PV Technik Sp. z o.o.

Opinie o PV Technik Sp. z o.o.

Lesław Wiśniewski

Firma właśnie zakończyła montaż instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pomimo kiepskiej pogody i szronu na dachu wszystko przebiegło wg. ustaleń z doradcą. Gdybym miał drugi raz zdecydować się na instalację fotowoltaiczną lub pompę ciepłą to również wybrałbym firmę PV Technik. Polecam i nadal będę polecać. Za chwilę odbędzie się montaż również u mojej córki.

Marcin P.

Polecam z czystym sumieniem. Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła terminowy, na wysokim poziomie. Ekipa schludna, kontakt z biurem bez zastrzeżeń

A gwarancja na ile?

Na pompę 10 lat

@Marcin P.

Wow to długo. A sam montaż jako usługa też ma jakąś gwarancję?

Też 10 lat wg. umowy

@Marcin P.

I jak to jest na umowie ujęte? Za każdym razem naprawa za darmo? Zastanawiam się po prostu co w sytuacji gdyby cyklicznie się coś psuło, z czego wtedy płacono by serwisantom?

Michał eł

Montaż i kontakt z firmą bez problemuw. Polecam z czystem sumieniem

ddd
@Michał eł

Nie rozliczają się na czas zbywają Klienta nastawieni tylko sprzedać i zapomnieć !

Ewelina

Cześć! Jakiś czas temu firma pisała, że przyjmują osoby bez doświadczenia do przyuczenia do zawodu. Czy obecnie jest taka możliwość i czy zatrudniają panie, które chciałyby się sprawdzić w tej pracy? Bardzo proszę o informacje w komentarzu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PV Technik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wszystko jak należy. Czas oczekiwania pompy ciepła był trochę długi ale jak rozmawiałem ze znajomymi to było tak przez chwilę w każdej firmie. Ze swojej strony polecam. Bardzo rzetelne podejście do tematu i klienta

Pracuje w firmie jako doradca od trzech miesięcy. Firma wywiązuje się z założeń i tego za co jest odpowiedzialna. Korzystając ze wskazówek na szkoleniu w pierwszym miesiącu zarobiłem 12 000 zl sprzedając raptem 3 umowy. Na ten moment moje wynagrodzenie nie spada poniżej 20 000 zl. Szczerze polecam :)

Honorata

Miałeś wcześniej jakiekolwiek doświadczenie czy totalnie zielony tu przyszedłeś? Pytam, bo zarobki wyglądają zaskakująco dobrze ale z doświadczeniem kiepsko. :(

@Honorata

Pracowałem jako doradca ale w innej branży

Honorata

No to pewnie doświadczenie już spore miałeś. ;) A tak czysto orientacyjnie nie wiesz przypadkiem jaki wynik na start osiągają osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia jedynie po szkoleniu?

@Honorata

To zależy myślę od zaangażowania. Jeżeli ktoś jest zaangażowany w pracę to jest w stanie podpisać 3-4 umowy w pierwszym miesiącu pracy co przekłada się na zysk powyżej 10 tyś zł

Renata

Czyli macie podstawę płaconą plus jeszcze zysk - prowizja - od zawartej umowy? Czy jak to wygląda?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PV Technik Sp. z o.o.?

PV Technik sp. z o.o

Oczywiście, ze tak. Chętnie przejmujemy osoby bez doświadczenia w celu zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych

Sylwia
@PV Technik sp. z o.o

A czy takie osoby mają na start jakieś szkolenie?

Renata
@PV Technik sp. z o.o

a na start jaką kwotę proponujecie? :) i czy po czasie kwota wzrośnie? :)

Marcin Rydzyna

Serdecznie polecam firmę PV Technik. Wszystko zrobione na czas kontakt świetny. Firma rzetelna i godna polecenia. Po zakończonej pracy wszystko posprzątane. Polecam serdecznie! Gdybym zakładał jeszcze kiedyś panele fotowoltaiczne to tylko z tą firmą.

Boromeusz
@Marcin Rydzyna

Dzień dobry. Jaka kwota za 1 KW?

Margola

Tragedia. Bardzo żałuję, że skorzystałam z usług tej firmy. Termin montażu zmieniany, kontakt z firmą utrudniony. Ciągle zbywanie i zrzucanie odpowiedzialności na innych. Po wielu perypetiach instalacja zamontowana na początku marca i co się okazuje, że firma miała zająć się formalnościami tak się zajęła że wniosek o przyłączenie został wysłany po 31.03 co spowodowało, że działam na nowych zasadach- mniej korzystnych.(usunięte przez administratora)Jako Klient czuje się poszkodowana, wprowadzona w błąd- kilkukrotnie dopytywałam czy wszystko zostanie załatwione. Zapewnienia były. Pieniądze dotarły i temat Klienta nie istnieje. Nie polecam!! Uważajcie na tą firmę.(usunięte przez administratora)

Rafał M.

Wysłałem CV do tej firmy ... od razu na drugi dzień zadzwoniła do mnie Pani z działu rekrutacji i po naszej rozmowie stwierdziła ze spełniam wszystkie ich oczekiwania a następnym etapem będzie rozmowa z (usunięte przez administratora)Zadzwonił do mnie ten Pan ... rozmowa trwała ze 30 min poinformował ze jestem przyjęty do pracy i ze szkolenie odbędzie się w przyszłym tygodniu ale dokładniej to mnie poinformuje asystentka. minęło kilka dni i otrzymałem email oraz zadzwoniła do mnie ta asystentka ze dziękują mi za poświęcony czas. Chciałem się dowiedzieć co się w międzyczasie wydarzyło więc zadzwoniłem do tego (usunięte przez administratora) ale on wysłał sms z zapytaniem o co chodzi wiedząc ze to ja dzwonię odpisałem proszę o rozmowę ale kolejne razy zrzucał mnie ten człowiek. Myśle ze bardzo nie poważna (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla drugiej osoby ... nie polecam

Witam. Umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko magazyniera w Budnie. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia? ( podstawa, premie, czy występują nadgodziny i w jakich godzina się pracuje). Z góry dziękuję za podanie przydatnych informacji

@Kandydat

Witam, Magazyn pracuje w godzinach 08:00 - 16:00. Do obowiązków magazyniera należą: - obsługa magazynu, - przyjmowanie i wysyłanie dostaw - pakowanie wysyłek, - rozkładanie towaru na półkach

Agnieszka

Firma wczoraj zakończyła montaż. Pomimo kiepskiej pogody ekipa starała się nie zwalniać tempa i inwestycja została zakończona terminowo. Teraz czekamy tylko na wymianę licznika. Serdecznie pozdrawiam i polecam współpracę z ta firma

Atmosfera w pracy super. Jest co robić i trzeba być wielozadaniowym, praca trochę w pędzie ale tobą z uwagi na również szybkie tempo rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Pieniądze zawsze na czas. Póki każdy wywiązuje się ze swoich zadań i nie przychodzi do pracy po to aby udawać, ze pracuje to nie ma tez nikt żadnych zastrzeżeń :)

Krzysztof Marcinkowski

Wszystko ok, montaż szybki, brak zastrzeżeń.

Instalacja zamontowana w ciągu 2 tygodni. Ekipa montażowa punktualna. Montaż na najwyższym poziomie, polecam

Aneta
@Andrzej

Na jaki czas masz gwarancję? Chodzi mi nie tylko o falowniki, całe przyłącze też.

@Aneta

15 lat gwarancji

Krzysztof

Pracuje w firmie od 1,5 roku. Wcześniej jako monter, teraz z powodu wypadku i 6-miesięcznej przerwy związanej z rehabilitacją jako koordynator działu montażowego. Pieniądze zawsze na czas, atmosfera w pracy fajna.

Dorota
@Krzysztof

Czyli polecasz pracę jako monter w PV Techniku? :) Może napisałbyś coś o warunkach zatrudnienia na takim stanowisku? Jak zarobki? Czy można spodziewać się podwyżek pensji gdy rośnie nasz staż pracy w firmie?

@Dorota

Szanowna Pani Doroto, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W odpowiedzi na Pani pytania informujemy, że wynagrodzenie na stanowisku Monter instalacji fotowoltaicznych rośnie wraz ze stażem, wiedzą i doświadczeniem pracownika. W chwili obecnej wszyscy monterzy u nas są zatrudnieni na dwóch formach umowy i są nimi umowa o zlecenie lub umowa o współpracy. Nie wykluczamy oczywiście możliwości zatrudnienia w oparciu umowy o pracę po 3-6 miesięcznym okresie próbnym. :) Co do wielkości wynagrodzenia to jest to składowa zachowania tajemnicy firmowej niemniej jednak doświadczona ekipa montażowa jest w stanie zarobić wynagrodzenie równe bądź zbliżone pięcocyfrowej kwoty

Pietroz

Wszystko w porządku, obsługa posprzedażowa na odpowiednim poziomie.

Marcin Leśniak

Nie wiem skąd się biorą dwa niepochlebne komentarze na temat firmy. Mieli okazje montować mi instalacje w województwie Wielkopolskim. Kontakt świetny zarówno z Panią Iloną z biura jak również z Panem Pawłem Doradcą. Montaż odbył się w ciągu raptem 20 dni od podpisanej umowy. Ekipa montażowa, choć zewnętrzna spisała się na medal. Pozostawili po sobie porządek a co najważniejsze dokładnie wszystko wytłumaczyli zarówno przed samym montażem jak również po montażu. Serdecznie polecam i nie sugerowałbym się opiniami ludzi, którzy być może oczekują nie wiadomo czego :)

Marcin Leśniak

Ekipa montażowa na medal! 50 KWp na moim gospodarstwie rolnym powstało w ciągu zaledwie 4 dni. Polecam wszystkim!

Alicja Szczygieł

Firma godna polecenia. Szybki montaż, ekspresowa wymiana licznika i bezproblemowy kontakt z Panią Ilona pracująca w biurze. Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o PV Technik Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w PV Technik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PV Technik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PV Technik Sp. z o.o.?

PV Technik Sp. z o.o.