Opinie o Adara-Med Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adara-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adara-Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adara-Med Sp. z o.o. w Katowice będzin

Mary Nowy wpis

Dzień dobry, szukałam pracy dla partnera jako kierowcy u nas w Będzinie. Sanitariuszem jednak nie jest to i tak nie mógłby się chyba podjąć tutaj zatrudnienia. pisano tutaj coś na temat jakichś zaległości. Czy to rozwiązane sprawy?

Jaka jest kultura pracy w Adara-Med Sp. z o.o.?

Thomas Nowy wpis

Niewypłacalny szef. Każdemu mydli oczy. Banda obgadywaczy. Mecenas Jacek coś o tym wie. Chyba już kompletnie padli i kasy nie odzyskają.

DD Nowy wpis

Firma dramat - zalega z wynagrodzeniem po kilka miesiecy, kierownictwo mydli oczy i nie odbiera telefonów, a pieniędzy nie ma, jak nie było.

Oli

Niestabilna praca. Pod żadnym pozorem nie polecam tam pracować. Wypłaty w kawałkach. Same obietnice.

@Oli

w sensie, że wypłata na raty? tak masz ustalone gdzieś na umowie? chyba, że gdzie indziej u Ciebie leżała przyczyna? wiadomo?

Oli2
@Teresa

W sensie takim, że pracodawca nie płaci, kantuje, (usunięte przez administratora) pracowników oraz firmy którym podzlecał usługi, tworzy niejasne powiązania z innymi firmami które go niby ratują. To jest (usunięte przez administratora) wraz z zaprzyjaźnioną firmą.

@Oli2

zaprzyjaźnioną firmą? nie wiem na ile w tym ostatecznie jest prawdy ale skoro tak to na dzień dzisiejszy ktoś jeszcze miałby się tu zatrudniać? z jakich innych przyczyn w takim razie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adara-Med Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jakub

Ogólnie sprawa wygląda tak. Zostałem skrojony na grubą kasę. W moich rejonach to niedopuszczalne, więc nie zostawię suchej nitki na właścicielu. Kudłaty nawet nie raczy odebrać ode mnie wezwania do sądu. Ciekawe kiedy komornik się uweźmie na jego sprzęt? Przecież karetki dalej jeżdżą, a niby Adara nie działa. Druga sprawa dzwoniłem do Mario i prosiłem żeby mnie spłacili to zostałem potraktowany bezczelnie. Nie polecam jazdy dla nich. Auta same graty. Szef od roku nie raczy odpisać/odebrać telefonu. Zw(usunięte przez administratora)

Jakub

Szef to zwykły złodziej. Nie polecam tej firmy. Współpracują teraz z TMED24 i siedzibę mają w Bytomiu i cały zarząd z Tmedu to złodzieje i oszusty łącznie z Mariuszem, który jest tam kierownikiem. Pozew mój już jest w sądzie i czekam na sprawę. Łatwo się nie poddam, oby zamknęli ich wszystkich, gnoje i oszusty. A niżej gość, który pisał że otrzymał zapłatę to ktoś z TMED24 i pisze to specjalnie aby wybielic firme.

@Jakub

Miałem kiedyś kontakt z tą firmą i jestem bardzo zadowolony i ich usług,profesjonalizm na najwyższym poziomie,pracownicy bardzo zadowoleni także nie wiem skąd taka negatywna opinia z Twojej strony o Firmie TMED24. Może podyktowane jest to niskim profesjonalizmem z Twojej strony.

XXX

Nie wiem i nie znam ekipy z Bielska także o ich pracy się nie będę wypowiadał,bardzo mi przykro z tego powodu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Oll
@XXX

A jaka ekipę znasz skoro pracownicy zadowoleni?

@Oll

Nie mogę tego napisać bo być może źle wpłynęło by to na morale tej ekipy, a szanuję dobra atmosferę w pracy. Jeżeli komuś to nie odpowiada to nic na siłę.

hahahahaha
@XXX

chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. morale wystarczająco spadły, chociażby przez niedotrzymywanie obietnic.

Mario
@Jakub

Ja piszę z firmy Tmed24 i zgadzają się informacje że Adara Med współpracowała z naszą firmą od połowy grudnia do wczoraj i niestety pomimo tego że chcieliśmy pomóc wyprowadzić ją na prostą to okazało się że tak samo zostaliśmy (usunięte przez administratora) a za wykonywanie zleceń z firmy Adamed nie dostaliśmy zapłaconej nawet jednej złotówki

Wy i Bartek. Robiłem tyle miesięcy i nic nie dostałem

Oli2
@Jakub

Jakub napisał cała prawdę. Dobrała się dwie firmy Adara i Tmed, mistrzowie w kantowaniu ludzi !!!!

Ratownik

Firma = (usunięte przez administratora) Właściciel nie płaci, zalega z wypłata za kilka miesięcy wstecz, nie ma z nim kontaktu. Uważajcie, nie współpracuje to firma (usunięte przez administratora) Ostatnio AdaraMed dziala z TMED24, następna firmą (usunięte przez administratora) Obie firmy dogadały się między sobą, biorą transporty ze szpitali, sprzedają je podwykonawcom za co nie płacą, a sami wystawiają faktury na szpital i kasa do kieszeni.

@Ratownik

Firma nieuczciwa, nie płacąca ani swoim pracownikom ani podwykonawcom. Omijać szerokim łukiem Adara Med i właściciela pana Marchwiacza jak i kolegę właściciela z TMED24 pana Kosińskiego.

@Ratownik

Odwołuję swoją wypowiedź. Dostałem pieniądze na konto i wróciłem do pracy. Dziękuję bardzo.

@Ratownik

Przepraszam ale aż muszę dopytać. Jak to się stało skoro od miesięcy podobno problemy były, brak kontaktu itp? Z firmą trzeba się przez to forum kontaktować czy to czysty zbieg okoliczności? Powrót jest na identycznych warunkach?

@Teresa

co cie to interesuje skoro nigdy tam nie pracowalas?

@pracownik

Tym pytaniem sugerujesz, że nie warto się interesować? Z jakich konkretnie przyczyn skoro sam się zatrudniasz? Ostatecznie jak tu się pracuje wobec tego?

XXX

U mnie kasa już jest na koncie, dzięki Szefu, pozdrawiam

Szefu

Słuchajcie, wypłata już wkrótce. Bądźcie zwarci i gotowi.

XXX

Obserwując tu niektórych teraźniejsze wpisy jaki to szef Adaramedu jest (usunięte przez administratora) a wpisy z ponad pół roku gdzie był wychwalany prawie pod niebiosa,jaka to nie była dobra atmosfera w firmie to wcale mi Was mi nie żal, byliście na własne życzenie robieni w jelenia, jak można mieć teraz pretensje do całego świata, że robiło się kilka miesięcy bez wyplaty przecież chyba sami poszliście na taki uklad, porażka.

XXX

Prawda jest taka, że wszyscy byliście siebie warci szef jak i pracownicy, mile słówka,wspólne imprezy i każdemu to pasowało tylko to już chyba patrząc na wpisy była hipokryzja z jednej jak i z drugiej strony,a teraz żrecie się jak psy i będziecie się włóczyć po Sądach,prać brudy i latami czekać na pieniądze

akurat ja chodziłem sumiennie i czekałem na eski żeby zarobić cokolwiek na firme, co z tego skoro szef potraktowal mnie jak psa i przestal odpisywac, odbierac i sie odzywac? czy to jest meska postawa? z tego co wiem postapil tak z kazdym, nie chcial sie z nikim dogadac (ludzie robili u niego po 5 miesięcy bez wypłaty bo liczyli że to podniosą) to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) szefa sie objawilo

Pszemeq

Mariusz nie musisz zasłaniać nicka i tak wszyscy wiedzą, że to Ty i razem z Bartkiem robicie przekręty i pieniążki do kieszeni. Wszystko do czasu. Jakoś pracownicy, którzy u was aktualnie jeżdża też wypłaty nie widzieli. Porażka

@Piotr

Ja tu nie poruszam sprawy sumienności tylko,że jak nie na wyjazdów to nie ma kasy i wtedy to nikogo nie interesowało,a nawet chyba to co poniektórym pasowało / pospali,wykąpali się,pojedli i do domciu,albo do następnej pracy /jak przez 5 miesięcy nie otrzymywali wypłaty, chętnie jakbym miał firmę to bym takich co pracują co Bóg Łaska zatrunił.

@XXX

ale o co ci w końcu chodzi? nikt tu nie wyjechał z taką rzeczą, tylko z tym, że gość jest nieuczciwy i do tego nie ma jaj żeby porozmawiać z ludźmi, którzy mu pomagali. To forum jest od przestrzegania przed takimi typami. Czy próbujesz go/siebie teraz wybielić?

@Piotr

Nie wybielić, tylko wcielam się w rolę adwokata diabła i coś próbuje zrozumieć z tych Waszych wypocin. Z jednym nie mogę zrozumieć jak można pracować przez jak to napisałeś przez okres 5 miesięcy bez wynagrodzenia, ale tak myślę sobie,że większość Was pracuje na etatach, a tu było tzw.dorobienie i teraz miejcie pretensje sami do siebie. Jedyne co Wam pozostało to rozliczyć Pita i ewentualnie dopłacić skarbówce ha ha ha.

Marchewka wciąż się nie odzywa, a pozwy ciągle dochodzą. Mi też wisi sporo kasy, a kontaktu z nim nie ma. To doprowadzi do tragedii. Nie polecam pracy w tej firmie. Nawet na szpitalach chowa się przed byłymi pracownikami. Kompletnie odklejony.

Mariusz

Po tym komentarzu najwidoczniej oczy się otwarły pracodawcy. Pieniądze mam już na koncie jak i podobno reszta pracowników również otrzymała/otrzymuje wynagrodzenia. Pozdrawiam.

współpracownik
@Mariusz

Nie jest to prawdą, zaległości Adara ma nadal, nie wszyscy otrzymali zapłatę

Mariusz

Zaległości AdaraMed ma, kontaktu z nim nie ma. Zgadzam się z innymi, facet ponaciągał współpracowników a teraz udaje że go nie ma.

Thomas

U mnie zaległe pieniądze od piątku na koncie,także warto było się upominać,po roku,ale są,a jak u Was ?

xxxx

Szef chyba wyparował, albo zamienił się w ducha. Brak możliwości odzyskania pieniędzy za wystawione faktury. Z tego co wiem inni lekarze/ratownicy są w takiej samej sytuacji. Czy komuś udało wyrwać się swoje należności?

@xxxx

Ja bym zapytał Pana mecenasa Jacka Ejma on był w bardzo dobrych stosunkach z szefostwem, może coś doradzi ????

Ktoś
@xxxx

Firma nie płaci nikomu właściciel firmy jeden wielki dłużnik, wyłudzenia i kłamstwa to jego chleb codzienny

Thomas

Kiedyś tam pracowałem i do dzisiaj nie otrzymałem wynagrodzenia, a jak się o nie upomniałem to właściciel stwierdził, że już go i tak dużo kosztuje bo musi za mnie dopłacić do ZUS, a jeszcze oskarżył mnie że uszkodziłem karetkę, porażka

X
@Thomas

Niestety pracowalismy z panem, ktory wystawił tą opinie. Ten pracownik to „ porażka”

Jacek Ejma
@Thomas

Szanowny Tomku Czytając Twój negatywny komentarz poczułem się wywołany do tablicy. Skoro już piszesz negatywne opinie w internecie to może warto dla sprostowania napisać parę słów o Tobie. Nie pracujesz w firmie Adara-Med nie dlatego, że się zwolniłeś czy też nie dostawałeś wypłaty w terminie tylko dlatego, że nie przedłużono Ci umowy. Dlaczego ? Bo się do tego totalnie nie nadawałeś personel w karetce jak i pacjenci bali się z Tobą jeździć. Przede wszystkim wiecznie porysowane, pourywane lusterka i zderzaki, które osobiście musiałem naprawiać nie wspominając o tylnych kołach, bo przecież nie potrafiłeś skręcić poprawnie w prawo nie najeżdżając uprzednio na krawężnik. Będąc ostatni dzień w pracy zaparkowałeś karetkę najeżdżając na słupek do ładowania robiąc z niej „ tesle”. Totalnie odstawałeś od zespołu nie wspominając o tym, że trzeba było Cię mieć cały czas na oku od tankowania paliwa po zamykanie drzwi w karetce, bo przecież „nie możesz o wszystkim pamiętać” Nie pozdrawiam.

@Jacek Ejma

Potwierdzam!!

Tom
@Jacek Ejma

Chyba żartujesz! Zawsze byłem w dobrych stosunkach z pracownikami. A to że ty odstawałeś i próbowałeś zwalić wszystko na mnie nie jest w ogule zaskoczeniem.

Łucja
@Thomas

Może warto byłoby to gdzieś zgłosić, próbowałeś? Jakieś efekty? Przepracowałeś ten czas więc powinieneś dostać wynagrodzenie

@Łucja

Firma już z tego co wiem padła, u mnie była chyba jakaś stówka także nie mam czasu i ochoty się z kimś użerać,ale wiem,że inni zostali na lodzie z kilkoma tysiami, ale to nie mój problem

Czy w Adara-Med Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

kkkkkkkkk

tak

Weronika
@kkkkkkkkk

Ok, a da radę z tygodniówkami? I skoro już jesteśmy przy temacie wynagrodzenia, jakie oferują, to fajnie byłoby poznać szczegóły na temat tego, jak płacą.

Kortez
@Weronika

A w ogóle płacą ???? bo słyszałem,że jakieś zaległości mają w stosunku do pracowników ?

Anonimous

pracowałam tam parę miesięcy i nie wypłacili mi parę wypłat.

@Anonimous

Jeśli to prawda to słabo ale wyjaśnisz mi dlaczego podejmowałaś się pracy kolejnych miesiącach widząc brak zapłaty? Ile konkretnie to jest tych "parę"?

Witam wszystkich. Muszę zapytać w kwestii zatrudnienia. Czy kierownictwo stara się budować sprzyjającą pracy atmosferę w firmie? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

Bunia

Atmosfera wspaniala, ciepło i rodzinnie. Załoga na medal! Lepszej ekipy w pracy nigdzie nie spotkałam! A Szef!? Super gość! Polecam!

@Bunia

Brzmi spoko, a ile osób jest w ekipie i jak długo już pracują tutaj, że tacy zgrani?

Tate

Atmosfera świetna, jak nigdzie indziej. Załoga bardzo zgrana oraz bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy. Słabe trybiki nie zagrzeją tutaj zbyt długo miejsca. A pisanie o jakiś opóźnieniach w wypłatach to próba oczernienia tej firmy, I do tego bardzo słaba próba

Zostaw merytoryczną opinię o Adara-Med Sp. z o.o. - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Adara-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adara-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adara-Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adara-Med Sp. z o.o.