Mobile Mix Sp. z o.o.

Skawina

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Mobile Mix Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile Mix Sp. z o.o.

Karolina

Jakie nastroje panują aktualnie w firmie? Czy firma w ostatnim czasie prowadziła jakieś rekrutacje? Poszukujący ofert pracy w Skawinie i okolicach dzięki Waszym opinią na temat Mobile Mix Sp. z o.o. mogą ocenić, czy praca u tego pracodawcy to dla nich dobry krok.

Krakuska

Nie polecam nie polecam firma Mobile mix jest okropna już nie wspomnę o PANU ZASTĘPCY prezesa ( tak Panie Jakubie) o panu mowa nie dość , że człowiek nie umie wysłowić się po polsku wymaga od pracownika BÓG WIE CO!!! to jeszcze nie wypłaca pieniędzy które się pracownikowi należą!!!! Okropna firma i nie żałuje , że odeszłam z firmy

gość

Aktywne pozyskiwanie klientów @romek jest czymś oczywistym, bo przecież jest to normalny obowiązek jak na takie stanowisko. Zastanawiam się tylko jakich zarobków można się spodziewać, wiecie może? Podobno oprócz podstawy doliczają jakieś premie do nich.

Szukasz pracy?

Ogar nięty

Czy wie ktoś coś na temat Kierownika Mikroregiony jak wygląda praca oraz jakie warunki proponuje pracodawca?

Pracowałam/Pracowałem ;)

Witaj "OP". Pytasz, jak się pracuje u tego pracodawcy? Interesujesz się płacą? Atmosferą? Odpowiem Ci -> Dla kumatego studenta to może być OK, ale na start! Godziny pracy do "dogadania". chociaż różnie później z tym bywa. Pensja = minimum + MEGA DUŻE PREMIE o których się mówi podczas rozmowy kwalifikacyjnej, niekoniecznie się je otrzymuje. Obiecują 3 tyś zł netto jak się będziesz starał. Prawda jest taka - ciężko zarobić 1800 zł netto. Zazwyczaj jest to MINIMUM (około 1250 zł) lub coś do 1500 zł netto za pełen etat czyli około 160 - 200h pracy. Pracy Ci opisywać nie będę bo chyba wiesz jak wygląda skoro się zainteresowałeś. Atmosfera oczywiście zależy od współpracowników ale z tzw. przełożonymi jest nie najgorzej, jeśli robisz plany to nawet się uśmiechną i powiedzą coś dobrego (a czy szczerze to sam się dowiesz). PLUS jest taki, że dają umowę o pracę. Robota lepsza niż na zmywaku ale szału też nie ma się co spodziewać. W telekomunikacji ogólnie robi się pod górkę, rynek jest przesycony a plany oczywiście coraz ciekawsze. Kiedyś się zarabiało nawet w Mobile Mix, niestety jest to już przeszłość. Pozdrawiam i mam nadzieję że komuś ta wypowiedź w chociaż minimalnym stopniu pomoże. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś/ a może nadal pracujesz w firmie Mobile Mix Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie - proszę o komentarz, innym będzie łatwiej.

op

Jak pracuje się w T-Mobile u tego pracodawcy? Jaka płaca, jaka atmosfera?

Zostaw opinię o Mobile Mix Sp. z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile Mix Sp. z o.o.