Opinie o Baltic Employees w Litwa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Baltic Employees. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltic Employees o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Employees w Litwa

Kamil

Jak wygląda współpraca z Baltic Employment? Czy są wypłacalni? Czy jest darmowy przejazd z Polski do Niemiec? Czy dojazdy na miejscu z miejsca za mieszkania są też za darmo? Czy godziny są stałe? Pytam bo myślę nad wyjazdem z tej agencji proszę o info szybkie

@Kamil

Darmowy przejazd z Polski do Niemiec jest, po 12stu tygodniach powrót za darmo, o ile o tobie nie zapomną (a się zdarzalo) Na miejscu czy są darmowe? Ciężki temat, bo niby zawsze jest darmowe a na miejscu, gdy pierwszą pełną wypłatę otrzymujesz po 1.5 miesiąca okazuje się że masz za mało, bo ściągnęli za dojazdy do pracy. Godziny są takie, jak pracodawca zdecyduje, różnie można trafić z tej agencji. Dwa razy od nich trafiłam.do pracy gdzie miały być stałe godziny pracy, a wysyłali do domu, dawali wolne bo nie było czego robić. I potem.czekasz 2h na kierowcę aż łaskawie się obudzi i przyjedzie po ciebie/po Was Szczerze, odradzam

Witam, chciałam zapytać jak z umowami w tej firmie? Wcześniej napisał ktoś, że pracował bez umowy. Umowa o pracę jest realna? Jakie są opłaty związane z zakwaterowaniem? W ogóle jaka atmosfera panuje pomiędzy biurem a pracownikami? Można polegać na ich pomocy?

@Zuza

Jak nie ma pracy, to znaczy że będziesz chodzić do niej około 3 dni w tygodniu , w innym przypadku muszą ci znaleźć inną pracę, a jak nie to zamawiają ci busa do pl. W Balticu za mieszkania nie płacisz, chyba że nie będziesz chodzić do pracy a będziesz chlać to ci karę nałożą i mogą żądać zapłaty za mieszkanie, ale te żądania mogą sobie schować. Litewska agencja szukajaca pracy dla Polaków w Niemczech. Nic ci nie zrobią bo walka sądowna trwałaby latami a na końcu przedawnienie. Polecam 3x się zastanowić nad wyjazdem z tą agencją. To co tam przeżyłam, to był najgorszy horror.

Szukam osób, które wiedzą coś więcej o tej pracy przy zbieraniu kamieni. W tej ofercie napisali info, że dają i darmowe zakwaterowanie i darmowy dojazd do pracy. A znacie konkrety, czyli jak takie mieszkanie wygląda, ile jest osób w pokoju i dojazd oznacza auto, czy np. wynajęty autobus? Liczę, że ktoś mi odpisze.

@Ewa

Umowa jest, istnieje .. ale często jest to umowa podpisywana zdalnie, i/lub wysyłana pocztą. Jest to agencja pracy TYMCZASOWEJ więc brak zwrotu podatku, brak pitow z tej agencji Na ich pomocy .. zależy jak trafisz, tam jest wielu rekruterow I jak nie będziesz dogadywać się z jednym, możesz kontaktować się z innym

Olcia
@BlackAngel924

Na jaki czas maksymalnie te umowy podpisują? Czy mimo tego że jest brak zwrotu podatku, to można w miare fajnie zarobić? Do Niemiec jakąś ofertę dodali, ale zarobków tam nie ma, więc może cos wiesz?

@Olcia

Proponują 8/9€ na rękę, więc stawką wydaje się w porządku. Umowy są minimum na 12 tygodni, a jak chcesz dłużej to nie ma problemu. Tylko jedna sprawa... czy 8 czy 9 na godzinę jest satysfakcjonujące, jeżeli po dwóch tygodniach nagle nie ma pracy, nie ma gwarancji godzin? Dla mnie niekoniecznie, ale opinie w tym względzie bywają różne

Justyna
@BlackAngel924

Często są takie przypadki że nie ma nagle co robić? Długo takie przerwy potrafią trwać? I z czego one wynikają tak w ogóle?

praca
@Justyna

zalezy, u nas nie ma czegos takiego. przychodzisz tak czy siak, jak nie ma roboty to sprzątasz caly dzien

Zuza Nowy wpis
@BlackAngel924

A co z mieszkaniem w tym czasie jak nie ma pracy? Czy firma płaci za kwatery, czy pracownik pomimo braku zarobków i tak ma płacić za mieszkanie? I Czy jak nie ma pracy to pracownik może wrócić, czy musi dokończyć czas umowy??

BlackAngel924 Nowy wpis
@Zuza

masakra jak tu traktuja dobrych pracownikow co pracuja od miesiecy! czlowiek nie moze spokojnie odpoczac po ciezkiej pracy bo co rusz kaza sie przeprowadzac, dajcie ludziom zyc! ilez mozna? ciagle pakowac walizki? a jak cos powiesz to slyszysz ze mozesz sobie wracac do Polski! tak sie nie traktuje czlowieka jestesmy ludzmi a nie bydlem ktorzy chca normalnie pracowac i miec spokoj po pracy a nie stresowac sie czy za tydzien nie odwiedzi nas koordynator zeby znow sie przeprowadzic!

Julia
@pracownik

A czym te ciągłe przeprowadzki są spowodowane? I ile razy w ciągu tych kilku miesięcy już były? Fakt, to trochę niekomfortowe. Tłumacza jakoś tą sytuację? Wiadomo czy zawsze tak jest czy tylko akurat ty tak trafiłeś?

@Julia

Zawsze tak było, myślałam że choć troszkę zmienili sposób działania... Powod przeprowadzki? Chyba żartujesz! Rowno dobrze możesz starać się o dokumenty z rozliczenia wypłaty .. Wszystko bezowocne

Kondzio
@BlackAngel924

A jak jest u nich z odprowadzaniem wszystkich wymaganych prawem składek i podatków? I czy wypłaty zgadzają się z ilością przepracowanych godzin pomnożonych przez stawkę?

BlackAngel924 Nowy wpis
@Kondzio

Wypłaty są niskie, nawet bardzo. Za 8 czy 9 € się nie opłaca pracować w Niemczech. Pierwszą wypłatę masz 20stego dnia następnego miesiąca, a gdy chcesz im zwrócić uwagę że coś się nie zgadza, to mówią że już za późno na jakieś zmiany czy cokolwiek. Podatki? No nie wiem.. z tej agencji nie dostaniesz rozliczenia podatkowego ponieważ to agencja pracy tymczasowej i nie muszą się rozliczać

Katarzyna

Cześć, myślałam nad wyjazdem do Niemiec z nimi, zwłaszcza że akurat trafiłam na aktualne ogłoszenie. Z doświadczenia wiem, że praca na produkcji pracy na produkcji nierówna. Powie ktoś, co tutaj się robi dokładnie? Praca jest stojąca?

@Katarzyna

co konkretnie masz na myśli, gdzy maja kilka ofert pracy?

Katarzyna
@qwerty

Cześć, chodziło mi o pracę na produkcji. Nie jest doprecyzowane, co to za praca dokładnie. Wiadomo w ogóle, jak ta praca dla par wygląda, o której wspominają? Godziny dostają jednakowe takie osoby pracy?

@Katarzyna

nie odpowiem gdyz oferty sie roznia, zalezy czego to jest produkcja

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baltic Employees? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca dla kuriera w Niemczech.

Interesuje mnie praca z ogłoszenia przy kontroli jakości do fabryki tworzyw sztucznych w Niemczech. Zwłaszcza że tam jest darmowe zakwaterowanie, pytanie tylko czy warunki godne czy słabo i lepiej samemu coś ogarnąć?

zalezy gdzie trafisz, bo mozesz trafic na meline gdzie Litwini ciagle chleją i wyzywaja Polakow albo gdzie jest smrod i brud, a mozesz trafic na domek jednorodzinny albo do pensjonatu. wiec to loteria tak naprawde :) a jak chcesz samemu ogarnac mieszkanie nie licz ze Ci coś doplacą

Kamil

@Kamil

przejazd darmowy jesli dotrzymasz warunkow umowy, na miejscu przejazd platny - dopytaj ile, godziny zaleznie od miejsca gdzie bedziesz pracowal. mieszkanie za darmo

Beata
@qwerty

A możesz powiedzieć jakie dokładnie warunki umowy decydują o tym czy przejazd będzie darmowy? Te warunki są napisane w języku polskim, bo cos ludzie tu pisali o litewskim też?

@Beata

umowa jest po litewsku i po polsku, jesli nie nie odwalasz, pracujesz normalnie do konca umowy to nie obciażą Cie za przejazd. jesli zerwiesz umowe, zwolnie Cie bo np przyjdziesz do pracy po alkoholu, lub nie bedziesz chodzil do pracy to bedziesz musial zaplacic za przejazd

Krzysztof.M i G.Matuszwwski

Witam. Wraz z bratem postanowiliśmy skorzystać z oferty pracy w Niemczech za pośrednictwem Baltic Employees. Obecnie jesteśmy na produkcji plastikowych zbrojeń do betonu itp. Jeśli chodzi o pracę wcale nie jest trudna, ciężka, a także panuje w firmie miła i przyjazna atmosfera. Jeśli chodzi o Agencję, to my nie mamy żadnych zastrzeżeń, wszystko jest płynnie prowadzone. Można liczyć na zaliczkę po 2 tygodniach pracy, dojazd z Polski do Niemiec za darmo i powrót, a także kwaterunek. Jeśli komuś zależy na pracy to My wraz z bratem Polecamy te Agencje, pewne jest to, że zarobisz pieniądze.

Konradkonrad

PILNE Czy ktoś pracował w fabryce serów dla Baltic Employees i jest coś w stanie powiedzieć. Jak wygląda praca, czy nie (usunięte przez administratora) jak wygląda zakwaterowanie i czy nie (usunięte przez administratora) ze stawką? Mówiono mi że 9 euro na godzinę czy to prawda? Czy rzeczywiście jest darmowy przyjazd i darmowe zakwaterowanie? Proszę o szybką odpowiedź Dziękuję!

Gibuś
@Konradkonrad

Serio za 9 euro interesuje was praca? Wiecej sie w polsce zarabia.za granica teraz min 15 na reke albo nie ma co jechac

Fremde Man
@Gibuś

Kto Ci da 15 euro na rękę skoro jest 13 euro brutto od 1 kwietnia ?

Barbara
@Fremde Man

Mówisz o tym, że od 1 kwietnia podwyżka nastąpiła do 13 euro? Może te 15 euro mają pracownicy, którzy dłużej pracują? Powiedz na jakim jesteś etacie , Ty zarabiasz właśnie te 13? Ile dawali przed podwyżką w takim razie? Oprócz tej stawki podstawowej są jeszcze jakieś inne bonusy i premie?

Gambino

Ludzie ,uwazajcie na tą agencje.Wlasnie wrocilem i pluje se w brode ze wyjechalem tam.Nic sie nie pokrywalo z wczesniejszymi ustaleniami(usunięte przez administratora)Nigdy wiecej

@Gambino

Witam, Panie K. jako pracodawca zapewniamy, że kazdy podpisuje kary umowne (za spożywanie alkoholu i td.) Powód Pana powrotu raczej był inny)))

Maciej 69
@Gambino

Firma krzak nie mam do dzis umowy, minęło 3 tygodnie! Pracuje na czarno!

@Wiktoria Baltic Employees

Pan się chyba pomylił czatem..

Lucifer
@Gambino

A co takiego się nie pokrywało z tym co ustaliłes w biurze?

Zbyszek.
@Baltic Employees

Dostałem wasza ofertę.Macie kary dla pracowników nie w języku polskim? Dlaczego?Jak się zapytałem dlaczego pracownik po obiedzie po oracy niemoze wypic 1 czy 2 piw to nagle zmieniliście NT.mojego zatrudnienia.Przeciez was nie powinno obchodzić co ja robię po godzinach oracy dopóki nie zakłócam spokoju i ciszy innym mieszkańcom.Moze wyślą tutaj qzor waszych umów i kar dla pracowników .Wszystkie umowy ok ale kary dla oracownikow są w języku litewskim dziwne.Kazecie podpisać inblanco weksel.Moj kolega pracował w podobnej firmie i odjęli mu (usunięte przez administratora) kasy bo 1 z mieszkańców zgłosił że kolega po obiedzie sobie wykup piwa a sam zgłaszający palił trawkę w mieszkaniu.Wszystko żeby nałożyć karę i nie wypłacić.Dibrze o was piszą żeby czytać bardzo uważnie umowę.

Anonimowy
@Gambino

Też nie polecam pracować. W tej agencji karają jak nie pójdzie się w niedzielę do pracy na noc zabierają 70 euro i podpisałem weksel który nie jest tłumaczony na polski nieświadomie na 300 euro jak zerwiesz umowę zabierają ci 300euro ludzie uważajcie dają zaliczkę 100 euro na przeżycie .. plusy taki że praca fajna mieszkanie też w porządku ale kasą do (usunięte przez administratora) 8 euro

@Anonimowy

to czemu podpisales cos nie wiedzac co tam jest napisane ? osoba z biura ci tego nie przetlumaczyla ?

Marcin 28.

Witam jak wygląda praca? Czy jest gwarantowane 160h w miesiącu? Czy zakwaterowanie jest darmowe. Czy są wypłacalni? Bardzo proszę o jakieś info? Bo zastanawiam się nad tą agencją

Pola

Zadzwoniła dziewczyna ucząca się polskiego umówić się na rozmowę. Powiedziałam, że jestem w pracy i proszę przejdźmy do rzeczy, ponieważ kojarzę wysyłana aplikację. Umówiłam się na dany termin na rozmowę przez teamsa. Po czym parę godzin później dostaje smsa, że po wstępnej rozmowie rekrutacyjnej nie przechodzę do drugiego etapu. Jakiej rozmowie? żadnego pytania nie otrzymałam odnośnie rekrutacji. Dopiero się na nue umowilam. Brak szacunku. Nie polecam. Nie spotkalam się nigdy z takim podejściem. Odpowiedzialnie podchodzę do pracy. Może Pani nie spodobało się, że byłam konkretną, rzeczową i odpowiedzialna?

@Pola

Dzień dobry, Pani Paulino, odpiszę też tutaj, ponieważ 5 minut temu zadzwoniłam do Pani, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i nie mam żadnych wątpliwości, jako HR Manager Gdyńskiego biura, dlaczego Kierownik odrzucił Pani kandydaturę po pierwszym kontakcie telefonicznym. Poszukujemy osób, które cechuje wysoka kultura osobista. Szanujemy czas osób zainteresowanych wpółpracą z nami, dlatego otrzymała Pani wiadomość sms z podziękowaniami za poświęcony czas. Życzę samych sukcesów w poszukiwaniu pracy.

Pola
@Baltic Employees

Tak szanujecie? Kierowniczka od razu przeszła do umówienia się ba spotkanie? W jakim celu umawia się na spotkanie, skoro później odrzuca moją kandydaturę? Nie ta kolejność. Najpierw rozmowa, później odpowiedź i zaproszenie bądź nie na teamsa. Pracuje z ludźmi i może Pani trudno w to uwierzyć, że mnóstwo pozytywnych opinii słyszę na mój temat. To, że się uniósłam i jest mi przykro z powodu takuego praktowania to nie znaczy, że nie mam kultury osobistej. Pani menadżer zasugerowała, że skoro jestem w pracy to proszę nue odbierać tel. A skad mam wiedzieć kto dzeoni? obcy nr. No nie, nie tędy droga. Moją uwaga odnośnie Pani kierownik była nie na miejscu, ale byłam zła za umawianie Siena rozmowę, a potem odwoływanie.

Ffdw
@Baltic Employees

Masa negatywnych opinii z ostatniego czasu na wyszukiwarce i w mapach

Zbyszek.
@Baltic Employees

Wy sami nie macie kultury.Kary dla pracowników nie w języku polskim.Jakus weksel in blanco chcecie dostać.

Morfeuszmorfeusz

Jestem od nowego roku na plastikach wszystko elegancko kwatera świeżo po remoncie dojazd busem za darmo i robota prosta co tu chcieć więcej . Kto chce ten pracuje Tyle kilometrów jedzie się pracować a nie zadawać pytania i robić meline z kwatery. Pozdro dla kumatych

Bronisław
@Morfeuszmorfeusz

Robota prosta? To co tam robisz na tych plastikach? No i ile płacą oraz ile potrącają za kwaterę?

@Bronisław

Na plastikach odbierasz świeżo tłoczone elementy (gorące), wkładasz je do folii, układasz na paletę. Tempo dość ostre, brak przerw (szybko na fajkę i wracaj), praca nie jest strasznie ciężka fizycznie, ale tempo jest dość porządne. O ile trafisz na świeżo wyremontowany dom to super. Na jednym domu trafiłam pluskwy, na drugim karaluchy. Odradzam!

Szukam pracy w mieście Gdynia. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5000 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Baltic Employees?

BlackAngel924

Nie ma takiej opcji, ponieważ obiecane dodatki za nocki lub za niedzielę są niewypłacane. Poza tym "wszystko za darmo" oznacza, że będą potrącać z wypłaty za wszystko ale o tym nie powiedzą, a na rozliczenie miesieczne nie ma co liczyć

pracownik Niemcy

wszystko ok, pracuje od 2msc, super kontakt z polskim biurem jak mam jakis problem. wyplaty na czas, mozna wnioskowac o zaliczki. mozna zarobic lepiej niz w PL

Czy Baltic Employees zapewnia kartę multisportu?

Baltic Employees

Dzień dobry, niestety nie.

Konradkonrad

(usunięte przez administratora) za cały miesiąc dostałem 577euro (usunięte przez administratora) od 5:30 do 16 co oni

Alicja
@Piotr

Co Ty mówisz. :o A ile w sumie uważasz, że powinieneś dostać?

Rekruter
@Piotr

Panie Patryku, jak Pan dobrze wie, wyjaśniamy tę sprawę. Tak jak Pana informowałam pracujemy w tygodniu od Poniedziałku do Piątku, więc proszę nie oczekiwać, że w Piątek po godzinie 19:00, tj. w godzinach w których biuro jest zamknięte - rozwiążemy problem. I

Merc

Firma ma super kontrakt na ementach dla znanych marek. Składaj tam częściej dla VW Merca i Forda. Fajna robota, zakwaterowanie jest klasa. Stawka jest ok bo wszytko opłacone za wyjątkiem jedzenia.

Monter

Ten kontrakt co mają dla GM jest bardzo dobry. Super praca. Ciepło i dużo godzin. Polak koordynator. Tu jest naprawdę dobrze

Pracuje

Firma naprawdę w porządku jak się pracuje. Płacą jak trzeba i na czas. Musicie tylko nie pić i nie robić demolek. Mieszkałem z takimi typami co potem wypisują takie bzdury tutaj. Firmy mają naprawdę solidne i ludzie od dawna pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Employees - Litwa

• Jak się pracuje w Baltic Employees?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Employees tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Employees?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 22 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!