Opinie o TMD Klimatyzacja Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TMD Klimatyzacja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TMD Klimatyzacja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMD Klimatyzacja Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Czy firma TMD Klimatyzacja Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Właściciel Nowy wpis

Dzień dobry, firma nie udziela pożyczek pracowniczych. Pozdrawiamy.

Monika Nowy wpis

Firma godna polecenia. Dobrze wykonana praca i terminowo.

Właściciel Nowy wpis

Dzień dobry, W tej chwili nie rekrutujemy do pracy. Pozdrawiam.

Mag

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!! Państwo nie dotrzymują żadnych terminów nawet tych zawartych w porozumieniu z prawnikiem , wiecznie jest jakiś problem : to nas nie będzie , to zabrakło materiału itd. umowa podpisana w listopadzie , a do dnia dzisiejszego nie jest dokończony I etap . Właściciel mówi coś innego a właścicielka w mailach pisze coś innego - dwie różne wersje ta sama firma. On : jutro dokończymy, Ona: zabrakło materiału będzie piątek- poniedziałek . Terminy są przekładane przez tą firmę od grudnia . (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMD Klimatyzacja Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Właściciel

Dzień dobry, BS TRADE, bardzo proszę zweryfikować swoją opinię. Porozumieliśmy się co do terminów i ceny. Proszę zatem nie pisać o opóźnieniu. Wykonaliśmy wszystkie prace przewidziane w umowie. Pozostają do zapłacenia faktury. Dwie. Termin już minął.. Czekam na wpłatę. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

A.Dam.

Firma godna polecenia.

@A.Dam.

A dasz znać coś więcej na ten temat? Bo z poprzednich opinii niestety widzę, że ludzie podobno problemy z nimi mieli. :/

@A.Dam
@Anna

Ja problemu żadnego nie miałem. Robota fachowo i dobrze wykonana. Na 5! Szkoda, że ludzie nie wpisują tak chętnie pozytywnych opinii. Wylewają jad gdzie się da a sami nie da lepsi... Pozdr. A.

@@A.Dam

Może i faktycznie jad kto wie? Najlepszą weryfikacją tego będzie fakt czy się co do tej pozytywnej opinii odniosą, bo co jak co jednak każdy ma prawo do swojego zdania, dobrze żeby było ono jednak uzasadnione.

Zauważyłam, że ktoś wrzucił jakiś numer telefonu do odzyskiwania środków od firmy. Faktycznie jest to konieczne? Orientuje się ktoś co aktualnie dzieje się w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o TMD Klimatyzacja Sp. z o.o. - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

TMD Klimatyzacja Sp. z o.o.
  • Rotmistrza Witolda Pileckiego 50
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno
  • NIP: 6722095036 REGON: 384936617 KRS: 0000815119

TMD Klimatyzacja Sp. z o.o.