Opinie o Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K w Lublin

Wykonawca Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firma. Nie płacą za wykonane usługi nie odbierają telefonów. Sprawa trafia do windykacji jak nie pomoże to sąd.

Podwykonawca Nowy wpis
@Wykonawca

Również nie polecam. Po wykonanej usłudze brak kontaktu, nie odbieranie telefonu, brak należności za fakturę! Nie polecam a wręcz odradzam jakich kolwiek kontaktów z tymi "ludźmi "

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K?

Kris Nowy wpis

Kasa dopiero przez sąd niestety bardzo twardy gracz wykożysta każdą Twoją słabość bez względu na stan faktyczny i rację odradzam.

Roman KOP

Opowiesci cd.... Fakrura z dnia 31 grudnia 2018r czesciowo zapłacona, reszta po roku czasie narazie nie osiagalna do odzyskania. Właściciele są nieosiągalni zależnie od pory dnia. Jedyny ratunek to windykacja. O dalszych postępach będe inf. za tydzien, do momentu odzyskania należności. Także , jak ktoś chce, jako podwykonawca dołożyc do interesu to niech się dobrze zastanowi.

@Roman KOP

Witam. Mamy ten sam problem. Nie uregulowali faktury za pośrednictwo. P. Agnieszka nie odbiera telefonów, P. Jacek udaje, że nic nie wie, generalnie czeski film. Łatwiej trafić na otwartą linię w konkursach polsatowskich niż dodzwonić się do właścicieli firmy. Zastać w siedzibie kogokolwiek też granicy z cudem. Przestrzegam przed współpracą.

Dadoni
@Roman KOP

Można wiedzieć co Pan u nich wykonywał.

Dadoni
@Paweł

Można wiedzieć co pan u nich wykonywał

@Dadoni

Usługę pośrednictwa w nabyciu nieruchomości.

Halina
@Paweł

Coś nowego w Twojej sprawie wiadomo? Jakieś postępy? Czy nadal brak informacji od właścicieli Delta-K?

@Halina

Ze względów prawnych i toczących się w tym kierunku działań nie chcę tutaj nic pisać. Mogę jedynie kolejny raz ostrzec przed tą firmą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Roman KOP

Jako wspołpraca z pracownikami dobra, natomiast odnośnie płatności porażka!!!!Ciężko wyciagnac cokolwiek! Nie odbieraja telefonow! (wiecej szczegołowych informacji podam za tydzien)

Gutek

Firma ma już spory bagaż doświadczeń w branży a jest to branża dosyć trudna. Dobry pracodawca więc kto chce pracować to polecam.

Karol

Szkoda, że nikt z pracowników nie zostawił na wątku jakichś informacji o pracy i zarobkach!

Alik

Nie polecam. Nie opłacają faktur.

RACOWNA PROJEKTOWA

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: NIE PŁACA ZA WYKONANA PRACĘ

Maja
@RACOWNA PROJEKTOWA

Czy opóźnienia w wynagrodzeniach mogą być związane z przejściowymi problemami finansowymi w firmie? Może wyjaśniałeś te kwestię z szefostwem? Warto rozmawiać, jeśli mamy jakiś problem i chcemy szybko znaleźć rozwiązanie. Co o tym myślisz?

podwykonawca

Spółka podejmuje oszukańcze praktyki, zamawia towary i nie płaci za nie, zawiera ugody przed sądem i nie dotrzymuje ich. Odradzam współpracę.

mario
@podwykonawca

Witam.Prosze o kontakt w sprawie firmy . mpelak@op.pl

Firma bierze podwykonawców i nie płaci faktur trzeba się sondować .....wygrywając i dalej nic bo uciekają z majątkiem.Naprawdę omijać z daleka.Oszuści

Aleksander
@anonymous

Proszę o kontakt ws. tej firmy , też zostałem przez nich oszukany. Proszę o kontakt : aleksanderof@wp.pl

Aleksander

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą! Nie regulują faktur, nie odbierają telefonów. Nie polecam i każdemu kontrahentowi chcącemu podjąć współpracę z ta "firmą" radzę dwa razy się zastanowić.

bobo

Znam tę firme i współpracuję z nią. Jest to bardzo solidna firma , bierze udział w akcjach charytatywnych. Bardzo dobrze się z nią współpracuje. Ogólnie rzecz biorąc POLECAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K - Lublin

• Jak się pracuje w Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K?

Zobacz opinie na temat firmy Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K?

Krzyśpiak Agnieszka Przedsiębiorstwo Budowlane Delta-K
  • Północna 48