Opinie o Mpt-Trans Sp. z o.o. w Damnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mpt-Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mpt-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpt-Trans Sp. z o.o. w Damnica

Michał Nowy wpis

Potwierdzam, że negatywne opinie są prawdziwe. Firma nie opłaciła również naszych faktur. Dopiero windykacja odzyskała pieniądze, ale to i tak po czterech miesiącach... Zostawiam numer, gdyby ktoś szukał kontaktu w sprawie płatnośći 573 985 388

Natalka Nowy wpis

Jestem pozytywnie zaskoczona. Pomimo złych opini zaryzkowalam i podjęłam współpracę. Moja intuicja mnie nie myli. Już dawno nie poznałam tak uczciwych i pracowitych ludzi.

Izabela Nowy wpis
@Natalka

Wszystkie komentarze coś wnoszą dla przyszłego pracownika. Myślę, że każdy może inaczej odnaleźć się w danej firmie. Fajnie, że Tobie udało się znaleźć dobrego pracodawcę. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i szkolenia proponowane są na starcie?

Dominik Godek Nowy wpis

Profesjonalna firma , kontakt oraz płatność bez zarzutu . Polecam !

Krzysztof Kosiorek

Ja nigdy nie miałem problemu z płatnością. Pieniądze są przelewane na konto ósmego dnia każdego miesiąca. Czyli 2 dni przed ustalonym terminem. Prawda jest taka, że żeby czegoś żądać, trzeba najpierw dać coś od siebie. Pracownicy rzetelni, punktualni i konkretni są zawsze nagradzani dodatkiem.

Brałeś udział w rekrutacji do Mpt-Trans Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Iveco czerwone

Witam nie polecam mpt trans. Jeździłem na działalności u pana Tomasza. Miałem mieć opłacany ZUS niestety przez 4 miesiące nie był wogule opłacany. Na wypłatę czekałem średnio od 2 do 5 dni po zjeździe. Niby pan Tomasz jest właścicielem i on powinien decydować ale dopóki jego tato był na wolności to on i wszystkim decydował ale niestety za przekrety pan Henryk został zamknięty do więzienia. Firma nie godna polecenia

Serdecznie nie polecam tej firmy. Pracowałem pewien okres. Wiecznie był jakis problem. A ostatecznie jak potrzebowałem iść do lekarza okazało się, że nie jestem zarejestrowany i to przeszło miesiąc! Nawet nie zostałem o tym poinformowany. Naprawdę trzymać się od tej firmy jak najdalej

Kolega z pracy

Z tego co mi wiadomo to Ty Panie M. narobiłeś bigosu właścicielom firmy i nastukałeś obciążeń, bo miałem okazję osobiście Cię prowadzić. Jak pukałeś o pracę to komornik gonił komornika. Troszkę pojeździłeś i stałeś się władcą świata, standardowo do ludzi tego pokroju. Wiadomo od samego początku, że te bzdury, które wypisujesz ze swoim kolegą na temat firmy są wyssane z palca bez pokrycia i pewnie nie ominie Was wycieczka do sądu w tej sprawie. Koledzy z tamtego okresu są w firmie do dziś i jakoś nikt nie ma problemu z wizytą u lekarza, no popatrz jaka przypadłość. Może warto udać się prywatnie do specjalisty, bo po tym co piszesz przydałoby się. Ps. Lepiej sprawdź swoją obecną firmę, bo co drugi dzień widnieje na giełdzie wierzytelności nie płacąc faktur swoim przewoźnikom. Zauważyłem przypadkowo ten wpis, ale czytając go nie mogłem się powstrzymać żeby Ci kulturalnie odpisać herosie. Pozdrawiam

Henryk

Bardzo młoda firma i w dodatku przyszedł czas pandemii. Mam nadzieję, że dobrze robię składając cv?

Sebastian

Rzetelna i dobrze zorganizowana firma , kontakt bez zarzutów , płatność w terminie , polecam

Driver

Pracodawca solidny, rzetelny, wypłata zawsze w terminie, firma godna polecenia.

K

Współpraca na najwyższym poziomie i profesjonalne podejście do klienta. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

VGL

Polecam tę firmę, płatności w terminie, wszystko w terminie.

Mopgd

U nas z płatnościami wszystko było w porządku , czyżby te zlośliwe komentarze pisała konkurencja ?

Koszalin

Nie płacą faktur na czas , Pan Henryk Kozłowski który zarządza faktycznie tą spółkom został aresztowany .... Przestrzegam przed tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Mpt-Trans Sp. z o.o. - Damnica

• Jak się pracuje w Mpt-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mpt-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mpt-Trans Sp. z o.o.?

Mpt-Trans Sp. z o.o.
  • Marii Konopnickiej 5