SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Opinie o SWISS RECRUITER SP. Z O.O.

Kalu90

Witam jak odbywa się rekrutacja??z I w jaki sposób jest sprawdzana znajomość języka niemieckiego??

Wanda
@Kalu90

Co do niemieckiego, to też jestem ciekawa nie tylko weryfikacji, ale też doszkalania. Jest opcja dostania od firmy pomocy np. dodatkowych kursów językowych? Finansują takie kursy lub dofinansują częściowo kurs niemieckiego?

@Kalu90

weryfikacje przeprowadza przyszły pracodawca tj firma Szwajcarska. Pozdrawiamy serdecznie

Lukasz Kita

Jedna z lepszych agencji w której prscowalem . Profesjonalizm i pomocni

@Lukasz Kita

dziękujemy i bardzo nam miło . Pozdrawiamy serdecznie

Marek Piatek

Polecam, jestem zadowolony ,mimo tego że na początku nie wypaliło to stanęli na wysokości zadania i szybko znaleźli mi kolejna firme .dzięki jeszcze raz

@Marek Piatek

Dziękujemy Marku za miłą opinie. Ważne ze udało się szybko pomóc . Pozdrawiam serdecznie

Jest ok ..

Jest ok..

@Jest ok ..

dziękujemy za miłą opinie Pozdrawiamy serdecznie

Dekarz

aplikowałem przez formularz na ich stronie www , wysłałem CV

o doświadczenie , język niemiecki i od kiedy możliwy start, czy mam auto, czy mam kogoś do teamu ( jade z kolegą bo on zna niemiecki a ja tylko angielski i to nie przeszło)

Zacznę od tego że przed współpracą ze Swiss Recruiter poprosiłem o rade w sprawie innego pracodawcy który mnie zatrudniał i jak się później okazało był (usunięte przez administratora) Radę dostałem bezinteresownie i od tamtej współpraca ze Swiss Recruiter przebiega bezproblemowo, czyli od prawie dwóch lat. ???? Pozdrawiam

@Andrzej

Dziękujemy Andrzeju za miłą opinie. Zawsze do usług a współpraca z takimi ludźmi jak TY to czysta przyjemność...

Tomasz Zamerski

Super biuro. Ogarniają wszystko na czas. Z wypłatami nie ma problemu..są bardzo pomocni..jestem mega zadowolony i polecam.

@Tomasz Zamerski

Dzięki Tomku za miłą opinie. z Tobą współprace od lat mogę ocenić profesjonalnie jak i bardzo przyjacielsko. Jesteś przykładem mega w porządku człowieka jak i super fachowca. Pozdro serdeczne

na stronie www nie są aktualizowane aktualne oferty pracy . Aktualne oferty pracy codziennie są aktualizowane na Facebooku. podaje linka i zachęcam do zaobserwowania profilu ( wtedy będzie Pan na bieżąco). : https://www.facebook.com/SwissRecruiter Pozdrawiam serdecznie

Pablo

Jak najbardziej mogę polecić Swiss recrutera, chciałem wyjechać do Swiss tylko w celach zarobkowych na 3 miesiące... a przeciągało się tak że zostałem na stałe i przeprowadziłem się tu wraz z żona???? Po wysłaniu CV już w następnym tygodniu miałem pracę... W której pracuję do dziś. Polecam jak najbardziej i Pozdrawiam Swiss recruterow ????

@Pablo

Witaj Pablo, Dziękujemy za miłą opinie i jak zawsze do usług . Pozdrawiamy SwissRecruiter

Andre

Witam, czy tylko jezyk francuski ??? , biegle mowie , czytam w jezyku francuskim, jestem hydraulikiem z 20 letnim stazem , szukam pracy

@Andre

witam. Również z językiem Francuskim posiadamy oferty na start " od zaraz " dla Hydraulików . zachęcam do kontaktu . info@swissrecruiter.ch ( po wysłaniu cv skontaktujemy się z Panem telefonicznie) . Pozdrawiamy SwissRecruiter

Sławomir Dębski

Polecam Panią Karinę Profesjonalizm, zaangażowanie o każdej Porze dnia i sytuacji. Zawsze interesuje Się losem pracownika łącznie z dojechaniem Na miejsce pracy i przebiegiem pracy. Polecam na100% Dziękuję Pani. Pozdrawiam

@Sławomir Dębski

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. To bardzo miłe i budujące kiedy nasi rekrutrzy są tak oceniani . Pani Karina świetnie wykonuje swoją pracę i takie opinie są tylko motywujące do dalszego działania. Pozdrawiamy serdecznie Swiss Recruiter

Witam chciał bym podzielić się opinią odnośnie Pana Marcina i jego zespołu. Pan Marcin wraz z zespołem pomogli mi i mojemu koledze w wyjeździe do Szwajcarii i w wielu innych kwestiach. Oprócz tego służą zawsze dobrą radą, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem I jego zespołem. I przy okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za jego miłą i kompetentną pomoc jego i jego zespołu. ????serdecznie pozdrawiamy

@Andrzej

Panie Andrzeju dziękuje za bardzo miłą opinie . Zawsze z przyjemnością i dużym zaangażowaniem pracujemy z takimi ludźmi jak Pan i Pana kolega. Pozdrawiam serdecznie

Panowie, długo zajęła ta rekrutacja Wam na cieślę szalunkowego? Szukam pracy praktycznie od zaraz, a widziałem ogłoszenie. Bym chciał wiedzieć, ile to wszystko trwa. Może ktoś ostatnio też się przyjmował? Dzięki jak cos, pozdrawiam ciepło.

w sezonie taka rekrutacja trwa nawet 1-2 dni. w ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy rekrutacje na stanowisko Cieśli szalunkowego i jutro tj 23.10 startuje 6 osób. Obecnie mamy koniec października i ofert jest 10-20% w stosunku do miesięcy czerwiec - wrzesień i są to szybkie rekrutacje tj : możliwy start nawet do 2-3-4 dni od jej rozpoczęcia ( jest to uwarunkowane końcówką roku..) Pozdrawiam serdecznie

Zibi

Osobiście nie polecam współpracy z tą agencja,może SWISS REKRUITER jest sama w sobie ok.Natomaist współpracują z agencjami włoskimi co w rezultacie kończy się na tym że ludzie są kantowanie na wypłatach,tak jak w moim przypadku nie miałem wypłacanych diet itp.Pelne niezadowolenie że wspolpracy.

@Zibi

Szanowny Panie "Zibi " . Nie wiem dokładnie kim Pan jest a może lepiej jakbym wiedział to wtedy mógłbym bardziej pomóc. Jeśli chodzi o włoskie agencje : odp: Nie ma w Szwajcarii włoskich agencji. Są Szwajcarskie w których pracują włosi lub są jej założycielami. Włochy to państwo graniczące z Szwajcarią i tak jak Polaków jest mnóstwo w Niemczech tak i Włochów jest bardzo dużo w Szwajcarii . Znamy bardzo dużo Włochów którzy są szefami świetnie prosperujących od 30-40 lat firm i agencji w Szwajcarii i w narodowości nie upatrywałbym się tu podstaw do takiej oceny . Dieta: odpowiedź. Nie sądzę żeby ktoś Panu nie wypłacił diety która się Panu należała. Tutaj jednak należy rozróżnić to czego wielu Polaków niestety nie rozróżnia. Jest dieta fix na umowie tj wypłacana zawsze i jest dieta wg kodeksu czyli " spesen GAV" i jest to dieta uwarunkowana kodeksem bądź warunkami jakie nakłada klient wg kodeksu / Zazwyczaj jest do dieta wypłacana kiedy odległość od siedziby firmy lub jej magazynu do budowy ( miejsca pracy) wynosi więcej niż 15 km . Nie widząc Pana umowy nie jestem w stanie Panu konkretniej odpowiedzieć. Chętnie możemy Panu to wytłumaczyć telefonicznie . Zachęcam do kontaktu . Pozdrawiam serdecznie

@Pdacodawca

Faktycznie dziwne z tymi komentarzami. Na fb na grupach ludzie nie mają dobrej opinii na ich temat

@@Pdacodawca

witam hmm no właśnie na Facebooku mamy tak się składa również dobre opinie : podaje link : https://www.facebook.com/SwissRecruiter/reviews ocena 4,9 na 5 to chyba całkiem ok jeśli chodzi o złośliwe komentarze na grupach tak faktycznie są - jednakże te osoby NIGDY DO NAS NIE APLIKOWAŁY, NIGDY PRZEZ NASZĄ REKRUTACJE NIE PRACOWAŁY. Na grupach na facebooku można znaleźć bardzo dużo opinii , komentarzy które pisały osoby PRACUJĄCE PRZEZ NASZĄ REKRUTACJE /. Są to opinie z realnych kont , faktycznego imienia i nazwiska a nie z kont fikcyjnych . Na hejt oraz złośliwość konkurencji lekarstwa nie ma a każda taka sytuacja tylko nas umacnia w tym że jesteśmy na dobrej drodzę i to konkurencja o nas pisze a nie my o nich . Rocznie dzięki naszej rekrutacji prace otrzymuje ponad 2000 osób więc jeśli i nawet kilka złych opinii otrzymamy głównie od hejterów internetowych którzy mają coś za uszami u danego pracodawcy a frustracje wylewają na "rekrutera" to dalej jesteśmy zadowoleni z naszej pracy bo to świetny wynik . Opinie zadowolonych ludzi którzy pracują przez naszą rekrutacje już kilka lat są najbardziej wiarygodne. Serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Witam.Macie może oferty pracy dla kierowców c+E?

@Krzysztof

tak , Zachęcam do kontaktu : info@swissrecruiter.ch lub przez nasz formularz : https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ Po wysłaniu cv, certyfikatów nastąpi kontakt telefoniczny z naszej strony. Do usłyszenia , pozdrawiam serdecznie

Dawid

Witam a znajdzie się praca dla montera gk z 8 letnim stażem

@Dawid

tak , każdego tygodnia mamy takie oferty . Zachęcam do kontaktu : info@swissrecruiter.ch lub przez nasz formularz : https://www.praca-szwajcaria.com/aplikuj/ Po wysłaniu cv, certyfikatów nastąpi kontakt telefoniczny z naszej strony. Do usłyszenia , pozdrawiam serdecznie

Robert

Dotychczas pracowałem za granicą przez agencję,której nazwy nawet nie wymienie.Oszukiwali i szukali każdego argumentu ,żeby obciąć kilka euro.Tutaj spotkałem się w końcu z profesjonalnym podejciem i miłą obsługą . Pieniądze na czas,kontakt z agencją idealny.. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Pani Karinie ????

Gosia
@Robert

A jak z kwaterą pracowniczą? To też na plus? Ile osób mieszka razem? I czy firma opłaca całość za mieszkanie? Czy z pensji coś biorą?

@Robert

Panie Robercie dziękujemy za miłą opinie. Staramy się profesjonalnie podchodzić do naszych obowiązków a pomoc Pani Kariny jest tego przykładem. Pozostajemy w kontakcie , pozdrawiam serdecznie

@Gosia

witam jeśli chodzi o kwatery : - są to pokoje jednoosobowe - jeśli chodzi o formę płatności tu kwestia indywidualnego dogadania się: można płacić samemu a może firma zapłacić i odciągnie z wypłaty.

Mariusz

Witam wszystkich serdecznie pracownik budowlany z doświadczeniem szukam pracy język niemiecki w miarę możliwości się dogadamy muj nr telefonu 781295550

@Mariusz

Dawid

Witam,czy jesteś jakaś praca dla spawaczy Tig(Wig)?

@Dawid

Mirek

Pomimo mojej niechęci do pośredników pracy trzeba przyznać ze potrafią stanąć na wysokości zadania. Miła obsługa przez cały okres współpracy, pomoc w załatwieniu niezbędnych dokumentów a co najważniejsze cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku co do mojej osoby. Z przyjemnością mogę wystawić pozytywna opinie i zachęcić innych do skorzystania z ich usług, tylko pamiętajcie sami najpierw stańcie na poziomie żeby wymagać tego od innych

@Mirek

Bardzo dziękujemy za miłą opinie. Praca z takimi ludźmi jak Pan to dla nas przyjemność . Serdecznie pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS RECRUITER SP. Z O.O. - Bochnia

• Jak się pracuje w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 171 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS RECRUITER SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SWISS RECRUITER SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.