Opinie o Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr w Lublin

Nela Nowy wpis

Chłopak też dobry jest w meblach nie wiem czy to będzie ta jakość premium o której piszecie ale czy w takiej firmie przypadkiem nie zarabia sie dzięki temu jakoś więcej? dacie znać czy zarobki sa dobre? może być jeszcze spytał o pracę

bj Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi . Zamówiłam skomplikowaną zabudowę skosów (garderoba) . Pracę wykonano prefekcyjnie, wysoki standard . Co do terminów , było opóżnienie ale wynikało z konieczności dostosowania projektu do moich oczekiwań. Firma nastawiona na potrzeby klienta i rzetelna.

NERW

Brak szacunku do klienta i jego czasu. Firma ta jest nierzetelna Najzabawniejsze jest to że jedna osoba mierzy projektuje, a później kolejny raz jest znowu ten sam pomiar robiony tego samego miejsca przez inną osobę to jest jakaś parodja. A montażu jeszcze się nie doczekałem a już minęło kilka miesięcy a to tylko prosta zabudowa nie skomplikowana. Nie polecam tej firmy z szczerego serca kto może niech omija tą firmę bokiem.

Marek Zmaczyński Nowy wpis
@NERW

Witam Pana. Obsługuję dział obsługi klienta w firmie Meble Quattro. Bardzo ważne jest dla Nas, żeby każdy Nasz klient bez względu na wartość zlecenia był bardzo zadowolony z Naszych usług. W dobie internetu, gdzie każdy może napisać co mu się podoba bez możliwości weryfikacji jego osoby, niektóre opinie mogą być krzywdzące i nieprawdziwe. Oczywiście nie uważam, że nie popełniamy błędów - realizujemy każdego miesiąca około 20 inwestycji i wiąże się to z pewnymi logistycznymi problemami pojawiającymi się co jakiś czas. Jeżeli faktycznie był Pan Naszym klientem proszę o kontakt mailowy na sprzedaz@meblequattro.pl, postaram się aby zrekompensować Panu zaistniałą sytuację. Wierze też, że jest Pan w tej chwili bardzo zadowolony ze swoich mebli.

Arek Nowy wpis

Cóż ja jestem bardzo zadowolony. Firma robi meble jakości premium i fakt czas realizacji nie jest za miesiąc itd. Ale jak ktoś jest dobry to i terminy ma dalsze bo ma dużo zleceń. Montaż mówiono mi od początku że trzeba liczyć dwa tygodnie od przyjazdu z meblami ich pracowników. Może uczą się na błędach z przeszłości z tymi terminami. Ja z całego serca polecam.

Brałeś udział w rekrutacji do Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Arek

Poszukujecie może kogoś do pracy?

Barbara leonow

Super piękne mebelki perfekcyjne wykonanie cudowny kontakt z klientem profesjonalizm chłopaki montujący mebelki super...polecam tylko meble Quattro...

Zawiedziona

Firma ta jest nierzetelna, nieprofesjonalna i niepoważna. Moją kuchnię (mała, bo tylko 8m) montują już trzy miesiące i końca nie widać. Umawiają się, że przyjdą na 100%, po czym rano tj.ok.9, że jednak nie (i tak kilka razy). To oznacza brak szacunku do klienta i jego czasu). Niestety w umowie nie ma określonego czasu montowania, co oznacza ,że mogą to robić w nieskończoność. Ja rozumiem, że trzeba odczekać nawet parę miesięcy na swoją kolej, ale jak firma zaczyna montaż to powinno to trwać ok. 3 dni i taka też była mowa. Niestety z trzech dni zrobiło się trzy miesiące. Jestem zdegustowana tą firmą. Jeśli u wszystkich klientów jest tak samo to tylko pogratulować i patrzeć jak się sami wykończą złymi opiniami i stratą ciągłości finansowej (bo przecież nikt im nie zapłaci dopóki projekt nie zostanie zamknięty).

też zawiedziona
@Zawiedziona

zgadzam się czas realizacji i jakość wykonanych mebli to tragedia. Fronty w meblach łuszczą się wyglądają jakby były przemontowane ze starych mebli "fachowcy" montujący nie mają pojęcia jak zamontować szafki i na czym polega ciche domykanie szafek tylko trzeba pokazać palcem że powinno być inaczej a firma oczywiście poprawia poprawia i w rezultacie meble są do niczego zamiast ciszyć się że mamy coś nowego i bez uszkodzeń to zostajemy z bublem w domu i niezadowoleni a wręcz załamani, a Pan właściciel ma jeden sposób po prostu nie odbiera telefonów. Dla mnie ta firma to wielka porażka nie mają pojęcia o konstrukcji mebli i ich wykonaniu, tylko krzywdzą ludzi, meble powinni robić, które służą na wiele lat a nie tak jakby na ostatnią drogę życia

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr - Lublin

Meble Quattro Studio Mebli Kuchennych Brzeziński Piotr
  • Waleriana Łukasińskiego 23