HR Legal Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Legal Sp. z o.o.

HALYNa Nowy wpis
Pracownik

Bardzo dobra firma i dobre zarządzanie, polecam, jestem bardzo zadowolona....

@Davit Nowy wpis
Były pracownik

Witam, jestem z Gruzji, uważam, że ta firma składa się z najlepszego zespołu o wysokiej jakości profesjonalizmie, są uważni, szczególnie zapamiętałem jedną z nich, Aleksandrę, dzięki niej i jej zespołowi

Scooby-Doo Nowy wpis
Kandydat

Byłem w firmie HR Legal dwa razy na rozmowie kazali mi czekać za telefonem po czym się nie odezwali . Zadzwoniłem do firmy HR .. żeby się dowiedzieć co z ofertą pracy po czym pani powiedział mi że oferta już nie aktualna . Jakbym nie zadzwonił to czekał bym za telefonem x lat pomijając to że byłem w firmie dwa razy i nie uzyskałem żadnych konkretnych informacji

2
anonim Nowy wpis
Inne

Pojawiła się tu we wpisach jasna odpowiedź odnośnie tego, że studenci są zatrudniani, lecz na jakiej zasadzie? Grafiki są sztywne jak dla każdego czy może występuje mała doza elastyczności? I przede wszystkim czy można tylko pracować na cały etat czy jednak na część także znajdzie się szansa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w HR Legal Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko MONTER WYROBÓW KOMPOZYTOWYCH?
anonim
Inne

Cześć, od czego zależą zarobki? czy agencja ma nie wpływ czy to raczej już kwestia pracodawcy? jest teraz oferta na linku na produkcje gdzie wpisali kwoty od 3,9 do 5 tys. ja to 5 bym chciał. Jak je wyrobić? I co z dojazdami? Widzę, że to Bieruń

byly
Były pracownik
@anonim

To są Ściemy Firmy Hr ! To firma dla ukrow .żadna firma ci nie da 5000 zl brutto. Już to przerobilem .nie wierzyc tej firmie .zaraz beda pisac po 10.000 brutto by ktos przyszedl.

xyz
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Siemka, i co zatrudniłeś się? Bo właśnie widzę tą samą ofertę, ale nie wiem jaki to zakład ????

Ulka
Inne
@xyz

Mój chłopak tez te ofertę oglądał właśnie ale po tym komentarzu niżej jakoś się wstrzymał jednak. To teraz nie wiem, Ty dla przykładu jeszcze się interesujesz, możliwe ze ta piątka jednak jakoś wleci? Oni co roku cos podwyższają tak w ogóle?

xyz
Kandydat
 Pytanie
@Ulka

Dla mnie to dziwne, żadnych szczegółów. Dziś gadałam z babką przez telefon i na tym etapie rekrutacji nie może powiedzieć jaki to zakład a pytałam. Wątpię, że da się 5 wyciągnąć jeszcze na umowie zlecenie na rzekomy rok. Wszystko owiane wielką tajemnicą a nawet nie wiem czy będę miała dojazd a już mam się decydować na 100%. Nie wiem czy to to samo, ale ja aplikowałam na pomocnika magazyniera, ale pytała się o doświadczenie na produkcji. Może zakład ma tak nędzne opinie, że nawet nie chcą podawać nazwy, bo ludzie szybko rezygnują?

xyz
Kandydat
@Ulka

Doczytałam na fb w ich ogłoszeniu, że to kwota brutto więc zarabiając 5k zostanie +/- 3600 na rękę.

anonim
Inne
@xyz

To z czasem się zwiększy? Widzę, że pani wyżej wyrażała na to nadzieje, i zastanawiam się czy słusznie? Mnie tez oferta wyskoczyła na produkcję właśnie i prócz tej stawki co ja tu podajecie było napisane, że dorzucają premie. a zasady ktoś zna?

xyz
Kandydat
@anonim

Mi pracy na tym stanowisku ani żadnym innym agencja nie załatwiła a czekałam kilka dni. Zapewnienia były inne, ale cóż może bardziej opłaca się zatrudnić Ukraińców. Rzekomo ktoś miał zadzwonić już z zakładu a po tygodniu agencja dzwoni z pytaniem czy ktoś się do mnie odzywał ???? Śmiech na sali. To albo mają ofertę pracy albo nie. Osobiście walą w ch... Odpuściłam sobie.

HR-Legal
Pracownik
@byly

Nie prawda. Podajemy takie zarobki które można zarobić w rzeczywistości jak osoba chodzi do pracy i uczciwie pracuje, a nie siedzi na samych L4. Powiem więcej, ze znaczna ilość osób w tej firmie już przeszła bezpośrednio do firmy i są zadowoleni ze współpracy z nami.

Pytanie
 Pytanie

Czy HR Legal Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Emilia
Inne

Na stronie firmy jest ogłoszenie na stanowisko Spawacz. Oferują umowę zlecenie. Tylko? :( Powiedzcie, czy to tak przez cały czas? :( Czy po jakimś okresie i jeśli tak, to jakim, można liczyć na umowę o pracę? Dodatkowo, czy to pracownik decyduje, po ile chce pracować? Bo napisano, że robi się od 8-10h od poniedziałku do piątku. Więc właściwie od czego to zależy, po ile godzin się robi?

HR-Legal
Pracownik
@Emilia

Dzień dobry. Prosimy o kontakt telefoniczny to wszystko wyjaśnimy.

Sashai
Kandydat

Pomogli. Dzienkuje.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Legal Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w HR Legal Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy HR Legal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Legal Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Legal Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii