Opinie o Spectrum sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spectrum sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spectrum sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spectrum sp. z o.o. w Gdańsk

Polecam współpracę ze Spectrum, solidna firma z bardzo dobrą atmosferą. Firma ciągle sie rozwija, wpadki sie zdarzają (jak wszędzie) ważne, że potrafią z nich wyjść. Jedna z niewielu firm na rynku, której można zaufać. Posiadają swoje magazyny , wyszkolone ekipy monterskie i dbają o rozwój oraz wiedzę przedstawicieli. Polecam :)

Henia
@Piotruś

Co ty gadasz, a tu poprzednicy chwalili właśnie terminowe wypłaty. Sprawa dotyczyła tylko ciebie czy w przeszłości więcej osób miało zaległości w wynagrodzeniu? Ta kwota brzmi jak kilka miesięcy współpracy, udało się coś odzyskać do tej pory?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Spectrum sp. z o.o. na przedstawiciel handlowy? 19 lipca ogłoszenie na GoWork.pl.

@Kacper T.

No mnie właśnie praca u nich na stanowisku doradcy klienta interesuje. Te fajne warunki to co konkretnie? Widziałam, że oferują umowę o pracę. To umowa, która obowiązuje od początku współpracy?

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu, do 10-go dnia, na podany przez pracownika numer konta. :)

Lukas
@Pracodawca

Witam, jaka jest umowa dla handlowców z doświadczeniem i udokumentowanymi wynikami w kilku branżach?

Mała
@Pracodawca

Nie wypłacają wynagrodzenia (usunięte przez administratora) inaczej mówią inaczej robią. (usunięte przez administratora)

@Mała

Na jaki temat te kłamstwa? Odnoszą się one do pensji? No i czy kasy nie wypłacają wcale czy może robią to po terminie, bo to spora różnica? Jeśli zdarza się po czasie to ile zwykle trzeba czekać na wypłatę?

@:)
@Mała

Ta firma to żenada ,pracujesz za śmieszne pieniądze o które musisz sie upominać i wypłata w ratach ... Telefonów nie odbierają ,zadłużenia wszędzie ... Istnieją w kilku spółkach min.ip invest ,spectrum ... Uważajcie na nich !!

Mario
@@:)

Ty też, jak przedmówczyni, masz trudności z uzyskaniem zarobionych pieniędzy? Jak długo przychodzi czekać na całość pensji i czy są tu osoby, które nie borykają się z takimi trudnościami?

Kacper T. Nowy wpis
@Mario

Pracowałem w Spectrum kilka miesięcy, nie była to praca dla mnie, dlatego zmieniłem kierunek działania na początku tego roku, ale nie mogę powiedzieć złego słowa. Praca w fajnych warunkach, w spoko atmosferze, kasa na czas, auto służbowe, leady. Ja polecam, nie wiem skąd te złe opinie...

@Kacper T.

Honorata

A jakie wpadki się zdarzają jak możesz zdradzić? A co do rozwoju przedstawicieli to co oferują na tym stanowisku? Jakieś kursy/szkolenia? Zewnętrzne czy wewnętrzne?

Elizka

Ale ta bardzo dobra atmosfera to w sensie w firmie jako miejsce pracy dla pracowników? Czy dobra atmosfera jest tu dla klientów? Pracownicy dobrze się tu czują i firma dba o te relacje wewnątrz?

Kinia

Jak to nie płaci, pracownikom? Proszę powiedz coś więcej o tym, jaka jest sytuacja. Kiedyś widziałam ofertę na pracownika administracyjnego to zapewniali, że jest wypłata co miesiąc. Teraz się wydłuża? O ile?

@Elizka

W firmie panuje rodzinna atmosfera, bardzo zgrany zespół, wszyscy sobie pomagają. Jak dajesz coś od siebie to na pewno uzyskasz od firmy jeszcze więcej. Wystarczy zaangażowanie i chęć do pracy oraz rozwoju. Nie znam drugiej takiej firmy, która ma tak zgrany zespół ludzi. Wypłaty są zawsze na czas. Sposób zatrudnienia zależy od stanowiska.

@Kinia

Wypłaty są zawsze na czas, według wcześniejszych ustaleń.

Piotruś Nowy wpis

Moje doświadczenia jak i paru innych osób pokazują, że Piotr Podolski nie rozlicza się wcale z pracownikami , notorycznie (usunięte przez administratora) i nie polecam podejmowania współpracy .Jest to tylko i wyłącznie moja opinia na podstawie podjętej współpracy ,która zakończyła się (usunięte przez administratora)na kilkadziesiąt tysięcy złotych, oraz innymi stratami materialnymi .Na początku ładnie Cie ubiorą dadzą dobre narzedzia a później zostajesz na lodzie bez wynagrodzenia za pracę

Henia Nowy wpis
@Piotruś

Piotr Podolak

Nie będę oceniać samej firmy, natomiast ostrzegam przed wynajmowaniem mieszkań tej firmie bądz firmieIP InVEST z Olsztyna, którą reprezentuje ten Pan Piotr Podolak. Firma notorycznie z opóżnieniem płaci rachunki, a w chwili obecnej, po wypowiedzeniu umowy najmu, w ogóle unika kontaktu, oczywiście nie płacąc za wynajem. No cóż, nie stawia to tej firmy w dobrym świetle...

Aneczka
@Piotr Podolak

Ciekawi mnie czy skoro z opóźnieniem płacą rachunki to czy nie mają też opóźnień w wypłatach wynagrodzenia. Ktos z pracowników się wypowie? Niedawno jedna osoba w sumie pisała o mijaniu się z prawdą względem pracowników - w kwestiach finansowych czy jeszcze innych ?

@ofik
@Aneczka

Oczywiście ze tak ,nie dość ze nie płacą na czas to w ratach i to po wielokrotnym upominaniu sie ....omijać z daleka

Hmm ...
@Piotr Podolak

Ten komentarz to wprowadza w błąd. Firma Spectrum to nie jest IP Invest, więc nie rozumiem skąd taka opinia tutaj. Proszę to usunąć.

Mocny zarzut. Na jakich faktach go opierasz? I co się stało, że już tu nie pracujesz?

Aaa

No to więc, jak tu się mają pracownicy? Czy to rzetelny pracodawca, wywiązujący się na czas z zobowiązań, zawartych na umowie o pracę? Że jest UoP, to wiem z zeszłorocznego ogłoszenia na pracownika administracyjno-biurowego. Tam też było o wymaganiach, przyszłych zadaniach i o jasno określonej ścieżce awansu, a także o wsparciu kadry kierowniczej, jak i całego zespołu. Faktycznie można tu awansować?

@pracownik na szczęście były
@Aaa

awans ! śmiechu warte ! pracownik biurowy to osoba od wniosków odnośnie dofinansowania,kredytów i całej spychologi od uprzejmej koleżanki ,każdy kto tam pracował wie o kogo chodźi ,firma składająca sie z samych znajomych i znajomych innych znajomych ,ciezko sie wkupic komuś z zewnątrz !

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Spectrum sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Przedstawiciel Handlowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 20 maja.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Spectrum sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Hanna

Czy na przedstawiciela handlowego trzeba mieć własne prawo jazdy? I samochód, to druga sprawa. O ile oczywiście jest taka praca jeszcze, bo widziałam tylko starsze ogłoszenia, ale pomyślałam, że zapytam mimo wszystko.

@Hanna

Prawo jazdy najlepiej mieć, samochodu nie trzeba, są firmowe.

Fajnie, że tak tu jest. Jakie auto miałbym do dyspozycji i jakie są zasady korzystania z niego po godzinach pracy? Jeśli jest to możliwe?

Różne samochody są do dyspozycji. Samochód handlowiec ma na swój użytek przez cały czas.

Ja też właśnie w sprawie tego ogłoszenia na przedstawiciela handlowego. A te zniżki na usługi w ogóle, co obiecują w ofercie, to przydatne? Przy okazji właśnie chciałbym wiedzieć, jak się sprzedaje produkt u nich. Schodzi dobrze?

Czy w Spectrum sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy Spectrum sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Firma na etapie lat 90, najniższa krajowa na umowie, kłamanie i oszukiwanie pracowników, traktowanie jak... Odradzam kontakt

Iza

Hmmm, ale o co chodzi w tymi latami 90 właściwie? Chodzi o strukturę pracy i styl zarządzania pracownikami w firmie? Jest mocno archaicznie, a tym samym hierarchicznie? Jakieś konkrety, o co chodzi w tym kontekście?

Wiogie

(usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) nie winnych ludzi nie wypłacają pieniędzy partnerom i żyją jakby nigdy nic się nie stało . Firma porażka - odradzam .

Honorata

Co dokładnie z tego co mówią pracownikom mija się z prawdą? Poza tą najniższa krajowa są jakieś premie?

Wiola

Nie polecam firmy, przedstawiciele obiecują, zapewniają co tylko chcesz usłyszeć, fachowcy zakładając pompę ciepła mieli być 2 dni a montowali ja 5 dni, szkoleni według przedstawicieli co do obsługi i ustawień pompy mialo być 1 dzień, a było 15 minut podczas sprawdzania pompy, Poraszka!!! Oferują pomoc przy otrzymaniu dotacji, przechodzą szkolenia komu się należy a komu nie, wprowadzają w błąd kupujacego, a jak chcesz sprawę załatwić ugodowo to nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na pisma, Odradzam ta firmę

Bożena

hej, dacie znać ilu handlowców obecnie tu pracuje? Pytam, bo zauważyłam, że szukają teraz na 3 wakaty i w sumie to stawa mi się spodobała. Pytanie mam do aktualnych PH czy faktycznie te 15 tys jest osiągalne czy idzie się mocno natrudzić? Większość jest na uop czy wybraliście b2b?

Pracownik firmy
@Bożena

Dzień dobry, Dla doświadczonego przedstawiciela handlowego jest ta kwota bez problemu do osiągnięcia. Wszyscy w firmie handlowcy przeszli na umowę b2b, ponieważ dużo bardziej się opłaca i są większe możliwości. Zapraszamy na naszego FB oraz na (usunięte przez administratora) gdzie będzie mogła Pani poznać nas bliżej. Pozdrawiam

Wiktoria
@Pracownik firmy

Macie jakąś podstawę zarobkową, czy wynagrodzenie składa się tylko z prowizji? Jakie benefity na tym stanowisku?

Rafiki83

GENERALNIE PO ZAKOŃCZONEJ PRACY INSTALATORA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH PRAWIE NIKT NIE WCHODZI NA DACH I TO JEST WIELKI BŁĄD. NA SZCZĘŚCIE JA O TYM POMYŚLAŁEM I DEKARZ KTÓRY KŁADŁ MI DACH PÓŁTORA ROKU TEMU WSZEDŁ NA DACH I SPRAWDZIŁ JAK SPRAWIŁA SIĘ EKIPA MONTAŻYSTÓW I ZAŁAMAŁ RĘCE !!! DACHÓWKA MASAKRYCZNIE KRZYWO POŁOŻONA ! POPĘKANA I POSKLEJANA TAŚMĄ ! ELEMENTY POD KOTWAMI NIE POD SZLIFOWANE CZEGO EFEKTEM BYŁY MOCNO WYSTAJĄCE DACHÓWKI ! BARDZO NIERÓWNO POŁOŻONE ! BRAK JAKIEGOKOLWIEK PROFESJONALIZMU ! TOTALNIE NIE POLECAM !

żenada

hahaha zalosne ze sami piszecie sobie na google dobre opinie. darowalibyscie sobie chociaz pisania komentarzy bez wlasnych handlowcow.

Bożena
@żenada

Tak w sumie to możesz to udowodnić, że to od nich?

@żenada

Nasze opinie i komentarze są wystawiane przez prawdziwe, zweryfikowane konta. Jesteśmy firmą, której zależy na rzetelności i jakości wystawianych opinii. Nie mamy ich jeszcze wielu, ale staramy sie aby kolejni kliencie dzielili sie swoimi odczuciami na temat współpracy z naszą firmą. Nie jest to proste w świecie botów, fałszywych kont internetowych i nieuczciwej konkurencji. Jeżeli nie zgadza się Pan/i z wystawionymi opiniami ponieważ został/a Pan/i źle obsłużony/a to bardzo prosimy kontakt. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

Oliwia

Czy praca „biurowa” jest oparta o umowę o prace?

@Oliwia

Pracownicy biurowi są zatrudnieni na umowę o pracę.

Łukasz
@SPECTRUM SP. Z.O.O.

Wszyscy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę czy tylko pracownicy biurowi?

@Łukasz

Tylko pracownicy biurowi.

ewa

totalnie nie polecam, slaba obsługa, zepsuli mi instalacje

@ewa

Dzień dobry Pani Ewo, Czy możemy prosić o informację co się wydarzyło u Pani na realizacji? Prosimy o krótką informację na e-mail: biuro@spectrumpv.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam Zespół Spectrum

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Spectrum sp. z o.o.?

SPECTRUM SP. Z.O.O.

Dzień dobry, Preferowana umowa z przedstawicielami handlowymi to B2B. Pozdrawiamy Zespół Spectrum

Czy Spectrum sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

SPECTRUM SP. Z.O.O.

Dzień dobry, Są organizowane cykliczne szkolenia, podnoszące kwalifikację pracowników. Prowadzimy szkolenia podstawowe dla nowych handlowców w branży OZE, oraz zawansowane dla doświadczonych. Pozdrawiamy Zespół Spectrum

Oferują Państwo kontrakt b2b , czy w tym jest zawarte jakieś wynagrodzenie zasadnicze podstawa ? W ogłoszeniu jest duży rozrzut wiadomo o premii sprzedażowej ale wynagrodzenie zaczyna się od 6 do 25 tys.

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomaszu, Jest tak duża rozpiętość, ponieważ wynagrodzenie zależne jest od zaangażowania pracownika. Oferujemy pełne szkolenie, materiały oraz wdrażanie do świata OZE. Jeśli jest Pan zainteresowany poznaniem więcej szczegółów zapraszamy na rozmowę do naszego biura w Gdańsku. Pozdrawiam

Tamara

W jakich godzinach jest to praca ?

@Tamara

Witam, Każdy specjalista handlowy organizuję swój czas pracy indywidualnie. Jest możliwość pracy zdalnej jak i bezpośrednio z biura. Pozdrawiamy Zespół Spectrum.

Rafał

Pracowałem w różnych miejscach i poznałem wiele firm oraz ludzi, więc zdecydowanie mogę powiedzieć że tu można się odnaleźć, rozwinąć i czuć się po prostu dobrze współpracując z rzetelną firmą. Polecam!

Damian

Koleżeńska atmosfera, kompetentny i zgrany zespół. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Spectrum sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Spectrum sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spectrum sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spectrum sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spectrum sp. z o.o.