counter
Piotr Nowy wpis

Witam pracowałem w firmie mieli problemy płatnicze ale z tego co wiem regulują ludzi .

Kamil Nowy wpis
@Piotr

A najlepsze jest to ze piszą to osoby które zmieniają swoj nick imienia swoje nie podadzą prawdziwego wiec jaka tu prawda

Darek Nowy wpis

Jak ktoś chce porozmawiać z tym gościem to co dzień rano przed 7 wchodzi na energociepłownie w Gdańsku.

Darek Nowy wpis
@Darek

Brama nr 1

Samon
Kandydat

Może przesadzacie. Panemia itp. Dajcie im szanse

Gregor
Kandydat

Słuchy chodzą, że firma nie będzie mogła wypłacać pensji pracownikom. Podobno są duże długi wobec wynajmowanych pracowników. Byłem zainteresowany, ale po zasięgnięciu języka omijam szerokim łukiem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Franio

Firma katastrofa, bez majątku, bez etatowych pracowników bez perspektyw. Tak naprawdę, żeby ocenić konducję - potrzebne są dane natemat portfela zamówień kto zleca, jaki jest rating finansowy - możliwości kredytowe, ubezpieczeniowe itp. Życzę powodzenia, ale nie będzie raczej różowo.

Firma nie wyplacalna z długami. Aktualnie pracują w Trzebini Gdansku i w Plocku. Unikajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Operale Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad