OMS Inventuren GmbH

Opinie o OMS Inventuren GmbH

Andrzej1979!

Z którym koordynatorem robisz te 2000 wydajności? Może z Robertem Sz.? Robert to (usunięte przez administratora)gościu.Wie jak się ustawić.Ma układy z team liderami i bierze zawsze najlepsze i najszybsze strefy.Chce się wykazać .Z jednej strony się wykazuje i podlizuje wszystkim a z drugiej obgaduje całe biuro.Duzo o nich wie i dużo nakręca ludzi przeciw firmie.Jest dwulicowy ale sprytny i cwany.Robi wydajność ale tylko dzięki temu że ma tu układy.Za wszelką cenę chce się utrzymać w firmie ale z drugiej strony bardzo negatywnie wszystkich z Ustronia i Wisly obgaduje.Nie wiem po co go tam trzymają.Chyba nie wiedzą jak jest obłudny.Zreszta takich ludzi jest tutaj dużo.Ci co mają układy to mają lepsze strefy i bez wysiłku robią wydajności.Firma kolesi i rodzin,które są tu zatrudnione.Reszta musi przerzucać najgorsze (usunięte przez administratora) w sklepach i do nich czepiają się team liderzy o mała wydajność.Szkoda czasu na pracę w tej firmie!!!!!!

Orzeł

Ja byłem na turnusie w Chorwacji i było super! Takie wakacje za które jeszcze mi płacili. Robota łatwa i lekka, ludzie spoko, wycieczki i noclegi nie nooo tak mógłbym pracować cały rok

Halinkaa

Byłam pierwszy raz na miesiecznym projekcie Kaufland w Niemczech i miałam pewne obawy ,ale zupełnie niepotrzebnie. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane od początku do końca projektu. Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, przeważnie apartamenty 2-osobowe. Transport do Niemiec jak i dojazdy do pracy zapewnione. Praca nie jest ciężka i nie wymaga specjalnych umiejętności, a koordynatorzy bardzo pomocni. Wypłata jest zawsze na czas, także nie ma się do czego przyczepić. Mozna wziac zaliczke 150 euro raz na miesiac. Polecam pracę z OMS i na pewno skorzystam jeszcze z takich wyjazdów.

Julia S

Praca w firmie OMS to czysta przyjemność. Jeśli tylko ma się w sobie chęcią i zapał do pracy, to zdecydowanie nowi pracownicy będą zadowoleni. Warunki w apartamentach są luksusowe, ekipa oraz Team Liderka są ludźmi, którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem pochodzą do swojej pracy, wspierając i pomagając pracownikom. Atmosfera, uśmiechy oraz podróże w różnorodne miejsca podczas pracy, to jedne z wielu zalet pracy w firmie OMS. Zarówno Team Liderka, kierownicy, koordynatorzy są uprzejmi, pomocni i zaangażowani w indywidualne sprawy każdego z pracowników. To praca idealna dla par, rodzin, przyjaciół. Rano intensywna lecz prosta praca, a następnie czas wolny można wykorzystać na zwiedzanie, spacer w okolicy apartamentów. Ogromnie doceniam i jestem wdzięczna, za możliwość współpracy nawet jako studentka na studiach dziennych ( tutaj kolejny plus - dostawanie grafików pod plany i chęci każdego z pracowników). Polecam z całego serca. Nie mogę doczekać się następnych projektów❤️

Wypełniłam formularz, następnie wzięłam udział w przyjemnej rozmowie przez telefon

Czym się obecnie zajmuję? Czy mam doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach ? Jak duże i na jakich stanowiskach? Co myślę o tej pracy ? Czy mi się podoba ? Co sądzę o pracy w nocy ?

annna4578@wp.pl

Dwoje pracowników, kabel (usunięte przez administratora)Xd xd xd i(usunięte przez administratora)publicznie przy wszystkich straszą ludzi że pojadą do Polski za niby słabe wyniki itp itd jak strefa strefie nie równa, ogólnie to dużo kontrowersji co do tych ludzi xd xd xd

xD
@annna4578@wp.pl

xD xD xD, brawo za poziom i xD xD xD na jakim projekcie wgl jestes? xdxdxd

@annna4578@wp.pl

W tej firmie tak jest. Najlepsze strefy dla rodziny i wybrańców. Ciągle szybciej, szybciej, nie możemy zwalniać tempa, normę musimy wyrobić.

Żart
@annna4578@wp.pl

Może zamiast zajmować się pisaniem (usunięte przez administratora) komentarzy to weź się do roboty i mniej narzekania.

Xyz
@Nigdy więcej

A gdzie ta norma jest wpisana w umowie? Wiadomo,że jakieś minimum każdy powinien wyrabiać,bo pieniędzy za darmo nie płacą. Ale jeżeli ktoś wyrabia ponad normę,to powinien być dodatkowo za to wynagradzany. Masz może namiar na szefostwo w Hanowerze? Może czas najwyższy tam napisać,żeby skontrolowali biuro w Ustroniu pod względem słabych kompetencji organizacyjnych niektórych project managerów?

@Xyz

Podaj w - mail do siebie, to się skontaktujemy.

Obecny pracownik
@annna4578@wp.pl

Aniu może ujawniasz się i wyjaśnisz problem do pracownika którego nazywasz kablem bo zwrócił ci uwagę jak masz pracować. Może czasem warto posłuchać mądrzejszego i nie pisać na forum bzdur. Widać ze ewidentnie jesteś zazdrosna. Pozdrawiam

XXX
@Obecny pracownik

Gdzie koleżanka napisała, że ktoś zwrócił jej uwagę jak ma pracować. Może o coś innego chodziło? Skąd Ty możesz to wiedzieć. W OMS jest kilku zarozumiałych przemądrzałych ludzi, szczególnie z rodziny biura, którzy uważają, że wszystko im wolno.

Krykandyd
@Obecny pracownik

Obecny pracownik- możemy popisać?

Mefj
@Xyz

Wyrabianie normy jest w każdej pracy fizycznej. Jeśli nie odpowiadają warunki jakie serwuje OMS, to naprawdę musiała być pani w świetnych korporacjach.

Lubie kwiaty
@annna4578@wp.pl

W RGIS tak samo straszą a w dodatku zaniżają wyniki. Ludzie zaczęli robić zdjęcia wyświetlacza skanera bo nie chcą by ich robiono w konia

@Nigdy więcej

tylko osoby chore nie wyrabiaja normy, praca latwa lekka i przyjemna

Obiektywny obserwator
@Mefj

@Xyz w większości firm norma jest miernikiem pracy o ile stanowisko pozwala na zwymiarowanie czasu /h. I jest to zapisane w regulaminie wynagradzania i premiowania. Wyrabianie normy jak najbardziej prawidłowe podejście, pod warunkiem, że pracownik wie jaka norma obowiązuje na konkretnej strefie. OMS wynagradza wyłącznie za godzinę pracy. Jeżeli sklep jest zaplanowany na 6 godz, a grupa skończy np. na 2 godz przed czasem to nikt ich nie premiuje, a o 2 godz są po prostu ubożsi ponieważ nikt im za szybsze wykonanie pracy nie zapłaci. Tak więc aby było sensem nazywanie "normy" normą trzeba znać jej wielkości jak również wyrobienie jej ponad stan (lub szybciej czyli poniżej normatywnego czasu zaplanowanego na dany sklep) powinno się wiązać z nagrodą za szybkie wykonanie zadania. Grupa za skończenie sklepu powinna otrzymać premię, jak również powinno się wynagradzać dodatkowo osoby, które wykonują pracę we właściwym czasie i są niezawodne jakościowo. W ogłoszeniach firma podaje, jako dodatkowy atut premie, nikt nie wie za co one są i czy ktokolwiek je otrzymał...

@Xyz

Pracowałam na inwentaryzacji w innej firmie i muszę przyznać, że "szybkość" w tej pracy to atut (pracowałam na ogrodzie, metalach (tak, tych małych złączkach), łazienkach etc. na dużych sklepach typu Toom. Szybkość nie równa się dokładności= poprawianiu po kimś (praca razy dwa). Błędy się zdarzają, ale ludzie wybaczcie, jeżeli jestem w stanie zrobić ścianę w pół h, a inna pani spędza nad jednym segmentem 2 h i do tego robi same błędy, to zamiast wyjechać po 7 h- siedzieliśmy ok 10. Plus dojazdy.

@Obiektywny obserwator

Zgadzam się z tym. To nie jest wyścig, ale nam się spieszyło. Wchodziliśmy grupa 70 ludzi z tego połowa robiła za dwóch a mimo to kończyliśmy po 10 h. Ci co robili szybciej, sprawniej i więcej mieli ta samą stawkę co Ci, którzy ewidentnie się obijali. jedynie na skanerach widoczne było co, kto ile zrobił. Nic poza tym. Żadnych premii.

Chcę pracować jako pracownik inwentaryzacji za granicą, ale nie wiem, gdzie się zgłosić.

Kasia Kozanowska

Zapisali mnie na wyjazd, a potem skreślili bez poinformowania, co odkryłam przypadkiem, bo otworzylam tę tabelkę i nagle mojego nazwiska nie było :D nie ma żadnego kontaktu z biurem - nikt nie odpisuje na maila, na telegramie, nigdzie, nikt nie odbiera telefonu. Siedziałabym i czekała na Godota, a Godot, wiadomo, by nie przyszedł :D

@Kasia Kozanowska

Witam, chętnie wyjaśnimy to nieporozumienie. Proszę o kontakt na info@oms-inventories.pl Pozdrawiamy

Lolek

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy w oms mam zamiar wybrać się z nimi na inwentaryzacje do Niemiec Trochę czytam opinii i jak widzę to zdania są podzielone ???? Mam jednak nadzieję że ktoś normalny napisze mi jak naprawdę tam jest . Z góry dziękuję

@Lolek

Witam, obecnie jestem na projekcie w Niemczech. Praca super, godzin dużo, warunki mieszkaniowe najlepsze spośród moich dotychczasowych pracodawców. Wypłata w terminie. Widzę negatywne komentarze i nie wiem, skąd Ci ludzie się biorą?? Jak ktoś uważa, że 12,5 euro brutto to za mało, za tak prostą pracę to niech siedzą w Polsce i narzekają. Ja jestem zadowolony, a jak chcesz się przekonać, to po prostu musisz pojechać i zobaczyć. Myślę, że jak będziesz chciał pracować i trochę się postarasz, to wszystko będzie ok! Pozdrawiam

Nigdy więcej

W dziwny sposób znikaja negatywne, ale PRAWDZIWE opinie o pracy w tej żałosnej firmie. Możecie sobie usuwać,małe "poczty pantoflowej" nie zatrzymacie. Wszyscy już wiedzą prawdę o was. Aż tak dużej rodziny nie macie, niedługo najmądrzejsi z biura będą musieli wziąć skanery do ręki.

Nigdy więcej Ciebie
@Nigdy więcej

Na szczęście, sądząc po ilości negatywnych komentarzy z twoją nazwą, mała pocztę pantoflową tworzysz ty sama do siebie… myśle, ze jakiś lekarz powinien temu zaradzić, warto spróbować, gorzej już nie będzie, gwarantuje. Tak durne i bezsensowne wypowiedzi na temat biura świadczą o tym, że chcesz się za coś zrewanżować i na pewno nie za to, że zostałaś zwolniona za alkohol i narkotyki w zeszłym roku…

Wikaaa

Pracuje tam 3 tygodnie i jest super! Bardzo fajna atmosfera, mlody zespol i bardzo dobre pieniadze! Jakbym mogla pracowac dluzej to bym pracowala do konca kwietnia. 30 zl mam na reke i wiele godzin pracy, pracy ktora jest latwa, tak latwa ze moja 10 letnia siostra by sobie poradzila. Narzekaja tylko osoby ktore nie chodza do pracy lub w glowie maja impreze

Tedi Bears

Szkoda waszego czasu bo pieniędzy tu nie zarobicie.

Jan niezbędny
@Tedi Bears

Tedi Bears powinnaś dopisać "jeżeli będziecie mieć takie podejście do pracy, motywację, frekwencję itp. jak ja, to szkoda waszego czasu, pieniędzy za podpisanie samej umowy tu nie zarobicie..." Niestety w tej firmie trzeba stawić się do pracy, co widać na powyższym przykładzie, dla niektórych niestety jest to zbyt trudne. Mimo, że sama praca jest bardzo przyjemna (oczywiście, można się zmęczyć) ale kto daje w PL 30 zł /h za taką prostą pracę? Tedi Bears, Twoje nieprawdziwe, zdesperowane, przekłamane komentarze świadczą o tym, że główny problem masz ze sobą.

Kajetan

Witam czy kierowca ma wyższą stawkę lub jakiś dodatek ?

kierownica
@Kajetan

kierowca ma placone za kazda minute ktore jedzie busem - super sprawa!

Halina
@kierownica

Dosłownie za każdą w każdych warunkach? ciekawa Jestem czy to nie powoduje celowo przedłużania się czasem tras...? nikt nigdy na to nie wpadł czy to by nie było zbyt opłacalne? można prosić o szczegóły odnośnie tych wszystkich rozliczeń?

Saa
@Halina

W samochodach widzą trasę jaką zrobił kierowca więc raczej nie. Nawet jeśli wydłuża to jest to opłacalne dla ludzi bo wszystko powyżej 2 godzin w ciągu dnia jest płacone dla zwykłego pracownika

Lucjan

Dajecie ogłoszenia o prace, cały czas Nowe na Olx --Inwentury Niemcy-- Kogo wy chcecie zwerbować do pracy?? Od 2 grudnia nie można sie do Was dodzwonić na ŻADNY NUMER TELEFONU podany w ogłoszeniach. Brak odpowiedzi na mejle, Brak odpowiedzi na sms. Handlujecie danymi ludzi którzy wysłali do was CV??? Nie rozumiem waszego postępowania , macie taki chaos w biurze że nie ogarniacie ??? Wystarczy może zatrudnić jedną bystrą dziewczynę która sobie poradzi i będzie odpowiadać jak przystało na firme z 20letnim doświadczeniem. Czekam na merytoryczną odpowiedz.

OMS hahaha
@Lucjan

Może czas najwyższy powiadomić główny oddział firmy w Niemczech? Niech sprawdzą zaangażowanie, wydajność, tempo pracy i podejście do niej ludzi z biura. Jak się bzatrydnia po rodzinie, to tak niestety jest, ale to i tak pracownik będzie winny.

@Lucjan

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy aplikujący otrzymali od nas odpowiedzi. W pierwszej kolejności staramy się nawiązać kontakt z osobami, które chcielibyśmy zatrudnić. Zazwyczaj pracodawcy zastrzegają sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, naszym celem jest, aby każdy aplikujący otrzymał odpowiedź w możliwie najkrótszym terminie. Wiemy, że do osiągnięcia tego założenia, jeszcze nam sporo brakuje, za co przepraszamy. Zapewniam Pana, że w naszym biurze pracują kompetentne osoby, które robią fantastyczną robotę. Zapraszamy do nas na dobrą kawę, będzie mógł Pan poznać osobiście zespół rekrutacyjny:) Pozdrawiamy serdecznie!

@OMS hahaha

Proszę bardzo: OMS Inventuren GmbH Gutenbergstraße 20, 30823 Garbsen

Wojtek
@OMS Inventuren GmbH

Nie można się do was dodzwonić

@Lucjan

a w ktorej firmie rekrutacja odpowiada na wszystkie zgloszenia? Moze tak wybitnie wyrozniales sie glupotami w CV ze nawet cie nie wzieli do pracy fizycznej

Przyszly pracownik

Jest 02.02.2023 za 2 dni wyjazd na projekt tedi, a nie wiadomo nawet dokad, skad i o ktorej godzinie.Z biórem kontakt zerowy, czy to mailowo, czy telefonicznie to jest nieprofesjonalne z ich strony.

@Przyszly pracownik

pewnie sie nie nadawales albo mieli lepszych :)

Przyszły pracownik

Jakie sa realne szanse na zarobienie chociaż 1400 euro? Proszę o szczere odpowiedzi. Bo przez telefon facet mówi dokładnie tak : za 160 godz 1600 euro i płacą do tego diety dziennej 6 euro. Rozmawowa była przeprowadzona z gościem który dal ogłoszenie na olx

@Przyszły pracownik

a to ciekawe bo rekrutacja zajmuja sie same kobiety, rowniez umieszczaniem ogloszen na olx...

Tedi Bears
@Przyszły pracownik

100 godzin w umowie o pracę więc szansę są ogromne ????????????

Carpaccio

Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem! Warunki oraz atmosfera są na najwyższym poziomie. Możliwości jakie serwują są warte poświęceń i sięgania po więcej. Polecam wszystkim zaangażowanym, podkreślam ZAANGAŻOWANYM którzy chcą pracować i szanują pieniądze oraz prace. Czytając te wypowiedzi można stwierdzić, że piszą to ludzie albo toksyczni albo leniwi :P

prawdziwy

Prawda jest taka, że setki normalnych ludzi i dobrych pracowników pracuje codziennie w OMS. Jedni pracują kilka lat, inni kilka miesięcy, a jeszcze inni kilka tygodni. Jak by było tak źle to firma nie rozwijała by się co roku i nie przyjmowała by setek osób do pracy. Ale takie osoby nie wchodzą tutaj i nie komentują skoro wszystko jest ok. Zawsze znajdzie się ktoś agresywny, ktoś kto przyjechał na wakacje a nie do pracy, lub ktoś kto ma lewe ręce - takie osoby najczęściej wchodzą na różne portale i zamieszczają złośliwe komentarze żeby w ich sposób zrewanżować się firmie. Tak już jest. OMS to najlepsza firma w branży inwentaryzacyjnej.

Mefj
@prawdziwy

Świetna i trafna opinia!

kiedy będą organizowane następne wyjazdy?

@.

Kolejne wyjazdy będą organizowane na początku lutego. Pozdrawiamy!

Ilios
@.

Oby już żadnych

Zuza
@OMS Inventuren GmbH

Czy przyjmujecie Państwo może nowych pracowników ?

NICK

ile godzin jest zapewnione na projekcie tedi? praca dzienna czy nocna? poniedzialek piatek?

Saaa

Siedzę i czytam niektóre komentarze i nie wiem skąd one się biorą. Widzę , że tutaj dużo ludzi pisze o tym ,że rodzina ma lepiej itp itd. Jestem w tej firmie ok 7 miesięcy. Nigdy w życiu nie trafiłam na takie coś żeby ktoś był lepiej traktowany, a ktoś inny gorzej. Co do stref wiadomo strefa, strefie nie jest równa , ale zawsze dzielili nas sprawiedliwe, czy na budowlance czy na sklepach spożywczych. Wiadomo normy jakieś są, nie są one na pewno wygórowane więc się nie trzeba spieszyć, ale siedzieć i liczyć na cud z nieba też nie . Co do zakwaterowania zawsze hotele bądź Domki na wysokich standardach, tego nie można ująć firmie. Tak jak nie było kuchenki to mieszkaliśmy w takim hotelu max 2 dni . Obiad może faktycznie nie są jakaś rewelacją, ale też nie są najgorsze. Z napojami sprawa wygląda tak, że zawsze mieliśmy coś słodkiego i wodę wiadomo. Ale nigdy nie było tak ,że było to uzależnione od wyniku. Niektórzy ludzie zostali zwolnieni, no ale sorry jeżeli ktoś nie potrafi się odzywać normalnie, naskakując na kierowników czy pracowników no to przepraszam taka osoba jest nie potrzebna . Tak racją jest to, że czasami na odpowiedź trzeba czekać 1/2 dni ale jeżeli wypisuję 50 osób do 1 człowieka to jak on ma to wszystko załatwić i ogarnąć. Ja jestem oglnie zadowolna da się dogadać z kierownikami. Praca nie jest męcząca, jezeli ktoś przyjeżdża do pracy a nie odpoczywać to na pewno się nadaje ????

Grex
@Saaa

Co za głupoty piszesz . Wszystko co piszesz to same kłamstwa!

????

Bo to wszystko prawda

????
@Saaa

Zgadzam się bo to prawda

@Grex

Byłeś i pracowałeś, że tak twierdzisz ? Czy jesteś jedną z tych osób które być może zostały wysłane do domu bo się pracować nie chce. ?:) Ta opinia jest moja, głupot nie pisze. Dodałam taką opinię bo według mnie tak jest. Jeżeli ktoś szuka pracy wiadomo , że czyta opinie o danej firmie. Sama przed wyjazdem siedziałam i przeglądałam opinie o różnych firmach. Powtórzę jeszcze raz jeżeli ktoś ma CHĘCI do pracy to z całą pewnością się nadaje i tyle. Ja nie mam na co narzekać, zawsze byłam dobrze traktowana.

Mariusz
@Saaa

Zgadzam się z opinią Saaa, wyjechałem na cały turnus, więc mam podstawę do potwierdzenia. Polecam firmę.

Ktosiek
@Mariusz

Hej.jedziesz może po Nowym Roku na kolejny turnus??? Ja chciałabym ale czytając niektóre komentarze to już nie jestem pewna czy to dobry pomysł.

@Ktosiek

Ja jadę :)

Lukas
@Ktosiek

Odradzam pracę w oms , najgorsza firma z okropna opinia

Zostaw merytoryczną opinię o OMS Inventuren GmbH - Niedersachsen

• Jak się pracuje w OMS Inventuren GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy OMS Inventuren GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMS Inventuren GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 51 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMS Inventuren GmbH?

Kandydaci do pracy w OMS Inventuren GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMS Inventuren GmbH