualnyPracownik

Cześć, w Kancelarii pracuję od ponad roku i jestem dumna, że mogę śledzić tak niesamowity rozwój firmy, której zależy na pracownikach i przede wszystkim że jestem tego wszystkiego częścią. Uważam, że jest to na prawdę jedno z lepszych miejsc pracy pod każdym względem - wynagrodzenia, atmosfery, rozwoju i szacunku wobec pracowników. Przypominam, że mimo atmosfery nie jesteśmy zwolnieni z wykonywania przydzielonych nam obowiązków, o czym niektórzy zapominają i potem wylewają frustrację tutaj.. Gdyby ktoś zastanawiał się nad aplikacją do Kancelarii, serdecznie polecam :)

Weronika
@AktualnyPracownik

Zawsze fajnie czyta się o dobrej atmosferze. Dajcie znać, z czego wynika ta atmosfera?? Chodzi m czy sa jakieś imprezki firmowe, aby budować pozytywne relacje w firmie?

Aktualny Pracownik
@Weronika

Atmosfera wynika zarówno z imprezek, jak i podejścia do pracowników :) Wszyscy jesteśmy na "ty" i zawsze możemy ze sobą porozmawiać, jak mamy jakąś trudną sprawę czy wątpliwości do czegoś.

Dziękujemy!

Marlenka
@AktualnyPracownik

Jak konkretnie można się tutaj rozwinąć? Chciałabym wiedzieć, czy finansują także studia podyplomowe pracownikom?

@Marlenka

Nie finansujemy studiów podyplomowych.

wastabra

Niestety, to kancelaria do robienia pieniędzy na dłużnikach. Dostałem komornika musiałem załatwić sam. Jak zablokował mi konto, kancelaria wypowiedziała umowę. Świetne usługi.

@wastabra

Dziękujemy za opinię, jednak nie zgadza się ona z rzeczywistością. Rozwiązujemy umowy z naszymi Klientami w przypadku, gdy przez co najmniej kilka miesięcy nie płacą za naszą usługę. Za wykonaną pracę pobieramy opłatę, co jest normą i mamy prawo rościć należną zapłatę. Przykro nam, że jest Pani/Pan niezadowolona/y z naszej usługi. Zapewniamy jednak, że zawsze jesteśmy chętni do zawarcia porozumienia - zapraszamy do kontaktu :)

@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Dużo tutaj Państwa klientów, a jak wygląda zatrudnienie, czy obecnie jest wolny jakiś etat? Od jakich kwot zaczynają się wypłaty , są jakieś prowizje od zawartych umów? Praca jest stacjonarna, jesli tak to jaki ubiór obowiązuje ?

@Monika

Dzień dobry, aktualnie mamy otwartą rekrutację do Działu Sprzedaży. Prowizje od zawartych umów są przyznawane, do tego można wybrać sposób przyznawania wynagrodzenia: system całkowicie prowizyjny lub system podstawa + prowizje. Praca jest stacjonarna, a ubiór jaki obowiązuje to business casual :)

Klijent

Witam .Ja dopiero podpisałam z kancelarią umowę,szukałam wyjścia z długów aż oni mi zaproponowali ,jak czytam nowe wpisy to już się zastanawiam czy dobrze zrobiłam , będę płacić abonament tzw.a później morze wyjść wielkie nic .Jest obawa????

@Klijent

Szanowny Kliencie, w razie wątpliwości lub pytań, prosimy o kontakt :)

Karolin@28

Polecam współpracę z kancelaria, dzięki ich pomocy mam umorzone większość długów. Kancelaria na medal ????

@Karolin@28

Dziękujemy za opinię! :)

Do calej kadry kancelarii

Podziwiam i dziekuje za pomoc wyjscia z dlugow osoba ktozy tego potrzebuja.Z calym szacunkiem Sebastian

@Do calej kadry kancelarii

To my dziękujemy za zaufanie!

Klientka

Obsługa jest naprawdę fantastyczna. Pomagają ludziom którzy potrzebują pomocy.

@Klientka

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona!

Do pracownikow kancelari

Danuta jestem wdzieczna za pomoc.A kto nie docenia waszej pracy i trudu jest w bledzie.Ja polecam szczerze.

Paulina
@Do pracownikow kancelari

A pracowników to ogólnie sporo w tej kancelarii? Jakaś osoba do obsługi interesantów jest? Pytam z perspektywy osoby szukającej pracy. Mnóstwo to aktualnych wpisów klientów i ciężko się czegoś o pracodawcy dowiedzieć

@Paulina

Pracuje u nas ponad 30 osób. Aktualnie prowadzimy rekrutację - zapraszamy do kontaktu mailowego, prześlemy szczegóły :)

Kamila
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Na jakie stanowisko prowadzicie rekrutację? Jeśli to nie problem, napiszcie od razu, bo nie wiem, czy się nadaje i czy jestem na tyle zainteresowana, żeby pisać od razu. Wymagane jest doświadczenie?

@Kamila

Aktualnie prowadzimy rekrutację do Działu Sprzedaży. W przypadku tej rekrutacji mile widziane jest doświadczenie w pracy i obsłudze Klienta.

Była Pracownica

Gorszej atmosfery w pracy i mniejszych zarobków nigdy nie widziałam :) Początkowo wydaje się super ale poczekajcie do drugiej wypłaty

@Była Pracownica

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Nie ukrywamy, że jesteśmy zaskoczeni informacją o złej atmosferze. Zespół KPD jest zgrany, o czym świadczą przyjazne relacje nie tylko pomiędzy działami, ale i poszczególnymi członkami zespołu. Jeśli tego typu problemy występują, to zawsze zachęcamy do wspólnej rozmowy :). Co do zarobków, cóż, wielu naszych pracowników zarabia powyżej średniej krajowej i są zadowoleni ze swoich wypłat. Ze względu na bardzo wysokie prowizje, ważne jest, aby pamiętać, że wysokość wynagrodzenia zależy od zaangażowania.

Klientka

Super obsługa

L

Staram zrozumieć dlaczego ktoś sprawę założył z kancerali klientowi jest dlatego przykre dawno miało być zerwana umowa dziś przyszło na rozprawe dlatego przykre jak są pieniądze każdy jest miły a tak zniszczą byłego klienta i jeszcze cieszą wygrali sprawę jest smutne tak się dzieje ze pieniądze żądza jak nie masz to cię zniszczą tam gdzie była umowa Zawarta

Olka
@L

L - zrozumiałe jest to że jak ktoś nie płaci, nie chce iśc na ugody itd to wysyłają to do lublina to normalne, im też się należą pieniądze za wykonaną pracę, jeśli klient nie zapłacił im za usługę prawną to co mają to olać, bo co klient jest w cieżkiej sytuacji, miał na pewno z ich strony mnóstwo propozycji ugadania się itd, wiem bo sama tak miałam, więc ten klient który został pozwany przez kancelarię musiał całkowicie ich olewać. Ja też miałam problem z wpłatami do nich, bo 3 miesiace zalegałam, ale oni nadal prowadzili moje sprawy i tak i pomagali, zadzwonili, powiedzieli że no muszę coś zapłacić, ugadałam się z nimi że po woli do przodu bede placic i nie ma problemu, nadal jestem jedną ratę do tyłu ale spłacam takze jak sie chce to można, tylko aby roszczeniowość widzę

@Olka

Szanowna Pani, Dokładnie tak. Rozumiemy to, że większość naszych Klientów jest w trudnej sytuacji. Jeśli jest możliwość, a Klient wykazuje chęć, to zawsze staramy się ugodowo podejść do sprawy. Cieszymy się, że jest Pani nadal z nami!

Powiem tak jestem bardzo zadowolony Sam bym niepotrafiłbym Dziękuję

Ela konin

Wiele moich kolezanek tez wspulpracuje z kancelaria i wszystkie jestesmy zadowolone .Nie rozumiem czemu ludzie tak negatywnie oceniaja ich pomoc .Przeciez na poczatku juz mowili, ze nie ma gwarancji 100%, wiec nie dziwcie sie pozniej, ze nie kazda sprawa jest wygrana . Z tym trzeba sie liczyc. Nikt wam nie kazal podpisywac umowy, kpd chce kazdemu pomoc. Ja z czystego serca polecam kpd.

Ela konin
@Ela konin

Swoja droga chcialam jeszcze dodac, ze jak ktos mysli, ze nie sa skuteczni to niech pojda do innej kancelarii albo do innego prawnika. Ci to dopiero maja niska skutecznosc......

@Ela konin

Pani Elu, dziękujemy za zaufanie i Pani opinię :)

Hiszpański Andrzej
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

Dziękuję za pozytywne i Za zaufanie

Paulina
@Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.

A czy mogę uzyskać informacje na temat ewentualnej pracy u Państwa? Przez przypadek w internecie natrafiłam na ogłoszenie, jak kiedyś szukaliście opiekuna klienta. Czy w najbliższej przyszłości będzie prowadzona rekrutacja na takie stanowisko?

@Paulina

Zgadza się, szukaliśmy. W najbliższej przyszłości nie planujemy rekrutacji na to stanowisko, ale zapraszamy do otwartej rekrutacji do Działu Sprzedaży. Tam również jest kontakt z Klientami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Pomocy Dłużnikom Sp. z o.o.