Opinie o Voltech Elektro Sp. z o.o. w Kłomnice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Voltech Elektro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Voltech Elektro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voltech Elektro Sp. z o.o. w Kłomnice

Czy urlop w Voltech Elektro Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Daniel Nowy wpis

Mariusz Wiewióra to (usunięte przez administratora) Pracowałem dla firmy voltech , pieniądze nigdy nie były na czas, jak odeszłam to nie opłacił mi ostatniej faktury i wielu innym osobom. Mam kontakt z poszkodowanymi i zakładamy sprawę w sądzie żeby oddzyskać pieniądze, NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

Ona Nowy wpis

Jakie opinie dot. stanowiska biurowego z językiem obcym?

Na jakie benefity można liczyć w Voltech Elektro Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Voltech Elektro Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tom..

Jeżeli ktoś lubi spać we dwóch w jednym łóżku z innym facetem w brudnej pościeli po kimś to zapraszam !!! Właściciel NIC nie poprawia w tym zakresie. Z budowy na budowę jest tak samo. Starym pracownikom to nie przeszkadza.. Ogólnie przyjęta Praktyka !!!!!. Drobne opóźnienia w płatności.. Atmosfera taka sobie.. Zastrzeżenia jedynie do warunków socjalnych..

Voltech
@Tom..

Jeżeli doszło do takiej sytuacji to zapraszamy do polemiki na ten temat!!! . Jeżeli chodzi o mieszkania i płatności to jest nasz priorytet aby zapewnić jak najlepsze warunki i nigdy nie ma mowy o spaniu razem w jednym łóżku o brudnej pościeli. Widzę że konkurencja nie daję za wygraną i próbuje oczerniać naszą firmę za wszelką cenę. Mieszkania zawszę są konsultowane i wysyłane wcześniej zdjęcia kwatery. Jeżeli chodzi o płatności nie wiemy o jakie opóźnienia chodzi pieniądze są zawsze płacone w terminach

Wszystko ok kasa na czas reszta jak wszędzie mieszkania raz lepsze raz gorsze ale nie ma tragedii. Pozdrawiam :)

Mariusz

Witam Chciałbym podziękować wszystkim Osobom za pozytywne opinie na temat Naszej Firmy. Jeżeli chodzi o negatywne opinie odniosę się tutaj osobiście jako szef firmy: Opinia Pana Daniela: Chciałbym sprostować że 3 razy dostał szansę na pracę... Niemiecki kontrahent oraz grupa współpracowników z Polski składała skargi na temat pracy oraz zachowania. Został wyrzucony z budowy przez niemieckiego kierownika ponieważ notorycznie przesiadywał na telefonie bądź ukrywał się w ubikacji nie wykonując żadnych prac na budowie. Czarę goryczy przelała informacja iż Pan Daniel spożywa narkotyki co jest nie do przyjęcia w standardach Naszej firmy. Chciałbym przestrzec osoby niestroniące od alkoholu oraz innych używek są eliminowane bardzo szybko z Naszej firmy!!! (usunięte przez administratora) mówimy stop!!! Osoby będące pod wpływem alkoholu w pracy usuwane są tego samego dnia bez możliwości powrotu!!! Jeżeli chodzi o płatności, dokonywane są zawsze w terminach!!! Kto normalny prowadzący firmę z myślą ciągłego rozwoju nie płaci pracownikom lub podwykonawcom, przecież to mija się z celem!!! Jaki można mieć interes w tym że ktoś nie dostanie wynagrodzenia?! Osoby oczerniające Naszą firmę zostały obciążone za zniszczenia lub inne wybryki. Nie będziemy ponosić kosztów jeżeli ktoś zdemolował mieszkanie lub zgubił narzędzia które były przypisane do jego osoby.... W sytuacjach kiedy ktoś mógł mieć ewidentnego pecha lub zniszczył coś nieświadomie nie wyciągamy żadnych konsekwencji finansowych! Też jesteśmy ludźmi i każdy może mieć pecha lub popełnić błąd.....

@Mariusz

to prawda, że warto takie sprawy z góry prostować, reszta warunków wygląda w porządku. Zastanawiam się czy szukają może Państwo kogoś bezpośrednio do siebie do biura?

Były
@Mariusz

Jak może pisać to ktoś kto był notorycznie pod wpływem alkoholu.Panie Mariuszu W. Niedbał Pan o pracowników i nie będzie Pan!!!.Nowe umowy są skandaliczne wręcz niesprawne z prawem,kary itp. na każdym kroku a to że panu niemiecki zleceniodawca nie zapłaci to pan też nie zleceniobiorcy.To coś niebywałego!!! Nie polecam!!!

Wojtek

Napiszę swoją opinię w kilku podpunktach na temat tej firmy która współpracuje z podwykonawcami. 1.Mieszkania jakie są takie są oby jak najtańsze,jak jest coś fajnego to Pan Mark z kom niż szuka czegoś tańszego oby jak najtaniej 2. Szef na początku jest ok zrobi wszystko żeby cię zachęcić do pracy,wypłata wcześniej itp. 3.Wypłaty zależą od czasu wpływów do firmy właściciel niema na tyle zabezpieczenia żeby móc opłacić fakturę i płaci w zaliczkach (kłamie że płaci na czas) 4.Problemy z najprostszymi sprawami logistycznymi takie jak auto służbowe a jeżeli już jest to brak środków na karcie paliwowej,wiele osób nie odzyskało gotówki od 50 do 200 euro 5.Co innego jest uzgadniane a na miejscu wychodzi za co się pracuję (jak ktoś przyjedzie za ostatnie pieniądze to nie radzę) 6.Wszystkie komentarze pozytywne zostały napisane poprzez prośbę Pana@Mark po telefonach i wręcz błaganiu o to. 7.Jesli pan M.wlasciciel wypije za dużo i ma za dużo stresu potrafi zadzwonić i nakrzyczeć na zleceniodawcę żeby odreagować 8.Ogolnie nie polecam Firmy Voltech za zaniżone stawki i podejście do zleceniobiorcy, jeśli znasz się na swojej pracy itp.szukaj czegoś innego

Przeciwkokurestwu

Jeśli ktoś chce pracować u wieśniaka złodzieja i (usunięte przez administratora) który na sam koniec wydyma cię na pieniądze to zapraszam do współpracy jeszcze wyrównamy rachunki.

Super firma!!! Kasa zawsze na czas. Szef zawsze do dyspozycji nie ma problemu z zaliczkami jeżeli ktoś ma słabą kondycje finansową. Pracowałem już na kilku zleceniach z różnymi osobami i wszędzie spoko ekipa, jeden pomaga drugiemu i zawsze można na kogo liczyć. Mieszkania super i blisko budowy co najważniejsze!!! Pozdrawiam:)

Kamil

Kasa się zgadza wszystko na czas. Firma godna polecenia

@Kamil

No jeśli jest tak jak piszesz to spoko, a wiesz może jak wyglądają sprawy w biurze?

Daniel

Sebastian
@Daniel

Dlaczego tak piszesz? Wszyscy w poprzednich opiniach chwalili. I pieniądze były na czas, warunki na wyjazdach, ludzie. Coś się zmieniło od tego czasu?

Hhh
@Daniel

Firma masakra. Ludzie chorzy psychicznie. Atmosfera katastrofa kasa NIGDY NA CZAS

@Hhh

Żeby napisać o kimś, że jest chory psychicznie chyba trzeba mieć solidne uzasadnienie nie sądzisz? A w atmosferze to co Ci nie odpowiada?

Maciek

Wszystko w firmie jest poukładane , pieniądze na czas, warunki zakwaterowania bardzo dobre i zjazdy do Pl dograne. Polecam

Mark

Bardzo dobra Firma, własciciel dba o pracownikow, wynajete mieszkania na wysokim poziomie, wypłaty zawsze na czas. Polecam tego pracodawce.

Wiktoria
@Mark

Poza tymi mieszkaniami na wysokim poziomie to jak ta firma dba o pracowników? Piszesz o tym ale ogólnie, dawaj detale z tym dbaniem.

Justyna

Cześć. Dajcie znać czy faktycznie firma trafi do sądu i jakie poniesie konsekwencje ... Myślałam tu o pracy :(

Biuro Voltech
@Justyna

Proszę nie czytać tych głupot na temat Naszej firmy. Nasi prawnicy działają już w tym temacie nie pozwolimy na to by ktoś bezpodstawnie rzucał w naszym kierunku takie oskarżenia. Płacimy zawsze i w terminach

@Biuro Voltech

A orientujecie się Państwo może kto by mógł to wszystko tu pisać? To ktoś kto miał styczność z firmą?

Mario
@Biuro Voltech

???? Płaciliście tylko nie w terminach ... Pozdrawiam ...???? Dla osób które miały lub mają problem z odzyskaniem pieniędzy z tej firemki.... Nie odpuszczajcie ????

Jacek
@Mario

Możesz powiedzieć jak długie były te poślizgi w wypłacie? Kilka dni czy więcej. Bo wspominasz że niektórzy w ogóle nie odzyskali kasy. To nadal jest jakieś zadłużenie?

dżejmi
@Jacek

Chyba już wszystko jest uregulowane. Przynajmniej tak słyszałem.

Kamil

W firmie bardzo miła atmosfera. Mieszkania na wysokim poziomie. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Patryk

Praca w spoko atmosferze Wystarczająca ilość godzin Zjazdy zawsze dopasowane do potrzeb załatwienia spraw i potrzeb Ilość godzin i budowy do ustalenia z biurem Voltech Elektro

Gumiś

Najlepsza firma w jakiej pracowałem!!! Dziwię się że nie ma żadnych komentarzy. Ale z drugiej strony ludzie piszą tylko wtedy kiedy coś jest nie tak. Super atmosfera w pracy!!! Pozdrawiam Ekipę z Magdeburga

Ebac voltech
@Gumiś

(usunięte przez administratora) Usuwają komentarze kasa nigdy nie jest na czas. Omijać z daleka. Mariusz to wieśniak oderwany od pługa który nagle jest wielkim szefem

@Ebac voltech

Zabrzmiało to tak, jakby dla Ciebie gorsze było to, że usuwają komentarze niż, że nie płacą pieniędzy na czas, bo tak na pierwszym miejscu wyeksponowałeś. ;p A co do komentarzy to musiały zostać dość nieregulaminowo napisane i stąd ten efekt, dlatego trzeba konstruktywnie krytykować, polecam. ;p

Biuro Voltech
@Ebac voltech

Za wszelkie obelgi w kierunku naszej firmy będą wystosowane kroki prawne. Jesteśmy w trakcie kontaktu z administratorem portalu w celu udostępnienia danych osobowych osoby rzucającej bezpodstawne oszczerstwa. Firma nasza płaci zawsze w terminach i wywiązuje się z wszelkich zobowiązań. Chcielibyśmy poinformować szanownego autora wpisu iż sprawa trafi na wokandę jeżeli nie wycofa bezpodstawnych oskarżeń kierowanych w kierunku Naszej Firmy

Emilia

No to niedobrze. A powiedz, ile jako taki monter zarabia się? Mąż ma uprawnienia, a pilnie potrzebuje roboty.

Bartek

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Voltech Elektro Sp. z o.o. - Kłomnice

• Jak się pracuje w Voltech Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voltech Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voltech Elektro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voltech Elektro Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Częstochowska 92
    42-270 Kłomnice

Voltech Elektro Sp. z o.o.