Opinie o ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rybnik

Ivis Nowy wpis

Również zostałem oszukany na kwotę prawie 3000 zł , doświadczyłem nawet gróźb, pieniędzy nie odzyskałem.

Pokrzywdzony Nowy wpis

Właściciel firmy regularne (usunięte przez administratora) ludzi co widać po opiniach na tym portalu. (usunięte przez administratora) specjalnie wysyła przedmiot inny niż zamawiany, a później tłumaczy to pomyłka i zapewnieniami, że zamawiany przedmiot dotrze lub będzie zwrot pieniędzy co jest nieprawdą i w dalszych konwersacjach tylko gra na zwłokę. "Właściciel" był karany przez sąd oraz ma założone kolejne sprawy dotyczące (usunięte przez administratora) Omijać z daleka.

Ewa Nowy wpis
@Pokrzywdzony

Ale czy firma wciąż normalnie działa po tym wszystkim co opisujesz?

goworkjestbezusyteczne

Właściciel El Mobile jest w areszcie, grozi mu do 8 lat więzienia. Sumarycznie wyłudzał pieniądze na kwotę ponad 200 tys. zł. Podziękujcie GoWork za blokowanie wszystkich komentarzy

@goworkjestbezusyteczne

Czyli szanse na odzyskanie pieniedzy sa nikłe?

KLIENT

SZANSE BLISKIE 0 , TAK SAMO STRACIŁEM 2100 ZŁ I PISAŁEM NIEJEDNOKTORNIE OSTRZEŻENIA PRZED TĄ FIRMĄ , ALE GO WORK NOTORCZYNIE USUWAŁ NEGATYWNE KOMENTARZE PRZEZ CO INNI LUDZIE TAKŻE STRACILI PODOBNE SUMY A TERAZ GO WORK UMYWA RĘCE

Paulina Nowy wpis
@KLIENT

złożyles sprawe do sądu by odzyskac kase juz drogą sądową?

KLIENT

DOKŁADNIE GO WORK NOTORYCZNIE USUWAŁO MOJE PRAWDZIWE KOMENTARZE ODNOŚNIE TEJ FIRMY , ŻE (usunięte przez administratora) LUDZI A TERAZ WŁAŚCICIEL SIEDZI W ARESZCIE I PIENIĄDZE NIE DO ODZYSKANIA !!! NAJSZCZERSZE PODZIĘKOWANIA GO WORK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
klient

Zakupiłam telefon miesiąc temu, dwa razy gdy telefon miał być doręczony nagle paczka zostawała zwracana do nadawcy, złożyłam reklamacje Pan Adam Piotr Tercjak poinformował ze zwrot zostanie dokonany do 2tygodni, zaraz mija 4tydzień a całości zwrotu nadal nie otrzymałam, dostałam mnóstwo potwierdzeń a żaden przelew nie doszedł z potwierdzenia pomimo zapewniania ze dojdzie, prosiłam o przelewy natychmiastowe to Pan pisał ze zrobi a robił zwykłe które nie dochodziły, dostałam 2,5tys zwrotu a gdzie reszta?, pisałam do państwa na elmobile@gmail.com i cisza, na messenger tez nastąpiła cisza, nie polecam, szkoda czasu i stresu, i czekam za odzewem z Państwa strony, ponieważ chciałabym odzyskać resztę pieniędzy, pozdrawiam

@klient

Jest cisza bo facet siedzi w więzieniu. Dokonał (usunięte przez administratora)na 200 tys Zgłoście sprawę na policję, bez tego nic nie wskóracie

Klient

Skąd to wiesz, pisze gdzieś o tym?

KLIENT

POTWIERDZONA INFORMACJA ŻE SIEDZI W WIĘZIENIU ? MNIE TEŻ (usunięte przez administratora) NA 2100 ZŁ

Skąd takie informacje?

skąd takie informacje ?

Refund

Me too the scammed me I buy a phone and didn't receive anything.if they are anybody else we can have a case together and receive our money back

@Refund

Me too

@Refund

Text to me on instagram Wojtaszek104

Klient

Skoro administracja jest taka mądra ze usuwa komentarze prawdziwe, to proszę załatwić to żeby zwrócili pieniądze ja mogę administracji wysłać wszystkie screeny rozmowy gdzie się prosiłam o zwrot od 2 miesięcy, i tak nie dostałam całości a większość potwierdzeń było sfałszowanych

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat naszego przedsiębiorstwa. Cenimy każdą konstruktywną krytykę, czy to od naszych klientów, czy pracowników. Wszelkie merytoryczne uwagi wyznaczają nam kierunek zmian i obszary wymagające poprawy, dlatego zapewnimy, że wyciągniemy z nich wnioski. Jednocześnie z przykrością stwierdzamy, że w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna. Przypominamy, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu wszystkie opinie, nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą archiwizowana za zgodą Administratora serwisu. Zachęcamy do obiektywnej i kulturalnej dyskusji. W przypadku spraw wymagających wyjaśnienia, najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem sklep.elmobile@gmail.com Pozdrawiamy, Elmobile Sp. z o.o.

klient

mnie też (usunięte przez administratora) i teraz nie odpisują nigdzie

@klient

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zarzekają się oddac pieniądze w ciągu kilku dni a dalej ich nie otrzymuje sprawa ciągnie się ponad miesiąc. Nie chcą polubownie to trzeba inaczej...

@klient

Ja też zostałem tak przez nich potraktowany. Niestety administracja usuwa każdy mój komentarz.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy, Elmobile Sp. z o.o.
Klient

Kupiłem po lizingową drukarkę (spory wybór tego typu sprzętu), którą znalazłem w necie i dostałem na nią 6 m-cy gwarancji. Sprzęt hula aż miło, a dzięki super obsłudze mogłem wybrać najbardziej optymalny egzemplarz. Mają też laptopy.

Zirytowany klient

Zamówiłem produkt i gdy przyszedł został zareklamowany, sprzedawca tłumaczył, że reklamował w punkcie POP ponieważ nie potrafili zeskanować paczki po czym ją odebrali i wysłali paczkomatem, następna paczka, gdy miała być doręczona została zwrócona do nadawcy, więc złożyłem odstąpienie od umowy i czekałem nazwrot pieniędzy już 16 dzień mija i nie ma pieniędzy, a sprzedawca unika kontaktu. Jeśli odpisze to tłumaczy, że o danej godzinę odpiszę i wyjaśni zajście. O godzinie x zero oddzewu.

@Zirytowany klient

Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z pewnością zweryfikujemy sprawę oraz znajdziemy wspólnie rozwiązanie. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rybnik

ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.

ELMOBILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ