Opinie o Sativa Life Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sativa Life Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sativa Life Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sativa Life Sp. z o.o. w Kraków

Były współpracownik.

Współpracowałem z firmą Sativa Life, to firma która sprzedaje produkty CBD w systemie MLM, ogólnie system jest dobry, natomiast właściciele firmy, moim zdaniem nie spełniają oczekiwań i wymagań które powinni mieć jako właściciele, nie polecam współpracy z tą firmą, pranie mózgu i zmiany w planie wynagrodzeń są częste.

@Były współpracownik.

Witam. Trochę zmieniło się u nas od roku 2022.

Witam, Mam dylemat w kwestii specyfiki współpracy z firmą. Czy nastrój w pracy jest ok? Dzięki za wskazówki.

Izabela

Nastroj w pracy jest cudowny. Pelne wsparcie i zaangażowanie ze strony liderów i właścicieli firmy. Polecam biznes oraz bezkonkurencjne produkty

Marianna

Sprzedaj jakies (usunięte przez administratora) za ogromne pieniadze MLM to zwykła piramida finansowa tylko kasa kasa kasa i sukces

Marzenna
@Marzena

Właśnie przygotowują się do wejścia na giełdę. Nowe produkty wchodzą. Partnerzy biznesowi dodatkowe profity do planu marketingowego dostali. SativaLife ma się doskonale i jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm

Czy rotacja pracowników w Sativa Life Sp. z o.o. na Sprzedawca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 2 listopada na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Prezes Zarządu Sativalife.eu

Rotacji pracowników praktycznie nie posiadamy- w firmie pracuje stały zespół ludzi. Jeśli chodzi o partnerów firmy- tutaj każdy może podjąć współpracę i z niej zrezygnować w każdej chwili.

Joasia Nowy wpis
@Prezes Zarządu Sativalife.eu

Witam. jeśli już ktokolwiek jest poszukiwany to gdzie można odszukać ofertę pracy? chciałabym moc je obserwować a nie bardzo wiem gdzie dodawane są te aktualne. o Przedstawicielu oczywiście myślę

Pyjter9 Nowy wpis

Nie jestem byłym pracownikiem i bulwersują mnie negatywne opinie ofirmie Sativa. Jestem chory na śmiertelną chorobę i od paru lat piję olejeki cbd z konopi 10%,20%i30% oczywiście kupowałem je ale miałem toszczęście że na mojej drodze trafiłem na osobę Pana Łukasz któremu będę wdzięczny do końca moich dni za empatię jaką mnie obdarzył i nie mogę się zgodzić zarzutami co do zarządu I olejek otrzymuję na( koszt firmy) za co bardzo dziękuję .Olejek pozwala niszczyć guzy które się pojawiają.Proszę zastanówcie się co piszecie. W.P

Sativa Life Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Prezes zarządu Sativalife.eu

Witam. Tak, szukamy osób potrafiących sprzedawać. Działamy w systemie networkowym, ale wprowadziliśmy do oferty produkty do sprzedaży bezpośredniej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (ok 30% wartości produktu na start), system szkoleń online, pomoc liderów firmowych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na biuro@sativalife.eu

Zainteresowana
@Prezes zarządu Sativalife.eu

Czy jest mozliwosc, sprzedazy i pracy na Florydzie, USA? Bozena Romanowski

@Zainteresowana

Tak, istnieje taka możliwość. Prosimy o kontakt na biuro@sativalife.eu, a wybrany przedstawiciel skontaktuje się z Panią.

Prezes Zarządu Sativalife.eu Nowy wpis
@Zainteresowana

Na chwilę obecną rynek USA mamy wyłączony. Jednak zawsze warto porozmawiać o ewentualnym rozwoju tego rynku. Zapraszam do kontaktu na biuro@sativalife.eu

@Prezes Zarządu Sativalife.eu

Co może być powodem wyłączenia rynku? Pytam zwłaszcza w oparciu o to, że jeszcze parę miesięcy temu praca była na nim możliwa. co się stało z osobami, które do tego czasu pracowały?

Jak wygląda kwestia znajomości języka wśród pracowników? Nie wiem jeszcze jakie są wymagania, ale zauważyłam, że pewna Pani pozostawiła po sobie komentarz pisany po włosku. Czy jest on mile widziany? Wpływa na warunki pracy?

Prezes Zarządu Sativalife.eu

Sativalife.eu w chwili obecnej funkcjonuje na kilkunastu rynkach. Backoffice komunikuje się w języku polskim i angielskim. W przypadku innych języków posiadamy wielu partnerów biznesowych w wielu krajach z którymi można załatwiać wszelkie sprawy związane z zakupami lub współpracą.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sativa Life Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Halina Wrobel

Sativa Life è un'azienda molto seria, personale sempre disponibile capace di soddisfare tutte le esigenze della clientela. Un'ampia gamma di prodotti efficaci e funzionali coprono la maggior parte delle esigenze salutistiche. Consiglio a tutti un approfondimento dei prodotti offerti da Sativa Life.

Dag

Praca w branży konopnej w tej firmie to jest tragedia. Nie podoba mi się to w jaki sposób osoby które są liderami itp współpracują z nowymi osobami kładą nacisk aby jak najszybciej pozyskać nowych klientów aby oni też mogli zarobić. Szczerze współpraca z tymi ludźmi to jedna wielka tragedia. Żałuję że poświęciłam swój czas i zaangażowanie ale i tak na sam koniec zostałam zmieszana z błotem.

@Dag

Nie miałam pojęcia, że jest opcja na branże konopną, dopiero co firmy przeglądam za zatrudnieniem. to ile czasu pracy Ci tam zeszlo? I tak w ogóle ile można było wtedy zarobić? to teraz niedawno miało miejsce czy kiedy?

Kiedy więc ostatecznie będzie można zobaczyć efekt wspominanych w ostatnim czasie zmian? wcześniej gdy sprawdzałam opinie to ostatnie z nich pojawiały się jeszcze w maju. Co się dzieje teraz z osobami, które do teraz jeszcze się zatrudniają? Jak ich warunki współpracy mają się docelowo zmienić?

Znowu wzmianka o likwidacji? Wcześniej widzę, że cos o wchodzeniu na giełdę pisali a także widziałam w internecie, że z miesiąc temu wygasła oferta dla sprzedawcy. podkreślali w tytule jakaś wysoka prowizję. Znacie może szczegóły?

Justy

Prosta Spółka Akcyjna nie może wejść na giełde.Ma prawo do emisji swoich akcji,jednak nie w ramach giełdy papierów wartościowych. Zakaz wejścia na giełdę podyktowany jest koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom giełdy.W przypadku Prostych S.A. a taką właśnie jest aktualnie Sativialife.eu, mamy do czynienia z podmiotem mniej wiarygodnym niż tradycyjna spółka akcyjna. Akcje PSA nie mogą być wprowadzane do zorganizowanego obrotu.

@Justy

Aktualnie spółka jest w procesie przekształcenia z formy prawnej P.S.A. na S.A. oraz w trakcie procedur przygotowawczych do debiutu na zorganizowanym rynku obrotu akcjami. Osoby zainteresowane nabyciem pakietów akcji zapraszam do kontaktu na biuro@sativalife.eu

Były współpracownik.

OlejkowaBaba
@Były współpracownik.

Właściciele firmy SativaLife są otwarci i słuchają potrzeb Klientów jak i partnerów biznesowych. System wynagrodzeń korzystny. Nie ma nic za darmo. Jak się pracuje, a nie siedzi tylko i czeka na kokosy, to są wyniki. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ????

@Były współpracownik.

Witam. Trochę zmieniło się u nas od roku 2022.

Justy

Mam pytanie, czy firma Sativa Life Sp.zo.o. nie jest przypadkiem od sierpnia 2022 r. w likwidacji? A aktualnie funkcjonuje od lutego 2023 r. jako SATIVALIFE.EU Prosta Spółka Akcyjna?Czy to nie są te same podmioty?

@Justy

Witam. Od lutego 2023, zgodnie z planem rozwoju firmy, funkcjonujemy jako Sativalife.eu P.S.A. (Wcześniej Sp. z o.o.) Aktualnie spółka jest w procesie przekształcenia z formy prawnej P.S.A. na S.A. oraz w trakcie procedur przygotowawczych do debiutu na zorganizowanym rynku obrotu akcjami.

Agata

Współpracuje z firmą Sativa life od roku. Bardzo pomaga mi i mojej rodzinie olejek CBD. Plan wynagrodzeń wspaniały, firma zmienia go pod wpływem opinii współpracowników, bardzo dbają o rzetelną współprace i podoba mi się że jakiekolwiek problemy są rozwiązywane niemal natychmiast. Produkty bezkonkurencyjne gorąco polecam.

Wojtek
@Agata

Cześć ,jak Pani się dostała do firmy? pomagają awansować?

Dla mnie najlepsza firma produkty z certyfikatem bardzo pomogły mojemu dziecku i całej mojej rodzinie polecam

Marianna

Marzena
@Marianna

Serio o razu masz ich za jakąś piramidę? Nie jest to zbyt krytyczne?

joola
@Marianna

Masz doświadczenie z MLMem? Jakie?

Marzena
@joola

Tak naprawdę to żadne... Czy ja dobrze widziałam, że obecnie są w likwidacji? Napisze ktoś o tym coś więcej?

Tomas
@Marzena

Bzdura . Firma SativaLife to jedna z najszybciej rozwijających się spółek . Piszą to osoby z zazdrości lub internetowe trole ???? W tej chwili jesteśmy spółka akcyjna . Polecam współpracę całym sercem . Korzystam z produktu ponad 3 lata . A biznes jest tak skonstruowany że prościej się nie da . Z mojej strony mogę podpowiedzieć iż żeby osiągnąć dobre wyniki , należy znaleść w Sativie kompetentna osobę i będzie dobrze ♥️ Złe opinie są od wielu lat pisane przez te same osoby . Wystarczy zweryfikować ich poczynania , a będzie wiadomo że to zwykła zawiść i zazdrość . W Polsce często jest to niestety praktykowane , ażeby pozyskiwać partnerow do swoich biznesow kosztem innych , budując złą opinie . Lecz to nie działa , mówię to jsko osoba mająca 30 letnie doświadczenie w biznesie . Nie wiem gdzie uczą takich zachowań ale takie osoby przyciągają tez tego samego pokroju osoby i potem skaczą od biznesu do biznesu pozostawiając po sobie tylko smród .Chcesz wiedzieć z kim masz doczynienia , to zapytaj o to jak długo jest w ostatnim biznesie i jakie ma osiągnięcia . I pozamiatane ???? Pozdrowienia dla Wszystkich ♥️

Marzenna

OlejkowaBaba

Jak najbardziej, polecam z czystym sumieniem ????

Wiktoria
@OlejkowaBaba

Cześć, a polecasz jakiś konkretny dział może czy stanowisko, czy raczej wszędzie jest w porządku i to bez różnicy? Czy raczej zależy od zespołu? Daj znać, jak to wygląda dokładnie tam w tej pracy.

Izabela

Agnieszka

Rzetelna firma, produkty na najwyższym poziomie. Najważniejsze certyfikowane , które pomogły mojej rodzinie rozwiązując wiele problemów. Firma która odmieniła moje życie na lepsze , zawsze z serce do klientów. Współpraca z firmą na najwyższym poziomie, wiele możliwości finansowych i rozwojowych

Aśka

Jestem zadowoloną klientka, bo zakupiony w Sativalife olejek zmienił na lepsze moje życie ale także zadowolonym partnerem, bo mogę liczyć na wsparcie zespołu i liderów, a nawet właścicieli, mogę rozwijać się dzięki masie szkoleń i w swoim tempie budować swoją markę, korzystając z franczyzny osobistej :)

BeataN.

Od dwóch lat wspópracuję z SativaLife, na początku z dużą ostrożnością podchodziłam do współpracy a teraz jestem zaszczycona tym że mogę należeć do społeczności w której dba się o partnera biznesowego (zarobki, pomoc, rozwój, zaangażowanie zarzadu). Polecam

Marzenna Szaniawska

Bardzo dobrej jakości olejek CBD. Dostępne na stronie certyfikaty badań zawartości kannabinoidów, zabieczyszczeń, pestycydów, metali ciężkich i mikrobiologii. Darmowy dostęp do konsultacji z ekspertami, lekarzami, farmaceutami. Szybka dostawa i wyjątkowe promocje, do zakupu olejku CBD dodawane są gratisy.

Paula

Przesyłki zawsze szybko, kompletne, estetycznie i dobrze zapakowane. Obsługa miła i pomocna.To widać, że firma z wizją i misją niesienia pomocy. Produkt unikatowy i skuteczny. Certyfikaty dostępne na stronie. Dużo gratisów do zestawu. Opieka przed i po sprzedażowa na 5 gwiazdek. Konsultacje na darmowej infolinię z farmaceuta to mega opieka. I całe szczęście że jest to MLM inaczej musiałabym kupować olejek z własnej kieszeni a tak to poleciłam rodzinie i znajomym i mam praktycznie za darmo co miesiąc. Polecam serdecznie

Audyt Obywatelski

Jakaś nawiedzona MLMowiczka założyła na moje dane konto na stronie tej firmy bez moje wiedzy i zgody (pewnie po to żeby uzyskać korzystniejsze zniżki na ich produkty). Na mój email zaczęły przychodzić faktury nomen omen z cenami za produkty o wiele niższymi (o 70%) niż te babki je sprzedawały, czyli robiły na nich ogromną przebitkę. Skontaktowałam się z firmą żeby ich o tym procederze poinformować ale nie wywarło to na nich żadnego wrażenia. twierdzą, że ich system zakładania konta jest w porządku i nie mają sobie nic do zarzucenia. Każdy może na stronie tej firmy założyć na Was konto bez Waszej wiedzy i bez żadnej weryfikacji (np poprzez wysłanie linka weryfikacyjnego na Wasz email najpierw, żeby dopiero potem założyć konto). (usunięte przez administratora) która zamiast żeby dobrano im się do tyłka, to widzę w google, że ostatnio dostała jakąś nagrodę.

Kolo
@Audyt Obywatelski

Jesteś tym gościem z YouTuba, co nagrywa różne obiekty i ciśnie policję?

Kamila
@Audyt Obywatelski

Czyli nie zaproponowali nawet że usuną to konto aby wiadomości nie przychodziły do Ciebie? A znasz osobę która założyła to konto na Twoje dane czy to czysty przypadek? Aż trudno uwierzyć, przecież praktycznie wszędzie wymagana jest weryfikacja....

Zostaw merytoryczną opinię o Sativa Life Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sativa Life Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sativa Life Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sativa Life Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sativa Life Sp. z o.o.
  • Jabłonna 9