5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dragon Tynk Łukasz Dróżdż

Dragon Tynk Łukasz Dróżdż

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko tynkarz. Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 691069986

Joasia
@Dragon Tynk Łukasz Dróżdż

A co jeszcze ma wpływ oprócz doświadczenia, bo chłopak też rozważa aplikowanie? Swoją drogą to proszę o informację czy jak to ogłoszenie sprzed roku jest nieaktywne to też jest szansa na zatrudnienie. Bo wtedy szukano 10 kandydatów i może jakiś etat nie został obsadzony...

Budowlaniec

Bardzo długo robilem rozeznanie odnosnie kazdego etapu budowy. Jesli chodzi o tynki bylem na kilku budowach i ostatecznie wybralem dragona. Wszystko przebieglo sprawnie i bez problemu. Jednego dnia mielismy mala awarie ale w ciagu pol godziny pracownik przywiozl zepsuta czesc. Teraz minelo juz pol roku i moge wystawic pozytywna opinie. polecam

Piotrek P

Pan Łukasz, bardzo rzetelny pracodawca. Płaci od razu po wykonanej pracy. Pomaga pracownikom. Bardzo często jest na budowie. Dowozi to, czego brakuje. Dba o klientów.

Marzanna Głowacka

Serdecznie polecam usługi firmy Dragon Tynk. Tynki wykonane ekspresowo i bardzo estetycznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni

@Dragon Tynk Łukasz Dróżdż

Nie widzę nigdzie opublikowanego ogłoszenia, czy można prosić o więcej szczegółów? Poszukiwany jest pracownik na pełny etat, na umowę o pracę? Czy wymagane jest duże doświadczenie w zawodzie czy na przyuczenie też jest możliwość się przyjąć?

Kryśka Nowy wpis
@Dragon Tynk Łukasz Dróżdż

No to super, bo mam męża, który chętnie by się tu zatrudnił. Mam tylko pytanko, jak ma doświadczenie w pracy tynkarza 8 lat, to jaką pensję może dostać na start? Chodzi o stałe wynagrodzenie netto. On by tak chciał chociaż z 8000 zł netto.

Nowy wpis

@Kryśka

Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Na wynagrodzenie wpływ ma wiele czynników. Najlepiej zadzwonić 691069986 Pozdrawiam serdecznie :)

Joasia Nowy wpis

Katarzyna Nowy wpis

Firma odpowiedzialna i skrupulatna. Tynki dokładnie i szybko zrobione. Polecam

Adam i Kasia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Tynki zrobione estetycznie. Prace przebiegły szybko i sprawnie. To duży plus! Dobry kontak z szefem i całą załogą. Dziękujemy serdecznie i polecamy wszystkim firmę DRAGON!

Michalina Kowalewska

Jestem zadowolona z usług tej firmy, tynki zrobione szybko, ładnie i równiutko. Polecam!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Dragon Tynk Łukasz Dróżdż. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Budowlaniec

Piotrek P

Nadal jakoś nie ma wpisów od pracowników. Tu już ktoś pisał o pracy dla tynkarza, ja też widziałam to ogłoszenie, ale no to stara oferta. A coś bardziej aktualnego? Czy obecnie firma ma pracowników, czy posługuje się bardziej podwykonawcami? Pytam głównie dla taty, bo szuka pracy.

Jak długo czekaliście na odzew z Dragon Tynk Łukasz Dróżdż? Oddzwaniają zawsze?

Klara

No to widzę, że klienci się tu mocno zaangażowali, ale niewiele jest info od pracowników. Ktoś pytał o prace dla tynkarza, ja to szukam informacji dla chłopaka o jakiejkolwiek pracy, bo dopiero zaczyna w branży. Wiecie coś o pracy dla pomocnika budowalnego czy coś takiego? Są tu takie stanowiska, czy nie ma wcale? A jak są, to jaka jest miesięczna pensja?

Zofia

Orientujecie się, jak często firma rekrutuje pracowników na stanowisko tynkarza? Znalazłam stare ogłoszenie, które bardzo zaciekawiło mojego męża. Myślicie, że może złożyć CV bez aktualnej rekrutacji? Jest szansa, że się do niego odezwą? Ma dość duże doświadczenie. Widzę, że jest to praca mobilna na terenie kraju, ale także poza nim. Czy często zdarzają się takie wyjazdy za granicę? Jeśli tak, to na jak długo? Można wtedy lepiej zarobić? ;)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dragon Tynk Łukasz Dróżdż odbywa się również w języku angielskim?

Dragon Tynk Sylwia Dróżdż

Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzimy rozmowę po angielsku :)

Olga

Pan Łukasz bardzo rzetelny i kompetentny,życiowy a pracownicy jak mrówki szybko ,bez konfliktowi,samowystarczalni ,pomocni,pracują czysto i dokładnie do milimetra gładkość ścian jak tafla jestem bardzo zadowolona i każdemu poleceń!

Izabela
@Olga

Brzmi to profesjonalnie w Twoim wydaniu. ;) A jak ceny?

Olga
@Izabela

Witam ,ceny oczywiście znałam od razu na pierwszej rozmowie z Panem Łukaszem jak dla mnie bardzo przystępne choć takie jak wszędzie w mojej okolicy ale jakość pracy nie ma sobie równych.I to ja musialam czekać na decyzję Pana Łukasza czy podejmie się pracy u mnie oraz podał adres aktualnej by podjechac i na żywo zobaczyć jak wyglądają rezultaty i jak jego firma robi.Polecam z całego serca.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dragon Tynk Łukasz Dróżdż? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Edward

Na jakie stanowiska szukacie ludzie bo może byłbym zainteresowany pracą. Trzeba mieć doświadczenie w branży czy można też liczyć na przyuczenie? Podasz więcej szczegółów?

Dragon Tynk Sylwia Dróżdż
@Edward

Proszę dzwonić pod nr 693311564. Szef wszystko wyjaśni :)

Renata

A czy firma kontroluje jakoś aby alkohol nie był spożywany podczas pracy?

Polecam!!!

Marzanna Głowacka

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Tynk Łukasz Dróżdż - Kobyłczyce

• Jak się pracuje w Dragon Tynk Łukasz Dróżdż?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Tynk Łukasz Dróżdż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Tynk Łukasz Dróżdż?