Opinie o Helios System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Helios System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Helios System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helios System Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Helios System Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mario. St Nowy wpis

Ja się nabrałem na program dofinansowania czyste powietrze. Przyjechał pan Kamil nawinął makaron na uszy., ja się zgodziłem z braku czasu, a okazało się, że za 70000zł mam tylko przyklejenie styropianu na ściany (150m2) bez obróbki glifuw okiennych, bez zerwania 70 letniego tynku bez ocieplenia fundamentu itp. A ekipa prosto z pod sklepu monopolowego Przyjechali robić elewację z młotkiem i śrubokrętem, musiałem im zapewnić wszystkie nażędzia, rusztowanie, i pokazać jak to trzeba zrobić bo trafili akurat na budowlańca. W ciągu tygodnia położyli 20m2 styropianu. Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno sprawa zakończy się w sądzie. Niestety umowa z Helios system jest tak zkonstruowana że oni i tak muszą zakończyć pracę, zanim cokolwiek zrobię. Mam nadzieję że nikt już się tak nie nabieże jak ja. To co oni proponują za 70000zł spokojnie możesz znaleźć firmę która ci to profesjonalnie zrobi za 35000-45000zł. Więc zastanów się czy warto płacić 30000zł za złożenie wniosku.

W firmie Helios System Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko doradca klienta. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5200 PLN?

Jan Nowy wpis

Spółką zarządzają młodzi, ale bardzo inteligentni i przebojowi ludzie. Oferują bardzo fajne warunki dla osób przedsiębiorczych, szukających wyzwań. Zarobki są bardzo wysokie, ale trzeba liczyć się z brakiem podstawy. Posiadają bardzo szeroki zakres usług OZE, w większości firm wszyscy są jednotorowi i mają problem z przebranżowieniem. W Helios System nie widać tego problemu.

Marek Nowy wpis

Otrzymałem konkretna propozycje pracy ze świetnymi prowizjami za sprzedaż PV lub PC. Jeszcze jestem w procesie rekrutacji ale na 100% chcę z nimi współpracować.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
poszkodowany

Firma zaklada fotowoltaike od 10 2021r i do dnia dziszejszego nieuknczyla a pieniadze skasowala mialo byc tak dobrze a wyszlo jak zawsze . Nastawieni sa na kase a reszte maja w (usunięte przez administratora) Pracownicy zostawili balagan i pojechali do domu [palety kartony]. Niepolecam tej firmy chocby mieli zrobic za darmo.Jutro mija 7miesiac izadnego odzewu z ich strony.moze UIKOK lub telewizja pomoga.

Helios System
@poszkodowany

Szanowny Państwo, w historii działań naszej firmy, ani jedna instalacja nie została wykonana po terminie z błędów wynikających po naszej stornie. Na ponad tysiąc realizacji, tylko jedna instalacja miała przekroczony termin wykonania przedmiotu umowy i wynikała z braku zgody inwestora na wejście naszych pracowników na miejsce montażu. Finalnie, wszystkie umowy zostały przez nas wykonane. Nie ukrywamy, że średni czas wykonania naszych instalacji wynosi od 2 do 4 tygodni od zawarcia umowy. Działamy wyłącznie na własnych ekipach i nie zlecamy montaży podwykonawcą. Stąd brak możliwości przyśpieszenia montaży z naszej strony. Posiadamy bardzo dużą rzeszę zadowolony Klientów, co skutkuję wieloma poleceniami i stale obłożonym grafikiem.

To było do przewidzenia

Przyszły, niedoszły, ewentualny szef dzwoni i nawija Ci makaron na uszy, ile to się u niego nie zarabia na sprzedaży jednej pompy ciepła. Po czym, tak jakby firma biura nie miała, zaprasza na rozmowę rekrutacyjną do kawiarni w centrum handlowym!! Po rozmowie żąda potwierdzenia terminu, a gdy już jedziesz na spotkanie w wyznaczonym terminie, to lepiej jeszcze raz zadzwoń z potwierdzeniem, bo się okazuje, ze podobno przełożył Twoje spotkanie, ale zapomniał o tym poinformować teoretycznie najbardziej zainteresowanego, czyli Ciebie! Po zweryfikowaniu numeru z którego dzwoniono, znajdziesz w sieci pierdyliard przeróżnych rzeczy. Raz zajmują się OZE, innym razem to biuro podróży, do tego serwis turbosprężarek, firma transportowa, hale magazynowe i jeszcze ośrodek wczasowy. Tak że ten…

Jacek

Dają ogłoszenie Dyrektor Regionu, kasa 5- 50 tyś?! ależ rozpiętość, ale czy Dyrektor rozpoczyna od 5 tyś? może jeszcze brutto? Lepiej z całym szacunkiem iść na kasę do LIDLA. Śmiech na sali. Gang Olsena ;) Jaca

Zostaw merytoryczną opinię o Helios System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Helios System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Helios System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Helios System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Helios System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Helios System Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 37 lok. 58