KANZEON Wrocławski Catering

Wrocław

Opinie o KANZEON Wrocławski Catering

Tymon

Czy polecacie pracę w formie? Słyszałem, że jest spoko ale taka cisza na forum nie wiem co myśleć?

Hanna

@Kucharz dobrze to słyszeć! Czyli polecasz pracę w KANZEON Wrocławski Catering?

Kucharz

Witam, byłem, pracowałem tam ponad 7 miesięcy. Zrezygnowałem sam bo trafiła mi się praca za granicą (też w zawodzie kucharza). Zostałem poproszony o wystawienie opinii więc to robię bo ogólnie krzywdy mi nie zrobili więc dlaczego nie. Sprawa wygląda tak, Kasa na czas jak w zegarku. Uwzględniają nadgodziny. Premie są jak jest dobry wynik w firmie a te są dość często. Zdarzają się podwyżki. Jest posiłek pracowniczy. Miałem kartę multisport. Pracy dużo bo dużo zleceń i kuchnia mogłaby być większa ale za to dużo nowego sprzętu jest a to ważne. Ludzie różni, jedni Ok inni z innej planety. Większość spoko. Pracowałem wcześniej w innej firmie kateringowej i mam porównanie. W Kanzeonie naprawdę nie jest źle. Ogólnie rozliczyli się ze mną co do złotówki i jak coś to mogę wrócić bo zostawiłem po sobie jak to powiedział szef: dobre wrażenie. Na początek aby zdobyć doświadczenie na kuchni OK.

wgoo

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby zarobki były adekwatne do powierzanych obowiązków, ale czy benefity socjalne też się pojawiają dla początkujących?

Tomek

słyszałem, że ciągle szukają rozgarniętych i chętnych do pracy na kuchni osób. Może kokosów nie ma ale za to siano na czas i bez łaski więc jak na nasze realia jest chyba OK... Razem z dziewczyną będziemy tam aplikować . Jeśli ktoś ma jakieś wieści to będziemy wdzięczni za informację. Pozdrawiam Tomasz.

Olga

Mój synek uczęszczał do żłobka, którego zaplecze cateringowe obsługiwała właśnie firma Kanzeon. Przez 2 lata nie miałam żadnych zastrzeżeń co do posiłków produkowanych przez ten catering a synek jadł wszystko z apetytem i nie narzekał na ból brzuszka.

Agata

Korzystałam z usług tej firmy i wszystko było ok. Firmę Kanzeon poleciła mi placówka edukacyjna, która korzysta z ich usług od lat i jest zadowolona. Wszystko sprawnie i jakość jedzenia (jak na katering) była OK.

floaty

Nie polecam! Mieszkam w internacie i muszę tam jadać. Posiłki zimne, obrzydliwe, często niedogotowane; nieraz po zjedzeniu obiadu bolał mnie brzuch. Brudne, niedomyte talerze i sztućce, ogólnie pod względem higieny PORAŻKA, nie wspominając o kulturze pracowników. Jeden wielki syf i nieporozumienie.

pan homar

a nie wiecie kochani czy nie znajdzie się tam miejsce do pracy dla średnio doświadczonego ale bardzo zdolnego kucharza? pilnie szukam, do tej pory byłem pomocnika kucharza w kilku knajpach, mam doświadczenie w różnych kuchniach z całego świata. czy firma może mi zaproponować jakieś stanowisko pracy u siebie?

alealejandro

TRAGEDIA, nigdy wczesniej ani pozniej nie jadlam takiego swinstwa, utrzymuja sie tylko na wyzywieniu internatu, bo watpie, zeby ktos chcial cokolwiek z wlasnej woli od nich jesc. Mialam zaszczyt smakowac ich posilki przez dosc dlugi okres czasu, 3 razy dziennie, wiec wiem, ze to nie jest kwestia tego, ze raz im cos nie wyszlo. Pomijajac cudowny smak i konsystencje wypocin pseudokucharek, po pierwszych dniach zywienia sie na Kanzeonie pojawiaja sie problemy z ukladem pokarmowym i skora, NIE POLECAM

mewa

Posiłki zależne od dnia. Czasem zdarzało się, ze nie zdążyłem usiąść i musiałem lecieć do toalety. Różne nazwy na te same dania. Ale czasem posiłki palce lizać.

anonim 1999

Zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią. Korzystam z usług tej firmy od dłuższego czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Obiady te je również moje dwoje dzieci i bardzo im smakują, wszystko świeże i na czas w czystych estetycznych pojemnikach w tym jedno na ścisłej diecie bezglutenowej dlatego szczegółowo wypytałam panie z przedszkola o dostawcę i powiedziano mi, że to jest firma gdzie gotowanie nadzoruje dietetyk, jestem z nimi w kontakcie bo jak są jakieś bezglutenowe smakołyki które szczególnie smakują mojemu dziecku to biorę od nich przepisy. Dodam jeszcze, że w mojej opinii oraz znajomych osób, które również korzystały z usług tej firmy obiady są bardzo smaczne. Gorąco polecam tą firmę

czy ktoś jeszcze zagląda tutaj? interesuja mnie opinie na temat powyższej firmy

Zostaw opinię o KANZEON Wrocławski Catering - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANZEON Wrocławski Catering