Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onfire Technologies sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Onfire Technologies sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Jesteśmy dopiero na początku naszej działalności i jak można przeczytać w naszych ogłoszeniach, na razie współpracujemy tylko na na podstawie umów cywilno-prawnych i B2B. Respektujemy wszystkie obowiązujące regulacje, dbamy o naszych współpracowników i ich bezpieczeństwo. Zawsze na bieżąco reagujemy na potrzeby członków zespołu SWYFT i szanujemy naszą różnorodność.

John

Moim zdaniem rewela, jestem zadowolony ze wszystkiego. Może za mało kawy w kuchni ale poza tym jest super

Byly pracownik Nowy wpis
@John

Jak te wszystkie opinie sa wystawione przez jedna osobe, tzw. Krystiana S. :/ przykre ze w taki sposob musicie sobie opinie nadganiac. No i slyszal_m juz jak spoko pracujesz po 10 h szkolenia, jak np. w pierwszym dniu pracy zapomniales zapakowac polowy rzeczy do torby, ale nie zostales za to zwolniony, bo jestes w HR. I tak, Weronika wtedy czesto zamawiala slodycze :)

Byly pracownik.

Sama firma w sobie nie jest zla, ale sposob w jaki HR sie zachowuje, jak traktuja pracownikow i kto tam w tym HR’zr jest to ostra przesada. Brak szkolen pracownikow, musisz sie prosic zeby Cie czegokolwiek nauczyli, jest tam facet, ktory pelni role szkoleniowca, ksiegowego i w sumie to wszystkiego innego co mozna sobie wyobrazic. Niestety nie ma on podejscia do ludzi i wszystko krytykuje na kazdym kroku, co nie zacheca do starania sie, bo i tak przy najmniejszym bledzie dostaniesz telefon, ze za wolno pakujesz zamowienie/za wolno bylo dostarczane, bo system nie uwzglednia ridera wjezdzajacego po schodach/szukajacego klatki. Druga jest kobieta z HR’u ktora jezdzi po sklepach i tylko zamawia slodycze, w sumie nie wiem co tam robi. Jezdzi z nia jeszcze chlopak, ktory juz w ogole nie mam pojecia co tam robi w tej firmie. Jeszcze zakazali mi pracy, przyszl_m tam do firmy z mysla, ze bedzie mozna duzo pracowac, a tam grafiki pozajmowane do konca miesiaca, a bez szkolenia nie mozesz sie ruszyc poza ta lokalizacje. Czyli wychodzilo na to, ze nie mozna bylo pracowac, jeszcze warunek byl taki, ze ani na rano, ani na wieczor, ani 8 h w srodku wiec wychodzilo na to, ze tylko 4 h dziennie i dopiero za miesiac. :) Wylali mnie bez ostrzezenia za wziecie wiecej godzin i na innej lokalizacji. Moja bliska osoba jezdzila tam tylko na rowerze a musiala po nich uczyc nowe osoby, pokazywac im co gdzie lezy i co jak sie robi. HR odpisywal tylko jak chcial cos od ciebie, jak Ty cos od nich to brak odzewu. Oczekuja biegania po sklepie, pochwaly na swoj temat nie uslyszysz, tylko wszystko robisz zle. Teraz chyba nawet kamery zainstalowali ???? Pracowal_m tam z urazem kolana, na szczescie niedlugo, przez telefon kobieta mowila, ze jestem zbyt woln_ dlatego mnie zwalniaja (tak jak kazdy, kto tam pracowal).Na wypowiedzeniu podany powod tak jak wyzej o tych godzinach, jeszcze cos wcisneli o zamykaniu okien. Nie polecam, cyrk na kolkach.

Krystian Nowy wpis
@Byly pracownik.

Przed aplikacją do firmy przeczyłem twoją opinie i szedłem tam z lekkim strachem. Po spoko szkoleniu i 10 h pracy powiem jedno - Jest super. Ludzie baardzo luźni a praca nie jest bardzo wymagająca. Wsm to wystarczy mieć IQ powyżej średniej temperatury ciała i na spokojnie da ze wszystkim się radę :ppp PS: Kobieta z HR-u nie jada słodyczy XD

Konrad

Praca w Swyft to piękna sprawa. Super atmosferka , zmiany ustalane tak jak nam się podoba , no i wysokie zarobki. W skrócie polecam :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Onfire Technologies sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kurier?
logo firmy Doradca ds. sprzedaży ofert pracy
GoWork.pl
WESP - We Support Performance
Aplikuj na wiele ofert
Krystian
Kandydat

Koledzy polecają, podobno fajnie. Jak sie dowiem co i jak będzie wiecej info :p

Tomek

Dobry kontakt ze wszystkimi, przyjemna praca i przede wszystkim mega atmosfera.

Duży John

Spoko ludzie i zarobki. Jak ktoś robi swoje to praca baja. Polecam serdecznie :33333

Jan
Klient

Wszystko profesjonalnie tak jak być powinno :)

Ja

Bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o Onfire Technologies sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Onfire Technologies sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onfire Technologies sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onfire Technologies sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Onfire Technologies sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Onfire Technologies sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Onfire Technologies sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Onfire Technologies sp. z o.o.