Opinie o Good Way Logistics Sp. z o.o. w Drawsko Pomorskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Good Way Logistics Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Good Way Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Way Logistics Sp. z o.o. w Drawsko Pomorskie

przewoźnik
Klient

nie płacą. unikają kontaktu. jak już odpisują to kłamią po 5 m-sc. od wykonania usługi faktura opłacona przez windykację

Klient

Uwaga uwaga na ta firme. Nierzetelne informacje. Maja zablokowany dostep to Transa nie placa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukasz
Klient

Witam, mam nieoplacona fv od Good Way. Czy ktos odzyskał od nich platnosc?

Adrianprzew
Klient

Polecam, bierzemy od nich zlecenia,pracujemy oddluzszego czasu- wszystk ok!

Jacek Ciąpała AGATRANS Nowy wpis
Klient

po terminie płatnosci ponad 90dni zero kontaktu firma (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy zero profesjonalizmu!!!!!!!

Ali-chłam
@Ali

Mylisz Pan firmy, normalnie są na transie, normalnie nam płacą

@Ali-chłam

Mieli zablokowany dostep bo nie placili tykajaca bomba. Pewnie wlasciciel sam pisze.

@Ali

Zapraszamy w celu wyjaśnienia Pana problemu, właśnie proszę skontaktować się poprzez komunikator trans, na którym zwyczajnie działamy, pracujemy jak od lat, nic się nie zmieniło Szanowny Panie. Szerzy Pan pomówienia, na dodatek anonimowo. Co szczerze potępiamy. Proszę o kontakt. Good Way Logistics Sp. z o.o. Dział Administracji

Klient
@Good Way Logistics Sp. z o.o.

Skoro tak dobrze placicie to dlaczego pod Panstwa opiniami pojawia sie to: Hadyński Inkaso 08.07.2021 13:16 Klient Pytanie Szanowni Państwo, Proszę o pilny kontakt pod nr. tel. 574 381 717. Z poważaniem, Hadyński Inkaso Biuro Prawne & Windykacja Należności Z tej uczciwosci?

@Ali

Jezeli pojawi sie komentarz negatywny na ta firme mozna zauwazyc, ze ten sam dzien nagle pojawiaja sie same pozytywy. Nagle zainteresowanie kontrahentow. Wystawianie samym sobie opinii to nie sztuka. Skontaktowałbym sie z Panstwem jezeli by Panstwo odpowiadali na emaile lub telefony z Panstwa strony jest glucha cisza.

Jurek Nowy wpis
@Ali

Potwierdzam (usunięte przez administratora) i krętacze . Nie płacą 4 miesiące po terminie

Jacek agatrans Nowy wpis

Brak zapłaty zwykli(usunięte przez administratora)

Good Way Logistics Sp. z o.o.

Szanowni Panowie, Żaden z Panów nie świadczył dla Naszej firmy żadnych usług, nie współpracował z Nami. Wszystkie negatywne komentarze piszę jedna osoba, która już się dwa dni temu odgrażała,że obsmaruję Nas w internecie, co się właśnie dzieję. W dalszym ciągu się Pan Szanowny nie skontaktował z Nami na transie, tylko uskutecznia swoje pomówienia w internecie.

Mikolaj
Klient
@Good Way Logistics Sp. z o.o.

Panie Good Way jesteś zwykły(usunięte przez administratora) manipulantem jechałem dla Pana firmy i nawet windykacja nie może odzyskac od Pana należnych mi pieniędzy do takich jak Pan powinni przyjść windykatorzy ale bez karków to wtedy może by sie Pan nuczył być uczciwym człowiekiem

Zbychu Nowy wpis
@Mikolaj

Panie Mikolaju popieram opinie. Takie firmy jak ta nie powiny byc w ogole na rynku., ktorych zamiarem z gory jest nieuczciwosc. Niestety nie placa, nie odpisuja na wiadomosci oraz nie odpowiadaja na telefony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lena
Klient

Płacą, stawki jak w innych spedycjach, rzetelne podeśjcie.

Prawda
@Lena

Sam ta opinie Panie napisales. Jestescie (usunięte przez administratora) ktorzy nie placa i oszukuja ludzi

Mikolaj
Klient

UWAGA !!!! Przestrzegam przed tą spedycja naciągacze nie płaca faktur za wykonany transport nie ma żadnego kontaktu z nimi nie odbieraja tel. nie odpisują na e-maile

Zapraszam do kontaktu, pomożemy. 517-070-856

Przewoznik
@Mikolaj

Podawajacie do Transa i obciazajcie nota poki sa na Transie tak udalo mi sie odzyskac platnosc za fv.

Lukasz
Klient

Witam, mam nieoplacona fv od Good Way. Czy ktos odzyskał od nich platnosc?

Leszek Wojek
@Lukasz

Mnie tez nie zaplacili. Wlasnie wysylam im wezwanie do zaplaty.

@Lukasz

Mnie tez nie zaplacili to podalem ich do windykacji. Lukasz obciaz ich nota i oddawaj na droge windykacyjna. Mnie tak zaplacili. Kase odzyskalem, ale juz nigdy z nimi pojade. Wole przestac niz nie oddzyskac frachtu.

Miro
@Lukasz

Nie płacą, nie placa, nie placa. Klamia, ze przeleja po czym ani pieniędzy na koncie i kontakt urwany. Uwaga na ta firme.

@Lukasz

Zapraszam do kontaktu, mamy za sobą skuteczną windykację. 517-070-856 Pozdrawiam

Kandydat

Witam, Pomagam w odzyskaniu pieniędzy od ww. firmy. Mamy za sobą dwie skuteczne windykacje, oraz kolejna w toku. Zapraszam chętnych do współpracy aby odzyskać Państwa stracone pieniądze. Chętnie pomożemy! tel: 517-070-856 Pozdrawiam

Alek
Klient

Firma to jakas porazka, sledza opinie o sobie i jak sie pojawia negatyw to w ten sam dzien pisza mnostwo pozytywow na swoj temat. Ogolnie to nie placa. Unikac.

Klient

Pan Mateusz, wlasciciel spolki nie placi terminowo a pozniej zdziwiony, ze pojawiaja sie negatywne opinie nt. niewypłacalności firmy i probuje wmowic, ze ktos chce go oczernic w Internecie. Bardzo zaluje, ze nie mozna dolaczyc do opinii zalacznika bo dodalbym emaila od firmy windykacyjnej o przyjeciu zlecenia do wywindykowania dlugu od firmy Good Way. Tak na udowodnienie moich slow. Przy okazji pogratulowac pamieci skoro pamietaja Panstwo imie kazdego przewoznika, ktory dla Panstwa jechal.

M.
@Damianos

Panie P. , co by nie upubliczniać pańskich danych. Skoro Pan potrafi sprawdzić kto jakie spółki ma w posiadaniu, to tym bardziej powinien potrafić Pan sprawdzić czy dany podmiot jest aktywny. Oba działają, każda ze spółek reguluję swoje należności. Tymi słowami oraz zupełnym brakiem wiedzy faktycznej, merytorycznej wobec stanu faktycznego tylko potwierdza Pan swój kipiący z kilometra jad, zupełnie nie ma Pan pojęcia o czym Pan piszę, wszystko co Pan tutaj wypisuję to stek bdzur i pomówień. W dalszym ciągu, po wypisywaniu tych bredni, nie skontaktował się Pan w swojej sprawie, od dwóch dni w tak pilnej dla Pana sprawie, nie potrafi się Pan odezwać, napisać na komunikatorze, bo trzeba by było już się podpisać swoim nazwiskiem. A toczy Pan tylko dalej internetową wojenkę w Pana głowie, anonimowo pisząc i oskarżając na forum publicznym. Więcej nie będę wchodził w polemikę z Panem, nasz Prawnik z przyjemnością z Panem porozmawia. Pozdrawiam

Klient

Pan Mateusz bardzo lubi otwierac i zamykac spolki. Wczesniej otworzyl firme Mp Logistics, ktora się oczywiscie zamknela i zostawila ludzi z dlugami wiec z obecna spolka pewnie ma zamiar zrobic w ten sam sposob wiec ostrzegam wszystkich, ktorzy chca podjac z ta firma wspolprace.

M.
@Damianos

Piotr Picar

A ja mogę polecic

Wiesław
Klient

Nie placa, nie odpowiadaja na emaile ani telefony, nie mozna doprosic sie o zaplate naleznej fv. Kolejni,ktorym sie rece trzesa jak maja przelac za fv. Przestrzegam wszystkich przed braniem ladunkow od nich

Serhij
Klient

co jakis czas jezdze z goodwaym wspolpraca ok stawki jak wszedzie, platnosci jak wszedize, dla mnie sa ok

Paweł Furmanek
Klient

Wszystko zgodnie z ustaleniami.Placone na czas żadnych problemów i poślizgów płatniczych. Wspolpraca od ponad roku, polecam

PTrans
Klient

Nieźle musi być Pan zmęczony swoim życiem. Nic takiego nie miało miejsca,dwa razy w tygodniu bierzemy od nich robotę,dwadzieścia minut temu właśnie klepnelosmy kolejną trasę Jak zawsze będę polecał,dla nas współpraca bez zastrzeżeń Jak to u nas w branzy,nie ma ani jednej dobrej spedycji tylko przewoznik jest Pan i wladca.

Michał Dudek
Klient

Płatność w terminie, jak dla mnie solidni. Do następnego!

FajnaEtykieta
Klient

Wszystko dograne ok, płatność w czas, polecam

Fast
Klient

Kilkukrotna współpraca, wszystko ok.

piotr
Klient

współpraca, kontakt, zrozumienie, pełen profesjonalizm - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Good Way Logistics Sp. z o.o. - Drawsko Pomorskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Good Way Logistics Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kosynierów 17