PMU Sp. z o.o.

Tuchom

Opinie o PMU Sp. z o.o.

bolek

z tego co wiem to firma szuka obecnie kucharzy w zabrzu

xxx

duża rotacja pracowników?

bangarang

\"wymagania: Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.\" ludzmi pelnymi pasji i zaangazowania...no taaaaaaaaakkkkkk, majac takie normy czasowe trudno nie byc zaangazowanym, ale co do pasji to... poniosla was ulanska fantazja :) pasjonaci ciesza sie tym co robia i sprawia im to radosc a nie smutek i rozgorycznienie

wald

NIE ZATRUDNIAJCIE SIE W TEJ FIRMIE ,ISTNY WYZYSK ZERO SOCIALA

byly pracownik

brzydka firma

Zostaw opinię o PMU Sp. z o.o. - Tuchom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMU Sp. z o.o.