Opinie o Orion Media Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orion Media Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orion Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Media Sp. z o.o. w Wrocław

Dorota Nowy wpis

Postanowiłam napisać tę opinię, bo sama przed rozpoczęciem pracy szukałam takich właśnie na goworku. Teraz wiem, dlaczego było ich tak mało – po prostu na tym portalu wylewa się frustracje... a do wrocławskiego Orion Media Group, a właściwie UpContentu, naprawdę trudno się przyczepić :) Atmosfera jest bardzo przyjazna, zespół młody i kompetentny, a managerka bardzo elastyczna, da się z nią dogadać w zasadzie w każdej kwestii. Jest też możliwość pracy zdalnej, to także duży plus. Szczerze polecam :)

Magnez Nowy wpis

Rekrutacja Content Specialist w firmie Orion Media była z jednej strony pozytywna, ale z drugiej miałem wrażenie, że osoba rekrutująca chciała wyłudzić ode mnie informacje na temat pracy w mojej poprzedniej firmie. Nie wiem po co to jest potrzebne, a więc warto uważać! Bardzo mnie zdziwiło dlaczego oferta na to stanowisko wisi na portalu od dłuższego czasu… ale teraz już rozumiem. Mało kasy, baaaardzo mało kasy oferują (patrząc na zakres obowiązków), praca z biura w 100%, brak benefitów oprócz podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi i przejściu przez 2 etapy rekrutacji, gdzie na ostatnim dostałam propozycję pracy, odebrałam następnego dnia telefon od firmy Orion Media Group i dowiedziałam się, że decyzja o podjęciu przeze mnie pracy ulega zmianie przez „negatywne opinie” od poprzedniego pracodawcy. Nie przekazano mi niestety udzielonej informacji oraz firmy/osoby odpowiedzialnej za te „negatywne referencje”. Postanowiłam sama zadzwonić do wszystkich firm, gdzie pracowałam, do szefów, prezesów, przełożonych. Ponieważ z każdym z nich mam świetny kontakt. Jak się okazało, nikt z nich nie otrzymywał telefonów z firmy Orion Media Group, a tym bardziej zapytań o taką kandydatkę. Napisałam maila do HR, do bezpośredniej przełożonej z numerami telefonów do poprzednich pracodawców, bo każdy z nich chciał sprostować informację, które przekazano mi z "góry". Niestety nikt nie odpisał. Po tym szefowstwo z Orion Media Group przestali odbierać ode mnie telefon. Koniec historii. Brak profesjonalnego podejścia, kłamstwo ze strony zarządu i przekładanie odpowiedzialności na byłych pracodawców. I to wszystko po tym, jak przekazali informację o zatrudnieniu i witali mnie na pokładzie. Warto się zastanowić przed aplikowaniem się do tej firmy, gdy już na etapie rekrutacji odbywają się takie "smaczki" :D

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Media Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Orion Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Orion Media Sp. z o.o.
  • Wita Stwosza 16