Opinie o Baltic Employees w Litwa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Baltic Employees. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltic Employees o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Employees w Litwa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda rozmowa w Baltic Employees na stanowisko Pracownik Produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 15 maja pojawiło się ogłoszenie.

FareXx7

Czy wie ktoś, czy z tej agencji otrzymam PIT do rozliczenia? Nie mogę dodzwonić się na żaden numer od ponad miesiąca

Bleble Nowy wpis
@FareXx7

Udało się uzyskać odpowiedź? Też chciałbym wiedzieć jak sprawa w Pitami

Jaki jest styl zarządzania w Baltic Employees?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Baltic Employees? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

BlackAngel924 Nowy wpis

W tej firmie nie ma problemu z nadgodzinami xd bo ich nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Baltic Employees się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Marcin 28.

Witam jak wygląda praca? Czy jest gwarantowane 160h w miesiącu? Czy zakwaterowanie jest darmowe. Czy są wypłacalni? Bardzo proszę o jakieś info? Bo zastanawiam się nad tą agencją

@Marcin 28.

Zakwaterowanie darmowe, dojazdy do pracy.. różnie, mowia że darmowe ale zależy od miejsca pracy. Ściągną z wypłaty i nawet nie powiedzą za co ani dlaczego. 160h? Dobre ???????? nie ma opcji

Mateuszmateusz

Ludzie słuchajcie wszystkie agencje tylko nie ta litewska. 1300 euro max zarobisz na plastikach czy czekoladkach . Jedna zaliczka w miesiącu 100 euro . Śmieszne pieniądze wszędzie indziej się zarobi po 1600 minimum. Nie polecam tych ściemniaczy

Dorota
@Mateuszmateusz

No skoro gdzieś indziej można w teorii więcej... Ale za dokładnie tę samą pracę? I ogólnie to przed współpracą wynagrodzenie jest już znane?

@Dorota

Teoretycznie kazdy ma swoją stawkę + dodatki (których nie płacą), czasami odciągają za transport do pracy, problem w tym że przy 8€ czy 9€ za godzinę to szału nie ma. Jak pracujesz po 8h przez 20 dni w miesiącu to dostaniesz 1280€ (8/h) lub 1440€. Z innych agencji za tą samą pracę po tyle samo godzin zarobisz więcej, z 1700€? Często jeszcze więcej.

Paulina
@BlackAngel924

Jak każdy ma własną, czy tam nie ma żadnej jednej podstawy? To w takim wypadku może można coś wynegocjować chociaż? Np. jak ktoś ma porządne doświadczenie.

Dorota
@BlackAngel924

aha.. a co to za dodatki, których podobno się nie dostaje? ich na umowie, pewnie nie ma? ile by wyniosły?

@Dorota

Na umowie nic nie ma, ale obiecują gruszki na wierzbie. Dodatki za nocki , za niedzielę.. Wszystko ściema!

Mały

Agencja pt"opowiadanie bajek to nasza specjalność" ZERO PROFESJONALIZMU, ten typ co siedzi w Gdyni nadaje się jako akwizytor garnków a nie przedstawiciel firmy wysyłającej ludzi BYLE GDZIE,OPOWIADAJĄCY NIESAMOWITE HISTORIE,ten to dopiero ma fantazje !!!! Opowieści z tytułu mchu i paproci,zero konkretów zero pieczątek zero wizytówek !!! Umowa podpisywana na kolanie bez żadnych adresów,ubezpieczenia ZUS I PZU !!!! OPOWIADANIE O ZALICZKACH 100/200 euro po 1 dniu pracy !!!Bujdy na resorach, Trzymać się z daleka o tej LITEWSKIEJ FIRMY(agencji) NACIĄGACZY !!!!

@Wiktoria Baltic Employees
@Mały

Witam, proszę opowiedzieć więcej o swoim doświadczeniu pracy w danej firmie. Nigdy nie były wypłacane zaliczki po 1 dniu, tylko po tygodniu pracy. W razie pytań zapraszam do kontaktu +48 698 698 707 Wiktoria

Mati
@Mały

Zgadzam się ściemniacze wyzyskiwacze

John

(usunięte przez administratora) z baltiemploye.Agencja pracy MASAKRA !!! ICH MOTTO "PRZYJDŹ, PRACUJ CIĘŻKO A MY CIĘ OSZUKAMY !!!!( wymyślimy jakąś sprawdzoną śpiewkę) Kasa Nigdy !!! ZALICZKA NIGDY !!!! Warunki i praca zupełnie inna jak miało być, i stara śpiewka od p.Marcina że on nie jest od finansów i właściwie od NICZEGO !!! ON jest tylko od NACIĄGANIA LUDZI I PIERDOLENIA GŁUPOT !!!! On nic NIE MOŻE !!! TA PSEUDO AGENCJA NIE POSIADAŁA TUSZU W DRUKARCE I NIE Można było WYDRUKOWAĆ UMOWY,trzeba było drukować w domu zrobi zdjęcia podpisać i przesłać do firmy!!!! ŚWIATOWA AGENCJA NACIĄGACZY !!! 21 wiek a na Litwie średniowiecze !!!! AGENCJA NIEDŹWOŃ WIĘCEJ JAK DLA NAS JUŻ ZAROBISZ !!!

@Wiktoria Baltic Employees
@John

Witam, proszę wyjaśnić dokładnie w czym jest problem? Czy Panu nie została wypłacona zaliczka? POzdrawiam

Radmor

Unikać tej agencji z daleka,banda (usunięte przez administratora) i złodziei !!! Zero kontaktu na wszysto natychmiastowa odpowiedź że jest fantastycznie w pracy ,ludzie są przeszczęśliwi !!!! Po nogach ich całują ,przesyłają zdjęcia,Nie chcą wracać,już poprosili o kolejne ZLECENIA !!! A TAK naprawde KŁAMSTWO KŁAMSTWO I jeszcze raz KŁAMSTWO !!! PROBLEMY Z WYPŁACENIEM KASY,ŚCIEMNIANIE NONSTOP,OPOWIADANIE JAKIŚ BZDUR O WARUNKACH PANUJĄCYCH I PRACY NA DANYM PROJEKCIE .PRZECIEŹ ŻADEN z TYCH NAGANIACZY NIGDY NIE BYŁ NA ŻADNYM PROJEKCIE !!!! Bajki z nieba !!! Co chcesz to usłyszysz !!! Firma nie posiada ani wizytówek ani pieczątek !!! natomiast posiada BARDZO BUJNĄ WYOBRAŹNIE !!!! ZŁODZIEJE,KRĘTACZE, OMIJAĆ z DALEKA !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Employees - Litwa

• Jak się pracuje w Baltic Employees?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Employees tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Employees?

Baltic Employees