Opinie o Pqe Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pqe Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pqe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pqe Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

asdf Nowy wpis

Na stronie widziałam, że poszukiwany jest jakoś od końca stycznia już CQV Senior Consultant do nas do stolicy. Tak ciężko jest się dostać, że oferta jeszcze widnieje? Co prawda trzeba mieć 3 lata doświadczenia w sektorze farmaceutycznym, ale teraz to zastanawiam się w jaki sposób można przygotować się na sama rozmowę. macie porady?

Irena

Niedawno szukali Junior Regional Recruiter Specialist. Pisali tam o pracy hybrydowej. Wiecie ile dni jest w biurze a ile w domu?

Janusz
@Irena

Praca zdalna w wiekszosci czasu

Łucja
@Janusz

W większości czasu? To co jaki czas trzeba pojawić się w biurze i jak wtedy wygląda dzień pracy?

@Łucja

Praca jest hybrydowa ale moze sie wiozac z praca przy projektach gdzie wymagane sa czeste wyjazdy do klientow, na terytorium calej Polskii jak i europy. Biorac pod uwage zarobki jest to dosc wymagajaca praca.

@Byly pracownik

te wyjazdy na Europę to jak są zorganizowane? I jak odpłatność za czas, który na nie się poświęca wygląda w rzeczywistości?

@Beata

Bedziesz miec zagwarantowane zakwaterowanie i kwote pieniedzy na jedzenie. Generalnie pensja jest na poziomie polskich zarobkow dlatego firma preferuje wysylanie polskich pracownikow w delegacje, zamiast kolegow z innych krajow.

@Byly pracownik

Aha, to teraz nie wiem... Skoro piszesz, że pieniądze te same, to to się opłaca czy nie? Zależnie od preferencji? Stan tego zakwaterowania jaki by był i ile tych pieniędzy na jedzenie się dostaje?

@Beata

Trudno jest stwierdzic czy sie oplaca. Wszystko zalezy od projektu nad ktorym bedziesz pracowac. Mialam pare razy taka sytuacje ze szef za mnie placil podczas obiadu wiec nigdy nie dostalam gotowki do reki.

@Beata

Czesto jest tez tak ze musisz pracowac u klienta, ktory ma biuro w tym samym miescie gdzie np. ty pracujesz zdalnie i w takim wypadku nie jest to liczone jako delegacja. Wszelkie koszty musisz pokryc sama.

@Byly pracownik

Aha. I to spisane jest gdzieś i mam to do wglądu na starcie? To jedyna taka sytuacja która może dość mocno rozczarować czy zdarza się ich więcej? Dużo tych kosztów wyjdzie?

@Beata

Podpisujac umowe o prace tracisz mozliwosc wyboru. Firma decyduje gdzie bedziesz pracowac i dla kogo. Oczywiscie możesz odmowic ale istnieje bardzo duza szansa, ze zostanie z Toba rozwiazana umowa. Praca dla firmy kondultingowej i to zagranicznej (duza roznica kulturowa) jest bardzo intensywna i wymaga duzej elastycznosci ze strony pracownika.

@Byly pracownik

o tej rezygnacji ze współpracy to nie pomyślałam, czyli dużo innych chętnych jest po prostu? elastyczność to może i sprawa indywidualna ale jak ewentualnie do tego przygotowują? jest tu może jakaś forma wstępnego wprowadzenia lub przeszkodzenia ludzi? zajmują się czymś takim?

Pracownik Nowy wpis
@Beata

@Beata -Hotele są opłacane przez firmę plus dodatkowe pieniądze to te jakie przysługują według zagranicznej diety zgodnie z naszym polskim rozporządzeniem + travel bonus. Na projektach w Polsce dieta jest znacznie wyższa niż ta z rozporządzenia plus travel bonus. Szkolenia zależą w dużej mierze od tego na jaki projekt trafisz.

Beata Nowy wpis

Dzięki za odpowiedź. Zależy jaki się trafi? A jakie przykładowe masz za sobą? Jesteś w stanie je w skrócie omówić? Zawsze to jakiś fajny obraz sytuacji. Już na samym początku człowiek będzie wiedział, czego mniej więcej się spodziewać jak pozna plan projektu?

eks Nowy wpis
@Beata

Dotychczas w umowie o prace na stanowisku konsultanta byla wymagana 50-70% mobilność, nie wiem jak jest teraz. Oczywiście, możesz odmówić ale bedziesz miec pozniej ograniczona ilosc projektow poniewaz nie beda brac Cie pod uwage. Przygotowania nie ma jako tako. Jest jedynie trening podczas wykonywania pracy gdy juz jestes przypisana do projektu. O projektach dowiadujesz sie dopiero gdy juz Cie do niego przypisza. Jesli pracujesz jako konsultant to nie masz wielkiego wgladu w plan, a jedynie w to co Cie dotyczy. Co do wyjazdow: mialem takie doswiadczene gdy moj przelozony jechal ze mna do klienta i prowadzil swoj samochod. Nie dostalem wtedy zadnego dodatkun za bycie na wyjezdzie (szef kupil mi kanapke w ramach obiadu).

Szukam pracy w mieście Białystok. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 4700 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Pqe Poland Sp. z o.o.?

Ex

Firma PQE jest wloska firma, ktora oddzialy zagraniczne traktuje jako dodatkowa (czesto tania sile robocza). Zarobki sa na srednim lub niskim poziomie pomimo, ze zakres obowiazkow jest taki sam jak pracownikow w innych krajach.

Mock

Csv consultant- ile moze zarabiac w tej firmie?

Firma Pqe Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Junior Marketing Specialist. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
...

Typowy polski kłamliwy hr który zarzeka się o poinformowaniu o wyniku rekrutacji a następnie ignoruje wszystkie maile z zapytaniem o informacje zwrotną.

Izabela
@...

Rozumiem Cię. Sama mam niestety przykre doświadczenia po rozmowach kwalifikacyjnych. Niby zapewniają, że dadzą znać niezależnie od wyniku rekrutacji, a jednak cisza. Może warto się samemu odezwać?

Zostaw merytoryczną opinię o Pqe Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pqe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pqe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pqe Poland Sp. z o.o.
  • Al. Grunwaldzka 413