Edach Sp.z.o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Lublin

Opinie o Edach Sp.z.o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Jol

A może ktoś wie jak teraz jest w Edachu z pracą i z kasa

TB

A mi się bardzo dobrze współpracuje z firmą Edach.

czlen

pracowalem kiedys w tej firmie ponad 2 lata. wczesniej bylo ok, robota caly czas na kase tez nie trzeba bylo czekac, bylo po prostu super. teraz sie wszystko popieprzylo odkad pewien zlodziej i kretacz (nie bede wymienial po nazwisku ale kazdy kto tam pracowal wie o kogo chodzi) dorwal sie do wiekszej wladzy. nie polecam juz tej firmy nikomu !

były pracownik

witam pracowałem w edachu ale mnie zwolnili, szukam 2,3 osób które chcą się na nich odegrać i przy okzazji zarobic pare groszy

Lbn

Tomek napis z jak masz na nazwisko?Może Kurylak?Śmieszą Ciebie te momenty?To zatrudnia się tam i czekaj na pieniądze półtorej miesiąca ok?Zobaczymy wtedy co powieszenie cwaniaczku :-D

Tomek

Nie jestem pracownikiem, jedynie współpracowałem, ale mam bardzo dobrą opinię o firmie Edach. Zawsze bardzo dobrze się dogadujemy, trochę dziwią mnie opinie "byłych pracowników" czyt. konkurencji

jack

mało znasz tego bońka debilu.nie grzesz takimi tekstami,bo ch...ja wisz.a prawda jest taka że za pieniądze zrobi szmaciarz wszystko i ciebie pewnie też by sprzedał za parę nędznych groszy zanim byś mrugnął okiem.

bolo

znam bońka i z tego co wiem jest w porządku jak masz coś do niego to powiedz mu to prosto w oczy, a nie zachowujesz sie jak gówniarz i DODAJESZ JAKIEŚ CHORE OPINIE

sprawiedliwy

z tego co wiem 'niema' pisze się oddzielnie gamoniu ,a edachu nie ma bez bońka gamoniu z kompleksami heheh pajacu

na spokojnie

Boniek boniek niema edachu niema ciebie

michal

Firma porazka, wykorzystuja pracownikow jak tylko sie da.Stawki maja chyba najgorsze w lublinie, na pieniadze trzeba czekac i nigdy nie wiadomo kiedy beda. Nigdy nie dogadywac sie z nimi ustnie bo przewala, zawsze papier i dokladnie spisana umowa i tez nie ma gwarancji ze sie wywiaza. Szczerze nie polecam.

były pracownik

Zgadzam się z przedmówcami. Pracowałem w tej firmie na budowie. Ponad 2 miesiące czekałem na umowę o pracę, zero szacunku dla człowieka, nawet o kaski, buty i ubrania robocze trzeba było walczyć w nieskończoność. Odradzam stanowczo...jedyne pozytywy to fajna brygada ludzi, z którymi pracowałem i (w miarę) czasowo wypłacane pieniądze.

maro

zgadzam sie z ta opiią w 100000% ja pracowałem tam przez 3 lata i zaluje tego ta firam to ( usunięte przez administratora )

J..

Szczerze, firma porażka... wykorzystują ludzi, nie chcą pieniędzy wypłacić i to tak marnych że nie da się za to wyrzyć!!!!!! Człowiek tyra miesiąc czasu a pieniędzy jak nie ma tak nie ma!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Edach Sp.z.o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edach Sp.z.o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe