Opinie o Cafe U Śmieszka Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cafe U Śmieszka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cafe U Śmieszka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe U Śmieszka Sp. z o.o. w Pszczyna

Hej, Szukam kogoś kogo można by było zapytać na temat charakteru współpracy. Czy firma finansuje szkolenia pracowników? Czy pracodawca oferuje umowe o prace? Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Wyraz wdzięczności.

Nowy Nowy wpis

Ogólnie powiem tak, jeśli myślisz, że dostając się tam do pracy będziesz mieć przyjemną pracę, obsługiwać klientów, robić desery i kawy to jesteś w błędzie i nawet się tam nie wybieraj bo tylko się upokorzysz. Zaczyna się od rozmowy oraz okresu próbnego który jest płatny, na okresie próbnym zostajesz służącym który ma przynosić produkty innym pracownikom, zmywać naczynia, wynieść (usunięte przez administratora) i ewentualnie zanieść pare tac do klientów, nie licz że ktoś pokaże ci jak zrobić kawę albo jakiś deser. Szefowa może kazać ci nawet zostać pare godzin dłużej niż masz w grafiku l ale i tak nikt tego nie doceni. Co jeszcze mogę powiedzieć o szefowej jak i atmosferze z innymi pracownikami, atmosfera jest toksyczna i strasznie sztuczna, czego byś nie powiedział wszystko leci do szefowej nawet jeśli ty nie miałeś nic złego na myśli to zrobią z ciebie (usunięte przez administratora) tak samo jest z podejściem do klientów, jeśli przyjdzie klient któremu cos nie pasuje to do klienta uśmiech a potem po kątach obgadywanie, a dziewczyny nagadują jedna na drugą. Ogólnie nie polecam bo tylko strata czasu i własnych nerwów.

Pszczyna Nowy wpis

A wiec : jeszcze nie dalej niz 2 lata temu firma oferowala 10 zl/h + premie. Czyli kwota wtedy byla juz absolutnie nieadekwatna do najnizszej krajowej. Obecnie warunki sa nieco lepsze natomiast warto dodac, że dni takie jak swieta bozego narodzenia (24/25/25) pozostaja u Nich ptwarte w regularnych godzinach co jest absolutnie niedorzeczne. Kojarzy sie to wylacznie z wyzyskiem sily roboczej poniewaz pracownicy rowniez maja prawo do wolnego w swieta. Pracownicy zmieniaja sie co jakis czas lub chca odejsc poniewaz warunki pracy nie sa najlepsze. Rynek jest maly a wiec kazdy wie jak jest. Sam lokal jwst uroczy i serwuje dobra kawe natomiast relacja pracodawca-pracownik jest bardzo kiepska. Swego czasu byly jakies cyrki z umowami, wyplacalnoscia. Jak dla mnie dyskretytuje to Jako potencjalna oferte pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe U Śmieszka Sp. z o.o. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Cafe U Śmieszka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cafe U Śmieszka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cafe U Śmieszka Sp. z o.o.
  • Rynek 10
    43-200 Pszczyna

Cafe U Śmieszka Sp. z o.o.