Opinie o Tirana Trading Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tirana Trading Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tirana Trading Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tirana Trading Sp. z o.o. w Poznań

Erion Avdiaj Nowy wpis

Właściwie to znam tego gościa. Jestem Erion Avdiaj. Widzę tu 2 komentarze na mój temat. Brałem udział w dwóch sprawach policyjnych w Gdyni, w obu przypadkach w charakterze świadka. Przypadek 1: Byłem w Gdyni styczeń - luty 2019 (po czym zrezygnowałem) do pracy na ulicy kontenerowej 25 (tak mi się wydaje) oraz zorganizowałem i sprowadziłem do Polski około 24-25 osób z Albanii dla polskiego wykonawcy (usunięte przez administratora) Krzysztofa Andrzejewskiego . Już po pierwszym miesiącu zdałem sobie sprawę, że ten wykonawca nie jest właściwy i nie zapłaci uczciwie mnie ani moim pracownikom. Tutaj zaczął się problem. Ten wykonawca przekonał moich ludzi, że to ja jestem tym złym, dali się nabrać na to kłamstwo, więc po pierwszym miesiącu zrezygnowałem i opuściłem ten cyrk. Przez następne 3 miesiące moi ludzie nadal pracowali i nigdy nie dostali zapłaty. Wykonawca stracił umowę z deweloperem i na pewno otrzymał kary. Policja i Prokuratura zaangażowały się w pomoc właścicieli domu, w którym mieszkali moi ludzie (właściciele wspaniali ludzie). Moi ludzie byli ofiarami tak samo jak ja, ale też byli głupi, że nie słuchali mnie od pierwszego miesiąca, kiedy ostrzegałem przed tym (usunięte przez administratora) Zatem w tym przypadku poszłam na policję tylko raz, żeby pomóc jako tłumacz i tyle. Przypadek 2: był to napad na sklep w Gdyni i tak się złożyło, że akurat przechodziłem przed sklepem, kiedy to się stało. Zatrzymałem (usunięte przez administratora), dopóki nie przyjechała policja i go nie aresztowała. Później raz zostałem wezwany do sądu w tej sprawie w charakterze świadka i tyle. Do osób rozpowszechniających fałszywe informacje na mój temat i szukających mnie tutaj (usunięte przez administratora) i spotkajmy się

Stefan Nowy wpis

Witam, pragnę ostrzec przed współpracą z firmą Pana Erion A. W Trójmieście miał zorganizować pracowników na budowę. Zorganizował grupę naiwniaków z Abanii i zabierał im część wynagrodzenia. Ci biedni ludzie przyjechli tu do pracy, a zostali (usunięte przez administratora) przez swojego krajana. Kiedy sprawa została wykryta umowa o współpracę została zakończona. Właściciel firmy wydzwaniał na policję i straszył sądami. Na koniec nie chciał opuścić kwater pracowniczych i zostawił tych biednych ludzi na lodzie. Sprawa została złożona do sądu i prokuratury. Facet nabiera następnych ludzi, wyłudza pieniądze i z tego żyje. Teraz urzęduje podobno na terenie Poznania. Ostrzegam przed współpracą z nim, proszę o komentarz jeżeli ktoś wie gdzie można go znaleźć. Będziemy go szukać do upadłego.

Erion

Właścicielem jest obywatel albanii oszukujący wszystkich współpracowników. Nie płaci wynagrodzenia, nie reguluje zusów, ciągle zmienia miejsce zamieszkania i nie płaci za nic. Poszukiwany przez wiele osób w tym ekipy z bułgarskiej. Powodzenia Avdiaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Tirana Trading Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tirana Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tirana Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tirana Trading Sp. z o.o.?

Tirana Trading Sp. z o.o.
  • Głogowska 31 lok. 33
    60-702 Poznań

Tirana Trading Sp. z o.o.