Opinie o Kormoran Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kormoran Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kormoran Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormoran Group Sp. z o.o. w Łódź

Paulina Nowy wpis

Atmosfera może i ok, ale skoro pan właściciel Sebastian Szymczyński (usunięte przez administratora) i kłamie klientów, to wątpię żeby z pracownikami było inaczej.

Mery Nowy wpis
@Paulina

Nie wiem co na to pracownicy, ale pracodawca to ewidentny (usunięte przez administratora) zakłada jakieś firmy firemki. Wyłudza pieniądze, nie oddaje pieniędzy, brak kontaktu, śmieje się z prawa. W ten sposób funkcjonuje jego firma. Proszę znaleźć opinie na aleo. Mnóstwo osób poszkodowanych i (usunięte przez administratora)

Lili Nowy wpis

Atmosfera ok? A zarobki? Zauważyłam, że zakład działa od 3ech lat, ile zatem doświadczenia musi mieć mój chłopak by móc się dostać? Czy sprzęt jest nowoczesny? Opiszecie jak się obecnie pracuje?

Patryk

Atmosfera ok

Zostaw merytoryczną opinię o Kormoran Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kormoran Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kormoran Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kormoran Group Sp. z o.o.
  • Janusza Kusocińskiego 140 lok. 10
    94-054 Łódź

Kormoran Group Sp. z o.o.