OMS Inventuren GmbH

Opinie o OMS Inventuren GmbH

Taobecna

Wystawiam negatywną opinie ze względu na faworyzowanie swoich. Dawanie im większej ilości godzin w postaci kierowania. Po co Wam w takim razie tylu kierowców,skoro nie możecie im zapewnić pracy na tym stanowisku. Nie traktują pracowników równo,z biura odpowiadają tylko jak znają odpowiedź, tak to zostaniesz olany. Jeżeli liżesz (usunięte przez administratora) to jesteś cool. Nie polecam

Klara

Z mojej strony leci duży plus za udzielenie dokładnych odpowiedzi na mojej pytania w procesie rekrutacji, po rozmowie jestem doinformowana i wiem na czym stoję, jakie są kolejne kroki. Nie pracowałam jeszcze w tej firmie na inwnetaryzacjach, ale jadę na projekty pażdziernikowe.

Zosia
@Klara

Ja też jadę pierwszy raz na projekty październikowy, we dwie zawsze raźniej????więc jak chcesz to się odezwij???? zofia.saluk@o2.pl

atomek75
@Zosia

Cześć Ja też planuję wyjazd, skąd jedziesz? Pisałem też maila do Ciebie Tomek

Olo

Napiszę ktoś , ile realnie można zarobić za cały pobyt na projekcie tj ok 3 miesięcy??

Olo

Ok, natomiast czy ktoś może że swojego doświadczenia napisać ile faktycznie zarobił za te 3 miesiące projektu??

Greg
@Olo

Pracując 3 pełne miesiące (3*24dni*7godzin dziennie*8,5 euro netto) to daje kwotę 4284 euro netto, przy kursie 1eur=4,7 zł - Zarobisz ca. 20 000 zł Przejazdy, mieszkania są za darmo, jedzenie jest podczas pracy, jeżeli nie ma to wypłacają dietę 6 euro netto na dzień. Poza pracą trzeba sobie wyżywienie ogarnąć Pozdrawiam

Lm
@Greg

Co za bzdury

Karol

Jedna z lepszych firm inwentaryzacyjnych w których pracowałem, praca nie jest ciężka, zakwaterowania bardzo sobie chwalę no i Koordynatorzy którzy szanują swoich pracowników, ja mogę ze swojej strony polecić

Wypełniłam formularz, następnie wzięłam udział w przyjemnej rozmowie przez telefon

Czym się obecnie zajmuję? Czy mam doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach ? Jak duże i na jakich stanowiskach? Co myślę o tej pracy ? Czy mi się podoba ? Co sądzę o pracy w nocy ?

Nowy pracownik Anton

Pierwszy raz w mojej karierze inwentaryzacyjnej spotkałem się z procesem rekrutacyjnym, jak najbardziej na plus, poznają osoby, które z nimi wyjeżdżają, a nie biorą każdego!

@Nowy pracownik Anton

Super! Cieszymy się, że rekrutacja jest na tak dobrym poziomie! :)

W Hannover OMS Inventuren GmbH szuka pracownika na stanowisko Elektryk. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Kwestionariusz Rozmowa Telefoniczna Rozmowa Wideo Weryfikacja języka

Pracuję od stycznia

Pracuję od stycznia i bardzo się mi tutaj podoba! Pracowałam wcześniej w kilku innych firmach inwentaryzacyjnych, więc mogę sobie porównać. Co mi się najbardziej tutaj podoba, to podchodzenie do każdego z szacunkiem jak do człowieka, super zakwaterowanie + posiłek na projekcie. Polecam!

@Pracuję od stycznia

Super :)

Czy pracownicy w OMS Inventuren GmbH dogadują się między sobą?

JJ

Tak, wszyscy władamy językiem polskim.

Lolo

W tej firmie to klika plotkarzy, interesuja sie wszystkim tylko nie sobą

@Lolo

Czy pracuje Pan obecnie w OMS?

Kate

Współpracuję w zakresie rekrutacji jak i na co dzień z pracownikami OMS. Szybki proces rekrutacji, kandydaci są weryfikowani pod katem swoim możliwości. OMS wywiązuje się ze zleceń jak i noclegu, transportu i wynagrodzeń.

Sheldon

Witam,miałem okazje pracować w OMS ,na początku było ok a po 2 tygodniach nadisk od koordynatorów na wydajke startowalismy od 1600 po czym oczekiwano od nas 2400 ,i ciagle przesciganie siw teamleiterow ktory skonczy szybciej.Warunki hotelowe ok.W rozmowie kwalifikacyjnej była mowa o zakazie picia alkoholu ma to sie nijak tam piją codziennie ,niestety kierowcy również.W umowie jest podany termin wypłaty na 20-21 dzień miesiąca i tu kolejne rozczarowanie tego dnia robią chyba przelew i wysyłają info na telegram ze wysłali ale przelew może iść 2-3dni robocze czyli wyplata przychodzi ok 24.Mimo ,ze jest termin umowy ,każdy pracownik ma inny termin ,ludzie są ze sobą mieszani w busach np mój kolega z pokoju jedzie w danym dniu na inny sklep wstaje dużo wczesniej j lu na odwrót ,pisaliśmy do p.Aleksandra abyśmy jeździli na jeden sklep ale to nic nie dało co innego koleżanki które bardzo szybko liczą ,czyli są wydajne mimo ze robią błędy są traktowane inaczej.większość wybiera sobie strefy które szybko sie liczy.Psychicznie człowiek jest wytrzymać tam 3-4tyg .Jesteś malowydajny momo ze nie robisz błędów dostajesz wiadomość na telegram,ze zjezdzasz do Pl.Zacznojcie traktować dobrze ludzi a nie luczycie tylko na wydajność a później uwagi ze było za dużo błędów .

@Sheldon

Dziękujemy za opinię, oczywiście bierzemy pod uwagę informacje zwrotne od pracowników, wyciągamy wnioski i poprawiamy niedociągnięcia logistyczne. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Odnosząc się do samej pracy na inwentaryzacji, to faktycznie jest tak, że za odpowiednie wynagrodzenie oczekujemy określonych wyników. Jeżeli ktoś po "okresie wdrożenia" (ok. tydzień) dalej pracuje wolno i wyraźnie odstaje od reszty, to niestety znaczy, że po prostu nie nadaje się do tego typu pracy. Trzymanie takiego pracownika na projekcie byłoby przede wszystkim nieuczciwe wobec innych, jako że wszyscy otrzymują podobne wynagrodzenie za godzinę pracy. Absolutnie nie znaczy to, że osoba wolniej pracująca jest gorsza - po prostu ten typ pracy jej nie odpowiada i pewnie znajdzie sobie miejsce, w którym będzie czuć się lepiej. Do wszystkich pracowników podchodzimy z szacunkiem i respektem, dajemy szansę, podpowiadamy, jak można wykonywać niektóre rzeczy szybciej, lepiej - jeżeli to nie przynosi oczekiwanych rezultatów, to niestety musimy zakończyć współpracę. Za wykonaną pracę dziękujemy i życzymy powodzenie w życiu zawodowym!

embe
@Sheldon

Również przyłączam się do komentarza . Z firmą jechałam na 5 turnusów. W każdym są osoby które są faworyzowane, wybierają strefy które robią w dwie minuty i wydajność mają o 30% lepszą niż na liczeniu np. puszek czy słoików z dżemami. Teamy są mieszane każdego dnia,jeśli tafi się na dobry team z którym robota idzie szybko i sprawnie to odrazu jest rozbijany. Ja zostałam odesłana do pl po tym jak źle zareagowałam na szczepienie i to jeszcze dowiedziałam się od innej liczącej a nie kierownika który akurat był ze mną na skepie.

Liczok
@embe

Przecież słoiki i dżemy to najłatwiejsze działy, widać że się nie nadawałaś. Każdy to wie kto liczy dłużej. A szczepienia były wymagane przez wszystkie firmy, nie chcesz się szczepić to siedź w polszy

Xyzrrr

Niepoważna firma , traktują ludzi przedmiotowo. Obłuda i zakłamanie.(usunięte przez administratora) nie odczytuje wiadomości, a jak już odpisze to z wielką łaską. Mniemanie ma o sobie wysokie, chamsko ludzi traktuje. Nie warto pracować w tej zakłamanej firmie. Normalnych ludzi pozbywaja się wmawiając coś co nie miało miejsca. Zwalniają bez powodu, z dnia na dzień. Wzbudzają w ludziach poczucie winy. Wymyślają niestworzone historie. Nie warto pracować w tej firmie. Zauważyć można że prawdziwe opinie o nich są niewygodne. Co chwilę usuwaja tu komentarze, widać prawda boli. Odradzam współprace z tą firmą.tylko stracicie czas

@Xyzrrr

Dzień dobry, z reguły nie usuwamy negatywnych komentarzy, jeżeli jednak w jednym dniu, w przeciągu 15 minut, pojawia się szereg bardzo negatywnych oraz obraźliwych komentarzy to dla nas jest jasne, że pisze je osoba, której bardzo zależało na pracy w naszej firmie, jednak z pewnych przyczyn ta współpraca została przez nas zakończona. Odniesiemy się raz do stawianych zarzutów i zakończymy tę dyskusję: Współpracujemy z setkami pracowników z całej Polski, mimo to staramy się podchodzić do każdego w profesjonalny i uczciwy sposób. Oczywiście, czasami zdarzają się sytuacje, że z przyczyn niezależnych od nas, jesteśmy zmuszeni, część pracowników przenieś na inny projekt lub w najgorszym wypadku zwieść do Polski na jakiś czas. Jak tylko pojawi się następna możliwość wyjazdu, ci pracownicy wyjeżdżają z powrotem do pracy. Jednak są również tacy pracownicy, z którymi musimy się rozstać na zawsze. Są to przypadki gdy: 1. Występuje problem nadużywania alkoholu, narkotyków w czasie wolnym - co ma wpływ na dyspozycję w czasie pracy, 2. Zniszczenia/dewastacja mieszkania, bójki itp. 3. Wyjątkowa konfliktowość, ciągłe problemy z innymi pracownikami - negatywny wpływ na resztę grupy, 4. Brak chęci poprawy, pomimo kilku rozmów dyscyplinujących Uważamy, że takie podejście jest sprawiedliwe w stosunku do reszty pracowników, którzy przyjechali uczciwie zapracować na swoje wynagrodzenie. Pozdrawiamy

Jarosław

Sama praca w OMS była okey. Są pewne niedociągnięcia brak godzin. Byłem na umowie do 31.12.2022 roku. W ostatnim dniu projektu nagle dostałem wiadomość o rozwiązaniu umowy czyli 15.05.2022 roku z powodu braku zapewnienia przez firmę dalszej ciągłej pracy. Po napisaniu wiadomości do (usunięte przez administratora) 14.05.2022 roku do dnia dzisiejszego czyli do 22.05.2022 roku brak jakiejkolwiek informacji ze strony firmy.

Xyz

Do tych co już byli na inwenturach ile zarobiliście w miesiąc netto i ile to wyszło na godzinę netto..? Z góry dzięki za odpowiedź A i jeszcze jedno czy jest jakaś minimalna ilość godzin w miesiącu gwarantowana? Liczy się same sklepy czy też magazyny?

zyx
@Xyz

nie ma gwarantowanej ilości godzin. magazyny liczy się tylko wtedy kiedy klient tego wymaga, niemniej jednak o wiele częściej liczy się same sklepy.

Xyz

Witam Mam pytanie co do inwentaryzacji w Niemczech. Czy dojazd z Polski jest zorganizowany przez firmę i skąd jest wyjazd z jakiego miasta? Ile można zarobić przez miesiąc mniej więcej? Ile jest inwentaryzacji i ile godzin trwają? I ile godzin miesięcznie średnio wychodzi na wyjeździe? A i ile wynosi dieta dziennie? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Kuba
@Xyz

Firma organizuje transport z Polski na projekt oraz powrót, w większości mają busy ale czasami zdarza się że posyłają autokar. Wyjazdy są zazwyczaj z tych samych przystanków w Ustroniu, Katowicach i Wrocławiu. Zarobki zależne są od wypracowanych godzin, zapisujesz się na dostępne projekty wiec średnio wiesz ile dni będziesz pracował i ile zarobisz. Stawka zaczyna się od 10.5 €. Ilośc godzin dziennie zależy od projektu ale wychodzi średnio 7-8 h. Dieta z tego co pamietam wynosi 6€/ dzień.

@Kuba

Dzień dobry, możemy potwierdzić to, co napisał Pan Kuba. Pozdrawiamy! W razie kolejnych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego 788500661

@Kuba

Czyli dieta jest 6 euro dziennie netto? A to jest za każdy dzień pracy czy za dni wolne czy za wszystkie dni, które się jest na wyjeździe?

@Xyz

Dieta wynosi 6 euro netto i jest wypłacana za przepracowany dzień.

Julia

Jakie są zarobki na inwentaryzacjach w tej firmie?

@Julia

Dzień dobry Pani Julio, Dziękujemy za zainteresowanie! Poniżej przesyłamy aktualne stawki na stanowisku Pracownik Inwentaryzacji: - stawka godzinowa nocna na początek 13,00 euro brutto/h (stawka obowiązuje w godzinach 23:00-5:00) - stawka godzinowa dzienna na początek 10,50 euro brutto/h (stawka obowiązuje w godzinach 5:00-23:00) Link do oferty: https://alphatop.pl/jobs/detail/pracownik-inwentaryzacyjny-44

Piotr F. Warszawa

Witam serdecznie nie rozumiem dlaczego po pozytywnym procesie rekrutacji przez firmę córkę Alphatop nie mam kontaktu,ani z osobą rekrutacyjna ani oferty pracy,chociaż mail do mnie idzie już 7 dni...Nie jest to profesjonalne podejście w żadnym razie...

@Piotr F. Warszawa

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy, przepraszamy za dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony. Niestety w okresie wzmożonej rekrutacji czas procesu może ulec wydłużeniu. Z moich informacji wynika, że ta sprawa już została załatwiona. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapraszamy ponownie do aplikacji przy najbliższej okazji!

Renata
@OMS Inventuren GmbH

czy zdradzicie jakie stanowiska bedą do obsadzenia w najblizszym czasie?

@Renata

Dzień dobry, obecnie rekrutujemy na stanowisko Teamleitera. Rekrutację na pracowników inwentaryzacyjnych wznowimy w okolicach kwietnia/maja. Oczywiście cały czas można aplikować, jednak wyjazd do pracy dla nowych pracowników przewidujemy na czerwiec. Pozdrawiamy.

Piotr F
@OMS Inventuren GmbH

Nie zgadzam się że zostało załatwione moje zgłoszenie, nikt mi do chwili obecnej nie odpowiedział dlaczego nie otrzymałem oferty pracy. Byłem zwlekany, po mimo że mówiłem że mam inne oferty pracy gdzie mogłem wyjechać ale zgodnie z zapewnieniem że już niedługo....straciłem i tam szansę na pracę i wyjazd. Uważam że jest to nieuczciwe względem ludzi którzy się do Was zgłaszają. Sądzę że nie jestem wyjątkiem.

@Piotr F

Dzień dobry Panie Piotrze, wyjaśnienie sytuacji przesłaliśmy Panu na maila. W przypadku gdy kandydat, z jakichś względów, nie stosuje się do przekazanych instrukcji, jesteśmy niestety bezsilni. Życzymy Panu mimo wszystko powodzenia!

Nigdy więcej

Masakra, spanie razem i cięcia godzin

@Nigdy więcej

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że tak negatywnie wspomina Pan/Pani pracę u nas. Pozwolę sobie odnieść się do postawionych zarzutów: Spanie razem - chodzi zapewne o to, że zdarzyło się w roku 2021, na jakimś noclegu, że w pokoju dwuosobowym było łóżko małżeńskie, którego nie dało się rozdzielić. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób, które nie są parą, jest to wysoce niekomfortowe. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by takie sytuacje się nie powtórzyły. Cięcia godzin - to jest absolutnie niedopuszczalne w naszej firmie. Cały czas pracy zawsze jest wypłacany. Jeżeli jednak ma Pan/Pani podejrzenie, że jakieś godziny nie zostały wypłacone, to zapraszam do kontaktu z naszą firmą - sprawa zostanie wyjaśniona. Pozdrawiamy serdecznie!

Dziękujemy Pani za komentarz. Bardzo nam przykro, że w ten sposób postanowiła Pani, odegrać się na firmie za odmowę współpracy z naszej strony. Polecam przeanalizować swoje zachowanie i podejść do sprawy zdroworozsądkowo, może warto zastanowić się, dlaczego tylko z kilkoma osobami firma nie chce dalej współpracować? Pozdrawiamy i życzymy Pani powodzenia!

Moniek
@OMS Inventuren GmbH

A dlaczego tych kilkanascie nie chce dalej wspolpracowac.Bo traktujecie ludzi przedmiotowo.Zamiast pomocy z waszej strony ti sie pozbywacie.Nawet w Polsce czegos takiego nie ma.Zglaszajac problem zamiast pomoc to sie slyszy ze jak sie nie podoba to wracac do Polski.Przydupasy znajace kadre kierownicza i kochanki kierowciw i innych moga wszystko nawet jak slabo licza.Inni nie moga nic.Moze warto zeby ti firma zastanowila sie jak traktuje ludzi i dlaczego tak wiele osib nie chce juz wiecej jechac z wasza firma.

Jak na razie to umowę mamy dal
@OMS Inventuren GmbH

Ale moglibyście się ogarnąć bo ludzi wam zabraknie

@Jak na razie to umowę mamy dal

Dziękujemy za troskę! Staramy się stale poprawiać warunki pracy w naszej firmie, na poważnie bierzemy wszystkie informacje zwrotne od naszych pracowników. Mimo dynamicznego wzrostu płacy minimalnej w Polsce i spektakularnego rozwoju naszej gospodarki to w dalszym ciągu mamy wystarczającą ilość dobrych, wartościowych pracowników, którzy chętnie pracują w naszej firmie, z czego bardzo się cieszymy. Fakt ten utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku i na tle innych firm w branży, nie wypadamy aż tak tragicznie, jak to Pani opisuje. Pozdrawiamy Panią serdecznie!

Dobra firma,która jest rzetelnym pracodawcą.Kierownictwo kulturalne,wypłata na czas. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre.Napoje i posiłek w pracy także się liczy. Polecam.

haha

Taa.. niemiecka filia to możliwe..

Jarosław

Proces rekrutacyjny jest super bardzo miła atmosfera i bardzo miła osoba. W razie dodatkowych pytań zawsze można zadzwonić i porozmawiać super polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o OMS Inventuren GmbH - Niedersachsen

• Jak się pracuje w OMS Inventuren GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy OMS Inventuren GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMS Inventuren GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 51 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMS Inventuren GmbH?

Kandydaci do pracy w OMS Inventuren GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMS Inventuren GmbH