Opinie o ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska w Białystok

Kobieta Nowy wpis

Patrzyłam za pracą w e-commerce po Białymstoku, niby firma mi się pokazała ale nie mogę doszukać ze żadnych ogłoszeń a tu pisaliście o jakichś kolejnych otwieranych sklepach. Tam w ogóle sprzedawcy są przyjmowani i oferty dodawane pod jakaś inna nazwa?

Agnieszka

A kiedy według Ciebie powinien nastąpić ten odpowiedni czas?

Robert

Jak już zacząłeś temat to może byś wyjaśnił bo ja zupełnie nie załapałem o co chodzi. Ta firma to jednoosobowa działalność czy zatrudnia pracowników? Wiesz coś?

Iwan
@Robert

Tak jednoosobowo ponosi odpowiedzialność i konsekwencje . Takie są przepisy.

Agnieszka

Czas na co? To nie przypadek, że tyle osób z wątku nie rozumie do końca o czym tak właściwie piszesz czy ktoś inny może to ewentualnie jakoś zwięźle wyjaśnić?

Agnieszka

Twierdzisz, że to właściciel napisał?

Agnieszka

"Może być"? Czyli ani nie potwierdzasz ani nie zaprzeczasz?

Miła Pani
@Agnieszka

Tak to jest . Pewnie jest prawdziwe stwierdzenie

@Miła Pani

A znasz w ogóle tę sytuację tutaj? I Panią Annę przede wszystkim?

Agnieszka

A wobec tego można się dowiedzieć jakie to zdanie było? Bo publicznie to gdzie to deklarowała?

Waldek

To należy do przestęps, tylko osoby które aktualnie się kontaktują muszą zgłodic odpowuednim władzom.

@Waldek

I co, uważasz, że właśnie do tego dojdzie?

Agnieszka

Z wielkim hukiem? Zabrzmiało dość sztucznie...

Miły Pan
@Iwan

Pani Anno co się dzieje z allegro?? Jakoś tak kiepsko to wygląda. Brak rąk do pracy, może finanse szwankują.

Dominika
@Miły Pan

Czyżbyś był stałym klientem? Czemu mówisz że kiepsko to wygląda, kiedyś było inaczej czy o co chodzi?

Teresa Nowy wpis
@Miły Pan

Jaki brak towaru oni otworzyli 6 nowych sklepów chyba ktoś nie doinformowany oj zazdrość ludzka nie zna granic ????

@Teresa

W tych sklepach armadegon kolejka wielka. Pan D . porządku pilnuje i kasę kasuje. Oby była fiskalizowana.

Firma Nowy wpis

UWAGA!!! firma nie opłaca zaległych faktur za zakupiony towar.

Paulina

Nie polecam , zwykli (usunięte przez administratora) co nie wysyłają towaru po wpłacie . Podany konkretny termin wysyłki , towar nie wysłany , po kontakcie telefonicznym miało zamówienie być wysłane , ale nie wysłali . Uważać na (usunięte przez administratora) .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Bela

Pani ANNO zacìągnięty kredyt jest Pani odpowiedzialnością. Kredyty spłacać to wielki problem, proszę się dobrze zastanowić czy ta działalność ma sens?? Tego doświadczyli inni , teraz mają problem. Wpływ PANA (usunięte przez administratora) proszę się zastanowić co PANI ROBI ???

Pani Anna jako właściciel firmy jest pod wpływem Pana Dawida. Odpowiedzialność poniesie SAMA. TEGO DOŚWÌADCZYLI INNI , SŁYSZĄC NIEKONWENCJONALNE SŁOWA. EKONOMII NIKT NIE (usunięte przez administratora)

Dominika
@Piotr

o czym ty właściwie mówisz? Niezrozumiała ta twoja opinia, brzmi jak kompletnie wyrwana z kontekstu.. wyjaśnisz o co chodzi?

@Dominika

Opinia jest właściwa .Zrozumieć trudno osobom postronnym. Nie wiadomo kim jest Pani Dominika??

Jak teraz jest w firmie ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska w miejscowości Białystok z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Aga

Pani ANNO proszę bardzo podejmowac racjonalne decyzje bez zadłużenia.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska - Białystok

ANED Chemia Niemiecka Anna Redlińska