Opinie o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sun Family sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sun Family sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Family sp. z o.o. w Toruń

Klient P

A ja trochę się bałem podpisać umowę, no bo wiadomo różnie to bywa. Ostatecznie to zrobiłem, nadal czekam na montaż, ale jest jeszcze trochę czasu do końca terminu. Otrzymałem informacje, że nie ma mojego urządzenia, przez brak podzespołów, ale oferują mi nową pompę firmy Olimpia, która jest lepsza w parametrach. Kontakt z firmą mailowy, telefon niestety milczy.

Kalina 55

Serdecznie polecam, wszystko załatwione jak powinno. Kontakt mailowy najlepszy. Wszystko działa i jest zgodne z umową. Jestem bardzo zadowolona

Th
@Kalina 55

Chyba jesteś pracownikiem tej firmy ,

Kalina55
@Th

Nie nie jestem.

Piotrek

Profesjonalne podejście do klienta, pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Firma załatwiła za nas wszystkie sprawy urzędowe. Montaż odbył się w planowanym terminie, Teraz myślimy o zakupie fotowoltaiki. Audytor cierpliwie wszystko nam wytłumaczył i dobrał odpowiednią pompę ciepła dla nas. Współpraca spełniła moje oczekiwania.

Rafał Lewandowski
@Piotrek

Pewnie pan ta moją umowę podpisał i prowizje dostał

Maria M.

Zawarłam umowę na instalację systemu fotowoltaicznego.Zamontowano instalację przed 2 laty.Konieczna była wymiana 2x falownika.Nadal system wadliwy nie odprowadza wytworzonej energii do sieci. Kontakt z firmą jedynie mailowy. Serwis odpowiada, że zawiadomił producenta falownika, a ja domagam się przysłania serwisanta do sprawdzenia całego systemu bezskutecznie. Gwarancja na system jest 5 letnia.W ciągu 2 lat instalacja nie efektywna.NIE polecam firmy,która unika kontaktu i nie realizuje zawartej umowy

Przedstawiciel Handlowy

1.Omówienie oferty pracy 2. Zadania do wykonania

1. Autoprezentacja 2. Dyskusja w parze 3. Scenka sprzedażowa

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sylwia

Wszystko sprawnie i szybko

Mogę polecić, zależało nam na pomocy w uzyskaniu dofinansowania i dlatego się zdecydowaliśmy. Kontakt z doradcą bardzo dobry, jeśli chodzi o termin dostawy materiałów i montażu też nie mamy zastrzeżeń.

Darek

Montaż pompy ciepła odbył się w uzgodnionym wcześniej terminie. Audytor dobrał dla nas odpowiednią pompę ciepła i udzielił wszelkich porad. Firma zajęła się wszystkimi sprawami związanymi z dofinansowaniem, nie musieliśmy tego robić we własnym zakresie. Ekipa instalatorska sprawnie wykonała instalacje.

Polecam, oferta tańsza niż u konkurencji. Umowę podpisaliśmy w maju, a montaż odbył się na początku lipca. Montaż wykonany fachowo i estetycznie. Bardzo dobry kontakt z handlowcem.

Natalia

Dziękuję za instalację pompy Ciepła u mnie w domu. Jestem bardzo zadowolona. Szybka usługa, łatwy kontakt. Dowiedziałam, się dużo cennych informacji związanych z pompami ciepła. Serdecznie polecam.

Super firma. Szybki i sprawny montaż.

W grudniu podpisalem umowe na pompe ciepla i wzialem na to kredyt, ktory musze splacac. Jest czerwiec, a firma do mnie zadzwonila, ze nie maja takich pomp i moga mi zamontowac inna, a jak nie ta, to innej nie ma. Firma sie nie poczuwa do odpowiedzialnosci,(usunięte przez administratora) Zdecydowanie NIE polecam.

Klient

Nie polecam tej firmy. Montaże opóźnione o kilka tygodni, nikt nie odbiera telefonów. Obiecali szybki i bezproblemowy montaż. Tragedia. Miałem do wyboru inne firmy i teraz żałuję że zdecydowałem się na tą.

Klient

Wszystko tak jak powinno być.

niezadowolony klient

NIE POLECAM TEJ FIRMY

klient

Kupiłem w tej firmie panele . przedstawiciel firmy obiecał szybki montaż i kompleksową obsługę. I tyle dobrego o tej (usunięte przez administratora)firmie.panele zostały zamontowane po 3 miesiącach od podpisania umowy. Panowie którzy mieli być fachowcami okazali się zbieraniną ludzi niemających pojęcia o profesjonalnym montażu paneli. w czasie prac wysyłałem zdjęcia do Sun Family, Na dachu pogniecione opierzenia krzywo zamontowane panele poniszczone poszycie dachu ,kable pod panelami leża na dach .żadnej odpowiedzi zainteresowania. Pozostawili po sobie niezakończone prace ziemne bałagan pełno śmieci . Złożyłem reklamacje .Minął 6 miesiąc . nic nie zostało naprawione żadnej odpowiedzi (usunięte przez administratora) Podsumowując gwarancja jest wieloletnia ale na papieże .

@klient

Drogi Kliencie! Nasze instalacje wykonywane są przez wykwalifikowane i certyfikowane ekipy montażowe, które są każdorazowo potwierdzane protokołem odbioru, gdzie klient może zgłosić wszystkie swoje uwagi. Jeśli ma Pan wątpliwości odnośnie poprawności działania instalacji to prosimy o kontakt na adres: serwis@sunfamily.pl.

niezadowolony klient
@klient

zgadzam się zbierają ludzi skąd się a ci ludzie nie maja pojęcia co maja do zrobienia . U mnie 3 raz sewis nie odebrał montażu pompy ciepła i dalej cieknie a montażysta zwala na tą firmę że robi to co im każą a firma zwala na montera. brak słów. NIE POLECAM

Niezadowolony klient

Umowa podpisana w listopadzie. Montaż miał być do 60 dni. Do samego końca utrzymywano taką wersję. Do dnia dziejeszego nią ma paneli ani kontaktu z biurem obsługi klienta. Nie odpisują na wiadomości i nie odbierają telefonów.

@Niezadowolony klient

A kredyt trzeba spłacać! Znam to!

Od miesiąca wysyłam wiadomości w sprawie serwisu i nie dostaje żadnej odpowiedzi. Co z gwarancją /?

@Piotr

A jeszcze jakie rachunki za prąd będą! Źle obliczona produkcja paneli albo panele (usunięte przez administratora)

Może ktoś z biura powie mi jak z wami się skontaktować na mejle nie ma odpowiedzi?

@Piotr

Na nasze też!

Agnieszka

Kontakt z serwisem bardzo trudny, po wymianie maili urwany i zero reakcji. Nawet nie otrzymałam odpowiedzi co dalej. Kolejna firma, która szanuje klienta tylko do momentu założenia instalacji, a potem ma w nosie co dzieje się z instalacją. Ostrzegam- serwisu w tej firmie brak, reklamacji brak, kontaktu brak.

@Agnieszka

Zgadzam się z Panią w 100%

peonia

Bardzo fajna i godna zaufania firma. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Family sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Sun Family sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Family sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Family sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Family sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sun Family sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Family sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.

Sun Family sp. z o.o.