Opinie o ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o. w Warszawa

Sylwia

Ma ktoś pojęcie jak długo twa proces rekrutacyjny w tej firmie? Jak szybko można spodziewać się, że po wysłaniu CV ktoś się odezwie ??

Archie
@Sylwia

Jak się sprężysz, to w tydzień przejdziesz cały proces. Powodzenia!

Karina

Dzwonił do mnie agent z agencji rekrutacyjnej. Wie ktoś może, czy łatwiej nawiązać z nimi kontakt przez agenta z agencji, czy aplikować bezpośrednio przez portal pracy, czy może wprost z home'a? Czy droga assessmentu jest taka sama? Czy aplikując bezpośrednio jest łatwiej?

TwisteR
@śmieszek

Chyba to tak zawsze się robi przy małych oddziałach czy małych officach, albo dopiero wchodzących na rynek - dają wpierw do agencji by zatrudnić doświadczonych i celnie wybranych kandydatów. Słuszne działanie. Myślę, że to poprawny kierunek.

Fiodor

Hej, ja też tak słyszałem od znajomego same pozytywy. Jak widać, jak wszędzie pojawiają się jacyś malkontenci, co widać, ale tacy zawsze się zdarzają. Po to mają właśnie testy i starają się takich eliminować już na wstępie. Dla mnie słusznie. Ale ciekawe, że opinie są głównie aplikujących ..

@Arek

Podobno sporo, ale tego nikt nie wie, czy najlepiej :o) .. Słyszałem, że około 8.-10. na rękę, ale masz sporo jeżdżenia. Zaczęli jeździć dla EOS`a i Kruka, ale niestety zlecenia są na Wrocław i okolice. Z Wa-wki wykręcisz 4 wizyty, także spoko :)

Danka Nowy wpis

Czytam tu dosyć świeże wpisy, chociażby o zatrudnianiu tylko przez agencję. W krs natomiast jest info, że firma znajduje się w likwidacji. Będzie jakaś szansa żeby wznowili działalność, bo weszłam tu głównie pod kątem zatrudnienia...

Łukasz

Na CC zakończono rekrutację? Składałem CV 2 miesiące temu przez portal, ale nikt się nie odzywa, a coś tu się przewija o agencji. Ktoś wie, która ich obsługuje? Może do agencji bym uderzył skoro przez portal brak odzewu.

Gabi
@Łukasz

Nie wiem czy zakończono. Co do rekrutacji, to ja jestem procedowana przez R(usunięte przez administratora). Możesz podbić do oddziału i zapytać.

Volter
@Gabi

Oo, a to niespodzianka, bo mnie proceduje A(usunięte przez administratora). Nie sądziłem, że dwie agencje są zaangażowane w projekt.

Volter
@Gabi

A przy okazji, to ciekaw jestem, czy masz takie same warunki w R(usunięte przez administratora) co ja w A(usunięte przez administratora)...?? Napisz proszę, czy potrącają Ci coś z pensji? Przez jak długi okres? No i ile ;)

Nikki
@Łukasz

Może CV z portalu nie przekazują do agencji albo będąc kandydatem wprost z takiego R(usunięte przez administratora) czy A(usunięte przez administratora) masz pierwszeństwo niż kandydaci „z zewnątrz” - czyli Ci przez portal ??

Wicked
@Łukasz

Ale ktoś tu pisał, że przez portal przekazują wszystko do agencji, tylko wszystko poznikało. Najlepiej dowiedz się wprost w agencji, bo może być tak, że mają umowę tak napisaną, że dostarczeni wprost od pracodawcy (czyli przez portal) będą mniej czardżowani, aniżeli kandydaci znalezieni przez agencje jak A(usunięte przez administratora) czy R(usunięte przez administratora). Także być może kandydatów z portalu, których dostarcza pracodawca w ogóle nie procedują albo przekładają "na później". Ale nie wiem. To taka hipoteza, co wydaje się logiczna, jak piszesz, że z portalu brak odzewu.

Zainteresowana Nowy wpis
@Volter

Czytam tę dyskusję i właśnie chcę spytać, czy tam jest tylko zatrudnienie przez agencję? Bo mi to nie do końca pasuje, jak mam być szczera. Nawet jak mam doświadczenie to się nie dostanę bezpośrednio przez firmę?

Powtórzenie Nowy wpis
@Zainteresowana

Była już odpowiedź na pytanie ale administrator pousuwał. Tylko przez agencje. Takim model i tyle.

Ala Nowy wpis
@Zainteresowana

Hihi.. niestety jakieś znużone dziecko, co ma nadmiar wolnego czasu naklikało i na chwilę zniknęła odpowiedź na to, o co pytasz... Ale odpowiadając, tak, to prawda. Nie dostaniesz się już (!) przez firmę. Przez moment była taka możliwość, ale teraz wszystkie CV kierowane są do HR`u. Jak ktoś już napisał, mogę potwierdzić, że wszystkie CV przekazywane są do agencji, która ma oczywiste doświadczenie w tym co robi. W sumie masz rację, że dyskusja się wywiązała i masz tu także sporo odpowiedzi. Rozmawiałam z agentem i to powszechna praktyka. Kierownictwo zwyczjanie nie ma kompetencji w rekrutowaniu, poprawnym testowaniu i selekcji, stąd firma przekazała agencji HR (jak widać kilku) rekrutację na wyłączność. Jedyny minus, to że możesz mieć prowizję potrącaną przez jakiś czas, ale musisz negocjować. A tak przy okazji, to dodam, że dowiedziałam się, że od poniedziałku trzecia agencja dołącza do rekrutacji, tyle, że tylko na dział handlowy. Ogłoszenia/ nabór na CC, o które pyta @Łukasz już zniknęły. W agencji potwierdzili mi, że mają komplet. Jaka to ta trzecia agencja? Tego mi nie powiedziano..:(

Karina

Synthia77
@Karina

Byłam już u agenta i w sumie to jestem po trzecim stejdżu. Podczas ostatniego spotkania, na którym były testy powiedział mi nieformalnie, że wszystkie CV kierowane są do agencji. To bez znaczenia czy poprzez agencje, czy wprost przez stronę. AMFS poszukuje tylko kilku osób i wszystkich przepuszcza przez agencję. Mają gwarancję na pracownika od agencji, stąd nie robią sami rekrutacji. No i doświadczeni rekruterzy z agencji robią swoje - duży odrzut i porządny przesiew.

Alexis
@Karina

Tak, tylko przez agencję. Na sam koniec z oceną i opinią trafia kandydatura. A z testów to też z szybkiego pisania dorzucili;)

Macif
@Alexis

Właśnie widziałem, że ostatnio dorzucili. A wiesz może, jaki przedział jest wymagany?

KaliMaboo
@Macif

Powyżej 190 znaków na minutę. Jest w wymaganiach napisane;).

Abi23
@Alexis

Także dobrze, że agencja. Wie ktoś, ile rękojmia agencji?

ExPol

O, to długo strasznie. Trzy miesiące to naprawdę długo. Solidny kawał czasu:

śmieszek
@Abi23

Niech się trzymają tej agencji. Przynajmniej nie zatrudnią maszynisty na dział reklamacji;-)

Bielak22
@śmieszek

Tak, to prawda. Pracowałem jako Sales w firmie IT, którą stawiali od podstaw (bardzo wąski i ścisły obszar działania) i jak zawsze to bywa, z czasem zarząd zaczął oszczędzać i sam wziął się za rekrutację... No i co było do przewidzenia skutki opłakane - od razu powstał problem z gatunku klasyk, jak w każdej branży precyzyjnej. Było wtedy już dziesięciu programistów i kilku przedstawicieli. No i dostał się jeden taki, co robił od samego początku zbędny szum za stu, wyleciał zbyt późno i niezadowolony stękał potem.... bo chyba widzicie to co ja... Przy okazji, a wie ktoś może czy Umowa jest agencyjna czy bezpośrednio z pracodawcą? Czy w ogóle, a jeżeli tak, to ile procent z wynagrodzenia pobiera agencja?

Adiii23
@Bielak22

Nie wiem, czy na to już nie było odpowiedzi, bo sam widzisz. Chyba ktoś pisał już odpowiedzi na te pytania, ale sam nie jestem już teraz pewien… pisano, chyba że przez agencję z rękojmią trzymiesięczną. Co do wynagrodzenia dla agencji to mi agent rekrutacyjny nic nie mówił. Dobrze, że zapytałeś - dopytam przy najbliżej okazji:-)

TwisteR

Ali

Witam, Na jakie auto służbowe może liczyć przedstawiciel handlowy dołączając do zespołu? Czy dają auto do użytku prywatnego?

Tymon
@Ali

Słyszałem, że „Skoda od urodzenia”. Zaczynasz od Scali, potem Octavia. Na lidera czeka Superb. Auta bardzo fajnie doposażone. Naprawdę git.

Rosół
@Ali

dostajesz także do użytku prywatnego.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Abus

Siemka, a prowadzą może teraz jakąś rekrutację? Jaka to firma ich obsługuje? Może można dowiedzieć się u źródła?

Filip
@Abus

Chyba tak. Coś z terenem. Musisz poszukać w necie.

Ktoś wie może co to za testy? Robią Gallupa czy inne ??

Creedy
@Ewa

Gallupa o dziwo nie. Byłem u nich i niestety się nie dostałem. Będę jeszcze próbować:) Wiele się teraz zmieniło. Od tego naboru rekrutację prowadzi zewnętrzna firma HR’owa i wróciły wszystkie etapy jak dawniej. Generalnie są 4 testy. Psychologiczny, matematyczny, z wiedzy ogólnej, pisemny otwarty (piszesz pismo na zadany temat). Rozmawiałem o tym z gościem z HR’u i opowiedział, że się ostatnio przejechali, zarząd zatrudnił ostatnio gauganów i teraz powrócili do dawnych zwyczajów by wnikliwie sprawdzać, by mieć stały zespół, także teraz testują z 20 osób by wybrać 2 osoby. Jak się dostaniesz, to Assesment360 ma być robiony przez HR by przydzielić odpowiedni proces Tobie.

Ślimak
@Creedy

Dostać się zapewne ciężko, ale jak już się dostaniesz to perlage:-).

Tomas
@Creedy

Widać, że pełna profeska. Warto spróbować. Najwyżej się nie dostanę :-)

Sylwia

Archie
@Sylwia

Jak się sprężysz, to w tydzień przejdziesz cały proces. Powodzenia!

Lucy

Jak wiem od przyjaciółki, wiele lat organziowane były liczne zabawy, gry i wyjścia firmowe. Były bardzo fajne wygrane. Nawet słynny wyjazd zagraniczny dla wygranego ze znajomymi. Zwyczaje te przerwała pandemia. Czy wie ktoś może, czy afterhours’y i konkursy z nagrodami wróciły do łask, czy może dopiero planują odwrócić?? Wiem, że byle tego sporo. Jak teraz to wyglada ??

Vicky

Dofinansowanie do urlopów były całą pandemię i jest do dzisiaj;).

Adi94

Jak na B2B jesteś to porządnie wszystko rozliczają, czy słyszeliście o jakiś problemach ??? W sensie, czy napewno wszystko jest po bożemu rozliczane na tej formie jak na rozmowie rekru.?? Zakładam, że nie ma problemów, bo by tutaj zawrzało, ale wolę zapytać ????????

Colin
@Adi94

No pewnie, że wszystko jest na cito rozliczane zgodnie z deklaracjami. No bo pewnie, że by opisali jakby coś było nie tak…. W szczególności w dobie dzisiejszej dobie wolnych mediów i wolnych środków przekazu ;-D …

Igi
@Colin

Wiem od znajomego co i nich robi kilka lat, że tak, ustalenia są bardzo ważne dla całej kadry i bardzo poważnie do nich podchodzą. Stawiają na stałe relacje. Poza kilkoma świrami co się trafili ostatnio, bo pominęli im testy, to mają turbo stały zespół. Mieli krótko zamieszanie, ale to tylko dlatego, że przyjęli świrków „na skróty”, ale na szczęście już tej szarańczy nie ma :-) .. także tak, stawiają na stały zespół i rozliczają jak należy. O to możesz być bardzo spokojny! Jak sami zauważyliście - zjedli by ich tutaj jak by coś było „nie tak” :-) ..

Adi94
@Igi

No i dzięki za info! Tak myślałem, ale chciałem się upewnić! Dzięki za Feedback!

Toudi
@Adi94

No tosz pewnie, że wszystko jest „si”. Bez przesady. Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Przyjęli spory zespół, który się zna z innej firmy i całkowicie są zadowoleni. Zresztą co tu gadać. Na gorsze by nie przeszli raczej:-) Ani dla 500,00 zł podwyżki, więc i bardzo wysokie pensje i bardzo rzetelnie rozliczają.

Torunianin

Hej, a takie głupie pytanko, czy w tej firmie obowiązuje jakiś dress code czy na luzie ?? Bo słyszałem same legendy i to różne … ;-)

Aura
@Torunianin

Cześć Torunianin!;) Nie, nie obowiązuje wprost dress code, jednak jak jesteś na back office to raczej smart casuala preferują. Ale to i tak luzik jak na obiekt. Większość sąsiadów wymaga wprost „fornala” co widać po korytarzach.. ale Luzik;)

Kornel

Czy możliwa jest praca zdalna ??? Czy ktoś może wie?? W ogłoszeniach nic nie ma. Chciałbym tam pracować, ale słyszałem, że ze zdalną jest ciężko. Ktoś może wie czy jest szansa na zdalną??

Roberto
@Kornel

Słyszałem, że na stałe to nie. Jeden dzień w tygodniu jest możliwy, ale to też nie na każdym stanowisku. Najlepiej pytaj na rozmowie. Napewno Ci powiedzą. Przecież to żadna tajemnica :-)

Piotrek

Czy do AMFS jest możliwe dostać się na staż? Albo czy jest możliwa praca wakacyjna?

Andrew
@Piotrek

Nie, niestety nie, bo też o tym myślałem. Szukają osób tylko na stałe:-(

Oki
@Andrew

To mnie interesuje taka opcja. Wiesz może czy umowy na stałe się od razu dostaje i jakie trzeba spełnić wymagania? Idzie niezłą kasę zarobić?

A czy może wie ktoś jakie pytania zadają na rozmowie ?? Czy są jakieś nietypowe pytania?? Jak można się tam dostać ??? :-)

Kate24
@Tomek

Ciężkie pytanie. Wiem, że teraz sporo się zmieniło. Wpierw dzwonią i prowadzą rozmowy przez telefon. Około piętnastu minut. Jak jest Ok i są zainteresowani, to zapraszają Cię na rozmowę. Rozmowa w firmie z godzinkę. Nic niespotykanego. Generalnie spoko. Pełna kultura.

Albercik

W niektórych ogloszeniach pojawiają się informacje, że w piątki pracują krócej - do 15:00. Czy ktoś wie, które stanowiska pracują do 15:00 i czy są to tylko piątki czy można zmienić ten dzień, na na przykład środę ??

Franciszek

A pytanko, czy wiecie może, czy firma szuka może w teren detektywów? Czy radzą sobie na innej koncesji i nie potrzeba ??

Staszek
@Franciszek

Nie. Na pewno nie szukają. Detektywów biorą tylko z zewnątrz, na koncesji. Ale nie korzystali od dawna. Słyszałem plotki, że ak kiedyś skorzystali, to do dzisiaj ich przeciwnik bez pracy :-) .. wytuptali za nim do pracodawcy pierwszego, potem do drugiego i pokazali szefowi co za ancymona ma pracodawca w szeregach ... No i finał ... :-) .. także nie, jak trzeba biorą agencję z zewnątrz by ustalić adresy :-)

Dawid
@Franciszek

Nie szukają. Możesz wysłać CV, ale z tego co wiem, to nie biorą takich zleceń. Choć licencja to napewno atut. Jak masz to aplikuj, napewno większe szanse :-).

Hansik

Hej, a wie ktoś może czy mają benefity dla wszystkich, czy to tylko forma premii??

Sara
@Hansik

Słyszałam od koleżanki, że możesz mieć komplet wraz z pakietem dla rodziny. Za rodzinę trzeba troszkę zapłacić, ale i tak nadal warto. Kwoty są naprawdę symboliczne. Zapytaj się na rozmowie. Na pewno Ci powiedzą:-)

A był ktoś może na rozmowie i wie, czy wynagrodzenia są tak jak w ogłoszeniu ???

Justyna
@Ania

byłam i to prawda. Wszystko się zgadza i jest zgodne z ogłoszeniem. Możesz na B2B oraz na UP. Kwestia rozmowy z rekrutrami. Generalnie wszystko jest OK. Rekrutacja turbo spoko. Bardzo profesjonalne podejście i profesjonalni ludzie. Możesz trafić na Panią lub Pana. Oboje bardzo kompetentni. Śmiało aplikuj! Warto spróbować.

Olka
@Ania

Ja też byłam na rozmowie na ADM`ina. Także też mogę potwierdzić. Wszystko się zgadza, w szczególności w zakresie kwot.

Arek
@Fiodor

@Fiodor, słyszałem, że niebawem będą szukać na teren. Czy to prawda, że teren jest najlepiej płatny.. ??

@Arek

Kacperek

Znajomek po cyfrowym poszedł tam i pracuje już kilku ładnych lat. Bez stresu robota, wyjątkowo wysokie wynagrodzenia, ale fakt, że ciężko się dostać. Jak oni na 500 CV`ek poszukują jednej osoby.. No cóż, trzeba próbować, słyszałem, że warto.

Zofia

Ogłoszenie na stanowisko Asystent/ka Zarządu pojawia się co najmniej od wiosny 2021. Trafiłam na nie kilkukrotnie: jesienią 2021 i na wiosnę 2022. Uczestniczyłam też w rekrutacji na to stanowisko. Po spotkaniu zostałam poinformowana o kolejnym etapie słowami "zadzwonimy do Pani i zaprosimy na testy", jednak więcej nikt nie zadzwonił. Próbowałam się również kontaktować telefonicznie na numer osoby, która zapraszała mnie do procesu - bezskutecznie. Nie polecam.

Dominika
@Zofia

Może ostatecznie rozmawiają a nikogo nie wybierają? Czasem tak jest gdy nie ma ciśnienia w zatrudnieniu na dane stanowisko. Ale masz rację, feedback powinien być..

Zostaw merytoryczną opinię o ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa

ALBUQUERQUE MUTUAL FUNDS SERVICE sp. z o.o.