Firma Budowlana Sebastian Gawin

Opinie o Firma Budowlana Sebastian Gawin

gość

polecam

jackblack

ja również polecam,nie mam zastrzeżeń

GOŚĆ

polecam w 100 procentach,wszystko ok

kawka

Witam,pracowałem u pana Sebastiana 2 lata zanim wyjechałem na stałe za granicę.Wypłata zawsze na czas,przywozi i odwozi pracowników.Jak byłem w złej sytuacji pomógł mi.Co do wykonywanej pracy nie ma zarzutów,robi bardzo dobrze o czym świadczy ilość zleceń które dostaje.Zawsze przed podpisaniem umowy klienci oglądają budynek na którym aktualnie pracuje,widzą efekt. Pan Sebastian nie toleruje alkoholu, więc opinia powyżej jest chyba napisana przez osobę z tym problemem.Ogólnie polecam współprace z tą firmą.

ktoś

Bardzo źle traktuje pracowników, nie przykłada się do wykonywanej pracy, (usunięte przez administratora) . zdecydowanie nie polecam

Zostaw opinię o Firma Budowlana Sebastian Gawin - Kobyłczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana Sebastian Gawin