Opinie o Baltic Employees w Litwa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Baltic Employees. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Employees o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Employees w Litwa

Mati

Jawne (usunięte przez administratora) proponuje zrobić pozew zbiorowy bo to co oni wyprawiają to przechodzi ludzie pojęcie na żywca kłamią brak słów

@anonim79

Całkiem ok! ale umowę wysłali dopiero jak o to poprosiłem Zaliczki wypłacają w czwartek na drugi tydzień pracy, nic nie płaciłem za transport z Polski

Osxukana

Niestety, kolejna agencja i jeszcze Litewska wyzysk na Polakach! Nie mam ubezpieczenia, nie nam podpisanej umowy! Praca (usunięte przez administratora) Nie mam zaliczki…. Wracam za swoj koszt!!!

Kandytat
@Osxukana

Ciekawi mnie to bo koleżanka tam pracuje i zadowolona. Dostała zaliczkę i nie chce zjeżdżać? I dlaczego za swój koszt? Chyba na "swój koszt"? Ja się zapisałem i jadę do niej w tym tygodniu i dam znać jak naprawdę jest jak popracuje.

Porażka w baltic employes
@Kandytat

Witam i jak tam pojechała pani?

@angel23

Pracuje w tej firmie od wrzenia na czekoladkach i wyplata zawsze jest na czas biuro trzyma kontakt w sprawie wyplat kary sa, dla tych ktorzy pryjechali chlac pozdro

@@angel23

Jeżeli pracujesz od września to skąd wiesz że firma płaci regularnie ?!pierwszą wypłate dostałbyś po 6 tygod. Więc w listopadzie 25 , następny pracownik który podaje się za zadowolonego pracownika który otrzymał pieniądze ?! a tak naprawde to ci co szukają naiwnych do pracy WYPISUJĄ TE WYPOCINY !!! Ludzie NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ na te ich wypłate i stawki !!!! (usunięte przez administratora) dostaniecie a nie pieniádze !!!! Fir ma (usunięte przez administratora) I KRĘTACZY !!!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baltic Employees? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca dla kuriera w Niemczech.
Marcinek

Ludzie Uważajcie !!!! Pracuje od nich i praca jest bardzo fajna ale jeżeli chodzi o agencje to (usunięte przez administratora) totalne , obiecują gruszki na wieżbie a jak już jesteś w pracy i chcesz coś załatwić to nie masz szans na to . Pan M. Z agencji olewa temat ciepłym moczem zero kontaktu nie odbiera tel jestem tu kilka tygodni i nic nie załatwił a po drugie obiecują stawkę taka a w rzeczywistości jest mniejsza Nie Polecam !!!!!!!

Wiktoria
@Marcinek

Dzień dobry Panie Marcinie, dziękujemy że Pan ocenia naszą agencję jako fajną, jest nam niezmiernie miło :) Staramy się niezwłocznie reagować na problemy pracowników i Pana sprawa jest w toku rozwiązania. Mamy dużą ilość telefonów od kandydatów jak i pracowników i reagujemy na nie tak szybko jak tylko to jest możliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Marcinek
@Wiktoria

Tutaj to Pan ekspresowo odpisuje .. ludzie powinni się porozumiewać z Panem przez GoWork bo kontaktu zero . I jeszcze Pan pomylił bo ja napisałem że praca jest spoko tylko wasza agencja jest dnem ponieważ nic się nie pokrywa z tym co było uzgadniane kłamstwo za kłamstwem żeby zbyć człowieka może się (usunięte przez administratora).. I ludzie stawki ustalajcie i miejcie to na papierze bo ci z agencji to mają bujną wyobraźnię zależy jak im w głowie zaskoczy . Ta sprawa w toku to jest rozwiązywana chyba już kilka tygodni i jak już się dodzwonisz to jutro będę wiedział i tak w kółko .. i nigdy Pan z agencji nie ma czasu rozmawiać może trzeba po pracy . Nikt tam nie bierze odpowiedzialności za słowa dlatego wszystko na papierze ludzie innaczej się nie godzcie .

@Marcinek

Ja biorę odpowiedzialność, w razie spornych kwestii proszę dzwonić +48 698 608 707.

@@Wiktoria Baltic Employees

Pani bierze odpowiedzialność za niewypłacone pieniądze ?! Prosze to powiedzieć panu oszustowi Marcinowi !!! Przebywałem w niemczech na Cargobul Schmit,musiałem natychmiast wrócić bo otrzymałem wiadomość że mój tata trafił do szpitala w stanie b.ciężkim! Poinformowałem p.Marcina i p.,Edyte o mojej sytuacji,NIE BYŁO ŻADNYCH SPRZECIWÓW,ani mowy że PIENIĄDZE NIE ZOSTANĄ WYPŁACONE W CAŁEJ KWOCIE.Oczywiście poinformowałem że wrócę jak to tylko będzie możliwe,NIESTETY PIENIADZE OTRZYMAŁEM W 35% reszte jak NIE MA I NIE BĘDZIE,bo zostało naliczony przejazd do i z powrotem do niemiec !!!!Ten cały naganiacz ma wszystko w DUPIE,KŁAMIE,KRĘCI (usunięte przez administratora) NIE ODDŹWANIA I ZAWSZE MA NA WSZYSTKO ODPOWIEDŹ że nie ma czasu,bo ma kolejnych NAIWNIAKÓW do pracy w Niemczech i nie tylko!!! Po złożeniu reklamacji w sprawie wynagrodzenia że nadal Nie zgadzają się pieniądze (po odliczeniu fikcyjnych kosztów przejazdu które miało być darmowe !)NIE OTRZYMAŁEM dalej KASY !!!Jesteście ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI I OSZUSTAMI I NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJECIE !!!! BANDA NACIĄGACZY I KRĘTACZY !!!

Baltic Employees
@Mały

Panie Mariuszu, Nie będziemy komentować Pana wypowiedzi ani Pana podejścia. Sam Pan wystawił sobie opinie. W razie pytań proszę o kontakt z firmą chociaż myślę że Pan zna doskonale odpowiedź a działanie ma metode samousprawiedliwienia. .

rybak

Mieszkanie (usunięte przez administratora). U mnie 10 euro na łape i zapłacili bez problemu. Na fabryce robota ok ale dość ciężka. ogólnie ok

Jan
@rybak

Fajnie, że ci tak wszystko dopowiada. Do pracy też masz blisko, czy firma organizuje dla pracowników transport dodatkowo płatny?

@Jan

Witam! Transport organizujemy bezpłatnie i zakwaterowanie również w 2-osobowych pokojach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 698698707 Pozdrawiam

Wzorniczek
@@Wiktoria Baltic Employees

Firma agencja oszustöw nic nie organizuje !!! Do pracy woził nas kolega który przyjechał własnym samochodem,nie miał tylnych foteli więc jeździliśmy na polarach.Gościu" menager " który miał coś innego zorganizować miał to wszystko w (usunięte przez administratora) do pracy 130 km .Po wielu upomnieniach firma dała łaskawie karte paliwową która po zatankowaniu okazało się że NIE DZIAŁAŁA !!! (pomyłka zły pin,później pomyłka nie ta karta tłumaczenie agencji !!!)DOBRZE że ten kolega miał pieniądze bo wsadzili by nas za próbe kradzieży paliwa .Masakra agencja klaunów i naciągaczy !!!! OMIJAĆ z DALEKA !!!

John
@@Wiktoria Baltic Employees

Transport BEZPŁATNY ?!!??! CZYŻBY ?!?! CHYBA W JEDNĄ STRONE, A PO POWROCIE OKAZUJE SIĘ ŻE ODTRĄCILI 220 EURO JAK MNIE !!! OSZUŚCI,TAK JAK ICH STAWKI 12,14 16 EURO NETTO (11000-16000zł)po 6 tygodniach ŚMIECH !!!! W UMOWIE PISZE JAK (usunięte przez administratora) ZE ZłODZIEJSKA AGENCJA WYPŁACA 1060 EURO TO DAJE 4823 zł I NIC WIĘCEJ !!! RESZTE JEST JEJ!!I OCZYWIŚCIE NA KASĘ BĘDZIESZ CZEKAŁ DO 25 KOLEJNEGO MIESIĄCA !!!! JA DOSTANIESZ ?!) BO NA PEWNO KTOŚ SIĘ POMYLIŁ W AGENCJI NA LITWIE,KTOŚ CZEGOŚ NIE DOPILNOWAŁ,DO MAJĄ DUŻO POMYŁEK W TYM MIESIĄCU!!! A JAK BĘDZIESZ drążył temat kasy to dostaniesz odpowiedź że ten (usunięte przez administratora) z Gdyni NIE JEST OD PIENIĘDZY I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FINANSAMI!!! ale podczas podpisywania dziwnej umowy były ZAPEWNIENIA że pieniądze to NAJMNIEJSZY PROBLEM !!!! I TO JEST PRAWDA !!!! NA PEWNO ICH NIE ZOBACZYSZ W CAŁOŚCI !!!!! p.Edyta już NIE PRACUJE,PEWNIE MIAŁA DOŚĆ ICH PRZEKRĘTÓW, CZAS NA NASTĘPNE NAGANIACZKI ,p.Laura ponoć ważna figura ?(na pewno nie pomoże)! p.Wiktoria niewiem kto to ?!

guest11

ktoś wie czemu firma nie daje żadnego potwierdzenia podpisania umowy?

Fuzik 23
@guest11

Ja też tak miałem, ale umowa przyszła podpisana po jakieś dwóch tygodniach z datami jak podpisałem. W Poloskiej agencji tez tak miałem, wiec nic dziwnego.

guest11
@Fuzik 23

Przyszla ci dopiero po wyjezdzie na kontrakt?

Fuzik 23
@guest11

Tak dostałem na maila już po wyjezdzie

@guest11

Nie dają żadnej umowy przez nich z pieczęcia bo to ZWYKLI (usunięte przez administratora) !!!! Banda (usunięte przez administratora) którzy obiecują Złote góry a w rezultacie niczego nie ma !!!BRAK UBRAŃ które miały być,odliczają 252 euro za zjazd do Polski który został ZGŁOSZONY I ZAAKCEPTOWANY PRZEZ BIURO !!!sytuacja szpitalna)(TERAZ OKAZUJE SIĘ ŻE PIENIĘDZY NIE BĘDZIE bo taka przyszła odpowiedż i tyle !!!!

@guest11

Czy Pan podał poprawny adres e-mail? Na który możemy podesłać umowę? Proszę o sms na numer +48 698 698 707

Gambino
@guest11

Uwazaj,bo do mnie nie przyszla.A w dodatku nie chca mi wtplacic zaleglych pieniedzy

@Gambino

Proszę o informację na numer +48 698 698 707

Wzorniczek
@guest11

Kolego dla tego żebyś NIE MÓGŁ Z TYM IŚĆ DO SĄDU !!! BRAK PIECZĄTKI,BRAK JAKIEJKOLWIEK WIZYTÓWKI OD TEGO pseudo NAGANIACZA z Gdyni( tłumaczenie że akurat SIĘ SKOŃCZYŁY !!!) i do tej pory przez 2,5 miesiąca nikt ich NIE WYDRUKOWAŁ !!! BRAK UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO I ZUS,(oczywiście wszystko będzie!!) Ludzie UWAŻAJCIE NA TÁ AGENCJE (usunięte przez administratora) ONI WYSYŁAJĄ LUDZI DO PRACY O KTÓREJ NIE MAJĄ POJĘCIA !!!ICH GŁĘBOKA WYBUJAŁA FANTAZJA O warunkach i pracy i płacy pozwala im na dalsze OSZUKIWANIE LUDZI !!! LUDZI ZOSTAJĄ POZOSTAWIENI NA PASTWĘ LOSU !!! I TŁUMACZENIE ŻE ON NIE JEST OD FINANSÓW TYLKO firma,on jest od znalezienia NAIWNYCH LUDZI którzy szukają Pracy !!!!

Mały

U W A G A (usunięte przez administratora) !!!!Wróciłem miesiąc temu, przed czasem z powodu CIĘŻKIEJ SYTUACJI w Rodzinie (SZPITALNEJ OIOM) Zgłoszone zostało do biura niebyło żadnych przeciwskazań ani rozmów o pieniądzach które przepadną !!! Dopiero wyszło to po miesiącu kiedy przyszły jakieś ochłapy,ZERO KONTAKTU Z biurem,TOTALNA OLEWKA ZE STRONY p.MARCINA I p.Edyty!!!! Spychoterapia tej agencji świadczy o ich NIEJEDNOKROTNYCH OSZUSTWACH !!! KAŻDY człowiek ktöry przyjeżdzał do tej samej pracy( ten sam projekt) miał INNĄ STAWKE,świadczy to o ich wymyślanych stawkach ( dzisiaj masz tyle jutro masz tyle a i tak (usunięte przez administratora) dostaniesz)ale o tym dowiesz się jak zjedziesz z projektu !!! BANBA ZŁODZIEI I NACIĄGACZY!!! Chłopak skręcil noge NIE kazali mu iść na pogotowie bo niemiał ubezpieczenia,miało dojść nigdy NIE PRZYSZŁO !!! Po godz tel KAZALI MU już nie przychodzić do pracy bo jest zwolniony,i ma wrócić do Polski.ŻADNEJ KASY,ŻADNEJ ZALICZKI (usunięte przez administratora) PROBLEMÓW STRASZENIE POLICJĄ! FIRMA (usunięte przez administratora) !!!!

Jarek777

Pracowałem od nich dwa miesiące w Norwegii i było ok, pan z biura zawsze odpowiadał na bieżące pytania

Jarek 91

Na prezentach praca jest całkiiem całkiem. Mieszkanie 2 pokojowe. Kuchnia i lazienke dzielimy ale mieszkamy w 4 osoby. Praca w fabryce ale dla mnie bez probelmu.

janas

U mnie ok. zaliczkę dostałem po 2 tygodniach ale wpłynęła. Pokój mam 2 osobowy i warunki są ok. to chyba zależy od miejsca i po jedziecie

Kotek

6 tygodni pracuje od nich i praca jak najbardziej w porządku. Nie zjeżdżam bo nie chce. U mnie mieszkanie jest ładne. Pracy w miarę dużo....

Maciej

Witam, No niestety porażka! Siedze już drugi tydzien bez pracy na metalach, nie maja godzin! Mieszkamy w 10 osób na pietrze. Ciuchy nadal nie doszły! Umowy nie mam podpisanej! Zaliczki nie moge się doprosić a obiecano mi po przepracowanym tygodniu! Nikt nie odbiera, wyjechałem i zostałem olany!

Francuz

Pracuje na plastikach i jest naprawdę ok. Ludzie jak do pracy jedziecie to jest ok. Widziałem kombinatorów też co jeżdżą i chcą kasę po jednym dniu albo dach nad głową. Ja pracuje ciężko na swoje pieniądze ale nie narzekam. Pieniądze płacą, żaliczke dostałem po tygodniu.

Hajder

Naciągacze, pojechałem zobaczyłem! Zaliczki nie płaca, umowy nie daja! Ze mną pracowali ludzie na czarno! NIE WIERZCIE, ze was ubezpiecza… nie ma żadnego ubezpieczenia. Nie wiem kto te to opinie pozytywne wystawia, chyba admjn! Ale będę nie długo w Gdyni i zajrzę porozmawiać jak mnie wych….li

Para Krakow

Ludzie masakra a nie firma! Nie podpisujcie wniosku o wydanie ciuchów! Nic nie dają mamy swoje buty i jeszcze obciążają prawie 200 euro za ciuchy ( których na oczy niewidzialem) z wypłaty na która się czeka 55 dni bo wypłata 25 następnego miesiąca!

Jak w Baltic Employee wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Leczo 23

Nijak, wypłata 25! Trzeba przepracować miesiąc i 25 dni żeby dostać pierwsza wypłatę. Zaliczki nie płaca

NS

Jak można się skontaktować z firmą?

Leczo 23
@NS

Nijak, baba nie odbiera! Numer nie działa!

karolcia

Ja od nich pojechałem i jest naprawdę dobrze. Mieszkanie zmienili mi co prawda. Praca na czekoladach nie najlżejsza ale da się wytrzymać.

Mariusz

Czy do podjęcia pracy konieczna jest znajomość języka niemieckiego?

beza
@Mariusz

Ja nie potrzebowałem żadnego języka. W niektórych fabrykach chcą znajomość angielskiego ale nie wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Employees - Litwa

• Jak się pracuje w Baltic Employees?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Employees tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Employees?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baltic Employees