Opinie o Enyo Kacper Osiecki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enyo Kacper Osiecki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Enyo Kacper Osiecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enyo Kacper Osiecki w Warszawa

Kandydatka

Agencja nie zaskoczyła niczym pozytywnym: - rekruterka nie przygotowana do rozmowy - kolejna rozmowa już z pracownicami, nie profesjonalna, słyszałam "spieszy mi się", "nie mam czasu, żeby odpowiedzieć na to pytanie" - praca tylko na B2b, oferowane niskie wynagrodzenie - w trakcie rozmowy nie wiedziałam o jakim stanowisku i marce rozmawiamy, pracownice nie były w stanie również udzielić konkretnej odpowiedzi. Widać duże zamieszanie i rozgardiasz. - czułam się jakby rozmowa została przeprowadzona, bo musiała zostać, a finalnie i tak z tego nic nie wyniknie - przy rozmowie na wyższe stanowisko, bo przy moim doświadczeniu było wiadomo, że rozmawiamy o czymś wyższym - ale bez konkretów, zostałam zapytana, czy przez jakiś czas zgodzę się być asystentką!, mimo, że w branży działam od wielu lat i na tym etapie już byłam - mimo informacji, że "odpowiedź będzie za tydzień", była cisza przez miesiąc, czy dwa Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem. Później usłyszałam kilka rzeczy z rynku o tej firmie i osobiście nie polecam.

A_lyzka_na_to_niemozliwe
@Kandydatka

Kandydatka nie zaskoczyła niczym pozytywnym i nie była przygotowana do rozmowy. Kandydatka jak sama przyznaje nie zakwalifikowała się nawet na stanowisko asystentki :-)

RekruBart

Chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z przebiegu spotkania rekrutacyjnego. Cały proces był niezwykle profesjonalny i dobrze zorganizowany. HR Manager - przyjazny i kompetentny, co sprawiło, że czułem się komfortowo i swobodnie podczas rozmowy. Pytania były trafne i pozwalały mi w pełni zaprezentować swoje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, dokładnie wyjaśniono mi etapy rekrutacji oraz odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Całe spotkanie utwierdziło mnie w przekonaniu, że Enyo jest miejscem, w którym chciałbym pracować i rozwijać swoją karierę.

NieBrajan
@Brajan

Umowy B2B to jedna z opcji, ale w zdecydowanej mniejszości

W firmie panuje nieprzyjemna atmosfera, zdarza się że szefostwo się kłóci, a sam szef oczekuje czytania w myślach

Dawid
@Rotacja

To ja chyba slaby jestem w plotkach bo niczego takiego nie słyszałem. Co konkretnie sie dzieje? Może chociaż przykład sprzedasz zamiast tak dookoła pisać?

OK Nowy wpis

Ponieważ gowork usuwa komentarze merytoryczne, a pozostawia tylko te, które "podgrzewają" atmosferę, to odniosę się jeszcze raz :-) Wszstkie osoby, które tworzą złą atmosferę mogą, krótkim czasie mianować się "Były Pracownik".

Kris Nowy wpis
@OK

Nie sądzę żeby trzeba było jeszcze podgrzewać atmosferę jak grożą zwolnieniami. Bo tak zrozumiałem. To rotacja jest duża i można polecieć za widzimisie szefa?

Rotacja Nowy wpis

"Nieprzyjemna atmosfera" to dość duży eufemizm. Atmosfera jest toksyczna, a o chwiejności emocjonalnej KO krążą legendy na mieście ;)

Dawid Nowy wpis
@Rotacja

RekruBart

Brajan
@RekruBart

Mogę prosić o więcej konkretów? Ktoś wspomniał że dają tylko b2b a mnie zupełnie to nie odpowiada. Tobie zaproponowali możliwość wyboru umowy bo sam nie wiem czy pchać się do pracy gdzie sam będę musiał sobie opłacać wszystkie składki i nie wiadomo czy się wyjdzie na swoje.

NieBrajan
@Brajan

Umowy B2B to jedna z opcji, ale w zdecydowanej mniejszości

Sylwia

Czytać w myślach to nie umiem ale też nie chce sie z nikim klocic a tak tu sugerujecie. Sami pracownicy nie umieją zadbać o lepsza atmosferę? miedzy ludźmi też dochodzi do jakichś spiec?

Julita

hej, jeszcze około początku roku był poszukiwany Account Manager w Agencji marketingowej. Nie wiecie przypadkiem czy taka forma zatrudnienia nie będzie może teraz dostępna? tak się składa, że spełniam wymogi. Jak może wyglądać rozmowa i czy to na niej ustala się ostateczna stawkę miedzy 8 a 10 tys z opisu?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Enyo Kacper Osiecki? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Traffic Manager?

Dzień dobry. czy nie szukano przypadkiem pracownika ochrony jakoś w zeszły miesiącu? Szukam zatrudnienia w Koszalinie w tym zakresie i pokazała mi się krótka ofertą od firmy na umowę o pracę, na której by mi zależało

Kandydatka

A_lyzka_na_to_niemozliwe
@Kandydatka

Mery

Hej, dobrze rozumiem z poprzedniej opinii, że w teorii potrzebna byłaby asystentka? Ja akurat w przeciwieństwie do poprzedniej Pani nie mam wcale doświadczenia, więc ciekawa jestem jakbym się tu odnalazła i jakie są konkretne wymogi. Takiej oferty nie ma chyba w sieci? trudno mi odszukać

Enyo Kacper Osiecki właśnie rekrutuje w mieście Gdańsk. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Mega atmosfera i naprawdę fajni ludzie :)

Byłypracownik

Firma fajna, ale przez pierwsze kilka tygodni. Po czasie wychodzi toksyczna atmosfera, brak umiejętności zarządzania zespołem i szacunku do ludzi. Brak stałych pracowników nie jest bez powodu. (usunięte przez administratora)

OK
@Byłypracownik

Zazwyczaj po kilku tygodniach zaczyna wychodzić na jaw, które miejsca w CV pracownik przekoloryzował., w związku czym nie każda umowa musi zostać przedłużona.

Ksenia
@OK

O jakich sytuacjach oraz samych kluczowych umiejętnościach jest mowa? Upewniam się co do tych wspomnianych wymagań. Swoją drogą kto teraz rekrutacje prowadzi i czemu nie jest to na nich jakoś bardziej szczegółowo sprawdzane? Jak teraz rozmowa wygląda?

Hanka

także jestem ciekawa jakie zdania zazwyczaj są dawane kandydatom jak ktoś z jednego z wątków. Wiecie i napiszecie? była też wątpliwość co do danego stanowiska. jaka jest w takim razie struktura tak dla jasności? opisze ktoś wszystkie dostępne stanowiska?

Brak profesjonalizmu. Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, następnie mówią że jesteś na krótkiej liście kandydatów, proszą o szybkie zrobienie zadania rekrutacyjnego, po czym nigdy więcej się nie odzywają. Bardzo słabe

Mil
@Kandydat

A na josie stanowisko aplikowałeś? I jakie miałeś zadanie?

asaurus

Można pracować na fajnych projektach, ale trzeba lubić pracę w małych agencjach.

@asaurus

Co masz na myśli pisząc o małej agencji? I te projekty to jakie, że uznajesz je za fajne? Jakaś konkretna tematyka / zakres? Jaki ostatnio był prowadzony?

oli
@Ewelina

teraz to już nie mała bo jest nas ponad 40 osób.

@oli

Ponad 40 to faktycznie nie mało. A jak z benefitami stoicie przy tej liczbie? Pytam, bo to prawie już 50 jakby nie patrzeć. To ile osób zatrudniało się jeszcze w listopadzie gdy ten wątek się otworzył?

alianta
@Ewelina

opieka medyczna, tony zdrowych i niezdrowych kalorii, ponoć ma być jeszcze pakiet sportowy

@alianta

czyli dobrowolnie wdrażane, skoro piszesz ponoć? te kalorie nie wiem czy dobrze intepretuję. jest szansa na ich dookreślenie? opowie ktoś o jakimś przykładowym projekcie? może jest jakiś ciekawy, o którym warto wiedzieć przed kandydowaniem?

@alianta

A wiesz coś na temat możliwości pracy zdalnej/hybrydowej?

alianta
@Ewa

na niektórych stanowiskach można pracować zdalnie, choć nie jest to regułą.

@alianta

co to oznacza, że nie jest to regułą? chodzi o to, że jak się ugadasz tak masz? nikt nie odmówi? jak wtedy ze sprzętem? czy pracodawca go zapewnia? jeśli tak to jaki?

Zostaw merytoryczną opinię o Enyo Kacper Osiecki - Warszawa

• Jak się pracuje w Enyo Kacper Osiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Enyo Kacper Osiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enyo Kacper Osiecki?

Enyo Kacper Osiecki
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa