Opinie o Watomat.Pl Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Watomat.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Watomat.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Watomat.Pl Sp. z o.o. w Tychy

Szymon S.

UWAGA NA TĄ FIRMĘ!!! Opinię wystawiam po raz drugi, ponieważ poprzednią na prośbę Pana Leszka z WATOMATU usunąłem, gdyż powiedział że ma mieć spotkanie z dużym klientem, a taka opinia jest dla niego niewygodna i zapewnił, że problem zostanie naprawiony czego do chwili obecnej od LUTEGO br. nie zrobiono. Panele wyglądają jak na zdjęciu !!!! Każdy w innym kolorze. Po złożeniu reklamacji z tytułu gwarancji została ona odrzucona przez producenta. Od tamtej pory pomimo odwołania się do WATOMATU nic nie zostało zrobione pomimo licznych zapewnień ze strony firmy. Pan Leszek niestety okazał się być dla mnie osobą, która jedynie wydłuża wszystko w czasie, a twierdzi że robi wszystko co może aby rozwiązać problem. Na NOWYCH panelach pojawiły się dwa hot-spoty, które do chwili obecnej nie zostały naprawione pomimo zgłoszenia i obietnic ze strony Pana Leszka, że zostaną wymienione na sprawne. Na odpowiedź od WATOMATU na wiadomości, e-mail niema co liczyć. Ponadto falownik i instalacja co chwilę wyłączała mi różnicówkę, która została założona przez monterów w dniu założenia instalacji. Po zgłoszeniu notorycznego problemu z instalacją i braku produkcji przez wiele dni, Pan Leszek w końcu po wielu próbach i telefonach wysłał kogoś do zdemontowania różnicówki tłumacząc, że została założona niepotrzebnie, a nie miał wolnego montera z uwagi na liczne montaże nowych instalacji. Poprosiłem o dokument, który potwierdziłby że została ona zdemontowana przez pracownika firmy WATOMAT. Poinformowano mnie, że otrzymam informacje następnego dnia na email jednak do chwili obecnej po wielu tygodniach i wiadomościach nie dostałem takiego potwierdzenia. Firma po założeniu instalacji ma klienta w poważaniu i zostawia go samego sobie z TRAGICZNĄ instalacją, która wygląda lepiej, niż gdyby została kupiona w tanim markecie. Na chwilę obecną wysłałem do firmy Rekalamcję z tytułu rękojmi jednak nikt nie raczył nawet odpisać na moje pismo. W związku z tym sprawa będzie kierowana do Sądu. Z posiadanych informacji wiem, że nie jestem jedyną osobą której firma WATOMAT założyła panele wyglądające jak na zdjęciu. Jeszcze raz przestrzegam przed tą firmą. Z całego serca NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM. Drugi raz napewno nie wybrałbym tej firmy.

Stefan K
@Szymon S.

Ja też zostałem przez watomat (usunięte przez administratora) i założyłem sprawę karną czekam teraz na wezwanie do sądu jeżeli to możliwe proszę o kontakt telefoniczny na numer (usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie Stefan

wojtek

Byłem podwykonawcą owej firmy. Wieczne problemy z pieniędzmi z opłacaniem faktur oraz obiecywaniem. Non stop opóźnienia w materiale, dostawach. Ci ludzie zwyczajnie są nie uczciwi. Faktury opłacili po 4 miesiącach. Przez ten czas non stop obiecywanie że już idzie przelew dzisiaj. Nie chcą opłacić żadnych kosztów odzyskiwania należności, kosztów sądowych oraz odsetek. Pieniądz ma tutaj większą wartość niż opinia. Leszek Genke oraz Grzegorz Lekki. Ci dwaj Panowie mnie oszukiwali oraz (usunięte przez administratora) Każde ich słowo obietnicy jest kłamstwem. Co potwierdzają nie wykonane montaże do dzisiaj oraz inne komentarze od prywatnych ludzi. Najlepiej unikać jakiegokolwiek kontaktu. Wstyd to jest mało powiedziane !!!!

Patrz post powyżej mojego dzisiejszego posta. Była to współpraca bez umowy, na zasadzie wystawiania faktur B2B. Nie wypłacili i od kwietnia 2022 roku ponad 7k. Odradzam aplikowanie do tej firmy.

Czy jest możliwość pracy w Watomat.Pl Sp. z o.o. na część etatu?

No, no, nieźle czyta się te wpisy, szczególnie jak piszą klienci i podwykonawcy. Ja to szukam tu pracy, chociaż nie znalazłam żadnych ogłoszeń, dlatego weszłam tutaj. Już ktoś pytał o pensje i o to, czy nie ma problemów z finansami dla pracowników. Ale ja jestem ciekawa, czy jak zatrudniają programistów z doświadczeniem kilka lat. Czy taka osoba może pracować zdalnie? Albo chociaż hybrydowo?

wojtek

@wojtek

Najgorsze jest to że ci oszuści dalej naciągają ludzi na zaliczki...obiecując montaże których nigdy nie wykonują !!!!!

@Mirek

Witam Panie Mirku czy w dalszym ciągu szuka Pan ludzi poszkodowanych przez tą firmę, czy zwrócili Panu pieniądze ?

Mirosław
@Mirek

te niekończenie prac to celowe, czy nie mają ludzi do pracy? I czy płacą im pensje na czas?

@Mirosław

Jakie niekończenie?Oni nawet nie zaczynają roboty!!!Wyłudzają zaliczki i ciągłe przekładanie terminów!!!

Gucio
@wojtek

Jestem nastepnym oszukanym latwowiernym.

@Gucio

Proszę o kontakt

Gucio
@Gucio

@wojtek

Witam. Widząc tyle negatywnych komentarzy odważyłem się teraz dodać swoje 3 grosze. Mam podobny problem z tą firmą. Wykonywałem dla tej firmy projekty PV na zasadzie współpracy. Nie miałem z nimi żadnej umowy podpisanej tylko ustnie ustaliliśmy "abonament" comiesięczny zamiast kwot z mojego cennika, i z tego tytułu wystawiałem im faktury. Pierwsze 3 miesiące było w porządku, ale gdy nastała zima 2021/2022 zaczęły się wymówki, że mają problem z montażami, zastoje itp. Naiwnie dawałem czas na opłacenie faktur, ale w marcu 2022 powiedziałem, że kończymy współpracę bo nie płacą to Panowie Leszek i Grzegorz pofatygowali się do mnie DO DOMU abym jeszcze dał im czas na spłatę i, żebym jeszcze robił dla nich projekty. Naiwnie myśląc, że uregulują płatności wykonałem dla nich jeszcze kilkanaście projektów. Płatności uregulowali z łaską DOPIERO w kwietniu, a za te kilkanaście projektów (tutaj już wziąłem ceny z mojego cennika bo się zdenerwowałem na ciągłe lekceważenie z ich strony) nie ma do tej pory opłaconej faktury. W maju Panowie znowu zadzwonili abym, zrobił dla nich projekty dla dużego klienta. Powiedziałem, że wolontariatu nie będę robił i nic im nie zrobię bo do tej pory nie mam opłaconej ostatniej faktury. Panowie mi powiedzieli, że przecież NIC NIE WIEDZĄ I PRZECIEŻ NIC DLA NICH NIE ZROBIŁEM OSTATNIO. Także odradzam WSZYSTKIM współpracę z tymi Panami.

@Paweł

Witam. Jakoś w lipcu dzwonił do mnie Pan Grzegorz z wyjaśnieniami, że chciałby zakopać topory itp. żeby znowu zacząć robić projekty dla Watomatu. Oczywiście opowiadał, że zaległe pieniądze odda osobiście i chciałby ponownie nawiązać współpracę. Jak można było się spodziewać chciał w tym samym czasie, żebym zrobił dla niego projekt dla firmy. Jako, że byłem zajęty (zacząłem się zajmować dodatkowo audytami energetycznymi) i miałem bardzo dużo pracy, prosiłem o kontakt pod koniec sierpnia. Od tamtej pory nie było, żadnego telefonu i cisza zupełna. Sami możecie wywnioskować jaki jest Watomat oraz kto nim zarządza...

@Paweł

A dużo zaległych pieniędzy musi oddać Ci właściciel tej firmy? Jak długo nie wypłaca Ci należnych środków? Czy kiedykolwiek dostałeś od niego jakieś pieniądze? Chcę tu aplikować, ale muszę być pewien, że pensja będzie wpadała na konto.

Paweł Nowy wpis

wazne

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji. 731 -- 504 -- 996

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Watomat.Pl Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Z tego co wyczytałam firma zajmuje się również branżą oprogramowań. Po przeczytaniu wpisów trochę się obawiam podejścia z pracą.Znajdzie się jakiś pracownik i opowie jak z tym tematem? Czy firma jest wypłacalna? Nie ma problemów z wynagrodzeniami? Konkretnie chodzi mi o stanowisko programisty.

claus

Przestrzegam przed tą firmą . Naciągacze , realizacja zaplanowana na wrzesień 2022 nie wykonana.Kredyt wzięty, pieniądze na koncie firmy, a pompy ciepła nie ma. Sprawa w prokuraturze

Jakie są teraz problemy? Obawiam się pytać o pracę po przeczytaniu takich wpisów. A umowy tam od razu dają? Żeby człowiek miał potwierdzenie współpracy?

Kazik

Cześć proszę podać namiary

Agnieszka

Wiadomo, kiedy będzie finał? Powiedz coś więcej, jak to wyszło, od początku były problemy? Chodzi mi o wypłaty. I o jakiej kwocie mowa właściwie?

inwestor
@Agnieszka

Poinformuje o przebiegu sprawy, w piątek byłem juz przesłuchiwany na policji jako świadek, sprawnie to idzie raczej sie nie wywiną- kwota jest ogromna , u mnie 100tys zl a poszkodowani jeszcze mają tez spore kwoty .Mam nadzieje ze juz naciągać więcej nie będą. Na pewno bedzie zmiana kwalifikacji czynu i zawiasy tu nie pomogą .

Zz
@inwestor

(usunięte przez administratora) Mam zawarte z Watomatem 2 umowy zaplacone z góry. Zacmienie umyslu przez handlowca z polecenia. Fotowoltaika za ponad 30 k wykonana po termine jakość wykonania karygodna. Pompa ciepla za 46 k to czyste wyludzenie pieniędzy. Pompa niezgodna z umową, dostarczona 4 miesiace po terminie, montowana przez ludzi z lapanki którzy spierdzielili z budowy bo jej nie umieli uruchomić. Dokonczenie montażu I uruchomienie instalacji we wlasnym zakresie. (usunięte przez administratora)

@inwestor

Ja również byłem na przesłuchaniu na policji w Tychach. I niestety Pan policjant powiedział, że trudno prokuratura będzie im miała udowodnić przestępstwo. Bo muszą mieć dowód że w momencie podpisania np umowy z nami mieli wtedy zamiar Nasz oszukać. Bo teraz powiedzą , że nadszedł kryzys firma ma się gorzej i nie mają pracy i nie mają nam z czego pieniędzy oddać. A nasz również (usunięte przez administratora) na 40 tys zł. Niestety tak działa prawo w Polsce, że dziadka co ukaranie batonika w sklepie to zamknął. A takich ludzi co pseudofirmy zakładają (usunięte przez administratora)ludzi na setki tysięcy złotych, nic nie wolno zrobić, niestety przykre to.

inwestor

szkoda juz naprawiona, wszystko udało sie dogadać

Szymon S.

Benek
@Szymon S.

U na podobnie. Nie polecam. Ludzie chroncie się przed nimi.

Zbyszek
@Szymon S.

Bo o nicht slyszalem. Uwaga!!!!

Stefan K

Ida

Ale dla pracowników? Powiedz coś więcej, jaka tam sytuacja jest. Długo to trwa, i czy wobec wszystkich tak robią? Czy tylko z niektórymi osobami?

Agnieszka

Wiesz coś o tym, czy sprawa z nierozliczonymi należnościami wobec ewentualnych zatrudnionych się zaczęła rozjaśniać i czy jest ok już? Będę mega wdzięczna za aktualne informacje. No i właściwie to jakie zarobki obiecują teraz?

Gabriela

Czytam tu sporo opinii niezadowolonych klientów tej firmy, a czy jest tu ktoś kto pracował we firmie i podzieli się opinią? Zastanawiam się nad złożeniem cv i jestem ciekawa czy wypłacają wypłaty swoim pracownikom w terminie bo to dosyć dla mnie ważne? Można liczyć na umowę o pracę i wszystkie kwoty żeby były w niej zapisane?

@Gabriela

Zacznę od tego, że trochę dziwne pytanie skoro Pani czytała tutejsze opinie. Nie byłem pracownikiem, ale podwykonawcą tejże firmy. Wiem o co najmniej jednej osobie, która była pracownikiem, której firma nie wypłaciła dość dużej kwoty za wykonaną pracę. Jest także kilku handlowców, którym firma zalegała z pieniędzmi. Odradzałbym zatrudnianie się w tej firmie o tak złej opinii, która też ma ogromne długi. Jest mnóstwo innych, lepszych firm, a Tą, na Pani miejscu omijałbym szerokim łukiem.

Agnieszka

Ta sprawa dotyczy tylko klientów, czy na linii pracodawca-pracownicy też coś jest nie tak, jeśli chodzi o dotrzymywanie umowy? Zastanawiam się, czy zatrudnionego kandydata czekają jakieś problemy. I czy umowę dali od pierwszego dnia, jest jakieś potwierdzenie zatrudnienia?

Stefan k z Sosnowca

Kiedy oddadzą mi 28700zl które są mi winni od października 2022r. Stefan k z Sosnowca

Ryszard

Podzielam załączone opinie, to (usunięte przez administratora) Nie wykonali umowy, nie zwrócili zaliczki, sprawa w sądzie.

@Ryszard

Proszę o kontakt

Ryszard

mój nr 33 8214887

Klient

Ludzie nie czytajcie pozytywnych opinii na google i oferteo bo ta są opinie nieprawdziwe, kupione lub napisane przez nich samych. Wystarczy zobaczyć że te osoby wystawiają w tych samych miejscach same pozytywne oceny i opinie. Nie dajcie się nabrać tej firmie. Bo pieniądze Wam zabiorą i nie chcą oddać.

Mirek

Firma to zwykli (usunięte przez administratora).Jeżdżą,podpisują umowę ,a jak dostaną zaliczkę to już tylko miliony terminów i nic nie zrobione..i oczywiście zaliczkę żeby odzyskać zostaję tylko sąd i zawiadomienie ZUS, US ifirma windykacyjna..

Hanna
@Mirek

Ale zrobiłeś z tym coś? Zgłosiłeś lub poinformowałeś firmę?

@Hanna

Dostali wypowiedzenie umowy

@Mirek

Panie Mirosławie ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Najgorsze jest to że mam kredyt wzięty przez tą firmę. Z tego co widziałem szuka Pan ludzi (usunięte przez administratora) na pozew zbiorowy. Oto mój adres mail matkity@interia.pl. Proszę o kontakt

@Mirek

Dlaczego administrator chroni ludzi którzy prowadzą (usunięte przez administratora)proceder??Zamiast chronić kolejnych klientów przed oszustwem!!!

Klient

Mamy tak samo 4 miesiące czekamy i dalej nic z tygodnia na tydzień były terminy przesuwane a teraz to już nie odbierają. I od komornika dostaliśmy powiadomienie że są zadłużeni na 50 tys w jednej hurtowni, a ile tego jeszcze mają to nie wiadomo. Więc ludzie naprawde uważajcie na to firmę.

Ilona

Łatwo napisać a co z uzasadnieniem? co Ci zrobili, bo rozumiem, że to z własnego doświadczenia jest pisane?

Benek
@Ilona

(usunięte przez administratora) Instalacja założona 4 miesiące po terminie. Bardzo ograniczony kontakt. Brak umownych odsetek za opóźnienia. Brak kontaktu w czasie awarii. Nie polecam nikomu!!!!

Zygmunt instalatocje

Robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Zostaw merytoryczną opinię o Watomat.Pl Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Watomat.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Watomat.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Watomat.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Watomat.Pl Sp. z o.o.
  • K. Darwina 25