Opinie o Korina Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Korina Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Korina Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korina Polska Sp. z o.o. w Lublin

Waldek

Kupiłem u nich sejf. Polecam! Można obejrzeć na miejscu blisko Lublina. Duży wybór. Zakup od ręki. Miła i kompetentna obsługa i co najważniejsze dobre ceny. Na pewno wrócę po kolejne!

Janek
@Waldek

Ja też mam już na swoim koncie zakup dwóch szaf na broń i jestem zadowolony. Niskie ceny, wystawka z bestsellerami, gdzie można na spokojnie wybrać model odpowiedni dla siebie. Wrócę po kolejne.

Kacper Nowy wpis

Praca na magazynie. Ustalone godziny, dogadana stawka, blisko domu. Same plusy.

Anonim Nowy wpis

Sejf kupiony, fajny kontakt, miła obsługa. Zamówiłem z zabudową. Przywieźli, wnieśli, ustawili. Wszystko bezproblemowo. Polecam!

Korina Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na InfoPraca.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kasjer.

Waldek

Janek Nowy wpis
@Waldek

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Korina Polska Sp. z o.o. na stanowisko SPRZEDAWCA-DORADCA KLIENTA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Korina Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko brak. Może ktoś planuje aplikować?

Greg

Pracuję wprawdzie od niedawna, ale praca spoko dla osób wyspecjalizowanych w branży.

Idealna na wakacje dla studenta. Elastyczny grafik, można się dogadać.

@Ania

Istnieje i ma się bardzo dobrze. Za niedługo zapraszamy do nowej lokalizacji:)

Jak pracowałem nie mieli na porządny samochód i odkurzacz na halę chociaż straszny (usunięte przez administratora) był.

@Andrzej

Odkąd pozbyli się nieudolnych handlowców kondycja firmy znacznie się poprawiła.

Józek

Jestem na okresie próbnym. Na razie jest ok.

Jarek

Można sobie dorobić i połączyć z nauką. Dodatkowy plus, że blisko miejsca zamieszkania.

janusz

Praca na umowę zlecenie na określony czas. Można dogadać się co do godzin.

Mariusz

Jestem na okresie próbnym. Jak na razie jest ok. Warunki takie jak były ustalone na samym początku.

Art

Praca dorywczo. Na plus, że blisko miejsca zamieszkania. Kasa na czas i godziny do ustalenia.

Ksz

Firma ok. Warunki ustalone na początku wypłacają zgodnie z umową. Można się dogadać co do elastycznych godzin pracy.

Magdalena
@Ksz

Jak duża jest ta elastyczność godzin pracy? Studiuję dziennie, myślisz że mogłabym połączyć pracę tutaj ze studiami?

Ksz
@Magdalena

Są elastyczni, więc warto zapytać.

Pracowałem w firmie na umowę zlecenie. Płacą na czas zgodnie z ustaleniami. Można się porozumieć co do godzin pracy. Dla mnie wszystko ok.

Szcz

Kupiłam od nich meble do kuchni na wymiar. Super obsługa i wykonanie zgodne z zaakceptowanym projektem. Cena tez przystępna i zgodna z ustaleniami - nie pojawiły się żadne dodatkowe koszty. Generalnie wszystko na plus. Na pewno do nich wrócę.

Czy osoby jeszcze studiujące mogą ubiegać się o pracę w Korinie? Czy studenci są w ogóle w firmie przyjmowani i mogą liczyć na elastyczne godziny pracy?

@Monika

Witam. Nie masz co liczyć na elastyczne godziny pracy. Praca 8-16 głównie na telefonie jako handlowiec. Szefostwo obiecuje złote góry a praca za najniższą krajową i ciesz się że Ciebie łaskawie wybrali. Oczywiście robisz wszystko- najlepiej jak by ci nie płacili ????

@Marcin

No jasne. Przychodzi taki do pracy jako handlowiec, a później marudzi, że musi pracować jako handlowiec :D I to jeszcze od 8 do 16, straszne. Jak ci było tak źle od samego początku, to nie trzeba było się cieszyć, że cię wybrali, tylko po prostu odejść. Okres próbny jest też dla pracownika, nie tylko dla pracodawcy.

Katarzyna
@Marcin

A co masz na myślisz pisząc, że szefostwo obiecuje złote góry? Chodzi Ci o etap rekrutacji?

@Katarzyna

Byłem osoboście na rozmowie o pracę. Zaproponowałem stawkę godzinową 17/18. Jestem po 20stce, Więc stawka jako taka straszna nie jest do przyjęcia. Ale Dostałem sms`a od szefa/kierownika, Że przyjęli kogoś innego, Wątpie w to.. Obawiam się że zaskoczyła ich moja propozycja. Ale jak to teraz panuje w Polsce jeden wielki wyzysk w pracy i 17 zł to już dla szefa pewnie PRZESADA. Najlepiej (usunięte przez administratora) za 13/14 zł. Nie złożę już więcej tam CV. Więc jak wspominał kolega Marcin. Obiecują złote góry, To zgodzę się z nim jego wypowiedzią.

Zgadzam się z tobą

Hanna
@Jarek

Jedynym plusem tutaj jest chyba to, że dawno nie widziałam firmy, która dałaby feedback... Tak to byś dalej gnił przed tym telefonem i czekał. No nic stawiają na taniość a nie jakość, nie ma co się przejmować. ;)

Jarek

Witam Zamierzam rozpocząć pracę w Korina, i chciałbym dowiedzieć się co nieco na temat wspomnianej firmy. - Zarobki - Godziny pracy - Atmosfera - Premie Prosze o prawdziwe informacje, A nie od kogoś który chce zrobić na ,,złośc`` :)

Maciek

Akurat tego nie dotyczył wpis Moniki tylko elastycznych godzin pracy ale każdy może mieć subiektywne zdanie. Nie wiem czy wiesz ale jesteś czwartym Andrzejem zatrudnionym firmie Korina w ostatnim czasie. Życzę powodzenia i samych sukcesów zawodowych ????

Lidia
@Maciek

Aż tak duża rotacja? Też byłeś pracownikiem?

@Maciek

Nie jestem żadnym czwartym Andrzejem z Koriny, mam własną firmę i przymierzam się do meblowania z nimi biura. Szukałem tu opinii na ich temat. Wypowiedziałem się, bo trafiałem już na takich "handlowców" jak ty, co marudzili tylko na wszystko, a sami nic nie wnosili od siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Korina Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Korina Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korina Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korina Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korina Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleja Warszawska 102
    20-824 Lublin