Opinie o Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane w Karlino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane w Karlino

Jak jest z pakietem medycznym w Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane? Można dołączyć rodzinę?

Zbyszek Nowy wpis

.....na chwile obecnie po kilku wznowieniach i zawieszeniach sprawy -umożenie

@Zbyszek

W jakiej miejscowości jest prowadzone postępowanie?

Igi Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują na budowach?

Marcin Nowy wpis

Witam. Czy komukolwiek z poszkodowanych/ oszukanych udało się coś więcej wskórać w sprawie wyłudzeń? Ja złożyłem zawiadomienie w prokuraturze w Płocku, po dłuższym czasie dostałem tylko informację, że nie mogą zlokalizować miejsca pobytu oskarżonego. Zakładam, iż za jakiś czas przyjdzie umorzenie sprawy bo przecież w dzisiejszej dobie cyfryzacji, wszechobecnych kamer, policja nie może namierzyć gościa. No chyba że sprawa ma drugie (usunięte przez administratora) i po prostu nie jest na rękę doprowadzić gigusia do sądu, ale to już takie moje wewnętrzne przemyślenia.

Karol

Czy trzeba mieć doświadczenie w tej branży aby pracować w tej firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Iwo

Niepokojące są te opinie. Czy sprawa się wyjaśniła i firma normalnie pracuje?

@Iwo

Zgłoszone na Policję -czekam na odzew.Póki co głęboka cisza .Troche nie za bardzo wierze ,w teorie ,ze własciciel firmy tez jest pokrzywdzonym .Gdyby tak było to chyba by oddzwonił na numer kontaktowy .A może jakiś wstydliwy :)) Czekam

@Iwo

Witam Czym ma ktos jakiekolwiek info w sprawie wyłudzeń Pana (usunięte przez administratora)? Zgłosiłem na policje w Sławnie ale jak dotychczas cisza

ANNA

SPRAWA WYŁUDZEŃ ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJI PAN ANDRZEJ RYTWIŃSKI JEST TAKŻE OSOBĄ POSZKODOWANĄ KTOŚ PODSZYŁ SIĘ POD JEGO FIRMĘ I WYSTAWIAŁ FAKTURY NA JEGO FIRMĘ WIECEJ SZCZEGÓŁÓW UDZIELA KOMENDA POLICJI W KARLINIE

David

jest juz postepowanie karne wytoczone w stosunku do tego pana, zglaszajcie sie na policje! postepowanie prowadzi prokuratura praga poludnie w warszawie, trzeba odzyskac pieniadze od tego ZLODZIEJA!

@David

Byłem również na policji -doradzono mi wysłac wezwanie na adres tego Pana za Potwierdzeniem odbioru (dwukrotnie jak nie odbierze) i wówczas ponownie sie zgłosic z papierkami do nich a Oni zaczna juz działac . Juz raz wysłałem czekam na zwrotkę.

Ja też kupiłem w firmie Andrzeja Rytwinskiego kostkę brukową dostłem fakturę vat.i wpłaciłem 1161,00zł.Kostki do tego czasu nie otrzymałem ,telefonu nie odbiera Marek

David

Czy ktos sie wybiera do tego goscia? Znalazlem go na portalach spolecznosciowych. Wystawil mi fakture na 30% wartosci zamowionego styropianu (kwota 1175zl) wplacilem a towaru brak! Podaje nr kontaktowy moze zglosi sie sprawe zbiorowo lub jesli ktos wlasnie przeglada od niego towar na ogloszeniach prosze o informacje moj nr 534 566 663

Zbyszek

Zakupiłem u goscia kostkę brukową -wpłaciłem 1000zł zaliczki dostałem Fv potwierdzającą od tego momentu gosciu ma wyłączony tel aukcja na OLX usunięta -zero kontaktu (zniknął) zamierzam zgłosić wyłudzenie na policję Zbyszek

Mariusz

Stal zamówiona, zaliczka 40% wpłacona, a gość wyłączył telefon i usunął maila. 1500zł chyba przepadło. Jeżeli ktoś ma podobny problem proszę o kontakt blachnio.mariusz@gmail.com może coś razem wymyślimy

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane - Karlino

Andrzej Rytwiński Usługi Remontowo-Budowlane
  • Wolgast 7