Opinie o Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c. w Wrocław

Kierownik

Ten właściciel a raczej pseudo właściciel mający się za kierownika albo prezesa(usunięte przez administratora)- drze mordę na kierownictwo na sali przy gościach, wyzywając przy tym od najgorszych wulgaryzmów - byliśmy zawsze zażenowani takimi sytuacjami ale to co Wyprawia kiedy nikogo nie ma w pobliżu z pracownikami to już nadaje się do telewizji - nie wspomnę o lewych wypłatach pod stołem w kopertach i oszukiwaniu ludzi Trzymajcie się z dala od tej firmy bo to wszystko co Widzicie to tylko pozory , a (usunięte przez administratora)szykanowanie, poniżanie i obrażanie to prawdziwe standardy tego pseudo właściciela Odradzam!!!

przestroga

Szef Mateusz Grzęda stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników, grozi im i zwalnia bez podania powodu. Polecam trzymać się z dala od tego miejsca. - Na szczęście już były pracownik.

Wolf
@przestroga

Zgadzam się. Ten człowiek ma problemy z opanowywaniem agresji. W furii rzuca w ludzi przedmiotami, np. mokrym, brudnym mopem. Przypadek z pogranicza kryminału. Do tego jest zwykłym chamem, klnie i wyzywa ludzi przy gościach, nie ma do nikogo szacunku. Mobbing w pracy to codzienność. Ludzi ma na czarno albo na zleceniu dlatego jeszcze funkcjonuje, bo to nie są pracownicy, więc o żadnych prawach pracowniczych nie ma mowy, w jego przekonaniu są tylko obowiązki. Żaden szanujący się człowiek nie wytrzyma z nim dłużej niż miesiąc. Rotacja personelu jest tam gigantyczna. Radzę trzymać się z daleka.

@Wolf

Nie no, jak niby przy gościach się w taki sposób zachowuje? Chyba gdyby tak było to by stracili już dawno większość klientów? Jak tutaj z ruchem w takich warunkach?

Wolf
@Iza

Zatrudnij się to się przekonasz. Nie wiem jak dzisiaj z ruchem, bo już tam nie pracuję, ale na fejsie widziałem że chyba nie najlepiej. A co do warunków pracy to wytrzymałem tam 3 tygodnie. Płacili najniższą krajową, a umowy się i tak nigdy nie doczekałem.

@Wolf

Ale mimo braku umowy całą kasę dostałeś?

@Iza

Nie stracił ale można poczytać opinie nawet na google jak sami klienci zwracają na to uwagę. Chamstwo i wyzwiska od najgorszych w tym miejscu to codzienność.

@Ania

No jeśli to prawda to chyba przydałoby się coś wobec tego zrobić?

Najgorsze miejsce pracy. Pan Mateuszek to zwykły (usunięte przez administratora) z dwubiegunowością. Raz przyjdzie zwyzywa od najgorszych (usunięte przez administratora) po czym po 5 minutach potrafi być miły (nie na długo). Wyklinanie pracowników za najmniejszy błąd to codzienność w tym miejscu (chociaż zazwyczaj nie potrzebuje powodu by się po wyżywać na ludziach dla niego pracujących). Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem>

Studentka

Byłam na okresie próbnym, ciagle poganianie, zdziwienie, że ktoś jeszcze nie zna całego menu i tego co i jak zrobić. Miałam być pomocą kuchenna skończyłam jako pani odbierające zamówienia, wykańczająca pizzę, przygotowywanie składników, rozmowa z klientem, zmywak oraz bezpośrednia obsługa. Mimo zapewnienia, ze dobrze mi idzie i wszystko jest okej bez powodu z dnia na dzień atmosfera zrobiła się okropna. Pierwsze dni mimo, ze nikt się do mnie raczej nie odzywał mijały okej jednak nagle pogardliwe i niemile zachowanie plus pożegnanie mnie bez podania przyczyny. Pieniądze zostały mi wypłacone za przepracowany czas jednak podpisanie umowy jakiejkolwiek przedłużano. Podczas rozmowy z jednym kierowca okazało się, ze on wcale umowy nie posiada, mimo, ze był zatrudniony na stałe :)

@Studentka

Hmm czyli z tego co piszesz wynika, że nie przepadają tu chyba zbytnio za umowami? To chyba na plus w tym sensie, że w kulki z tym kierowcą nie lecą, ale oni nie boją się nalotu od US? Szkoda, że tak nagle dziwnie zaczęli Cię traktować, nie domyślasz się czemu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
X

Szef nie szanuje pracowników, zwalnia ich z byle powodu, krzyczy, wyzywa przy gościach

Zostaw merytoryczną opinię o Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 11 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.
  • Rybnicka 64
    52-016 Wrocław

Mania Smaku Pizzerie P. Ślązak M. Grzęda s.c.