Opinie o Gambit Games Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gambit Games Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gambit Games Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gambit Games Sp. z o.o. w Warszawa

Ragnar

Czy ktoś tam jeszcze pracuje czy była jakaś większą czystka ostatnimi czasy?

Były pracownik Nowy wpis
@Ragnar

Cały zespół się rozpadł i wszyscy poszli do innych firm.

Witam wszystkich, Chcę zapytać o wasze przeświadczenia na temat charakteru współpracy z firmą. Czy firma oferuje umowe o prace? Dziękuje za podpowiedź.

Fil

Nie polecam współpracy z tą firmą. Własnym pracownikom nie przelewa wynagrodzenia za UoP na czas.

Ram
@Fil

A wiesz jak to wygląda na umowie b2b? I ile płacą pracownikom na start (junior) i co proponują po okresie próbnym?

Magdalena
@Fil

w takim razie z dużym opóźnieniem przelewa wynagrodzenia?

@Ram

Proponują jak najmniej. Za 2k wezmą każdego, doświadczonemu pracownikowi na start mogą dać 4k, ale wola dwóch po 2k niż jednego co się zna za 4k i nie trzeba go uczyć. Po okresie próbnym dają mniej niż na ile się umawialiście, bo szef oczywiście zapomina.

@Magdalena

Zazwyczaj wypłata była około 13go następnego dnia miesiąca, a raz było że wypłata była 16go (4dni się upominałem). Często było tak że szef mówił że zrobił przelew, a pieniędzy nie było przez następne 2 dni, potem się szło do niego i mówił że już robi przelew. W żadnej firmie pracownik nie powinien się dopraszac o wypłatę.

@Fil

No nie powinien, ale że tak pozytywnie to ujmę lepiej tak niż gdyby miesiącami zalegał albo nie daj Boże całkiem nic nie wypłacał. ;p A jeszcze odnośnie tego, że wolą dwóch pracowników za 2 k zamiast jednego za 4 k to przypadkiem koszty tych dwóch nie są tak czy siak większe? Gdzie tu logika?

Obecnie
@Urszula

No cóż... właśnie "były szef" zalega z wydaniem wynagrodzenia za 2 miesiące. Nie odzywa się, nie informuje jak stoi sprawa... byłych pracowników ma w (usunięte przez administratora) Mam wrażenie, że czeka aż ludzie pozapominają o swoich pieniądzach, ale grubo się myli, bo już szykują się w tej sprawie kroki prawne.

Obecnie
@Obecnie

PS. Ach... no i jeszcze odsetki do tego dochodzą (a kończy się już sierpien), bo żeby nie było - chodzi o umowę o pracę.

Urszula Nowy wpis
@Obecnie

No już wkrótce połowa września i co tam? Dalej oczekiwanie?

Obecnie Nowy wpis
@Urszula

Tak.

Monika Nowy wpis
@Obecnie

Skoro tak długo musisz sie prosić o własne pieniądze, nie myślisz aby gdzieś to zgłosić wyżej? Ile można czekać..

Ragnar

Czy ktoś tam jeszcze pracuje czy była jakaś większą czystka ostatnimi czasy?

Fil

Jeżeli czegoś potrzebujesz od szefa to możesz o tym zapomnieć. Jeżeli nie chcesz iść po pracy do psychoterapeuty to znajdz inną firmę. O wypłaty trzeba się przypominać. Zapomnij też o większej wypłacie, ponieważ szef nie szanuje swoich pracowników i ich nie nagradza. Nie polecam dla samego zdrowia psychicznego

HannaBarbera
@Fil

Nie widzę potrzeby udania się do psychoterapeuty, a wręcz przeciwnie. Dobrze pracuje się z zespołem, z każdym można się dogadać, rozwiązać problem - także z szefem. Atmosfera w firmie jest właśnie bardzo pozytywna i nie ma wyścigu szczurów etc. Po prostu trzeba było zgłosić co nie gra. Problem z wypłatami "na czas" został omówiony i rozwiązany. Jeżeli ktoś czuł się pokrzywdzony to mógł spokojnie porozmawiać i nie było żadnej awantury. Warto też byłoby zastanowić się nad swoim sposobem pracy... i po prostu pracować, robić swoje i wspierać zespół na czas... a nie udawać, że coś się robi i tylko wymagać od innych. Trochę nie wiem skąd aż tyle krytyki dla GG.

Damian
@HannaBarbera

A jak z premiami? Bo wcześniej Fil wspomniał że nie ma nagród. Taka dodatkowa kasa zawsze działa bardziej motywująco . . . to dają czy nie?

KsaKsa
@Damian

Tak, premie są, ale jako obietnica i życzeniowe myślenie. Nie uraczysz na swoim koncie dodatkowej kasy...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gambit Games Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
MatAlko

HannaBarbera chyba ci ktoś zapłacił za ten komentarz. Firma to totalne gówno. Szef nie jest zainteresowany w pracownikach. -Czy pojawił się papier toaletowy ? Bo go nie było po kilka tygodni, mydła kilka miesięcy. -Także jeżeli pracujesz w takich programach jak Designer lub Painter to mogą cię zwolnić za to że prosisz licencję miesiąc bo nie ma jak pracować na co dostajesz odpowiedz :"cgpeers". -Szef zrobił imprezę w pokoju 3D i nie po sprzątał po sobie, miesiąc śmierdziało rzygami do póki sami pracownicy nie posprzątali -Robi się wygląd że pracuje dużo osób, bo kiedy chorujesz dzwoni szef i mówi żeby szedł do pracy bo będzie inwestor w firmie i trzeba pokazać ze dużo osób pracuje

@MatAlko

Ja wiem, że to pewnie najmniej istotne ale odnośnie tych wymiocin to ktoś zwracał mu na to uwagę? Wiedział, że tak jest? :/ I dobrze zrozumiałam, że tu programy bez licencji się używa?

Urszula

Czyli one były użytkowane legalnie czy w końcu nie? Bo zastanawiam się jaką karę byście musieli za to ponieść, odbiłoby się to na pracownikach?

Zostaw merytoryczną opinię o Gambit Games Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gambit Games Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gambit Games Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gambit Games Sp. z o.o.?

Gambit Games Sp. z o.o.
  • Aleja "Solidarności" 117 lok. 315