Opinie o Żabka Polska w Brzesko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Żabka Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Brzesko

Karolina Nowy wpis

Hej, to jak to jest z tą umową, od razu teraz dostajecie? Bo kiedyś w jednym komentarzu ktoś pisał, że w jego przypadku to nie było takie oczywiste. A ja sobie nie wyobrażam bez pracować.

Xd Nowy wpis
@Karolina

O której ZABCE W BRZESKU piszesz ?

Aska Nowy wpis

Żabka na Głowackiego daleko zajechała,nawet klijentów nie miała.Na Solskiego będzie to samo chciałam kupić kawę wczoraj to mleka nie było dopiero kasjerka dolewała.Jeszcze przy tym pyskując.Kawomat się zrobił na szaro nawet nie mogłam włączyć.Fusów pełno czysciała przy mnie.Nie polecam.

Czy w Żabka Polska są szkolenia zewnętrzne?

Justyna Nowy wpis

Tak

Iwona

Brzesko,Głowackiego 38 nie polecam pod względem świeżości pieczywa i owoców. Pieczywo twarde, napewno nie świeżo pieczone, na drożdżówkach pełno owocówek,owoce i warzywa pognite i spleśniałe. Już nie mówiąc o tym że na pieczywie pełno okruszków starych a warzywniak brudny na półkach. Dbajcie o czystość bo to podstawa! Obsługa w miarę, sklep dołożony.

Far
@Iwona

Komentarz chyba po złości

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Żabka Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Daro

Bułki stare.obsługa fatalna.

@Daro

Której Żabki w Brzesku dotyczy opinia ?

Daro

Głowackiego 38

Inga

Żabka na solskiego to totalna klęska,pracownica blondynka koło 30 strasznie nie miła, bułki suche, donaty twarde jak kamień,jednodniowe wypieki to samo ! Roller na kiełbaski brudny nawet nie ma kto umyć a na telefonie siedzą non stop, w porównaniu do tych pierwszych dwóch żabek to (usunięte przez administratora) Dbajcie o standardy tak by klient by zadowolony ! Bo tak długo nie zajedziecie

Aaaa

Czy admini mogą usunąć posty o opiniach klientów? To strona o opiniach nt. Pracodawcy a nie że Henio miał nie dogotowaną parówe w bułce a Gienia z sąsiedztwa kupiła czerstwą bagietke.

Grzegorz

Żabka Solskiego 22 : Nie polecam hot dogów wykonywanych przez starsza kasjerka, bułka delikatnie spieczona z wierzchu, od środka czuć ze mrożona, jak na standardy Żabki to sos w ilości kropelki dosłownie to kpina, reszta beż zarzutu

Kis
@Grzegorz

Starsza!Nie umiesz powiedzieć w oczy tylko tu się produjujesz?

Grzegorz

Żabka na solskiego 22 to jakaś porażka. Sklep może i dobrze zatowarowanu i nawet w całkiem dobrej lokalizacji, z dala od głównych żabek ale z kolei na obrzeżu gdzie niv się nie dzieje wieczorami. Brak podstawowych produktów. Kasjerka nie miła wręcz arogancka. Nie dba o zasady bezpieczeństwa - maseczka pod nosem, brak dezynfekcji rąk po każdym kliencie,bo przecież rękawiczek nie ma . Po oddaniu aplikacji do skanowania aplikacja nawet nie była poprawnie nabita- brak informacji o skanowaniu w aplikacji Średnio to widzę,zobaczymy co wam los przyniesie

Dotka

Nie prawda.

Ffddd
@Grzegorz

A ty sobie dezynfekujesz ręce po wyjściu z klopa i macaniu parówy?

Dotka
@Ffddd

Zgadzam się ciekawe czy to robi?

Grzegorz

Witam, jestem mieszkańcem Brzeska i mieszkam w obrzeżach rynku niedaleko żabki w sumie, 3 razy w tym tygodniu chciałem trafić na szybkie zakupy po pracy przed zamknięciem sklepu i nie zdążyłem bo starsza Pani zamyka sklep przed 23, niby to 4czy 3 minuty ale zawsze klient jakiś sie trafi, a skoro pisze ze do 23 to do 23 a nie ze sobie zamyka wcześniej. Jestem zawiedziony, bo jestem stałym klientem.

Go to home
@Grzegorz

Ojojoj straszne historie opowiadasz nie może być.

Grzegorz

Pani w średnim wieku,bodajże P.Halina, jest nie miła I arogancka,śmierdzi od niej papierosami i dziwne typy do niej przychodzą,jakieś łyse, proszę zwrócić uwagę. Oprócz obsługi sklep bardzo dobrze zaopatrzony.

Maria
@Grzegorz

Potwierdzam, mogłaby się chociaż poperfumowac jak wraca z papierosa, zero higieny i poczucia komfortu dla klienta

Bozena
@Maria

Tacy ludzie nie powinni pracować w sklepach gdzie ma kontakt z innymi, jak to świadczy o pracodawcy ???

Hubert i jego ziomki

Dziękujemy Pani Monice z rynku za przepyszne hotdogi :) Co jak co ale na Rynku robią najlepsze hotdogi w porównaniu do innych żabek. Buła zawsze przypieczona,sosu nie żałują,a nawet doleją więcej jak poprosisz. Polecamy, bo codziennie tam jesteśmy, ziomki z rynku :)

I co sprawiedliwiedliwosc w dniu dzisiejszym dopadła Państwa Kowalczyk na Głowackiego. I bardzo dobrze bo to jak traktowaliście pracowników to koszmar,nic dziwnego ze oststaecznie zostaliście sami I musieliście zgłosić upadłość. Macie za swoje . ...

Sylwia

W żabce na ul. Głowackiego 38 pracowałam od 16.04.2021, dopiero 01.06.2021 dostałam umowę co oznacza, że 45 dni pracowałam bez umowy więc przez okres tych 45 dni miałam wypłatę nie zgodną z moim statusem (uczeń, poniżej 26 roku życia), dopiero po dostaniu umowy zarabiałam tyle ile powinnam była, także jeśli chodzi o wypłatę to było ok pomijając okres tych 45 dni, który nie powinien mieć miejsca.. Wywiązywałam się ze swoich obowiązków, wszystko co najważniejsze zawsze było zrobione i odpisanie komuś na wiadomość w trakcie pracy nie powinno przy tym stanowić żadnego problemu, a stanowiło.. tak samo jak i zapalenie papierosa... Pan Damian, który również pracował tak jak ja i moja koleżanka mógł korzystać z telefonu i wychodzić na papierosa pomimo tego, że robił mniej w pracy niż ja i koleżanka... więc gdzie tu sprawiedliwość??? Szefowa pomagała nam w niektórych czynnościach, lecz ja myślałam, że było to z jej dobrej woli, a nie łaski po to aby teraz wypominać nam w komentarzach to wszystko.... przy wejściu do pracy zero dzień dobry ze strony szefowej, tak samo jak i przy wyjściu zero dowidzenia, więc gdzie podstawowa kultura osobista??? mam porównanie jeśli chodzi o szefostwo i pracę w żabce i tu niestety praca była na minus... atmosfera okropna.. i mówię to jako były pracownik sklepu.. jeśli chodzi o znikające papierosy to żadna z nas ich nie kradła, w pracy liczy się zaufanie, w poprzedniej zabce gdzie pracowałam papierosy również ginęły, atmosfera była domowa i nikt nigdy nie posądził nikogo o kradzież NIE MAJAC DOWODÓW, no bo przecież my jako pracownice mogłyśmy również powiedzieć to samo na szefową lub Pana Damiana oni też mają dostęp do papierosów... Szefostwo musi się wykazać wieloma dobrymi cechami charakteru, a tu wielu brak, prowadzenie żabki bez tego właśnie tak się kończy.. duży przemiał pracowników ze względu na złą atmosferę w pracy, a to właśnie atmosfera jest najważniejsza... dodam też, że szefostwo zamontowało kamery po kilku miesiącach od otwarcia nie po to aby monitorować sklep pod względem kradzieży przez klientów, lecz pod kątem sprawdzania pracowników, oprócz kamer na sklepie, pojawiły się również na magazynie i w biurze, szkoda, że jeszcze nie w toalecie :)))) podsumowując szefowa nie posiada zrozumienia w sobie pod niektórymi względami, kultury podstawowej brak, używanie tekstów typu: nie płacę ci za siedzenie na telefonie (odpisanie na pojedynczą wiadomość i kontynuacja pracy w jej rozumieniu to siedzenie na telefonie), zero tzw. bycia człowiekiem, po prostu jako druga osoba ani razu nie odczułam nic pozytywnego z jej strony i czułam się jak zwykły pracownik za hajs, a nawet zwykła pochwała za dobrze wykonaną pracę daje bardzo dużo tam czegoś takiego niestety NIE MA!! także jeśli jesteś osobą, która zastanawia się nad pracą w tym miejscu, a zależy Ci na dobrej atmosferze to niestety nie polecam...

@Sylwia

Po pierwsze w każdym zakładzie pracy są wszędzie kamery. Uczciwemu pracownikowi nie powinny przeszkadzać a raczej powinien dzięki nim czuć się bezpieczny tym bardziej że w internecie sa filmiki gdzie to kamery z zaplecza pomogły złapać złodzieja czy to Ukraincow którzy pobili na zapleczu kasjerkę. Po drugie np w biedronce czy w innej pracy telefony zostają w szafkach i wyciągają po skończonej zmianie czy na przerwie. Po trzecie pracowałaś za pieniądze nie charytatywnie a po czwarte pracownik - szef nie musi się lubić fajnie by było ale nie zawsze się da to nie szkoła czy przedszkole. Pracodawca płaci za pracę a nie za przyjacielski stosunek to już w pracy dodatek. A jak pracownik nie umie się wywiązywać ze swoich zadań i mu wiecznie popołudniówki przeszkadzają gdzie jest praca tydzień na rano tydzień na popołudniu I ma wiecznie problemy przyjść na popołudniu ja rozumiem dużo rzeczy ale jak to się zdarza notorycznie na każdej popołudniowce to wybacz ale musisz szukać pracy gdzie jest tylkojedna zmiana

@Monika

Niestety, ale nie w każdym zakładzie pracy są WSZĘDZIE kamery. Po zamontowaniu kamer usłyszałam od Pani słowa, że Pan Damian cały dzień mnie obserwował na kamerach.. To ma być moje ''bezpieczeństwo''??? myślę, że raczej ciągłe sprawdzanie i podglądanie pracownika ;))) My przerwy nie miałyśmy żadnej w ciągu dnia. Więc o jakiej przerwie Pani mówi??? Nawet zjedzenie śniadania trzeba było przerwać gdy przyszedł klient... Owszem pracowałam za pieniądze, a nie charytatywnie, ale tak jak wspomniałam chcąc być szefem trzeba być też człowiekiem, a nie myśleć w sposób PŁACĘ TO MOGĘ SIĘ ZACHOWYWAĆ JAK CHCĘ w stosunku do drugiej osoby... Nikt nie miał problemów ze zmianami i obowiązki były wykonywane, tylko Pani nie potrafi docenić pracy pracownika, ale oskarżenia i jechanie po pracownikach to już dla Pani chyba przyjemność.... Polecam zmienić podejście do ludzi bo jako pracodawca długo Pani nie pociągnie będąc takim człowiekiem... a co za tym idzie? Żabka na ul. Głowackiego upadnie pod Pani nazwiskiem....

Iga
@Monika

To co się tu w momencie dzieje jak pracodawca broni się "rękami i nogami" zwalając bezszczelnie na pracownika to kpina, tak robi godny pracodawca?? Wywleka brudy i internecie?? Ciągnie temat i to pisząc takim językiem że wgl obca osoba ciężko jest w stanie zrozumieć? Jako ajentka Żabki powinna Pani godnie reprezentować swoją Żabkę , a potem będzie płacz jak wam żabkę odbiorą, tym bardziej że to na co tam się wyprawia to szkoda słów, z czasem się przekonacie, a klientom czy poszukującym pracy szczerze odradzam!!

Kaja
@Sylwia

Chwalisz się czy rzalisz ? Poprostu kobieto miala pecha tak czasami jest , bezrobotni ludzie mają problemy i tak robią ....ze wypisują na Internecie cos ....dla zabicia czasu

Iwona
@Kaja

No niestety jest więcej takich osób niż Pani Sylwia. A zachowanie Pani Moniki-franczyznobiorczyni można podpiąć pod (usunięte przez administratora) A jeżeli wszystkie te dziewczyny by założyły sprawe przeciwko jej, z pewnością by wygrały. Także Pani Kaju proszę nie oskarżać dziewczyny(tu Pani Sylwi) jeżeli nie zna Pani prawdy! Bo nikt nie uwierzy w to że grupka dziewczyn mści się hejtem w internecie za zachowanie pracodawcy. Tymbardziej że są dowody w postaci rozmów telefonicznych i screenshoty z konwersacji,gdzie widać jak i kto jest traktowany, na dodatek wiele sytuacji na sklepie było,o których można wspomnieć a sa niedopuszczalne, pozdrawiam

@Kaja

nie w żaden sposób się nie ŻALE, kto miał pecha i do czego konkretnie?? i dla Pani wiadomości nie jestem osobą bezrobotną ;))

@Sylwia

Miałaś rację,żabka upada pod nazwiskiem właścicielki:D

Iga
@Monika

wpis 23.10.2021 06:13 @Sylwia I co Pani Moniko,miałam rację sklep upadł pod Pani nazwiskiem ale co się dziwić, pokazała Pani jak świetnie zarządzać sklepem by upadł, krzywdziła Pani pracowników aż na samym końcu od miesiąca siedzicie sami w sklepie całym dniami, już nie mówiąc o tym że dziecko chodzia raczej uczy się chodzić po sklepie, ale no cóż chcieliście to macie

Czy jest możliwość pracy w Żabka Polska na część etatu?

Igor

Wystarczy porozmawiać z przyszłym pracodawcą, w Brzesku masz dwie Żabki na Zwirce I na Rynku, właściciele są spoko więc idź i pogadaj * żabki na glowackiego nie wliczam bo i tak upadła i jest do końca miesiaca

@Igor

A z kad ty taki obeznany , że żabki potrzebują pracowników A inne upadają ???? nie bądź żałosny

@Igor

Wystarczy wejść na stronę z ogłoszeniami i są oferty pracy :) A co do upadłości to całe miasto huczy ze właścicielka zgłosiła upadłość także tyle w temacie

Anka

Czy któraś Żabka w Brzesku poszukuje pracownika??

Kuba

Zapytaj na Głowackiego 38 , polecam

Daniel
@Kuba

Głowackiego 38 ,ciągle kogoś szukają bo dziewczyny tam szybko odchodzą

@Anka

Anka zapraszam ul glowackiego 38 brzesko jest oferta pracy jak chcesz pracować jeszcze w zabce

Klara
@Damian

Czemu non stop odchodzą od was dziewczyny??

@Klara

Ciężko powiedzieć , albo myślą że przyjdą na sklep i będą korzystać tylko z telefonu i nic więcej nie robić , lub chcą być z kimś na zmianie A to nie jest potrzebne gdyż nie ma aż tyle roboty aby były dwie osoby na jednej zmianie , na pierwszej Nianie i tak zawsze jest pracownik i zona moja A popoludniu jedna wiec hmm jak sa chęci do pracy praca jest A jak ktoś chce przyjść do sklepu tylko posiedzieć to dziekuje .

@Damian

Nie zgadzam się, tych dziewczyn było 4?5? I kazda pracowala na 100 pro ale 9 tez każda miala problem z odejściem, a pozatym żabka ma takie standardy że nikt przy tyłu obowiązkach nie będzie siedzial za nawet marna najniższa, a ilość złych opinii na wasz temat może sugerować że coś jest nie tak na sklepie, tymbqrdziej że miałam dwie znajome tam które odeszły to zdecydowanie wiem co mówię

@Anna

Pracowników było 2. Teraz jest 3 osoba. Skąd ty wiesz na ile one pracowały? Tych co są na kilka dni to się uczą i poznają jak to wygląda od wewnątrz nie każdy się nadaje więc rezygnuje. Zabka ma swoje wymagania które trzeba realizować a nie ze to wymysl pracodawców. Uwierz mi że są tacy co pracują i to nawet na umowach śmieciowych. Jak komuś zależy na pracy to będzie pracować. My dajemy normalnie umowę i jest normalnie płacone i jest źle. A z tego co wiem to gdzie indziej dają umowę śmieciową a później reszta. Opinie każdy może dać także jak się nie przekonasz sama to nie wiesz jak jest naprawdę.

@Monika

Dużo wiem, tylko jakoś pozostałe żabki w Brzesku potrafia docenic pracownika który ciężko pracuje i spełnia wszystkie standardy, wy dajecie najniższa a reszta nawet 2 x tyle . Także uważam że nie tylko pracownik ma traktować z szacunkiem pracodawcę ale i na odwrót

@Anna

Zeby najpierw dać pracownikowi to najpierw pracownik musi pracować i swoje zadania wykonywać a prawda jest taka ze nie było nic dopilnowane. Lodówki z data i zabka Cafe porównaniu do reszty towaru który jest na sklepie to sorry. Biedna teraz pracownica po poprzednich nie wie w co w ręce włożyć bo tamtym się niechcialo chociaż w zeszyt zaglądnąć z datami. Więc sorry za co mam im dawac pieniadze za to że połowę roboty za nie robiłam co do nich nalezalo? Jakos teraz obecna pracownica jest wstanie wszystko ogarnąć ijest zadowolona z wypłaty i że wszystkiego. Więc coś tu chyba jest nie tak.

@Anna

Wiesz zawsze możesz iść do biedronki czy do maka tam moze będziesz miała lepiej w pracy.

@Anna

W której pracy szef pozwoli siedzieć na tel. ponieważ pracownik ci powie ze "musi mieć kontakt ze światem" telefon powinien być tylko na przerwie a nie na nim siedziec w trakcie pracy. Od kiedy przerwa jest ponad 15 min. na papieroski? Najpierw trzeba wiedzieć jakie są prawa co do pracownika i jakie ma obowiązki w pracy a później może wymagać. To ze widzi młodego pracodawcę to nie znaczy ze moze sobie pozwolić na wszystko bo chyba od tego pracodawcy chce "10" wypłate! Jeszcze się w żadnej pracy z czymś takim nie spotkałam co w żabce z pracownikami. Młodym to się chyba wydaje że mogą wszystko i wymagać 10 wypłaty za co ?

@Anna

Jak by chodziły do pracy a nie brały wolne czy chorobowe wiecznie to i by zarobiły. Popatrz ile jest w ustawie na umowę zlecenie dla studentki tyle u mnie zarabia pracownica policz sobie na caly miesiąc to bardzo prosty wynik. I proszę mnie nie obrażać ze mało wypłacam bo jak pracownik chce i pracuje to i zarobi.

@Anna

Jak by pracowały i spełniały swoje obowiązki A nie siedziały na tel to było by wszystko dobrze A co do kasy tez nie miały zle bo raczej nigdzie nie zarobią okolo 2,5/3tys na rękę . ...

Ale ty gadasz głupoty

@Anna

Powiedz mi czy te twoje koleżanki co pracowały powiedziały Ci ze mnie okradały na papierosach. Jak powiedziałam że od teraz będą pokrywać straty nagle papierosy nie ginęły. Czy to nie dziwne? Ciekawe czy byś chciała mieć takich pracowników na sklepie co za nich robisz I cie okradają No chyba nie ! Wiec ja nie będę pozwalać na to! A jak liczą na umowy i na wynagrodzenie 10 to niech coś pokażą od siebie a nie liczą na to że ja przyjdę i zrobię prace za nie albo ze poukładam towar rodzajami na magazynie w jednym rzędzie bo ta nie umie tylko miesza. W każdej pracy trochę rozumu trzeba używać bo az szkoda gadać co niektóre mają w głowie a by chciały kokosy zarabiać.

@Damian

Powiedział właściciel który nie potrafi hotdoga podgrzać. Dobra robota

@Monika

W każdej żabce gdzie pracowałem, mam znajomych brakuje papierosów i w żadnej nie zdarzyło się ze w pierwszej kolejności obwiniany jest pracownik.

@Muszkin

Potwierdzam podgrzany delikatnie z jednej strony,bulka zimna, malutko sosu, niepolecam nie da się zjeść

@Muszkin

A masz wytłumaczenie na to że jakoś teraz się zgadzają i nie ma z tym problemu bo ja innego nie.

@Monika

Może na to wpłynąć nawet szczęście;) napewno ktoś ryzykował by pracą dla paczki papierosów za 16 zł.

@Muszkin

To nie była jedna paczka tylko kilkanaście tygodniowo za kwoty okolo 200/300zl wiec to jest dużo A jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo szkoda słuchać ....

@Damian

Oj wypraszam sobie, proszę nie pisać bzdur w komentarzach nie ginęło żadne kilkanaście tygodniowo!! Nawet inwentaryzacja na papierosy nie była robiona co tydzień....

@Muszkin

Hahaha "szczecie" nie bądź żałosny bo jak to by miały być twoje pieniądze to już byś taki cwany nie był i tak nie pisał a o jedną paczę nikt by nie robil halo. A po pierwsze nie pracowałeś nie byłeś a się udzielasz.

@Damian

Ale warto słuchać właściciela który piwkuje sobie w pracy, sklep zamykamy wcześniej i burdel który był zostawiany na następny dzień? Jesteście nieźle sczurnietą parą! Nigdy nie przyłapaliście nikogo a rzucacie oskarżeniami na lewo i prawo. Oby wasze dziecko nie było tak walnięta jak wy. Pozdrawiam

@Sylwia

Ale taka prawda nic na to nie Poradzę

@Damian

Ale jaka prawda?? Papierosy mogły być źle przyjęte nawet przy dostawie albo źle kasowane bo ktoś sobie nie dopatrzył.. Dowodów nie macie, sami też mogliście kraść, a zwalacie winę na pracowników bezpodstawnie, ale no cóż taki wasz charakter ;)) Oby innych pracowników to nie spotkało, że zostaną posądzeni o coś czego nie zrobili...

@Muszkin

Dokładnie, w niedzieli często był smród na alkohol,kasjer a mąż ajentki ino piwkowal w sklepie, a jak kasjerka zrobiła aferę to ajentka przepraszała, co z tego jak klienci widzieli, jak można osobę pijana postawić za kasa ?? Kto normalny daje kasjerowi wybić 2 4paki w niedzielna zmiane ?? Co z tego że to maz właścicielki??? Akcja jakoś sprzed miesiąca czy dwóch ale I nagle po zamontowaniu kamer wielce Pan przestał tam pracować, więc wszystko jasne, sami sobie głupimi tłumaczeniami dołki kopiecie,brak słów

@Damian

No i nagle jak poszedł temat Pana picia w pracy to ucichliscie? Co prawda w oczy ?

@S

Co ty kobieto (usunięte przez administratora) , zastanów się co gadasz później komarów , bo domyslam sie kto ty jesteś , i domyslam sie czemu pieprzysz takie bzdury ale wiesz Co ....no właśnie

@Damian

Bzdury??? A kto zostawiłaś śmierdzące puste puszki po niedzieli co weekend ? Śmierdziało piwskiem non stop ale tylko ajentka wielce przepraszała i obiecała poprawę, już nie pamiętasz jak wracałeś pieszo do domu "za kare", jak rozwaliłeś samochód po pijaku, znam Was na tyle dobrze ze bardzo dużo mogę powiedzieć co wyprawiacie na sklepie, aż dziwne ze jeszcze go wam nie odebrali

M
@S

Masakra zazdrość ze zabke mamy i nie możesz sobie z tym poradzić czy jak? Własnego życia niemasz współczuję ci. A takich klamst to jeszcze w życiu nie słyszałam. Wiesz co pisz co chcesz mieszaj nas z blatem. Jak myślisz ze przez to zabki nie będzie to jestes w błędzie. No nie tez się dziwie czemu zabka jeszcze jest hahaha. Widocznie kłamiesz. A mąż czy są kamery czy nie normalnie pracuje. Chyba nie jestes dobrze poinformowany/a. Jak tak sobie nie możesz z tym poradzić ze prowadzimy zabke polecal założyć swoją akurat poszukują franczyzobiorcy do nowej zabki w Brzesku :).

@S

Proszę pani , pani Izo Więckiewicz ma pani problem jednak dowiedziałem się że pani wystawia wszystkie komentarze pod różnymi nickami , jednak znajomość zawsze dobrze mieć , super tera Sparawa jest wyjaśniona do zobaczenia ????

Kamila
@Damian

Powiem tak nie znam ale bałabym się z Wami pracować, wy macie wgl jakaś kulturę? Wasz sposób wypowiedzi daje dużo do myślenia a jako godny zaufania pracodawca nie powinniście wdawać się w awanturę w internecie tylko załatwić sprawę na boku, co pomyśli sobie osoba która przeczyta wasze wypowiedzi tutaj ??? Istna szarada

Paula
@Kamila

Forma wypowiedzi tych Państwa jest porównywalną do poziomu "karyn spod żabki" , a nie właścicieli sklepu, od swoich niedoszłych, tudzież przyszłych pracowników wymagają tzw mózgu, a sami cechują się brakiem takowego narządu. Brak kultury, ogłady, pojęcia o prowadzeniu biznesu i zarzadzaniu jednostką ludzką...

Paula
@Paula

Zapomniałam dodać, że prowadzenie jakiejkolwiek działalności nie polega tylko na liczeniu profitów

@Klara

I z jednego pytania wywiązała się burza, która pozostawia wiele do myślenia o pracodawcy

@Anka

Napewno zdala od Głowackiego znajoma pracowala i żałuję.zreszta opinie mów same za siebie . Zapytaj na Żwirki bo mają ofertę na drzwiach.

Iwon

Na Rynku nie miła starsza pani, nie polecam ,zero podejścia do klienta.

Grzegorz

Dziękujemy Pani Monice z Rynku za przemiła i profesjonalną obsługę, będziemy częściej wpadać przejazdem, powodzonka :)

Igor

NIE POLECAM , ZWIRKI I WIGURY ,2 DNI TEMU ZAMOWILEM PRZEZ ODBIERZ I ZAMOW 30 BULEK, NIBY MIELI TYLKO 2 SZTUKI , KIEDY DOMUWILEM INNYCH 28 SZT OKAZALO SIE ZE WGL NOE MA , NIE WIERZE ZE TAKI SKLEP JAK ZABKA NIE MA NA STANIE WIECEJ NA ZAPASIE, NIE POLECAM !!!

Julian

Czy ktoś się orientuję co to za niemiła kasjerka jest na popoldniowkach na zwirki I wigury ?

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Brzesko

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska