Opinie o Bilge Europe Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bilge Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bilge Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilge Europe Sp. z o.o. w Gdynia

Maria Nowy wpis

W ofercie dla starszego koordynatora projektu piszą o tym, że po okresie próbnym stawka wzrasta. Tylko na jakiej zasadzie i do jakiego poziomu? Zastanawiam się czy później będą jeszcze możliwe podwyżki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Co wchodzi w socjal Bilge Europe Sp. z o.o.?

czy możecie wyjaśnić aktualna sprawę wypłat? W czym może być z nimi problem? Kiedyś w komentarzach chyba nie wskazywali żeby było coś nie tak z kasa i myślałem już wcześniej czy by o robotę nie pytać. Teraz wole dmuchać na zimne

@Wasza Tajemnica Nowy wpis

Nie usuwajcie komentarza. Odnosząc się do wypłaty, kręcą i migają się od wypłaty i nie płacą całości . Jeżeli jest problem z jakimś sprzętem jest wielki problem bo czemu się zepsuło ( zepsuło się bo zużyty) . Zero pomocy co do napraw Powodzenia pracowniką życzę ????????

Firma Bilge Europe Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko TELEMONTER. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Praca tu do emerytury? To jakie w zasadzie są stawki i inne? występują podwyżki stażowe? mnie akurat pokazała się taka oferta z kiedyś dla starszego koordynatora projektu. na to stanowisko można awansować? biorą teraz początkujących do siebie?

z Ukr

Praca jak każda inna. Zarząd w firmie jest świetny, płatności są na czas :)

Polecam prace w Bilge. Super atmosfera, ze wszystkim można się dogadać. Nie ma problemu, żeby wziąć wolne. Prezes i współpracownicy zawsze życzliwi i pomocni. Pensja zawsze na czas.

Danuta

Do tej pensji się odniosę, jest szansa, że dostanę od ciebie widełki?:) Czy prezes docenia pracownika? Np. pod względem zaangażowania, stażu pracy? Jest możliwość podwyżki czy premii? Widze, że jestes bylym pracownikiem, czemu? Skoro tyle tu plusów? Pytam nieironicznie jak coś ;)

An

Bardzo fajna firma, mi pasuje. Różnorodne projekty, różnorodni ludzie, Bardzo dobra atmosfera pracy. Myślę że będę chciał pracować tutaj do emerytury.

Jakiś czas temu obyłam rozmowę na stanowisku koordynatora projektu. Rozmowa trwała ok 40 min, zostały mi przedstawione warunki pracy, cały opis jak wygląda praca. Stawka na początek 1-3 miesięcy (zalezy od opanowania projektu podobno, 3500 na rękę, potem wynagrodzenie ma wzrastać w zależności od ilości pracujących ekip. Zajmują się zakładaniem światłowodów, praca ma polegać na rozdzielaniu pracy między technikami, kontaktem z klientem itp, cała praca w sumie w biurze, ale nie do końca. Nie spodobało mi się w sumie tylko to, że po godzinach pracy też trzeba być pod telefonem. Miałam rozmowę i po polsku i po rosyjsku. zapytano mnie gdzie pracuję itp. Obecnie pracuję tez w telekomunikacji i po pracy pracę zostawiam w biurze, tu by wyglądało to trochę inaczej, więc dlatego nie chciałam negocjować dalej. Co mogę dać na plus, to dziewczyna z która miałam rozmowę na prawdę chciała przedstawić mi pracę jak ona wygląda, nie owijała w bawełnę, że jest słodko pięknie i kolorowo. Natomiast rozmowa chwile wcześniej z Panem trochę nastawiła mnie też negatywnie. nie wiem w sumie czemu, no był miły, ale jakieś takie moje odczucie.

Justyna
@Kandydat

Hm, no to ciekawa ta kwestia bycia pod telefonem. Ciekawi mnie czy płacą dodatkowo za taką dyspozycję? Do której godziny w ogóle trzeba być w kontakcie? I czy to obejmuje też weekendy?

Siegessäule
@Justyna

Do 10-11 PM zdarza się odbierać, ponieważ zatrudniają niewykwalifikowanych pracowników, którzy nie ogarniają pracy kompletnie. No i weekendy oczywiście też pod telefonem, także szału nie ma. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie - to żadnych dopłat za nadgodziny, a po zwolnieniu możecie o nim zapomnieć wcale. Czytanie Koranu i modlenie się na dywanie nie gwarantuje bycia uczciwym. Pozdrawiam ten cały serpentarium????

Pracownik biura
@Siegessäule

Większość firm w Polsce odczuwa brak wykwalifikowanych pracowników. Dlatego firma zatrudnia pracowników i robi im różne treningi , szkolenia. Dotyczy to nie tylko techników , ale również stanowisk biurowych. Jestem zadowolona ze współpracy z Bilge. Jak w każdej pracy są swoje plusy i minusy. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie.

Natalia

Hej szukają teraz Starszego koordynatora projektu i wymagają języka rosyjskiego. A wiecie jak podczas rekrutacji ta znajomość jest sprawdzana?

@Natalia

W pracy będziesz mówić tylko po rosyjsku, więc jak nie mówisz biegle to nie aplikuj. W sumie to w ogóle nie polecam aplikować, szkoda czasu

Alicja

A szkoda tego czasu ponieważ? niby ktoś pisał że firma jest dziwna i podejrzana ale to dalej dla mnie jakieś mało jasne... zwłaszcza że ktoś niedawno wrzucił pozytywną opinię. skąd u was te rozbieżności?

@Alicja

Hmm… sama się zastanawiam nad taka rozbieżnością. Byłam tam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko koordynatora. Rozmowa została przeprowadzona rzeczowo. Tzn może nie zostały sprawdzone moje kwalifikacje, pytania oczywiście ze były skąd znam Jezyk, ale chyba to nic złego w takim pytaniu. Zostałam poinformowana jak wygląda praca projekt, jak wyglądają godziny pracy, ile się zarabia na start. Ja nie zdecydowałam się, bo dosłałam propozycje lepszych pieniędzy, ale co do samej rozmowy rekrutacyjnej zastrzeżeń nie mam.

@Kandydat

W konkurencyjnej firmie? a reszta warunków prócz kasy, to już porównywalne czy też tam masz lepiej? I nie byli zainteresowani negocjacjami jak powiedziałaś że odrzucasz bo gdzieś lepiej płacą? jak się do tego odnieśli?

@Alicja

W ogóle w innej branży. godziny pracy inne, tam proponowali stałe 9-17, tu obecnie mam 2 zmiany, ale do przeżycia. Ja ich tylko poinformowałam, że niestety ale nie jestem zainteresowana z powodów osobistych, nie powiedziałam dlaczego, dostałam odpowiedź że oczywiście rozumieją i życzą mi powodzenia. Chyba ok z każdej strony było zachowanie

Ігор

Тяжка та нормальна робота. І фірма все безоплатно вирішувала. Зарплати завжди вчасно та стабільно. Рекомендую. Але для витривалих.

Fajna praca, wykwalifikowana kadra kierownicza ,pełne wsparcie ze strony firmy, polecam

Iegor

Chcę od razu powiedzieć, że firma jest bardzo niezawodna. Miałem ciekawą i rozwijającą pracę w projekcie, nad którym pracowałem. Widziałem przyjazne relacje w zespole, a ze strony kierownictwa troskę i wsparcie dla każdego pracownika. Jest darmowe mieszkanie, wynagrodzenie na czas w ramach umowy. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy.

Cóż za ironia, rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko REKRUTER trwała łącznie 5 minut, nie padło na niej żadne konkretne pytanie. Ta firma to żart i strata czasu, zdecydowanie odradzam aplikowanie.

Ilona
@Kandydat

No w końcu szukają rekrutera więc może ktoś inny prowadził rozmowę i stąd takie odczucia? A co się działo przez te 5 minut?

@Ilona

Nie do końca rozumiem pytanie. Co to znaczy, że ktoś inny prowadził rozmowę? Na rozmowie nie padło żadne pytanie dotyczące moich kwalifikacji. Na stanowisko wymagana była znajomość języka rosyjskiego, Pani rekruterka nie sprawdziła moich kompetencji językowych, mimo że mówiła z wyraźnym wschodnim akcentem, po czym wnioskuję, że zadanie dwóch pytań po rosyjsku nie byłoby problemem. Z jakiegoś powodu tego nie zrobiła. Spytano mnie jedynie czy jestem z Polski xd, gdzie pracuję, dlaczego chce zmienić pracę i skąd znam rosyjski, po czym poniformowano mnie o warunkach ewentualnego zatrudnienia. To serio ma być rozmowa adekwatna do stanowiska? Moim zdaniem brak szacunku do czasu kandydata.

@Kandydat

Dokładnie takie same wrażenie odniosłam. Ciekawe, co to za osoby, które chwalą sobie taką podejrzanie dziwną firmę?

Aliaksandr R.

In my opinion and in my experience, Bilge Europe is one of the best companies where I worked, where they create all the conditions and if there are problems, they will immediately help (it’s a pity that I returned to Ukraine) I advise everyone

W mieście Gdynia można podjąć prację jako Koordynator Projektu. Średnie zarobki na tym stanowisku to 2300 . Co sądzicie o pracy w firmie Bilge Europe Sp. z o.o.?

Gal anonim

Na stanowisku koordynatora w Bilge Europe proponują 3500 na rękę (netto) przez pierwszy okres szkolenia

Ogólnie polecam. Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Praca jako koordynator, zapewniają sprzęt (laptop, telefon) projekt wydaje się ani trudny ani łatwy. Zarządzanie z biura brygadami, rozdzielanie instalacji szukanie sobie pracownikow. Biuro małe kameralne wydaje się ok. Gdyby płacili trochę więcej nie byłoby nad czym się zastanawiać. Rozmowa też przeprowadzona rzetelnie, zostałam poinformowana o wszystkim.

M.Rahim

Работал в данной компании больше года, хочу сразу написать руководству, большое спасибо за заботу и создание наилучших условий для сотрудников. Компания создает условия для обучения и своевременно выплачивает Вам заработную плату, безопасность, условия в квартире все на высоком уровне, В ЭТОЙ КОМПАНИИ ТУПОЙ СТАНОВИТСЯ УМНЫМ и ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ!!! в общем рекомендую.

@M.Rahim

Super, że polecasz. ;) A jakie szkolenia wam oferowano tutaj o których wspominasz? Odbywały się w języku polskim?

@Alicja

Szkolenia przede wszystkim, które były potrzebne do pracy, np wysokościowe, BHP. Szkolenia w języku polskim z możliwością tłumaczenia.

Viktoria

Rzetelna firma. Spotkała mnie ciekawa i rozwojowa praca w projekcie FTTH HC. Bardzo przyjazne relacje w zespole. Zaufanie i wspieranie ze strony kierownictwa każdego pracownika. Wynagrodzenie na czas zgodnie z umową. Przeważnie jestem zadowolona współpracą.

Mariusz
@Viktoria

Fajnie ze atmosfera jest dobra bo to już połowa sukcesu. Powiesz coś więcej o wynagrodzeniu? Poziom jest dobry? Płacą więcej niż u konkurencji?

(usunięte przez administratora) I NACIĄGACZE W dniu 11.02 miałam przeprowadzoną rozmowę o pracę na stanowisko Rekruter. Zostało mi zaproponowane stanowisko Kierownika (Koordynatora Projektu) i kilka dni później przyjęłam ofertę. Ustaliliśmy, że rozpocznę pracę na początku marca, ponieważ musiałam się przeprowadzić z Wrocławia do Gdyni. A przeprowadzałam się tylko dlatego, że otrzymałam to stanowisko i uważałam, że to będzie solidna oraz interesująca praca. Na miejscu prezes powiedział mi wprost, że mogę rozpocząć pracę w firmie, ale ZA DARMO. Byłam w szoku. Chyba najgorsza informacja była od osoby, z którą miałam rekrutację. Ta osoba powiedziała, że celowo nie poinformowała mnie o tym, że firma nie może mnie teraz przyjąć do pracy. Jestem ciekawa dlaczego... Żebym będąc przyparta do muru nie mogła odmówić darmowej pracy? Uważam, że to co zrobił prezes firmy było nieludzkie, podłe i nieuczciwe. Na rozmowie o pracę dostałam pytanie "Czy uważa Pani, że jest Pani osobą, na której można polegać?" Tak, uważam, że można na mnie polegać. A czy wy, Bilge Europe, uważacie, że jesteście firmą, na której można polegać?

@Karolina

Ale przez jaki czas tak naprawdę pracować za darmo. Faktycznie widać, że chcieli ostro pokręcić. I ostatecznie nie dałaś się wrobić? A po jakim czasie tak właściwie już miałabyś tam normalnie zarabiać?

Zostaw merytoryczną opinię o Bilge Europe Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Bilge Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilge Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilge Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilge Europe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11A lok. 201C
    81-359 Gdynia