R1 Premium Sp. z o.o.

Opinie o R1 Premium Sp. z o.o.

Mali Nowy wpis

A czy raczej szukają teraz tylko na hale czy może szukają też marketingowców, kogoś do pozyskiwania klientów? Nie widzę na stronie aktualnych ofert, jedynie archiwalne a chciałbym spróbować sił w mediach społecznościowych firmy. Ktoś z zarządu tutaj zagląda?

Interesant Nowy wpis

Cześć, byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Wysłałem CV nie mają potwierdzonego doświadczenia w tej dziedzinie. Dostałem zaproszenie na rozmowę. Rozmowa dość długa lecz od początku zachęcająca. Przedstawienie czym firma się zajmuje, wiele elementów pokazanych na zdjęciach w trakcie wykonywania i po zamontowaniu u klienta. Pokazanie samej firmy było w około 10-15min. Wyposażenie dość ubogie jak na przedstawiane projekty którymi się zajmują. Podobno firma w trakcie przenoszenia. Ok, podstawy do pracy są ale zadbanie o pracownika wygląda słabo. Na hali zimno, farelka w kącie ale odłączona. Odciągu spawalniczego chociażby jednego brak więc wszystko zostaje na hali. Potencjalny pracodawca potwierdza że umowa o pracę na pelny etat bez problemu. 4500zl netto jako wynagrodzenie uważa że również nie będzie problemem. W ogłoszeniu ani w czasie zapraszania na rozmowę nie pojawia się nazwa firmy. Przypadek? wątpie. Uzyskałem ją dopiero na wyraźną prośbę o podanie nazwy. Znając już opinię o tej firmie postanowiłem nie ryzykować pracy " za darmo" lub ze znaczym opóźnieniem wypłat. Rozmawia się dobrze, projekty ciekawe lecz wygląda to zbyt pięknie.

Gabryś Nowy wpis

Czy firma ma swoją stronę internetową? Chciałem sprawdzić czy są jakieś aktualne oferty pracy i na jakie stanowiska, interesuje mnie też przedział zarobkowy, ale nie udało mi się jej znaleźć. Może ktoś na forum podzieli się tą wiedzą?

Podwyk ponad rok

Ale zaraz nie rozumiem. To ile tych firm dziala lub nie dziala przez te prawie 20 lat o ktorych piszesz?? Bo tak, sie trochę bałem i wypytałem już wszystkich ich pracowników, których znam i którzy ponownie do nich wydzwaniaja o robotę po kilku latach jak jeszcz pracowali w Ragent... Bo z tego co wiem od paru lat dziala tylko R1 cieszace sie bardzo dobra opinia u klientow ( wiem co mowią na budowie klienci jak pracujemy a prezesa akurat nie ma...), które po poprzednim roku wdrożyło plan naprawczy zgodny z przepisami i teraz wiem jak działają wszystko nam placa na biezaco co chwile. Nie zamkneli tej firmy, nie olali wszystkich tylko od świtu do nocy pracują żeby miec najlepsze opinie i w momencie gdy będzie pozytywna decyzja o zatwierdzeniu tego jakiegos planu placic... nie rozumiem za bardzo niektórych komentarzy. Lepiej wywalić firmę do góry nogami i tyle, tak jak duzo szefow jezdzacych lux furami zrobilo? To jest Polska właśnie. Jak coś nie tak to tylko zg no ic każdego... Ja staram się wszystko sprawdzać bo kiedyś mi 2 pseudodeweloperow kombinatorow nie zapłaciło... Wiem co mówią klienci, jakim fachowcem jest ten pan i jakie ma do nas podejście. Dlatego tej firmy bronie. Piszcie sobie co chcecie. Ja uważam że ta firma będzie jedna z najlepszych firm w branży i jeszcze w nią zainwestujecie, akcje czy coś...

Kolega Nowy wpis
@Podwyk ponad rok

Czego nie rozumiesz ??? Masz wypisany niżej sposób działania. Już powstała nowa firma nazywa się S1 Concept. Zapewne za jakiś czas przeczytasz na GoWork o S1 Concept jak mają kolejne niezapłacone faktury. To już kolejna firma.po reagent czy r1 premium która wydyma następne osoby.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie R1 Premium Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Annonymous

Temat tak jak wspomniałem działają tak od ok 2003r. Pomówienia ??? Wszystkie dane są dostępne publicznie i 13 letnie dziecko może sobie je sprawdzić w ciągu 5 minut. Kolego poważny żadna firma nie została zamknięta bo na tym to polega. Kapitał zakładowy 5 tys. Branie za wykonaną pracę dużych pieniędzy, płacenie tylko tym podwykonawcom którzy będą potrzebni do wykonania następnego zlecenia, a koniec końców nie płacenie nawet im. Później w takiej firmie ogłasza się restrukturyzację która może trwać i 10 lat i w tym czasie pieniądze są praktycznie nie do odzyskania. Tak to właśnie ma funkcjonować. Ojciec niedawno postawił dom zapewne za niezapłacone pieniądze. Skoro są ta pracowici itp i nie mają czasu dla dzieci itd. to w jakim celu otwiera się następna firmę z czystą karta ? A no w takim żeby robić dalej to samo i tak to się ciągnie od 2003r. Tak się niestety drodzy państwo dorabiają pieniędzy źli ludzie cudzym kosztem. Przestrzegam wszystkich podwykonawców przed tymi panami

@Annonymous

Jest tak jak mówisz, sądowy nakaz zapłaty i dalej nic, teraz pismo o restrukturyzacji, wiec kilka tysięcy poszło sie.. A Ci dwaj chamowie wielcy właściciele mam nadzieję, że trafią w końcu na kogoś kto dobrze ich pociśnie, bo kulturalnie sie dogadać nie da. Typowi (usunięte przez administratora) Co więcej - każda księgowa jest tam do pierwszej wypłaty - oczywiście na umowie najniższa krajowa+ obiecane premie pod stołem, których nikt nigdy nie widział.

@Podwykonawca

No trudno, żeby ktoś miał gwarancję zobaczenia premii obiecanej jedynie na słowo, no ale to odpowiedzialność chyba spoczywa raczej na osobie, która zgodziła się na tego typu warunki w umowie? No i chwilka, bo nie rozumiem teraz, mimo tego sądowego nakazu zapłaty jak oni wdrożyli restrukturyzację to nagle wyrok nie jest ważny? Bo tak to ująłeś o tych kilku tysiącach

Kolejny podwykonawca.
@Olga

Szanowna Olgo. Wszystko jest ważne tylko jest nie do odzyskania. Co Ci po świstkach papierkach jak pieniędzy z tego nie ma. Jest to celowe działanie osób zarządzających tym grajdołkiem. Może chcesz wykonać mi jakieś zlecenie a ja zapłacę Ci dokumentami a pieniędzy nigdy nie zobaczysz ??? Twoje wpisy tutaj wyglądają jakbyś kompletnie nie rozumiała w jaki sposób to ma funkcjonować i jakbyś nie zauważała kolejnych poszkodowanych osób przez tych dwóch struskich

@Kolejny podwykonawca.

No dla mnie z praktycznej strony właśnie jest bardzo niezrozumiałe to, że sąd może wydać jakiś wyrok z nakazem zapłaty a firmy bezkarnie latami tego unikają, co działa jedynie na niekorzyść poszkodowanego. Nie tyle co nie zauważałam, ale po prostu weryfikowałam czy faktycznie to co jest tu napisane to prawda. Ale z tego co widzę chyba faktycznie wszystko niestety się zgadza? :/

@Olga

Nie interesują mnie zasady współpracy z księgowymi, piszę jedynie o fakcie, że taki proceder się tam stosuje z każdym zatrudnianym przez panów S. Co do restrukturyzacji - procedura jest taka, że wszelkie postępowania przeciwko dłużnikowi zostają z mocy prawa zawieszone, gdy biega się on o postępowanie układowe. Majątek jest już dawno upłynniony. Nakaz zapłaty możemy powiesić na ścianie.

Podwykonawca

Zwykle oszuści i naciągacze. Ostrzegam wszystkich pszed tą dwójką "fachowców".

Annonymous

Szanowni Państwo jest to firma tak zwana weź i.nie zapłać. Rafał Struski działa razem z ojcem Markiem struskim. Zakładają spółki z o.o. o kapitale zakładowym 5 tys. Zaciągają długi i nigdy ich nie spłacają po czym ogłaszają restrukturyzację i zamykają firmę. W ten sposób dorabiają się majątku. Nie mają na siebie nic więc nie można z nich ściągnąć pieniedzy. Nowa firma zarejestrowana w lutym 2022 tych panów nazywa się S1 KONCEPT mieszcząca się w Warszawie na wałbrzyskiej 11. Poprzednia firma nazywa się RAGENT. Działają tak mniej więcej od 2003r. Żona Rafała Struskiego ma firmę RIMAT w smugach 99b. Jest ona m.in udziałowcem firmy R1 premium. Jak dużo jest poszkodowanych firm przez te wszystkie osoby ?

@Annonymous

Nie jestem pewna czy powinieneś tak dosłownie z imienia i nazwiska ich tutaj przywoływać, zwłaszcza w takim kontekście. Co jeśli Cię ktoś pozwie o pomówienia? :/ Jak długo śledzisz już cały ten temat tak właściwie?

NIe wywiązują się z umów, nie płacą faktur. Polecam trzymać się z dala od tej firmy. Właściciel kłamie w żywe oczy. Jest w stanie podpisać każdy dokument a i tak czuje się bezkarny.

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o R1 Premium Sp. z o.o. - Wojciechów

• Jak się pracuje w R1 Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R1 Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R1 Premium Sp. z o.o.?

R1 Premium Sp. z o.o.