Brego Development Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Brego Development Sp. z o.o.

Czy po tamtym poprzednim wątku odnośnie rekrutacji można rozumieć, że nieco trudno jest czasem się dostać? Moją uwagę zwróciła jedna z ofert dla specjalisty ds. umów deweloperskich. Wymagania wiem ze spełniam ale ciekawi mnie czy tak trudno jest się przebić? Czy przy tym widełki placowe są znane?

M Nowy wpis

Byłam na rozmowie, przyjemna rozmowa, bez bezsensownych pytań o trzy wady, sukcesy w pracy i porażki. Jedynie duży minus za zupełny brak odpowiedzi. Naprawdę już standardem powinno być napisanie chociażby krótkie maila, że dziękujemy, wybraliśmy kogoś innego.

@M

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Może jest szansa, że jeszcze dostaniesz feedback, dawno to było? Ja chciałabym uderzyć z cv do działu księgowości, ale teraz obawiam się trochę, że mogą w sumie po procesie rekrutacyjnym zostawić mnie na lodzie. A przedstawili ci warunki, stawkę?

M Nowy wpis

minęło tyle czasu, że wychodzę z założenia, że po prostu nie odpowiadają. Ani warunków ani stawki, miał być drugi etap. Ogólnie można było wyczuć w rozmowie, że powinno się mieć inne pobudki niż pieniądze.

Majka

Jest informacja, że firma mała, czyli wśród przedstawicieli handlowych nie ma pewnie dużej konkurencji? Ilu ich tam ostatecznie jest? Po prostu chce wiedzieć czy obszar mojego działania to byłaby cała Polska czy konkretny rejon. W necie oczywiście wymienili, że oferują samochód służbowy, a jak z użytkiem prywatnym, są limity? Z prowizji ile jest się w stanie zarobić miesięcznie?

Alicja

Aha czyli dwóch kolegów w zespole to max? A co tu się tak konkretnie robi jeśli o zakres pracy chodzi i ile za to ostatecznie płacą?

Byłem
@Alicja

Słucha jak ważne i istotne jest używanie ,,uroku osobistego” do załatwiania spraw dla ,,firmy”. To na pewno

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Brego Development Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. umów deweloperskich?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Asystent Zarządu można liczyć na 3600 . Czy to prawda?

Byłem

Tak, 3.600 i przed kolejne 3 lata zero grosza więcej ;)))

Zostaw merytoryczną opinię o Brego Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Brego Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brego Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Brego Development Sp. z o.o.