Opinie o SFS Personalservice GmbH w Erfurt

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SFS Personalservice GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SFS Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFS Personalservice GmbH w Erfurt

Magdalena Magdalena Nowy wpis

Konkretne Biuro Pracy Zawsze Sa Dotrzymwane Słowa. Zakwterowania Sa Bardzo utrzymane w Porządku Gdy wystepuja Problemy Bardzo Szybko Sa Rozwiazywane Jak i Równiez Kordynator Pan Marcin Zawsze Jest Pomocny I zawsze wszytskiemu doradzi . Polecam Wszytskim Ta Agencje

Scam Marcin Nowy wpis
@Magdalena Magdalena

Zakwaterowania są tragiczne ... W hotelach robotniczych wykładziny są tak brudne w plamach od kawy, przypalone poetami , że należy chodzić w butach. Szyby w drzwiach powybijane z rozwalonym obok szkłem. "Mieszkania pracownicze" to przerobione pomieszczenia biurowe na pokoje poprzez przedzielane płytą gipsowo kartonowa w kolorze brudnym nie do opisania. Zagrzybione pokoje 2 -osobowe oraz także zagrzybione wersalki sprężynowe sprzed na pewno 40 lat. Stan pościeli pozostawię bez komentarza???? W łazienkach także kwitnie grzyb , spłuczki pourywane. Boiler w łazience o pojemności 20 l na 6 osób. W kuchniach brakowało wszystkiego nawet piekarnika, często były awantury wśród lokatorów. Notorycznie ginęły rzeczy z lodówki, łazienki i nawet z prywatnych pokoi. Nigdy sie nie wiedziałeś,na kogo trafi tym razem trafi loteria po przeprowadzkach, które były częste. A gdy poprosiliśmy koordynatora Marcina o suszarkę na pranie , to powiedział, ze sami musimy sobie ją kupić ???? Brak internetu w każdej kwaterze Brak także TV. Stan mebli i szafek tragiczny ???? Brak wsparcia koordynatora dla pracownika w szpitalu po wypadku w pracy. Pracownik nie znał języka , a Koordynator poinformował, że nie ma dla niego czasu i na pewno znajdzie w szpitalu osobę mówiąca po Polsku. Nie sporządził także ze mną protokołu z wypadku o pracę oraz nie poinformował mnie o należnych mi z tego tytułu prawach Jedynie o co dba Agencja, to regularny dojazd do pracy , ale powrotu z nocnej zmiany często kończył się czekaniem godzinę na busa. Czas dojazdu do miejsca pracy oddalony o 2h w jedną stronę. Miesięczna suma dojazdu do pracy płatna do 160E . Kwatery kosztowały od 320E do 360 E. Notoryczne niewyplacanie ostatniej wpłaty pracownikom, którzy zwolnili się przed końcem miesiąca rozliczeniowego. Ta sama sytuacja niewypłacanie środków z Zeitkonta, na które odciągane było co miesiąc pieniądze za nadgodziny czy bez podania przyczyny. @Pracodawca Zaprasza

Na jakie wsparcie w SFS Personalservice GmbH mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie warunki pracy są w SFS Personalservice GmbH? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji?

SPRAWIEDLIWY.

Witam wszystkich pracowników SFS I NOWYCH CO DOPIERO PRZYJADĄ DO PRACY. PRZEZ SFS NIE ROZUMIEM WASZYCH PYTAŃ NA STRONIE OPINIE SAMI OSOBIŚCIE PRZYJEDŹCIE DO PRACY SFS POZNACIE KOORDYNATORA PANA PRZEMKA JEST DOBRYM CZŁOWIEKIEM JEST PRAWDZIWY JEST DLA NAS I Z KAŻDĄ SPRAWĄ Z KAZDYM PROBLEMEM MOZNA POGADAC ZAWSZE WYSŁUCHA KAZDEGO. TO JEST KOORDYNATOR TAKI JAKI NAPRAWDĘ POWINIEN BYC BO W INNYCH BIURACH TO JEST TRAGEDIA. I TAKIEGO CZLOWIEKA JAKIM JEST Pan Przemek trzeba szanować i nie wykorzystywac jego dobroci i nie kłamać pozdrawiam Panie Przemku.

Rozmowa na odpowiednim poziomie w biurze z szefem oraz dysponentką.

Pytania ogólne typu: Co robiłem wcześniej, jak tutaj trafiłem, dlaczego zainteresowała mnie akurat ta firma, gdzie trafiłem na ogłoszenie, jak widzę siebie w roli rekrutera, czy miałem kiedyś styczność z czymś podobnym itd.

logo firmy Spawacz Mag, blisko granicy
Erfurt
Agencja Pracy Koncepcja
logo firmy Lakiernik samochodowy
Erfurt
Work-4-All Sp. z o.o.
Dariusz Przybysz

Pan Przemek jest pomocnym keordynatorem poprosić go o załatwienie sprawy to jeżeli można to napewno załatwi ????

Renata Kostyk

Polecam pana Przemka oczywiście

Wiecie, czy SFS Personalservice GmbH udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Przemyslaw

O jakiej pracy zdalnej pan mówi? Dla pracowników do pracy tymczasowej nie ma pracy zdalnej.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Przemyslaw Czech

Firma

23.03.2023 02:03

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Chciałbym nieco opowiedzieć o działaniu firmy SFS Personalservice GmbH.

Czym zajmuje się firma? Co jest głównym filarem biznesu?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Firma zajmuje się zatrudnianiem pracowników tymczasowych dla klientów, którzy zgłaszają takie zapotrzebowanie.

Jak wygląda struktura Twojej firmy (Iiczba pracowników, lokalizacje, działy itp.)?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Mała, kilkuosobowa firma, znajdująca się w Erfurcie. Na co dzień współpracują ze sobą rekruter, dysponentki, księgowa i szef.

Jaka obowiązuje u Was forma zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło)?

Przemyslaw Czechikona wywiad

W firmie obowiązuje umowa o pracę.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukujecie pracowników? Z czego to wynika?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Poszukujemy zarówno pracowników produkcyjnych, jak i fachowców. Zatrudniamy nie tylko osoby władające językiem niemieckim, ale też takie, które nie znają języka.

Jak w Twojej firmie wygląda specyfika pracy: zdalna, hybrydowa, mobilna, delegacje? W jaki sposób to przebiega i z czego to wynika?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Przede wszystkim jest to praca na miejscu w połączeniu z pracą mobilną. W wyjątkowych okolicznościach możliwa jest praca zdalna.

Czy Twoja firma uwzględnia nadgodziny? Jeżeli tak, w którym obszarze działalności/na jakich stanowiskach?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Jako rekruter mogę stwierdzić, że w przypadku mojego stanowiska nie ma problemu z uwzględnieniem nadgodzin.

W jaki sposób weryfikujecie przyczyny odejścia pracownika? Czy realizujecie “Exit interview”?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Jeśli to pracownik składa wypowiedzenie, rozmawiamy z nim na temat powodów odejścia. Kiedy wypowiedzenia są z naszej strony, pracownicy zostają zaznajomieni z przyczyną rozwiązania współpracy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie w najbliższym czasie?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Realizujemy plan pełnej mobilizacji do zatrudnienia jak największej grupy rzetelnych i starannych pracowników dla naszych klientów.

Jak przebiega rekrutacja w Twojej firmie – stacjonarnie czy zdalnie?

Przemyslaw Czechikona wywiad

W naszej firmie rekrutacja przebiega stacjonarnie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny i czy jest zależny od poszukiwanego stanowiska?

Przemyslaw Czechikona wywiad

To zależy od stanowiska, choć te procesy są do siebie zbliżone. W przypadku specjalistów/fachowców możemy mówić o bardziej dokładnym i zaawansowanym procesie rekrutacyjnym.

Czy na etapie rekrutacji podajecie informacje dotyczące zasad zatrudnienia (rodzaj umowy, okres próbny, wynagrodzenie, premie)?

Oczywiście, że tak.

Kto odpowiada za rekrutację i bezpośredni kontakt z kandydatami (dział HR czy bezpośredni przełożony)?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Za rekrutacje odpowiadam ja, czyli rekruter.

Czy informujecie odrzuconych kandydatów o wynikach rekrutacji i co konkretnie uwzględnia informacja zwrotna?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Raczej nie zdarza nam się odrzucać kandydatur potencjalnych pracowników.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Twojej firmie? Ile dni trwa onboarding? Czy różni się w zależności od poszczególnych stanowisk?

Przemyslaw Czechikona wywiad

W naszym przypadku wdrożenie to bardzo szybki i nieskomplikowany proces.

W jaki sposób dbacie o integrację pracowników i dobrą atmosferę?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Staramy się, aby w oferowanych przez nas zakwaterowaniach unikać nieprzyjemnych sytuacji - między innymi dlatego zadbaliśmy o monitoring wejść do mieszkań pracowniczych.

W jaki sposób podsumowujecie działania pracowników i realizację celów?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Obserwujemy pracowników, a dodatkowo otrzymujemy informacje na temat rzetelności wykonywanej przez nich pracy bezpośrednio od klientów zlecających zatrudnienie.

W jaki sposób weryfikujecie poziom satysfakcji pracowników oraz ich oczekiwania względem pracodawcy?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Przede wszystkim rozmawiamy bezpośrednio z pracownikami.

W jaki sposób wspieracie pracowników, którzy mają chwilowe problemy, spadek motywacji, zmniejszoną wydajność?

Przemyslaw Czechikona wywiad

Staramy się z nimi rozmawiać i, w miarę możliwości, wspólnie rozwiązywać problemy.

Kamila

Widzę, że firma działa na terenie Niemiec, czy w związku z tym od pracowników wymagana jest znajomość języka obcego? Zastanawiam się też, czy SFS Personalservice organizuje transport do miejsca pracy oraz zakwaterowanie. Czy to pracodawca warty polecenia?

@Kamila

Mamy swoich kierowcow i dowozimy do pracy i z pracy

Fajny
@Pracodawca

I kasujemy ich po 100 euro za przejażdżkę busem

Koordynator
@Pracodawca

Zawsze mozna kupic sobie bilet miesieczny i wynajac wlasne mieszkanie. Wszystko kosztuje niestety

Luki
@Kamila

Trzymaj się od tej firmy z daleka

Kamila
@Luki

cześć, jesteś w stanie jakoś to wyjaśnić? z jakiego powodu ktoś ma się trzymać z daleka? i ogólnie to znasz aktualne warunki jakie tu są albo jakie będą od kolejnego roku? przybliżysz temat?

Freddie

Nigdy się tam nie zatrudniajcie. To banda złodziei. Po kilku dniach pracy powiedzieli, że maszyny się popsuły i mam 3 dni wolnego.po dwóch dniach koordynatorka zadzwonila z pretensją, dlaczego nikt nie wstał do pracy. Nawet nie raczyła zadzwonić dzień wcześniej, że jednak rano mamy jechać. Po tym wyrzuciła nas z hotelu na ulicę. Nie dość, że zapłaciliśmy po 700 zł. Za podróż z Polski do Erfurtu, to po odliczeniu hotelu i ubezpieczenia, przysłała 2 euro wypłaty za 32 godziny pracy

@Freddie

Jaka koordynatorka wyrzucila Was z hotelu?

Czy pracodawca SFS Personalservice GmbH motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Freddie

Absolutnie nie. Wpędzisz się w koszta

Na jakim poziomie trzeba znać język angielski?

@Michał

Nie oczekujemy znajomosci jezyka angielskiego. Mamy klientow, u ktorych pracuja polacy wiec ....

Zostaw merytoryczną opinię o SFS Personalservice GmbH - Erfurt

• Jak się pracuje w SFS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy SFS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS Personalservice GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w SFS Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS Personalservice GmbH